Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Goksim

Aktivni listići

130 objava u ovoj temi

Evo uplatio sma jedan tjedni kada sam dizao dobitak, pa sam onaj sitniji dio dobitka uplatio na tjedni... Nadam se da prolazi...

Htio sma još igrati i Liverpool i hendikep na Unicaju ali i Marseille tako da je dobro da sam te parove eliminirao...

2c0765f3b20a420db58c1e9sc3.jpg

w600.png

Goks kolko si uplatio na taj par ? ;D

Nažalost jako malo. Par eura  >:( Nije bila nikakva dojava nego čista logika da će domačin biti napaljen, a kondicijski nemaju snage za 2.poluvremena. Još uz svu atmosferu i sve lako moguće da je bilo i nekakvih dogovora ali koeficijent mi je bio predobar za ne probati... Naravno da piz*** što nisam stavio nekoliko desetaka puta veći ulog, ali tko će ga znati...

Evo o ovome sam pisao zadnjih dana. Za ovaj bet ću morati čekati ljeto, ali nadam se da će dobro proći...

Dakle po pravilima Betfaira Hiddink se ne računa kao "pobjednik" budući da je doveden kao privremeni trener te će biti "pobjednik" jedino ukoliko produži ugovor. Koef. je išao čak i do 1,15 na Hiddinka a tko je to layao igrao je da Hiddink neće biti trener Chelsea nakon što završi sezona po koef. 7,66...

Žao mi je da nisam više odigrao, i nisam klasično layao već sam jednim dijelom i igrao na IMO veće favorite za preuzimanje klupe na ljeto...

U svakom slučajju ništa ne gubim, i gotovo u svakom slučaju nešto dobivam a IMO najveće šanse za preuzmanje na ljeto imaju Ancelotti i Zola.

Nadam se da će biti Zola  ;D

200902111919zx8.png

By goran91415

Ajd drž'te mi fige da konačno nešto dobijem ;D

i oba dva preostala para završe nerješeno i klubovi na koje sam se kladio pobjede na penale :(....opet nisam dobio...šteta, valjd ću jednom dobit ovako malo veći dobitak (P.S.- dobio sam onaj manji listić na francusku, italiju i nizozemsku)

Evo jučer sam odigrao jedan zanimljiv listić pa da ga podjelim s vama tj. da vam ga pokažem ;D

Ah šteta nekih 15 sekundi prije kraja utakmice rezultat je išao meni na ruku i Vanocuver je vodio sa jednim golom razlike (vodili su 4:3) no onda su zabili jedan gol u praznu mrežu jer je Chicago izvadio golmana kako bi uveo jednog napadača više, Vancouver je došao do paka i zabio gol za pobjedu od 2 razlike (5:3) koja meni nije odgovarala....  >:(

Bad Luck!!!

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Rudes-Novigrad 1 1.53 Juventus-Genoa 1 1.18 Porto-Feirense 1 1.14 Ukupno: 2.058 Idem probati i s ovim tripl/duplanjem iako ne volim igrat nista osim singlova, ali ovo mi se cini dosta izgledno.  Rudes je prva momcad druge HNL, ali samo s bodom prednosti pred Goricom, ali to moze postati 4 ukoliko danas pobjede Novigrad koji ima zaista samo matematicke sanse da se priblizi vrhu, ali mislim da ni oni to ne vjeruju. Rudes je na domacem terenu na skoru 8-6-0, a iako je Novigrad 2. gost lige iza Rudesa, skor mu je 4-4-5 sto i nije tako impresivno. Rudes je doma primio samo 7 pogodaka, i mislim da nece propustiti ovakvu priliku da dobiju Novigrad i odrze 4 boda u samoj zavrsnici prvenstva i ostvare plasman u prvu ligu ukoliku uspiju ishodovati licencu.  Juve je svemirski brod za Genovu, doma je na savrsenom 16-0-0 skoru i sigurno da si nece htjeti zakomplicirati nepotrebno prvenstvo i da ce ovakve utakmice suvereno rijesiti i posvetiti se Ligi prvaka. Genoa nema nikakav imperativ ovdje, ugodnih 9 bodova su iznad zone ispadanja i sigurno da se ne nadaju bodovima ovdje. Porto je drugi u Portugalu s 4 boda zaostatka za prvom Benficom i evo im prilike da pridu na samo bod nakon jucerasnjeg remija Benfice u derbiju sa Sportingom. Feirense bez imperativa sa 12 bodova iznad zone ispadanja i bez mogucnosti napredovanja, sve osim pobjede Porta bi bilo prvoklasno iznenadenje. 
    • Nadam se da se smije postaviti pitanje, nije analiza;   Sta kazete za El Clasico i kartone? 7.5 granica u lokalnim kladionicama,a dosta cesto se u derbijima kontra dogodi i bude blaga utakmica.
    • Lyon - Monaco over 3.5 cards @1.80 Lyon - Monaco over 9.5 corners @1.72 Burnley - Man Utd, Man Utd race to 5 corners @1.44 4.48  @ bet365    Ulog: 2.5/10 Vazan mec za oba tima, igraju na 2 fronta jedni 1/2finale LS drugi 1/2 LE. Osim toga sto imaju dobre sezone, igraju jako atraktivan fudbal za gledanje, pogotovo Monaco koji je nadigrao neke od najofanzivnijih timova u Evropi poput Cityja i Dortmunda.  Ove a i prosle sezone bilo je pregrst kartona na njihovim mecevima. Svaki put je bilo preko 3.5, sto je po meni preniska granica pa cu probati ponovo preko. U prvom mecu smo videli 6 zutih i crveni uz 13 kornera. I golovi ne bi smeli izostati, ali to necu dirati. Oba tima su mozda pomalo umorna zbog igranja u Evropi pa bi moglo doci do koje greske u odbrani. Long story short, 3.5+ kartona i 9.5+ kornera na ovom mecu bez razmisljanja. 

Ovo cu povezati sa Unitedom i kornerima. Ibra je OUT do kraja sezone, moguce i dosta duze. Burnley se ove sezone pokazao kao tvrd orah, mnogi nisu uspeli probiti tu odbranu a Manchester se upoznao sa tim problemom jos u prvom mecu kod kuce kad su odigrali 0:0  uz 19 kornera domacih i potpunu dominaciju, no rezultat na kraju 0:0. Mislim da ce i danas ovo biti tezak mec ali opet je Burnleyev stil igre odbrambeni a United ima krila koja bi mogla non-stop vrsiti pritisak sa strane pa ocekujem 5-6 kornera za United.

Nesto manji ulog nego inace, ovo je zaista bila cudna nedelja sa svim ludim rezultatima pa oprez
    • Večeras na rasporedu imamo utakmicu iz La Lige, točnije utakmicu Real Madrid v Barcelona u HD rezoluciji. Ekskluzivno samo na Svijet Kladjenja portalu utakmicu možete gledati u HD rezoluciji. Uživajte! REAL MADRID - BARCELONA [HD LIVESTREAM]
    • https://fcchiasso.ch/chiasso-wil-story-2/

http://chalcio.com/bcl-la-preview-di-chiasso-wil/

U oba clanka (prevodjena preko google-a) se govori o novom treneru Chiassa koji je doveden pre nekoliko nedelja i koji isprobava nesto drugaciji sistem igre, a igraci i fanovi nisu previse odusevljeni tim. Tkaodje se spominje da se mali broj ovakvih meceva resava na terenu nego van njega jer jedan od ova 2 tima 99% ispada iz lige. Sta god to znacilo, ja verujem da je mozda u pitanju pokusaj kladionica da zastrase igrace jer je veliki broj uplata isao na Chiasso ove nedelje, videcemo krajni ishod, ja sam ovo vec odigrao jos u cetvrtak i to na nekoliko listica tako da cu sada samo cekati pocetak meca...
    • Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
      Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
    • Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
      Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
    • Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
      Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
    • Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
    • Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
    • Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
      Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
    • Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
      Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
    • Analiza/najava: 2017 NBA Playoffs
      Analiza/najava: 2017 NBA Playoffs
    • Bayern Munich v Real Madrid: Veliki sudar divova na Allianz Areni
      Bayern Munich v Real Madrid: Veliki sudar divova na Allianz Areni
    • Analiza: Atletico Madrid v Leicester, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Atletico Madrid v Leicester, četvrtfinale Lige prvaka
  • Bet365

• Teme

• Transfer glasine: Erikssen u Barci, Shaw u Liverpoolu, Belotti u Unitedu
      Transfer glasine: Erikssen u Barci, Shaw u Liverpoolu, Belotti u Unitedu
    • Arsene Wenger: On je Arsenalova verzija Franka Lamparda!
      Arsene Wenger: On je Arsenalova verzija Franka Lamparda!
    • Griezmannov agent izjavio kako će razmotriti ponude
      Griezmannov agent izjavio kako će razmotriti ponude
    • Manchester City zbog Mbappea obara rekord
      Manchester City zbog Mbappea obara rekord
    • Zidane i Luis Enrique iznijeli očekivanja pred El Clasico
      Zidane i Luis Enrique iznijeli očekivanja pred El Clasico
    • Neymar će ipak propustiti El Clasico
      Neymar će ipak propustiti El Clasico
    • Izvlačenje Lige prvaka namješteno? Video koji je priložen od strane španjolskih medija dokazuje namještaljku
      Izvlačenje Lige prvaka namješteno? Video koji je priložen od strane španjolskih medija dokazuje namještaljku
    • Nevjerojatan dobitak na kladionici: Čekao Chelseaja i dobio 20.577 funti
      Nevjerojatan dobitak na kladionici: Čekao Chelseaja i dobio 20.577 funti
    • Pogledajte na šta su spremni u Barci pred današnji El clasico
      Pogledajte na šta su spremni u Barci pred današnji El clasico
    • Manchester United napravio konačnu odluku o budućnosti Zlatana Ibrahimovića
      Manchester United napravio konačnu odluku o budućnosti Zlatana Ibrahimovića
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE