Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Subota 01.11.2008. (Listić dana)

6 objava u ovoj temi

Danas je ponuda odlična i samo se nadam da neće biti jedan od onih dana sa puno nevjerojantih iznenađenja...

Moj glavni:

Chelsea  (rtl 16:00)

Inter

Barcelona

Ovo su parovi u koje također vjerujem, ali ću ih odigrati za manje uloge na dosta listića...

Everton-Fulham 01.11. 13:45

briöi par 963 1 1,80

Stoke City-Arsenal 01.11. 16:00

briöi par 967 2 1,50

Marseille-Saint Etienne 01.11. 21:00

briöi par 668 1 1,65

Trener Marseilla je izjavio da odustaju od Lige Prvaka i da će se vratiti u realnost tj. da će svoj snage usmjeriti u nacionalnu ligu. I dalje sanjaju o .1mjestu i imaju šanse. Kvalitetniji su i nakon kiksa sa PSG-om i X-a kod Nantesa mogu i oni upisati 3 boda.

Panion.A.-Panathin.Atena 01.11. 18:00

briöi par 855 2 2,20

Panathinaikos je zadnje dvije zaprepašćujuće odigrao X-eve doma i to svaki put nakon što su vodili. Ovo im je vjerojanto ekipa koja im najviše leži jer u povijesti sa njim od 20 susreta imaju skor 18-1-1 što je briljantno!

Naval-FC Porto 01.11. 19:45

briöi par 770 2 1,65

Rio Ave-Sporting Lis. 01.11. 22:00

briöi par 772 2 1,70

Atl.Madrid-RCD Mallorca 01.11. 20:00

briöi par 533 1 1,50

Ovo mi je dosta izgledan par. Atletico je sa Villarealom odigrao 4:4, te tako napravio veliki uspjeh jer su uzeli bod. Imali su težak raspored: Barca, Real, Liverpool, Villareal... Vrijeme je da pobjede

CibonaZ-C.Zvezda Beog. 01.11. 16:00

briöi par 1529 1X 1,38

i još bi dodao LA Lakerse, ali ne znam još koeficijent koji će biti na njih... Igraju protiv Dnevera...

Club Brugge-Kortrijk 1 1,30

Corinthians-Parana 1 1,30

PSV-Willem II 1 1,30

Metalist-Chernomorets 1 1,50

Nacional M.-Liverpool M. 1 1,50

Košice-Nitra 1 1,30

F. Bologna-Rieti 1 1,25

Danas je ponuda odlična i samo se nadam da neće biti jedan od onih dana sa puno nevjerojantih iznenađenja...

Moj glavni:

Chelsea  (rtl 16:00)

Inter

Barcelona

Ovo su parovi u koje također vjerujem, ali ću ih odigrati za manje uloge na dosta listića...

Everton-Fulham 01.11. 13:45

briöi par 963 1 1,80

Stoke City-Arsenal 01.11. 16:00

briöi par 967 2 1,50

Marseille-Saint Etienne 01.11. 21:00

briöi par 668 1 1,65

Trener Marseilla je izjavio da odustaju od Lige Prvaka i da će se vratiti u realnost tj. da će svoj snage usmjeriti u nacionalnu ligu. I dalje sanjaju o .1mjestu i imaju šanse. Kvalitetniji su i nakon kiksa sa PSG-om i X-a kod Nantesa mogu i oni upisati 3 boda.

Panion.A.-Panathin.Atena 01.11. 18:00

briöi par 855 2 2,20

Panathinaikos je zadnje dvije zaprepašćujuće odigrao X-eve doma i to svaki put nakon što su vodili. Ovo im je vjerojanto ekipa koja im najviše leži jer u povijesti sa njim od 20 susreta imaju skor 18-1-1 što je briljantno!

Naval-FC Porto 01.11. 19:45

briöi par 770 2 1,65

Rio Ave-Sporting Lis. 01.11. 22:00

briöi par 772 2 1,70

Atl.Madrid-RCD Mallorca 01.11. 20:00

briöi par 533 1 1,50

Ovo mi je dosta izgledan par. Atletico je sa Villarealom odigrao 4:4, te tako napravio veliki uspjeh jer su uzeli bod. Imali su težak raspored: Barca, Real, Liverpool, Villareal... Vrijeme je da pobjede

CibonaZ-C.Zvezda Beog. 01.11. 16:00

briöi par 1529 1X 1,38

i još bi dodao LA Lakerse, ali ne znam još koeficijent koji će biti na njih... Igraju protiv Dnevera...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• nesto sam pobucao onda oko pojasa, my bad.  ortiz nema superiorniji stand up? daj covjece ... ne podcjenjujem sonnenovo hrvanje uopce. imao je jedno od najboljih u mma svijetu i ne moras me ucit o tome. da, imao je taj svijetli trenutak sa silvom i to je to, udaracki je spram ortiza slabiji, od tehnike pa dalje,a i ortiz vec dugo trenira s jednim od najboljih boksackih trenera u mma-u. organizacija meceva je jedno , borba je drugo a i nije se spremao ni blizu kao prije za te borbe kao i sto je ogromna razlika u pripremi za grepling i mma borbu.ali ni u tim pripremama za tih koliko borbi nesto presitno nije bio 100% tako da mi to nije relevantno ni najmanje. za tita se odavno zna za financijske probleme, razlog zasto ih nisam spomenuo je jer je to opcepoznato i zato se vratio prije par godina u mma jer ga je ona kurva opeljesila, al tip zadnjih godina trenira vise od sonena koji uz to ima milju stvari sa strane. dalje, to sto je vlasnik restorana itd itd ne znaci apsolutno nista, dosta boraca  ima i vise od njega pa prihvaca borbe ako su im ponude izdasne, mnogo od njih moze ovaj tren prestat trenirat i borit se jer su vec situirani do kraja zivota i oni i obitelj pa opet to ne rade. zasto? upravo sto sam rekao-lova.  Sto se tice tih fora ko je koga umeo u pricanju, blah. Vidjeli smo nedavno Cruza kako je silovao i iznokautirao Codya em vise puta em daleko gore nego chael tita i pa sta. OVaj je zato njega u oktagonu pa nek on prica i sprda ga i ponizava nista to ne mora znacit, dapace kao sto moze biti minus moze biti i plus vidjet cemo, Ortiz se bori vec 20god i nije nov u tome a o salama o bivsoj itd i glupiranjima boraca i vrijedanjima se naslusao tako da sigurno ne gubi san oko toga. ortiz je aktivniji i trenirao je kvalitetnije, chael jednostavno sa svim tim obvezama koje si nabrojao plus gubitak djeteta prije par mjeseci i tako dalje neznam, nije toliko u tome. Sto je najgore navijam za Chaela ali da je toliki facorit to jednostavno ne vidim i neznam, ovu kvotu na Ortiza se treba uzeti i ako ne prodje necu zaliti ali ovu ponudu ne odbijam..Borba dva istrosena borca koja nisu ni blizu onome sto su bili, sve je moguce, ali ovu kvotu moram uzeti ,mozemo pricati do sutra zasto jedan zasto drugi sve to u borbi ne mora znacit nista, to znas i sam. U svkaom slucaju sad preostaje pricekat borbu pa cemo vidit kako sto i zasto, moguce da su titu ledja prelose sto je jako opasno kad s druge strane imas hrvaca kao chael al sem toga ako su oboje spremni za borbu stojim pri tome da tito mora biti favorit. bolji boks, bolji bjjsto moze biti kljucno s obzirom na chaelov slabu obranu od poluga dok ih tito itekako ima) i takodjer zna hrvati :  Submission grappling[edit]
      Abu Dhabi Combat Club
      2000 ADCC Submission Wrestling World Championships −99 kg Bronze Medalist
      2000 ADCC Submission Wrestling World Championships Absolute 4th Place
      Amateur wrestling[edit]
      California Community College Athletic Association
      CCCAA State Champion (1995, 1996)
      CCCAA All-American (1995, 1996)
      CCCAA All-State Selection (1995, 1996)
      California Interscholastic Federation
      CIF All-State Selection (1993) nije bas da mu je hrvanje strano a chael nije hrvac ko sto je bio, tu su godine i nema neki nedopustenih sredstava ko prije, manjak treninga vise nekih drugih obaveza itd itd da se ne ponavljam, vidjet cemo za par sati o cemu se tocno, bas me zanima... pozdrav!
    • A ja mislim da bi mogli dobit slovenci
    • rusija slovenija 15:13 poluvrijeme...2.12 pobjeda rusa...misli da ce dobiti..nemaju slovenci taj fajterski mentalitet i mislim da ce dobiti rusi koji nemaj usta izgubiti
    • Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
      TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
    • Nemanja Vidić otkrio što doista misli o Zlatanu Ibrahimoviću
      Nemanja Vidić otkrio što doista misli o Zlatanu Ibrahimoviću
    • Rooney: Toliko legendi, a ja sam najbolji strijelac!
      Rooney: Toliko legendi, a ja sam najbolji strijelac!
    • Rooney prikupio 1,2 milijuna funti u humanitarne svrhe
      Rooney prikupio 1,2 milijuna funti u humanitarne svrhe
    • Ljutita reakcija Marija Balotellija na rasističke provokacije
      Ljutita reakcija Marija Balotellija na rasističke provokacije
    • Zvijezda Borussije: Nikada neću preći u Bayern!
      Zvijezda Borussije: Nikada neću preći u Bayern!
    • Aubameyang odlazi na kraju sezone, ali ne u Bayern
      Aubameyang odlazi na kraju sezone, ali ne u Bayern
    • TRANSFER VIJESTI: Perez prodaje Ronalda, Juve i Inter žele Verrattija
      TRANSFER VIJESTI: Perez prodaje Ronalda, Juve i Inter žele Verrattija
    • Guardiola: Bravo mora prihvatiti kritike
      Guardiola: Bravo mora prihvatiti kritike
    • Saga oko Payeta se nastavlja, veliki obrt na pomolu?!
      Saga oko Payeta se nastavlja, veliki obrt na pomolu?!
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO