Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Srijeda 29.10. (Live)

2 objave u ovoj temi

Evo za sada su rezultati lijepi :)

Lyon je dobio 2:0, a Napoli vodi 2:0 i igraju dobro koliko sam vidio. Još se čeka Manchester United koji sada počinje, i normalno Napoli treba zadržati vodstvo...

E da, trenutno je 2,50 live da će Real Madird dobiti Partizan. Gube 14-6, ali ovo je odličan koeficijent za uzeti... (Betfair, BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin...)

Evo za sada su rezultati lijepi :)

Lyon je dobio 2:0, a Napoli vodi 2:0 i igraju dobro koliko sam vidio. Još se čeka Manchester United koji sada počinje, i normalno Napoli treba zadržati vodstvo...

E da, trenutno je 2,50 live da će Real Madird dobiti Partizan. Gube 14-6, ali ovo je odličan koeficijent za uzeti... (Betfair, BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin...)

Čini se da će glavni proći.

Partizan je izgubio 81-77, ali vodili su 5 razlike u jednom trenutku i tko je želio mogao je imati surebet. Ja sam riskirao, ali nema veze. Bitno da je glavni prošao... ;D

Sign in to follow this  
Followers 0

• Bundesliga 1 Darmstadt-HSV BTTS 1 1,80 S ozbirom da su oba tima u takvoj situaciji da moraju ici na pobjedu i da imaju poprilicno propusne obrane, ovaj tip mi se svidja po ovoj kvoti. Darmstadt igra dosta bolje doma i svakako bi morao biti sposoban postici pogodak HSVu, a HSV koji jos uvijek nema pobjedu u prvenstvu jednostavno nema vise sta cekati. HSV u zadnje 3 utakmice postizao po 2 pogotka, ali i 2 puta primio 2, jednom cak 5(doduse Borussia). Njihova 2 medjusobna susreta su zavrsila 1-1 i 2-1 plus HSV ce najvjerojatnije izostati prvi golman Adler i Spahic u obrani, Darmstadtu Hohn tako da i to ide u prilog ovoj okladi.
    • Nadam se da je netko ispratio parove. Prošli su svi, ono jedan rani tiket i odmah prođe, znaš da je dan počeo kako treba haha.
    • Jos nekoliko predloga iz Unibeta pre pocetka derbija u Rimu:

Radu to get a card - YES @1.85  Biglia to get a card - YES @2.55 Nainggolan to get a card - YES 2.55 Rudiger to get a card - YES 4.00 Posto se ocekuje veliki broj kartona, vredi probati, ovi igraci su neki od kandidata za sankcionisanje jer dosta cesto zavrsavaju sa zutim ili crvenim kartonom, sto u ovim derbi mecevima sto u ostalim...
    • Korisničko ime: Mika1911  
    • Lazio-Roma preko 6.5 kartona,1.65 koef.    Darmstatd-HSV preko 4.5 kartona,1.85 koef.   SS kladionica   Kratke analize -Sve receno za vjecitu mrznju lacijala i romanista ,cudi me sto ss drzi ovaj rimski derbi po 6.5 margini,mada koliko vidim nisu jedini jer i Germania ima istu marginu,dok primjerice PSK ima 7.5. No da se vratim poantu,a to je ta ovdje nema sta puno da se prica,derbi prepun emocija i zestoki startova ,sudi nam Luca Banti,jedan od top 4 talijanska suca uz Rizzolija ,Orsata i Rocchija,ove sezone dijeli 3.8 kartona u prosjeku.   -Ne zna se kome vise trebaju bodovi spasa;dali HSV-u ili Darmastadu,obje ekipe trenutno se bore za opstanak u uzasnim su formama,ali danas od njih ocekujem borbu za svaku loptu i maksimalnu koncentriranost od te dve ekipe. Utakmicu sudi Guido Winkmann koji je ove godine na prosjeku od 4,2 kartona po utakmici.
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
      Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
    • Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
      Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
    • Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
      Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
    • Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
      Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
    • FIFA objavila kandidate za igrača godine
      FIFA objavila kandidate za igrača godine
    • Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
    • Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
      Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
    • Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
      Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
    • Mračna strana Diega Coste je prošlost
      Mračna strana Diega Coste je prošlost
    • Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
      Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?