Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Srijeda 12.11.2008.

Recommended Posts

Danas dva rekreativna:

1.listić

Ufa

Dinamo Moskva

Tau Ceramica

Chelsea

Udinese

Napoli

Villareal

2.listić

Ufa

Dinamo Moskva

Tau Ceramica

Villareal

LeKi

Hendry

Sutra mi je bolja ponuda a pogotovo za vikend kada planiram igrati sa ozbiljnijim ulozima, pa onda očekujte i neku ozbiljniju analizu s moje strane...  ;)

jucer sam 3 listica odigrao ova 2 su propala ne na 1 nego na 2 do 3  a 3ci listic sam pao sam na lyonu sutra cu da pogledam  analize od goksima pa mozda i prepisem a 4ti listic sam odigrao bezze sistem 3 od 5 al nocas samo dunde utd. igra pol x kraj 1 pa cemo da vidimo hehehe pozz

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  

• Jarry prvi set slabo odigrao,puno UE,na reternu jako loš,sve u svemu jedna loša igra bez neke ideje
    • Dobitnici nagrade su: Ljepotan - 30€
      baja888 - 20€
      sestincan - 20€ Čestitke sretnim dobitnicima! Nagrade će biti doznačene na račun dobitnika u roku od najkasnije 30 dana od objave rezultata (u većini slučajeva nagrade će biti isplaćene znatno ranije, svega nekoliko dana nakon završetka nagradne igre). Prije nego je nagrada isplaćena dobitnik nagradne igre treba imati barem jedan napravljen depozit od minimalno 10€ na svoj kladioničarski račun u zadnjih godinu dana.  Rok za podnošenje žalbe je 24sata od objave službenih rezultata, pisanim putem i adresirane na info@svijetkladjenja.com 
    • Delbonis-Belluci over 3,5 seta Klizan-Djere over 3,5 seta  
    • Pogon Siedlce - MKS Puszcza Niepolomice // Pobjeda domaćina bet365 - 1,75 (12:45) Prevedeno sa Poljskog, mislim da se može razumjeti poenta članka: "Naravno, igrači koji su igrali manje, ali u velikoj mjeri promijeniti, bit će pogođeni zdravstvenim problemima. U Siedlcu zasigurno ozlijeđeni igrači neće igrati: Bartosz Żurek, Dawid Nowak, Marcin Orłowski i Longinus Uwakwe. Dawid Ryndak će se zaustaviti za karticama. Osim toga, dva našeg igrača su ozbiljno podvrgnuta i odlučit ćemo hoćemo li igrati neposredno prije utakmice." Izvor: bet365 Izgleda da gostujuća ekipa ima problema sa povredama i suspenzija a i mislim da nemaju motiva za susret, s obzirom da je zadnje kolo te da ne mogu niti napredovati a ni nazadovati na tabeli. Što se tiče ekipe Pogona oni su još uvijek u sigurnoj zoni ali sa eventualnim kiksom u ovom meču bi ispali iz lige ukoliko bi njihovi pratioci slavili u svojim mečevima. Mislim da se neće dovesti u tu situaciju da moraju ovisiti o drugima s obzirom da imaju sve u svojim rukama. Igraju kod kuće, imaju imperativ pobjede, gostujuća ekipa dolazi u izmješanom sastavu.. Vjerujem da mogu slaviti. Sretno!
        (Koeficijenti 27.5 u 10:40 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
    • Ankaran - Aluminij // Pobjeda domaćina bet365 - 1,85 (16:00 CET) Zadnja utakmica sezone i vjerovatno najvažnija utakmica za Ankaran u ovoj sezoni. Ukoliko žele izboriti nastup u dodatnim kvalifikacijama za opstanak u ligi gdje će odmeriti snage sa drugoplasiranom ekipm iz druge lige (Drava Ptuj) u ovom meču moraju slaviti. Da stvar bude gora po njih oni ne ovise sami o sebi jer Triglav ne smije slaviti protiv Rudara, što je zaista i teško za očekivati. Izvor: bet365 Sa druge strane, Aluminiju je ovaj susret totalno nebitan. Oni su osigurali opstanak u ligi prije nekoliko kola i vjerujem da će u zadnjem susretu u sezoni kako to obično biva, priliku dobiti igrači koji  su manje igrali ili koji uopšte nisu igrali. Očekujem da Ankaran slavi u ovom susretu a zanimljivo je da u prethodna tri meča u sezoni rezultat je bio identičan - 1:1. Koeficijent je odličan i vjerujem u pobjedu Ankrarana. Sretno!     (Koeficijenti 27.5 u 10:30 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.  
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use