Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Goksim

Aktivni listići

124 objava u ovoj temi

Evo uplatio sma jedan tjedni kada sam dizao dobitak, pa sam onaj sitniji dio dobitka uplatio na tjedni... Nadam se da prolazi...

Htio sma još igrati i Liverpool i hendikep na Unicaju ali i Marseille tako da je dobro da sam te parove eliminirao...

2c0765f3b20a420db58c1e9sc3.jpg

w600.png

MisoBozinic likes this

Goks kolko si uplatio na taj par ? ;D

Nažalost jako malo. Par eura  >:( Nije bila nikakva dojava nego čista logika da će domačin biti napaljen, a kondicijski nemaju snage za 2.poluvremena. Još uz svu atmosferu i sve lako moguće da je bilo i nekakvih dogovora ali koeficijent mi je bio predobar za ne probati... Naravno da piz*** što nisam stavio nekoliko desetaka puta veći ulog, ali tko će ga znati...

Evo o ovome sam pisao zadnjih dana. Za ovaj bet ću morati čekati ljeto, ali nadam se da će dobro proći...

Dakle po pravilima Betfaira Hiddink se ne računa kao "pobjednik" budući da je doveden kao privremeni trener te će biti "pobjednik" jedino ukoliko produži ugovor. Koef. je išao čak i do 1,15 na Hiddinka a tko je to layao igrao je da Hiddink neće biti trener Chelsea nakon što završi sezona po koef. 7,66...

Žao mi je da nisam više odigrao, i nisam klasično layao već sam jednim dijelom i igrao na IMO veće favorite za preuzimanje klupe na ljeto...

U svakom slučajju ništa ne gubim, i gotovo u svakom slučaju nešto dobivam a IMO najveće šanse za preuzmanje na ljeto imaju Ancelotti i Zola.

Nadam se da će biti Zola  ;D

200902111919zx8.png

By goran91415

Ajd drž'te mi fige da konačno nešto dobijem ;D

i oba dva preostala para završe nerješeno i klubovi na koje sam se kladio pobjede na penale :(....opet nisam dobio...šteta, valjd ću jednom dobit ovako malo veći dobitak (P.S.- dobio sam onaj manji listić na francusku, italiju i nizozemsku)

Evo jučer sam odigrao jedan zanimljiv listić pa da ga podjelim s vama tj. da vam ga pokažem ;D

Ah šteta nekih 15 sekundi prije kraja utakmice rezultat je išao meni na ruku i Vanocuver je vodio sa jednim golom razlike (vodili su 4:3) no onda su zabili jedan gol u praznu mrežu jer je Chicago izvadio golmana kako bi uveo jednog napadača više, Vancouver je došao do paka i zabio gol za pobjedu od 2 razlike (5:3) koja meni nije odgovarala....  >:(

Bad Luck!!!

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Odigrat odmah i da će penal bit, Bebek je to 
    • Qarabag - Fiorentina over 3.5 cards @1.76 unibet

Unibet izbacio granice na nekim tekmama a ovde ponudio 3.5 sto je fulano za jedan ceo karton. bet365 je izbacio na 5.0, sudi Bebek a svi znamo da u ogromnoj vecini meceva Bebek ide na 5+ kartona. Ovo je po meni jako siguran par za jaci stake, u grupi jos nista nije odluceno igra se kod Qarabaga, obe ekipe solidne sto se kartona tice, Fiorentina je znala dobiti crveni i kad nisu morali a vodili su 2:0 ili 3:0 tako da svakako value. 

Prepravice ovo unibet 100% , ko planira igrati kartone na ovom mecu nek pozuri
    • Nitko ne spominje Tenerife-Cibona utakmicu? Cibosi su otisli na put kod odlicne momcadi Tenerifea bez 4 clana prve petorke i trenera Mulaomerovica jasno istaknuvsi da im je bitnija utakmica protiv Cedevite za vikend. U Zagrebu kad im je kao bila bitna utakmica zavrsilo je +28 za Tenerife. Danas ce biti onoliko koliko domacin zeli. Dakle domaci teren + oslabljena Cibona logika nalaze vise od tih 28.  Hendi se jos uvijek krece oko -26.5 no rasti ce jos do pocetka. Svakako treba probati veliki hendi -36.5 po 3.3
    • H. Whiteside 20,5 under Atlanta večeras u svojoj Phillips Areni dočekuje Miami kojima je ovo B2B. Iako Hawksi obrambeno izgledaju dobro, napad predstavlja veliki problem te tu vidim razlog crne serije od 7 uzastopnih poraza. Atlanta kao jedna od najboljih obrambenih ekipa druga je po obrani centra gdje prednjači D. Howard.
      Danas će nasuprot sebe imati Whitesidea za kojeg sam se odlučio da će dati manje od 21 poen.
      Po meni dosad izuzetno zahvalan igrač što se tiče klađenja. Protiv dobrih obrana pod košem under (Memphis, Washington, Sacramento, Detroit, Utah), protiv lošijih over. Ova granica je takva kakva je zbog bolnice koje vlada u Miamiu (9 igrača u rotaciji), inače se kreće od 15,5 - 18,5.
      Glavni razlog zašto ga igram under je taj što će Dragić imati puno lakši zadatak u napadu. Zna se da su njih 2 udarne igle te se tu i tamo netko priključi od ostalih. 

U dosadašnjem djelu sezone ova 2 tima su igrali jednom i Whiteside je zabio 19 uz šut 6/15 uz napomenu da su igrali doma i da nije bilo Dragića. U toj utakmici izvodio je slobodna 7/8 što definitivno ne očekujem danas. Inače je na 50% s linije slobodnih bacanja.

Što se tiče statistike Whiteside je u dosadašnjem dijelu sezone na prosjeku od 18 poena. Lošije igra u gostima gdje bilježi 2 poena manje u prosjeku. Home: 19,0. Road: 17,2.
      Zanimljiv podatak je da u B2B utakmicama Whiteside bilježi 14,3 poena u prosjeku.
      Lp i sretno tko prati.
    • Club Brugge-Kopenhagen 2 2.10 Wwin Nadam se da ovo neće završiti kao Bešiktaš jučer. Logika je jednostavna, Brugge je zakucan na zadnjem mjestu i nemaju boda u pet utakmica, dok sa druge strane Kopenhagen gonja pobjedu i prolaz dalje. Prvu utakmicu Danci dobili 4:0, a treba napomenuti i da Brugge za vikend ima tešku utakmicu protiv Anderlechta.
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
      Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
    • Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
      Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
    • Hummels bio blizu prelaska u United
      Hummels bio blizu prelaska u United
    • Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
      Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
    • Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!
    • Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
      Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
    • Novi dres Barce za sezonu 2017/18
      Novi dres Barce za sezonu 2017/18
    • Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
      Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
    • Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
      Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
    • Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
      Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!