Jump to content
Goksim

Nedobitni listići

Recommended Posts

A šta reći...

Evo i zašto Barca nije dobila...

"U 77. minuti je sudac Vázquez šokirao gostujuće nogometaše, dosudivši jedanaesterac za Atletico nakon velike zadrške, vjerojatno tek nakon intervencije svog pomoćnika. Sinama-Pongolle i Henry bili su u zračnom duelu, ali niti jedan od njih nije zahvatio loptu. No, sudac je situaciju procijenio kao prekršaj Henryja. Dojam je da je penal bio dosuđen prestrogo. Dugo su protestirali igrači Barcelone, ali uzalud. Diego Forlan je bio siguran s bijele točke, te postigao svoj 17. pogodak u Primeri ove sezone."

200903020053.png

By goran91415

pazi gadova! tekma je završila 0-4, samo što je nizozemska bila u "b" sastavu a ne u21! čekam još odgovor ali vjerojatno će biti "da oni nisu bili na vrijeme informirani..." itd. pa ko ih šljivi, neka paze, mislim to je ionako samo devet eura...

Nevjerovatno...eto šta se dogodi kada ste toliko sigurni u jedan par pa vas on sjebe na oba dva listića :(

Ali nisu Islandersi bili bolji od Detroita u toj utakmici nego jednostavno Red Wingsi nisu imali sreće, a i kada su imali onda je ili obranio onaj MacDonald ili su pogodili stativu (minimalno 3 puta)....nije im pomoglo čak ni 42 šuta na gol....zaista nevjerovatno kako su izgubili tu utakmicu i to da nisu zabili ni gol...nisam siguran jel to prvi njihov shootout u sezoni (ako je došao je baš kada sam ga ja najmanje trebao i to od ekipe od koje to nitko nije očekivao)  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

A koji bed luck... Ovo je već pomalo smiješno ali mi i nije do smijeha...

Igram:

Roddick, A - Monfils, G

Iznad/ispod

Koliko minuta ce trajati mec?

Vasa oklada: Iznad 96.5

I naravno gledam mec i prvi set traje oko 65min, da bi ukupno vrijeme

trajanja meca bilo tocno 96minuta i nesto sekundi i doslovno mi je par

sekundi srusilo ovaj bet...

a je****

200904010002.png

Meč je trajao 1:36:54 i doslovno mi je falilo 6 je***** sekundi... >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

200904010006.png

Mada tehnički gledao granica je 96,5 što bi značilo 96minuta i 30 sekunid a meč je trajao 96minuta i 54seknude i tehnički gledano ovo je over, ali vjerujem da oni obračunavaju samo minute. Poslao sam ima mail sa ovim upitom, ali ne sumnjam da će osporiti moju teoriju (čitaj: nadu) nekim člankom u nekom pravilniku...

Evo me još jednom u ovoj rubrici :(....stvarno nikako da nešto postam u onu drugu....

Onaj koji se razumije u baseball zna kakvu su priliku na ovoj slici propustili igrači da osvoje barem taj jedan bod koji je meni trebao za dobitak.... >:(

:'( >:(

i450985_LGIM0090.jpg

ovaj par Chicago-Calgary si isto fulao, završilo je 2:2, a u produžecima je Chicago dobio sa 3:2...regularni dio koji si ti odigrao je završio sa X :(

Bar ti može biti malo lakše što si fulao dva para, a ne jedan...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Potrebni bodovi i vazan mec, da je granica 3.5 uzeo bih to bez razmisljanja a ovako mislim da je bolje sacekati pocetak i odgledati 15-ak minuta kao i pocetne sastave  
    • Lok. Moscow - Kopenhagen over 3.5 cards (marathonbet, wwin) Kvota se krece u marathona 1.44, a u wwina 1,39 s time da wwin racuna duple zute i crvene. Moze se igrat i over na 4.5. Vidin dosta je analiza za kartone jer je sve to u bod i triba dobro izabrat. Mozda i prode sve nikad se ne zna. Takoder i na ovoj utakmici imamo razliku od jednog boda izmedu ova dva tima, dok 1. i 3. trenutno na tablici imaju po 6 bodova. Kopen je 3. sa 5 bodova. Zadnji susret je zavrsen 0-0 sa 26 prekrsaja i tocno 4 zuta. Utakmicu sada sudi spanjolac Javier Estrada koji je dobar sudac za kartone i moze pokazat bar 4 kartona. S pretpostavkom da Tiraspol dobije Zlina kod kuce, ode imamo dvoboj za 2. misto. Rusi ko rusi mislin da ce igrat tvrdu utakmicu, a to ocekujen i od Kopena da uzvrati. Kopenu je ode dosta bod i sigurno se nece zurit da zabiju. Kada bi utakmica zavrsila x Kopen bi ima bod prednosti i trenutno bolju gol razliku s time da igraju kod kuce zadnju utakmicu protiv Tiraspola koji ako rijesi Zlina moze se rec da je vec zakoracia jednon nogon u playoff. S druge strane Lokomotiva ide u goste Zlinu koji je u 2 susreta kod kuce uzea bod i Tiraspolu i Kopenu. Sigurno je to da ce sada kod kuce dat sve od sebe da dobiju, a dok ce Kopen pretpostavljan ici na sigurniju igru, bit ce tvrdo.
    • Pozdrav, svaka cast na radu momci. igram cesto kartone pa da cujem sta kazete za Bilbao - Hertha / Tagliavento ... 4.5 na bet365 nije lose?
    • U potpunosti se slažem sa kolegom @JackieJack. Forum služi za to da pomognemo jedni drugima i da svojim informacijama, mišljenjima i analizama pokušamo doprinijeti nekom dobitku, kao što nas većina to i pokušava. Ništa mi nije draže od toga kada je netko prepisao moj tip ili nekoga drugog na forumu i javio se kasnije sav sretan što ga je pogodio ili dobio neki novac. To je ono što je krasi ovaj forum. Zar nije lijepo vidjeti kada se par članova dogovara i razmjenjuje informacije oko nekog tipa bez psovki i vulgarnih riječi i vrijeđanja. Ova prepucavanja su zaista na razini nekog 8-godišnjaka kojem je krivo kada njegov drugar ima bolju igračku. A tako i za ove videe, CrneKese je i sam, ako se dobro sjećam, priznao da je u posljednje vrijeme postavljao mnoštvo videa, a niti jednu pisanu analizu i odmah sljedeći dan je počeo da piše analize uz par video analiza u čemu zaista ne vidim problem. Ajmo se zadati na analize, jer ova rasprava nema smisla zaista!
    • Astana - Villareal over 4 cards 1.80 bet365 4/10 Jos jedna grupa u kojoj nemamo timove koji su prosli dalje. Astana i Villareal se bore za prvo tj. drugo mesto u grupi a ovaj mec je dosta vazan jer ko god pobedi moze skoro pa osigurati prolaz. Tim Villareala se ove sezone nije proslavio u gostima, pred ovaj mec imaju i dosta povredjenih igraca dok je Astana uglavnom kompletna. AStana u zadnjem kolu gostuje Sparti iz Praga sto nece biti lako gostovanje, trener je izjavio da je ovaj mec i pobeda prioritet kako bi mogli mirnije uci u poslednje kolo. 

Sudi Litvanac Mazeika, koji je ako me secanje dobro sluzi prosle sezone u prvom delu bio sudija sa najvecim prosekom u LE, ove sezone nista losiji, sudio 3 meca u Evropi te delio: 6 zutih, 5 zutih i 5 zutih. Za tim iz Kazakhstana ovaj mec jeste big-deal, kod kuce su dobili Maccabi 4:0, otkinuli bodove Sparti 1:1 te dobili i Celtic 4:3 u kvalama. Mislim da ce biti egal mec, imamo dobrog sudiju a granica koju nudi bet365 je nimalo losa jer u slucaju 4 zutih imamo povrat uloga, a ako imamo pozitivan rezultat mislim da bi samo u zadnjih 10-ak minuta mogli videti bar 2 kartona.
  • Bet365

• Teme