Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Petak 07.11.2008. (Listić dana)

Recommended Posts

Ja čekam Dundalk da bude prvak (još 2.kola do kraja) za neki dobitak pa mi je danas najzanimljivija utakmica između Waterforda i Shlebourna.

Dundalk je jučer dobio 7:0 ;D i riješio "gol razliku" i danas mogu navijati za Waterford. Ukoliko Shelbourn ne pobjedi Dundalk ostaje 1. i u zadnjem kolu ide u goste kod fenjeraša lige...

Waterford ima šanse biti čak i prvi, ali vjerojatnije je drugi i danas će gristi. Doma su ove sezone poraženi samo jednom, a ono što je za Dundalk dobro je i što Shelbourn ima većih problema oko sastavljanja ekipe...

Waterford United v Shelbourne

Shelbourne travel to Waterford on Friday to take on Waterford United in the RSC, with a 7.45 kick-off.

With two games to go, it is still possible for any of the top four teams to win the division and be promoted to the Premier for the 2009 season.

Shelbourne are leading the pack, with 66 pts (+29gd), Dundalk 65 pts (+27gd), Waterford 63 pts (+23gd) and Sporting Fingal 61pts (+22gd). Shelbourne have it in their own hands now to win or lose the title, but with Friday’s game against Gareth Cronin’s charges and the following week against Limerick 37, it’s not going to be easy.

**(Dundalk je prvi sa 68bodova i utakmicom više (+34)

Midfielder Mark O'Brien is suspended for the Waterford game, having reached eight penalty points.

As for the last few weeks, the trio of Darren Forsyth (ankle), Gary McCabe (ankle) and Philly Gorman (groin) remain on the injured list, but are now joined by Alan Byrne and Anto ‘Bisto’ Flood – both rated as very doubtful with shoulder and thigh injuries respectively.

To make matters worse, the Shelbourne camp has been hit with a bout of ‘flu, which has disrupted training. Skipper Damien Brennan, fellow centre-back Alan Keely, the rejuvenated Mark Rutherford and even Manager Dermot Keely have succumbed to bug. It is hoped that they will have recovered sufficiently to take their place in the travelling squad for the trip to Suirside.

Dakle Waterford će gristi pred svojom publikom i juriušati po 3 boda. Waterfordu fali samo David Breen - kapetan (obrana).

Shelbourn je u velikim problemima i nadam se da će izgubiti, ali prema priloženim činjenicama domačini će biti puno bliži pobjedi jer Shelbourn osim što igraju u gostima i pod velikim su pirtiskom imaju stvarno velikih problema oko sastavljanja prve ekipe jer im fali dosta igrača...

2,60 na pobjedu Waterforda je valuebet IMO

Guest diabolic012

Austria Beč II-FC Lustenau 1 1,55

Limerick-Kildare C. 1 1,50

Sporting F.-Monaghan U. 1 1,55

Nurnberg-FSV Frankfurt 1 1,40

Besiktas-Kocaelispor 1 1,20

TNS-Connah's Quay 1 1,27

Schwenninger-Dresdner 1 1,40

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Jedan lagani double za utorak, da se prati dok se gleda susret divova u Londonu Double: Bayern-Besiktas 1 1,16 C.Boluda-Purkiss-T.Kokkinakis 0-2 1,48 Ukupno: 1,716 Nema se sta puno pricati za Bayern,  za klasu jaca momcad od Besiktasa i sigurno ce odmah u prvom susretu stisnuti Turke i pokusati rijesiti pitanje prolaska sto prije jer sigurno da donese li Besiktas aktivan rezultat u Tursku, moglo bi biti problema a to si Bayern nece dozvoliti.  Kokkinakis se polako vraca nakon problema s ozljedama i u mecevima ove sezone vidi se ta kvaliteta, na Hopmanu je dobio Pospisila i Zvereva, na egzibiciji prije AO dobio Monfilsa gdje sam ocekivao vise protiv Medvedeva, ali dobro. Protivnik Boluda je tipicni futures/challenger igrac, mislim da ATP razini nece tako skoro moci parirati, a Kokkinakis to definitivno je. Ocekujem laganu pobjedu mladog Australca.
    • Porto u19 - Salzburg u19, Salzburg u19  ide dalje 1.90 marathonbet 4/10 

Ovo igram dan ranije jer ocekujem pad kvote na goste. U19 selekcija Salzburga je osvajac Youth Lige prosle sezone, bili su ubedljivo najjaci i gazili sve redom. U istom ritmu idu i ove sezone, 5 pobeda u 5 meca, znaci 100% ucinak. U 1/16 finalu su izbacili Sporting u19 sa 5:2, inace Sporting u19 ima cak i jacu omladinsku skolu i mladi tim od Porta, zato je kvota na Salzburg bila 2.20 iako su igrali u Austriji. Ovde doduse Salzburg gostuje u Portugalu te mislim da jedino to ide Portu u korist. Sve ostalo ukljucujuci kvalitet tima, iskustvo u ovakvim mecevima itd ide u korist gostiju. Porto je izbacio Monaco u 1/16 finalu sa 2:1 a od istog izgubio u grupi, mislim da gosti ovde idu dalje i za mene su veliki favoriti za prolaz. 
    • Shakhtar Donetsk - AS Roma (20:45)
      Sudac: William Collum (SCO)
      Sevilla FC - Manchester United FC (20:45)
      Sudac: Clément Turpin (FRA)
      (Koeficijenti 20.2. u 14:50 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
    • Bayern - Besiktas | Besiktas AH +2 (2.30) bet365 Bayern ima 19 pobjeda u nizu kod kuće i u Njemačkoj ih nitko ne može zaustaviti, jer nemaju toliko novca kao Bayern koji igra monopol i Njemačkoj. Ali Bayern stari i njihovi igrači kao što je Robben i Ribery su gotovo na kraju svojih karijera, dok naravno i dalje imaju Mullera, Lewandowksog i Comana, ali kada se ovaj dvojac povuče iz nogometa, Bayern će imati znatan pad u kvaliteti. Čak i kada su rezultati Bayerna iznimni, njihova igra ponekad nije baš za pohvaliti i mislim da bi Besiktas to mogao iskoristiti, jer mislim da je ova ekipa Besiktasa čak i bolja od onih ekipa sa kojim se Bayern sureće svaki tjedan u Bundesligi. Mislim da su čak bolji i od Dortmunda, jer Besiktas ima dobar tim i nemojte se iznenaditi ako oni ovdje eliminišu Bayern, ali bit će im potreban pozitivan rezultat u gostima, jer Bayern ima problema kada su utakmice u gostima u pitanju, a putovanje u Istanbul na Besiktasov stadion znači dvostruke probleme. Bez obzira na to, mislim da će Bayern ipak dobiti ovu utakmicu ko kuće, no vjerujem da Besiktas neće izgubiti sa više od jednog ili dva gola razlike, pa mi se ova oklada čini savršenom. Koeficijenti na Bayern su zaista smiješni, čak su i protiv Wolfsbruga bili veći, zbog toga se odlučujem na azijski hendikep. Thiago bi trebao biti u prvoj postavi, dok će Manuel Neuer biti vjerojatno van terena. Pored toga, domaćini imaju par igrača koji su jedan žuti karton od suspenzije, a to su: Joshua Kimmich, Corentin Tolisso i Sebastian Rudy. Thomas Muller bi mogao biti u prvoj postavi nakon što je odigrao pozitivno od ulaska sa klube u subotnjoj utakmici. Gosti imaju samo dva igrača za koje su došle potvrde da neće igrati, a to su Gokhan Tore i Altinc Nukan. Tolgay Arslan, Caner Erkin i Anderson Talisca su jedan karton od suspenzije. Sretno! (Koeficijenti 20.2. u 12:56 CET)
    • Manchester City U19 - Inter U19 | Više od 2.5 gola (1.57) bet365 Manchester City U19 je osvojio svoju skupinu, gdje su pobijedili prve četiri utakmice sa lakoćom, a zatim su se malo opustili i dopustili Feynoordu da im uzme bod kod kuće, da bi zatim izgubili od Shakhtara U19 sa 2-1. Ali u svoje prve četiri utakmice su bili vrlo jaki gdje su pobijedili Shakhtara i Napolija sa istim rezultatom od 3-1 kod kuće, zatim pobijedili u gostima kod Napolija sa 5-3 i 2-0 kod Feyenoorda i siguran sam da oni mogu doći daleko u ovom natjecanju. Interu su na drugoj strani trebali penali kako bi prošli u ovaj krug, gdje su remizirali protiv Spartak Moskve U19 sa 3-3 kod kuće, a njihova obrana je bila vrlo loša, dok su po meni vrlo dobri u napadu. U prethodne dvije gostujuće utakmice oni su pobijedili Esbjerga U19 sa 6-0 i Dynamo Kieva U19 sa 3-0. Ipak, mislim da bi City trebao biti dovoljno jak da pobijedi ovu utakmicu, dok će njihov napadački stil igre dozvoliti Interu da napravi neke dobre šanse za postizanje gola i gosti bi trebali da urade upravo to, nakon što nemaju što izgubiti. Tako da očekujem jednu otvorenu i zanimljivu utakmicu ovih mladih igrača, gdje bi City U19 trebao biti dominantniji pred golom, jer ipak igraju kod kuće, ali Interova momčad do 19 godina nije uspjela postići gol u samo jednoj gostujućoj utakmici ove sezone, uključujući utakmice u Primaveri. Mislim da će ovdje biti više od 2.5 gola. Sretno! (Koeficijenti 20.2. u 11:59 CET)
  • Bet365

• Teme