Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Nedjelja 02.11.2008. (Listić dana)

Recommended Posts

Nakon jučerašnjeg dosta realnog dana  ;D danas igram samo rekreativno (šteta da nije i arsenal prošao... :-\).

Kao dva iznenađenja ću probati:

Milan - Napoli 2 6,60

Milan igra loše i dobiva. Napoli igra trenutno možda i najljepši nogomet u Seriji A, i svatko tko ih je gledao protiv Reggine zna o čemu pričam. Ovdje vidim iznenađenje...

Hamilton ispada 5,50

Još ću u sistemu probati na neke vozače da ispadaju...

Dinamo ne bi smio kiksati i dosta sam uvjeren u pobjedu. Također bi Hrvatska trebala dobiti u rukometu i nije mi jasno zašto je toliko koef. na naše 2,25)

Još ću nešto skombinirati sa Laziom, Varteksom i Croatia Sesvetama...

Guest diabolic012

Slavia Prag-Brno 1 1,50

Lyon-Le Mans 1 1,50

Olympiakos-Ergotelis 1 1,20

Rosenborg-Bodo/Glimt 1 1,45

D.San Martin-Atletico Minero 1 1,40

Wisla Krakow-Ruch Chorzow 1 1,25

Legia W.-Lechia Gd. 1 1,30

EKIPA TOPLO PREPORUČAM:

SUPERSPORT

Milan - Napoli 1 1.65

Milan ima priliku da se pobjedom baci na prvo mjesto i ako Udinese kiksa protiv Genoe(koja je pobjedila i Juventus  i  Milan i Napoli ove sezone), i čisto sumnjam da će kaka sheva i roonie propustiti takvu priliku.... FIX 1!!!

UD Almeria - Real Madrid 2 1.75

Real je izgubio kup utakmicu u srijedu ali to nije nikakvo mjerilo jer su igrali sa skoro kompletnom drugom postavom, a i igra se na dvije utakmice tako da im to i ne predstavlja neki veliki problem, za današnju utakmicu mislim da Real gotovo sigurno pobjeđuje jer skromna Almeria koja se dapače jako dobro drži u Španjolskoj ligi t.p. 9. mj., ipak nema dovoljnu kvalitetu da bi mogla pružiti veći otpor Madrižanima, FIX 2!!!!

Varteks - Hajduk X2 1.40

Hajduk u kakvoj god se krizi nalazio uvijek je vraćao formu protiv Varteksa, ne podcjenjujem nikoga, dapače Varteks igra jako lijepo ove godine, ali ukupna statistika je debelo na strani splićana, od zadnjih 18 međusobnih utakmica omjer je 1-2-15, stoga se vidi da je i Hajduk ipak jaka momčad i da je sposobna pobjediti... TIP X2 sa sasvim pristojnom kvotom 1.40, za one koji su malo odvaženiji može i čista 2-ka...

Ulog: 200 kn

Kvota:4,0425

Mogući dobitak: 770,02 kn

Sasvim pristojno zar ne..

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Pisao sam u ponedjeljak meni izgledne suce, uzeo sam na kraju ova dva singlea, još sam razmišljao overe 3,5 Dinamo K.-YB i Lugano-Plzen ali sam odustao pa ako netko želi neka i to uzme.   Skenderbeu-Partizan over 4,5 žutih 1.80 Marathon   Ne treba previše pametovati, Albanci vs Srbi, jako grube ekipe. Skender u prvoj utakmici dobio četiri žuta a u drugoj jedan ; Partizan u obe utakmice po tri žuta. U pon sam pisao kako ovdje sudac i nije toliko bitan ali je fino potrefio. Stefanski solidan kartonaš, nije sada da je nešto wow ali okej, što je dovoljno za ovakvu utakmicu.       Villareal-Slavia Prag under 4,5 kartona 2.07 Wwin   Ne volim igrati undere kartona čisto jer nemam sreće s njima ali eto, danas sam morao ovo. Ekipe nisu ništa posebno, Česi u prvoj utakmici imali jedan a u drugoj tri žuta, Villareal u obe utakmice po jedan žuti. Sudi možda i najveći underaš od europskih sudaca, Moen. U zadnjih 20 utakmica ima samo jedan jedini under na ovu granicu. Pet kartona je dao jedino na utakmici Partizan-Dinamo K, a i tada je pokazao o kakvom je sucu riječ jer je na 52 faula (da, 52 faula) dao samo pet žutih i to je peti bio pred kraj utakmice. Po ovoj granici i kvoti ga se isplati odigrati sigurno, ali kolike sam sreće sa underima, raspojasat će se večeras.          
    • ili možda sigurnije Betis 2+
    • Crvena zvezda - Arsenal  2  1.80  bet365.  Ovo su vodeca dva tima u grupi. Arsenal je slavio s 3-1 protiv Kolna te s 2-4 u Borisovu. Zvezda je pak remizirala 1-1 protiv BATE-a te slavila vaznu 0-1 pobjedu u Kolnu. Izgleda da im je obrana mocna, no to i nije bas tako. Protiv BATE-a ne bilo puno propusta gdje su gosti gadali vratnice i bili opasni kad god bi dosli pred sesnaesterac Zvezde. Za ovan susret nece biti prvog golmana Borjana, kao ni desnog bocnog Savica. To su problemi za Zvezdu koja nema kvalitetnu sirinu u svom kadru za razliku od Arsenala. S druge strane Wenger ce zasigurno dati priliku nekim mladim igracima, sto nuzno ne znaci i hendikep jer su to igraci koji imaju namjeru da se nametnu Wengeru. Ipak u vrhu napada je za ocekivati snazni Arsenal s Walcottom, Wilhsereom i Giroudom. Bez obzira sto je Premier Liga prioritet Wengeru, zasigurno je da ce Topdije se fokusirati sve vise i na ovo takmicenje u kasnijoj fazi, pogotovo ako ne budu u prvih 4 u Premier Ligi. Tesko da klubovi s ovih prostora mogu pratiti ritam velikih klubova, a zasigurno da im Arsenalov nacin igre ne odgovara. Po meni sasvim solidna kvota za odigrati. 
    • ML 2-1  o/u 1-3 Toronto - Chicago  over 205  1.73  pinni. 
    • Pozdrav, kakva je trenutno situacija sa provjerama od porezne uprave tih isplata sa skrilla na bankovni račun u Hrvatskoj?
      Trebamo li se bojati čega? Hvala
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme