Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Srijeda 29.10. (Live)

Recommended Posts

Evo za sada su rezultati lijepi :)

Lyon je dobio 2:0, a Napoli vodi 2:0 i igraju dobro koliko sam vidio. Još se čeka Manchester United koji sada počinje, i normalno Napoli treba zadržati vodstvo...

E da, trenutno je 2,50 live da će Real Madird dobiti Partizan. Gube 14-6, ali ovo je odličan koeficijent za uzeti... (Betfair, bwin...)

Evo za sada su rezultati lijepi :)

Lyon je dobio 2:0, a Napoli vodi 2:0 i igraju dobro koliko sam vidio. Još se čeka Manchester United koji sada počinje, i normalno Napoli treba zadržati vodstvo...

E da, trenutno je 2,50 live da će Real Madird dobiti Partizan. Gube 14-6, ali ovo je odličan koeficijent za uzeti... (Betfair, bwin...)

Čini se da će glavni proći.

Partizan je izgubio 81-77, ali vodili su 5 razlike u jednom trenutku i tko je želio mogao je imati surebet. Ja sam riskirao, ali nema veze. Bitno da je glavni prošao... ;D

Sign in to follow this  

• Bosna-Antwerp (ki) 2 Partizan-Rytas (ki) 2 Darussafaka-Cedevita (ki) 1   Marathon 2.11   - Bosna sinoć igrala ABA 2 ligu u Mostaru, Knežević i Pašajlić igrali dosta a o njima Bosna ovisi. Već danas u Sarajevu dočekuju Antwerp koji je svakako kvalitetnija ekipa i očekujem laganu pobjedu. Tko želi može i hendi probati.   - Partizan je prošli tjedan u Europi davao šansu mladim igračima a tako očekujem i danas. Doživljavaju velike promjene, više ih ne krasi obrana nego igraju rng košarku. Nemaju kvalitete za Europu, Rytas je kvalitetnija ekipa i očekujem da slave danas. Treba napomenuti da kod domaćina nema Čakarevića pa će obrana dodatno patiti.   - Ceda ima finu ekipicu ali je vidljivo da se još moraju uigravati. Izgubili su od Igokee i Torina kući pa od Cibone u gostima. Darussafaka je kvalitetnija ekipa, Dobili tešku utakmicu u Parizu prošli tjedan a za vikend dobili i Galatu u prvenstvu.
    • Bosna je sinoć igrala ABA 2 ligu u Mostaru protiv Zrinjskog i igrali su svi bitni igrači, a danas doma dočekuju Antwerp u sklopu FIBA Eurocupa
    • Embiid je u stanju zabit i vise od 15 koseva za te minute, pogotovo kad mu je match up Gortat. Moguce je da igra puno vise, evo sve pise ode: http://www.espn.com/nba/story/_/id/21051869/joel-embiid-philadelphia-76ers-says-minutes-restriction-disappointing Ja bi igra over. on je razocaran time i zeli igrat. "They got to listen to me. ... If I feel great and my body feels great and my knee is fine, I should play 30 minutes or more. I definitely have my opinion on that. "They are going to hear me. We are going to discuss it."
    • Stavio Bet Live Embiida 19,5 i ne stignem u pola minute aaaaah. U Betfairu 14,5.
    • Jucer pusing, danas puno utakmica. ML 0-1  o/u 0-1 Indiana - Brooklyn  1  1.60 Washington - Philadelphia  1  1.33 Orlando - Miami  207 under  1.79 Utah - Denver  204,5 over  1.87 Sve kvote iz pinnacle-a.    
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme