Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Subota 25.10.2008. (Listić dana)

1 objava u ovoj temi

Evo danas je dobra ponuda, pa ajmo složiti nešto dobitno :)

Everton - Manchester United 2

Everton nije više ekipa od prošle sezone kada su bili jako dobri domačini i kada su rijetki od tamo odlazili sa punim pljenom. Ove sezone igraju dosta slabo. U zadnjem kolu su izgubili od Arsenala 3:1, nakon što su vodili 1:0.

Manchester United igra lijep i efikasan nogomet. Jasno je da su makar za klasu bolji od domačina u ovoj utakmici. Prije 4 dana su igrali utakmicu Lige Prvaka, te su pobjedili Celtic 3:0, u utakmici koja je kod škotskih medija podignula dosta prašine budući da su dva gola pala iz zaleđa, međutim jedan je i nepravedno poništen...

Manchester United je apsolutni favorit u ovoj utakmici, a budući da sutra Chelsea ugošcuje Liverpool Manchester bi pobjedom danas mogao sustići, ipak najozbiljnijeg konkurenta za prvo mjesto Chelsea.

Zagreb - Partizan X2

analiza na http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=546.msg2733#new

Barcelona - Almeria 1

Svi koji imalo prate nogomet mislim da znaju da o ovoj utakmici ne treba previše trošiti riječi jer je Barcelona apsolutni favorit u ovoj utakmici i bila bi prava senzacija da Barcelona ne dobije.

Smatram da Barcelona trenutno igra najljepši nogomet, a jedini koji im trenutno mogu konkurirati za tu titulu IMO jest Chelsea. Hleb se je vratio, Barcelona je proigrala. Guardiola je osmislio dobar sustav sa "dvije ekipe", jednom za Ligu Prvaka, a jednom za prvenstvo. Fond igrača i njihova kvaliteta mu to dopušta, i tko god bude nastupio mislim da će večeras u Barceloni biti festival golova.

Almeria je dobro startala u ovoj sezoni i njihovi igrači će imati veliki motiv kako bi na Nou Campu ostvarili rezultat. Unatoč tome ne vidim neke njihove šanse, jer ukoliko se idu nadigravati i igrati u otvrenijoj formaciji Barcelona bi ih jednostavno ponizila. Vjerujem da će igrati u vrlo defenzivnoj formaciji, i da će nešto pokušati napraviti iz kontranarada. Teren na Nou Campu je jedan on najširih po dimenzijama, i zato se je tamo puno teže uspješnije braniti cijelu utakmicu, pogotovo protiv ekipe kakva je Barcelona, koja, još jednom ponvljam, trenutno igra možda i najljepši nogomet.

Dakle glavni listić:

Manchester United

Partizan X2

Barcelona

------------------------

Bayern - Wolfsburg X2 (2)

Ovdje bi probao jedno iznenađenje. Čini se da Bayern ipak izlazi iz krize u kojoj su se našli, međutim pobjeda protiv Fiorentine od 3:0 je vrlo varljiva, jer je Fiorentina stvorila puno dobrih prilika i jendostavno rezultat nije realan odnos snaga na terenu. Danas za Bayern neće nastupiti Toni i Lahm.

Wolfsburg igra ofanzivan i dobar ngomet, i vjerujem da neće lako pasti na ovom gostovanju. Koeficijent na goste (oko 6,00) je IMO valuebet, jer i dalje je Bayern dosta "šupalj" u obrani, a pogotovo iz prekida. Wolfsburg je u prošlom kolu slaivo sa 4:1, a nakon toga nisu imali Euro obveza, te su se odmah krenuli pripremati za ovu utakmicu, dok je Bayern morao ući maksimalno koncentrirano na utakmicu protiv Fiorentine... Za Wolfsburg neće nastupiti Hasabe. Još treba dodati da Wolfsburg vodi stari lisac Magath koji jako dobro poznaje Bayern, i vjerujem da će Wolfsburg biti taktički bolje postavljen na terenu.

Fortuna daje 7,20 na 2 što je puno previše...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• 20:45 Nora Mork 6.5 + 1.85 SuperSport Norveska kontra Hrvatske ok moze.Prvo sam mislio da ova Hrvatska kao ima neku odbranu a onda sam pogledao mec sa Rusijom gdje su im Ruskinje dale 32 gola iz 45 pokusaja.Svaka bolja i bitnija igracica Ruskinja je davala golove kako je htjela te tako vidim da ce i Mork sutra.Jednostavno ne postoji sut koji je tezak za Noru a i neki filling mi govori da ce ganjati najboljeg strijelca ovog prvenstva,te u prvom mecu je dobro krenula sa 7 golova iz cak 17 pokusaja.Ne igra odbranu,napadacki 28 minuta protiv Rumunije,izvela je dva sedmerca i imala 1/2,trebala bi i sutra prva pucati i ja ovdje Noru vidim prelagano na barem nekih 8 golova jer mi taj neki filling govori da ce ganjati da bude najbolji strijelac ovog prvenstva.Hrvatska nema vratarke tih kalibara da zaustavi suteve ovakve bombarderke i mislim da je ovo penal dana sutra.Sen - Skorobogatchenko su dale po 3 gola sa ove pozicije ma da Noru ce te vidjeti sa svih pozicija da sutira da se krece od priordne pozicije desnog vanjskog do lijeve vanjske do organiztorke igre pa cak i na krilima ako se ukaze neka prilika ili izgradena akcija za nju. 18:30 Jana Knedlikova 2.5 + 1.70 SuperSport Ceska je u prvom kolu iznenadila Mađarsku te uzela im 2 boda.Nije Ceska toliko poznata zemlja zenskog rukometa no napravili su podvig i jednom rukom su u 2 krugu.Luzumova,Hrbkova i Knedlikova uglavnom najpoznatije igracice Ceske reprezentacije i oko njih se sve manje vise i vrti u ovoj reprezentaciji.Knedlikova je igrala kompletan mec protiv Madarske a vjerovatno dokle god da ostanu na ovom prvenstvu ona ce igrati cijeli mec sto je povoljno za over,jer kako sam vidio u rosteru zamjenu za nju nemaju.U prvom mecu protiv Madarske zabila je 4 gola iz 7 pokusaja sto nije lose.Vjerujem kako ce crnogorke mlade probati izaci na vanjske suterice Hrbkovu i Luzumovu i da bi moglo ostati dosta prostora za krila a pogotovo to mislim na Knedlikovu koja je poznata igracica.Igra za jedan od najvecih i najboljih zenskih klubova u rukomet,madarski Gyor.Odgledao sam tu utakmicu i vidio sam da voli da se izlvaci sa krila na pivota,moze uzeti sut i sa polja,a sa krila ove golove sto je dala protiv Madarske vidilo se da se radi o dosta pametnoj igracici,jer je bukvalno se 'sunjala' iza leda i onda samo lagano do crte isla i zabila gol.Jednostavno,vidim je barem na 3 gola iako Crna Gora ima zaista dobru odbranu. 20:45 Anita Gorbicz 4.5 + 1.70 SuperSport Moram i nju pa kud puklo da puklo.Anita Gorbicz ponajbolja madarska rukometasica ikada i za mene jedna od najdrazih igracica.Madarska je u prvom kolu dozivjela neocekivani poraz i do kraja mora se vaditi,prva prilika protiv Danske,teska misija no nije ni nemoguca.Procitamo sam intervju u kojem se vidi kako je Aniti dosta zao sto su neockivano izgubile od Ceske jer su racunale tu bodove ali kako kaze da su se vec okrenile Danskoj i ona sama ocekuje svoj bolji nastup.Protiv Ceske,Anita je imala mizernih 1/4 iz igre i 1/1 sa 7m.Prvi je izvodac sedmeraca sto je dodatni plus,recimo da je Crna Gora uspjela iznuditi cak 9 sedmeraca protiv Danske pa ocekujem barem 3 za Gorbicz sto bi sam sasvim siguran bio dovoljno za over.Madarska je na ovo prvenstvo dosla sa novim trenerom Kimom Rassmusenom koji je prosle godine osvojio ligu prvaka sa Bukurestom,no cim je sjeo na klupu redao se problem za problem te je Madarsku reprezentaciju pogodila prava 'katastrofa' jer su se povrijedile mnoge igracice ouci ovog prvenstva i primorne su da propuste ovo prvenstvo.Tomori,Zascik,Mayer,Korsos,Kovacsics dok je Zita Zucanski doputovala ali po rijecima trenera nije spremna.Sto znaci da na poziciji srednje ostaje samo Anita.Gorbicz u nogama ima silu ovako bitni utakmica i vjerujem da ce popraviti svoje izdanje iz prvog meca i da ce to izgledati sa sutem dosta bolje.Siguran sam da ce uzeti odgovornost na sebe jer ko ce ako nece najiskunija.Vidjelo se u izjavi da joj nije bilo nimalo lahko nakon tog poraza i ja vjerujem kako ce Madarska imati tezak mec protiv Danske te uz nekoliko sedmeraca vise nego li u prvom mecu ovo Gorbicz moze proci i sa recimo 2 gola iz igre.Imat ce sigurno slobodu od Rasmusena jer ova Madarska nema nekog izrazitog sutera,dosta sile pa ako ude ude.Anita je pametna igracica,vratila se nakon teske povrede te ove sezone u Gyor igra dosta dobro,odnosno drugi je strijelac u ligi prvaka tog madarskog giganta.
    • Grupa J Qarabag - Fiorentina Ivan Bebek (CRO) Qarabag će proći dalje sa pobjedom ili remijem, ako PAOK ne pobijedi kod kuće protiv Slovan Livereca. Qarabag ima prednost međusobnih duela nad PAOK-om. Ako PAOK ne pobijedi, Qarabag će proći dalje, ali ukoliko žele na prvu poziciju morat će pobijediti sa 4-0 ili sa razlikom od pet ili više golova. Fiorentina je definitivno prošla dalje, osim ako ne izgube i PAOK pobijedi, u ovom slučaju bi se gledala bolja gol razlika između Qarabaga i Fiorentine. Ako Fiorentina odigra neriješeno prolazi dalje. Fantastično uočeno i ovo definitivno treba iskoristiti. Razlika od 1,5 kartona je izuzetno puno a granica od 3,5 za utakmicu koju sudi Bebek a ima rezultatski značaj je IMO ludost. Dakle, kao što je već napisano ništa nije sigurno u ovoj grupi.  Dakle Bet365 je kao granicu postavio 5,0 kartona što je IMO realna granica. Unibet je pak izašao sa granicom od samo 3,5 kartona, što je izuzetno malo pogotovo za utakmicu natjecateljskog karaktera. Bebek jako voli davati kartone i jedan je od sudaca koji rijetko praštaju. Mislim da sa njim na forumu imamo, od svih sudaca, najbolji skor i da u barem 80% slučajeva oklade, kada on sudi i kada na forum sugeriramo bet oklade prolaze.  Razlog za nižu granicu je vjerojatno statistika. Naime i jedna i druga ekipa su do sad dobili samo 9 kartona u 5 utakmica. Dakle, svaka u prosjeku dobiva 1,8 karton po utakmici. Međutim treba uzeti u obzir da je ovo zadnje kolo, da je značaj utakmice puno veći te da sudi Bebek. Unibet računa i eventualni crveni karton kao dva kartona, tako da je unibet uz bet365 savršena kladionica za igrati overe kartona. TIP: OVER 3,5 KARTONA Btw. uz sve navedeno unibet trenutno ima i promociju Advent kalendar, gdje svaki dan daju različite nagrade, neke od njih su i potpuno besplatne, pa preporučujem da otvorite račun ako već niste. Više o UnibetAdvent kalendaru
    • na whoscored pise da nece igrati mahrez,vardy,slimani
    • Pozz svima moze savjet u vezi ovog ajmo reci tiketica...

http://prntscr.com/dgi2nb

Porto nije oznacen jer ne mogu da nadem tacan sastav Engleza pa ako moze koji savjet /misljenje/ dodatni info za navedene parove..
    • mislim da nitko ne spominje jer je vijest izašla jučer i tko je mislio igrati je igrao po -18.5, sada je u betu -29.5...to je 11 razlike, znači nema neki value više.    
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
      Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
    • Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
      Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
    • Hummels bio blizu prelaska u United
      Hummels bio blizu prelaska u United
    • Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
      Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
    • Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!
    • Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
      Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
    • Novi dres Barce za sezonu 2017/18
      Novi dres Barce za sezonu 2017/18
    • Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
      Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
    • Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
      Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
    • Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
      Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!