Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Petak 31.10.2008. (Listić dana)

6 objava u ovoj temi

Jučer su bili dosta iznenađujući rezultati, i točno sam znao da bi bilo najbolje "prespavati dan" tj. ne kladiti se, ali eto... Dobro pa su mi bili sve mali ulozi...

Dundalk mi je još u glavi i stvarno mi nije jasno kako su si dopustili takav kiks. Meni uz sve trebaju biti i prvaci lige, a sada više ne odlučuju o sebi...   ???

Danas nije neka ponuda i nisam našao previše pametnog za odigrati...

U germaniji ću protbati iznenađenje (za manji uog):

Leverkusen - Wolfsburg  2 4,60

Wolfsburg igra jako lijep i ofanzivan nogomet. Prije dva kola su na gostovanju kod Bayerna vodili 2:0 da bi izgubili 4:2, međutim igrali su vrlo dobro. Prošlo kolo su lagano doma pobjedili M'gladbach 3:0. Koeficijent na L'kusen je "mali" (IMO bi trebao biti makar 2,00) jednim dijelom i zbog pobjede nad Werderom 2:0 na gostovanju, ali rezultat ne odražava niti približan odnos snaga na terenu jer je Werder bio bolji i fulao nevjerojatne situacije...

Uglavnom ovo igram single za nešto sitno, i možda odigram još nešto sitno (5-6 parova)... Čeka se vikend za ozbiljnije analize i uplate ;)

Leverkusen: Adler - Castro, Friedrich, Henrique, Kadlec - Rolfes - Renato Augusto, Vidal, Schwegler - Kießling, Helmes

Wolfsburg: Benaglio - Riether, Madlung, Barzagli, M. Schäfer - Josué - Hasebe, Gentner - Misimovic - Grafite, Dzeko

Gloria Bistrita - FC Arges Pitesti - ovo neću igrati ali koliko vidim koeficijent na domačina je pao sa 2,30 na 1,65... Navodno im treba za opstanak, ali koliko ja vidim sezona nije niti približno gotova... Ako netko želi, pad koeficijenta je zanimljiv i pomalo neuobičajan, ali osobno neću igrati...

kao što sam i reko , iznenađenja su pala, u sistemu sam stavio dundalk da gubi i salisbury da pobjeđuje , i naravno sistem je prošo al me fiksevi zaje****. nije se moglo kombinirat sve utakmice rukometa na jedan listić nego samo jedna i na kraju nisam ni išo za tim pa mi ostala najgora tekma na listiću . al bit će bolje, danas neću ništa uplačivati , vikend ću iskoristit za ulaganje.

Danas uplacujem single jer jucer se nisam kladio znao sam da

bi se moglo svasta desit pa nisam ni htio bas puno promatrat ponudu...

Danasnji single:

Podravka-Lada Togliatti 1

Idem sa srednjim ulogom jer cekam sutra..Sretno svima!!

Samo da napomenem

koef na podravku strmoglavo pada

Ruskinje dolaze bez prve vratarke ujedno i naiskusnije a tu su ionako bili najtanji te bez najbolje igračice koja je out već više od 2 mjeseca!

Dva listića za kraj ovog lošeg mjeseca:

Montpellier-Nimes 1 1.55 (20:30)

Shelbourne-Sporting F. 1x 1.20 (20:45)

Greuther F.-Wehen 1 1.42 (18:00)

2.64

Vienna Capitals-Graz 1 1.45 (19:15)

Vaxjo-Bofors 1 1.45 (19:00)

Olten-GCK Lions 1 1.40 (20:00)

2.94

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Francuska - Švedska TIP: 1 KOEF: 1,34 Ovdje sam ocekivao kvotu 1,15, iako svedani igraju brzo, i efikasno, sve 30+ golova. Ukrotit ce ih francuzi brzo, kao sto sam rekao, oni znaju igrati brzo, na kontre, ali kada ih francuzi zaustave bit ce problema pored tih mrguda. Francuska po meni osvaja ovo i ne zanima me da li ce dobiti 1 ili 12 razlike..ovo je odlican koef...bolji igraci, suci, navijaci, domacini, sve imaju. u jedno, 4finalu bi moralo biti dovoljno i idem sa 300e Hrvatska - Španija Utakmica za uzivanje, nisu ni spanjolci sto su bili , igrali 33+ godina. Nasi nisu nesto, ozljede, ali u jednoj tekmu sve je moguce. Li-la tekma. Pica i navijanje.
    • Ipak san ga odigra uz Aguinagalde vise... pa sta bude
    • Španjolska - Hrvatska Nema puno favorita nakon utakmica osime-finala i sada slobodno možemo reći da pored Francuske u četvrtfinalu glavni favorit za osvajanje ovogodišnjeg Svjetskog prvenstva u rukometu jeste pobjednik iz ovog meča. Naravno, iznenađenja su uvijek moguća, ali ovo je stvarno najjači par četvrtfinala, jer su Španjolska i Hrvatska konstantni učesnici u finalima velikih natjecanja u posljednjih nekoliko godina i rijetko se događa da ispadnu. Sada će netko od njih sigurno biti u polufinalu i gledajući šta su do sada ostvarili, Španjolci su još uvijek favoriti, jer imaju svih šest pobjeda do sada, iako su imali dosta problema u osmini-finala. Hrvatska reprezentacija je u grupnoj fazi odigrala jedan katastrofalno loš meč, dok je to bilo nešto lakše u osmini-finala. Ova dva tima se vrlo često susreću na velikim događajima, često u tako važnim utakmicama, a posljednji put na polufinalu Europskog prvenstva u kojem je Španjolska izašla kao pobjednik sa 33:29. Ja se iskreno nadam da će hrvatska reprezentacija ovog puta uspjeti pobijediti ovaj vrlo težak i zanimljiv meč. Manji ulog stavljam na Hrvatsku bez obzira na sve pa što bude! Hrvatska sretno večeras!
    • Nemamo mi sanse danas. Spanjolci imaju odlicnu obranu tako da mislim da cemo mi tesko preko 20 golova zabit. Osim naseg poraza na tiket sam jos stavio mamic under 1.5, mandalinic under 2.5; obojica protiv egipta tek oko 5 min igrali jer igramo s cindricem i duletom skupa
    • Juventus v AC Milan: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v AC Milan: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Otkrivamo gdje se kladiti na Hrvatsku protiv Španjolske
      Otkrivamo gdje se kladiti na Hrvatsku protiv Španjolske
    • Tko su favoriti za osvajanje: Chelsea ubjedljivo u Premiershipu, Real ispred Barçe, što može Nice?
      Tko su favoriti za osvajanje: Chelsea ubjedljivo u Premiershipu, Real ispred Barçe, što može Nice?
    • Napoli v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Napoli v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• TRANSFERI: Chelsea dovodi Mourinhovu metu, Aguero i Silva na izlaznim vratima Etihada, Lacazette napušta Lyon
      TRANSFERI: Chelsea dovodi Mourinhovu metu, Aguero i Silva na izlaznim vratima Etihada, Lacazette napušta Lyon
    • Pep Guardiola: Njih dvojica su bez sumnje najbolji bekovi u Premier ligi
      Pep Guardiola: Njih dvojica su bez sumnje najbolji bekovi u Premier ligi
    • Show na ždrijebu škotskog FA Kupa – Rod Stewart pijan izvlačio parove!
      Show na ždrijebu škotskog FA Kupa – Rod Stewart pijan izvlačio parove!
    • Cesc Fabregas otkrio zbog čega je tužan u Chelseaju
      Cesc Fabregas otkrio zbog čega je tužan u Chelseaju
    • Barca i Real u problemima – ozljede Busquetsa, Modrića i Marcela
      Barca i Real u problemima – ozljede Busquetsa, Modrića i Marcela
    • SLUŽBENO: Novi Ibrahimović stigao u Borussiju Dortmund
      SLUŽBENO: Novi Ibrahimović stigao u Borussiju Dortmund
    • Thierry Henry: Volio bih da sam igrao s njim u Arsenalu
      Thierry Henry: Volio bih da sam igrao s njim u Arsenalu
    • TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
      TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
    • Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
      Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
    • Jurgen Klopp: Bolan poraz
      Jurgen Klopp: Bolan poraz
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO