Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
FilipZG

Petak 14.11.2008

10 objava u ovoj temi

Danas kako je rekao Goksim rekreativno pa sam slozio ovako:

Bastia-Lens 2 (2.70)

Nac Breda-Heracles 1 (1.50)

Admira-Gratkorn 1 (1.40)

Jihlava-Vitkovice 1 (1.40)

Hannover-Bochum odg da (1.70)

Legia Warsawa-Slask 1 (1.40)

dajte prijedloge i komentirajte,sretno  ;)

Danas kako je rekao Goksim rekreativno pa sam slozio ovako:

Bastia-Lens 2 (2.70)

Nac Breda-Heracles 1 (1.50)

Admira-Gratkorn 1 (1.40)

Jihlava-Vitkovice 1 (1.40)

Hannover-Bochum odg da (1.70)

Legia Warsawa-Slask 1 (1.40)

dajte prijedloge i komentirajte,sretno  ;)

Legia mi statistički nije toliki zicer, čak sam razmišljao možda probati X2 (po statistici). Ali nemam nekih infoa o ozljedama i sl. pa ću samo to preskočiti...Legia je dobra doma, ali Slask je od 7 gostovanja samo jednu utakmicu u gostima poražen... IMO makar 1,65 bi trebalo biti...

Moj danas

CherMore-Spartak Varna 14.11. 13:00

briöi par 938 1 1,55

Federer R.-Murray A. 14.11. 13:00

briöi par 25 2 2,30 - čitao sma neke izjave Federera i osim što mu Murray ne leži Federer nije u najboljoj formi i muce ga neke ozljede. Inace cjenim Federera i rijetko kada igrm kontra njega, ali mislim da danas može pasti... 

SpartaPr(ki)-HC Č.Budějov. 14.11. 18:00

briöi par 10938 1 1,33

HernBF-Fredrikshavn WH 14.11. 19:30

briöi par 1005 1 1,30

WolfsbGA(ki)-KasselHus 14.11. 19:30

briöi par 10338 1 1,40

Crimmitschau-Bietigheim 14.11. 20:00

briöi par 1508 2 1,40

Växjö Lakers-Almtuna IS 14.11. 19:00

briöi par 1061 1 1,45

Stevens M.-Hendry S. 14.11. 13:00

briöi par 1403 2 1,60           - Hendry je jučer odigrao briljantan meč. U 7 frameova IMO je napravio 2 greške. Stvarno briljantno. Ako i danas bude tako igrao očekujem pobjedu bez vecih problema...

još "samo" treba to rasporediti

Razmisljao sam i ja o Legiji,rastura doma,a slask nije toliko los jos cu razmisliti...nego sta kazes na bastia-lens

Lens je među jačim ekipama i sigurno će gristi da se vrate u 1.ligue, ali bastia je zadnjih sezona stalno pri vrhu... Ako nešto igram u dosta nepredvidivoj fran.2.ligi igram undere ili X na poluvrijeme...

Za mene no bet...

Slozio bih se sa goksimom izmedju Bastie i Lensa poluvrijeme X jer gledajuci Francusku ligu vecina se igra X poluvrijeme najvjerovatnije cu da igram i ja X poluvrijeme ili cu da preskocim tu tekmu jer ima lijepog hokeja danas da se pogodi pa cemo vidjeti pozz poslije moj listic cu da stavim sta cu igrati sretno vam momci danas puno

Evo mene nakon 2 dana pauze...vidim ima novih decki ovdije pa da pozelim DOBRODOSLICU svima i zelim da se ugodno osjecate i pitate ili napisete sta vas god zanima... ;D

Danas pauza jucer nisam stigao nista odigrati ali srecom pao bi na Zagrebu..

Cekam vikend pa da krenem obiljno a danas mozda napisem analizu za sutra ili prekosutra...

Goks cestitam na tecaju 34  ;D ;D ;D

Poz!! ;D

Ovako ovo ce 1 listic da bude :

Nac Breda-Heracles tip 1

Hanover-Bochum tip 2 vise od 3 gola

Bastia-Lens 1.Halbzeit X ili ti 1.Poluvrijeme X

Admira-Gratkorn tip 1

Jihlava-Vitkovice tip 1

Rochester-Chicago tip 2

To je to znaci ajmo komentari :D

Ovo je 2.Listic

Rapperswil-Davos tip 2

Herning-Frederikshavn tip 1

Odense-Herlev tip 1

Graz-VSV Manje od 5.5 golova

Zlin-Trinec tip 1

Sparta.P-Budejovice tip 1

I 3.Listic

Viena Capitals-Kac vise od 5.5 golova

Langnau-Biel Vise od 5.5 golova

Sparta.P-Budejovice tip 1

Herning-Frederikshavn tip 1

Wolfsburg-Kassel tip 1

Nac Breda-Heracles tip 1

Eh to je to za danas i previse :D ajde komentari pozz odo kaficu pit

Moj 2.listic je bio dobitni ali radi punca i njegovog kupovanja resivera zakasni na spartu i zlin  i ubacio druge parove i eto danas nesreca dobitni listic bio ali jebga ajde bice bolje mozda sutra

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Khachanov majmune, iskoristi barem jednu brejk loptu smrade
    • Kod Hrvatske je najavljeno odmaranje igrača večeras protiv Čilea. Duvnjaka nitko ne daje, Cindrić je 5,5 što je privlačno za under ali opet..može preći u prvom poluvremenu kao i protiv Bjelorusije. Horvat također izgleda dobar under 4,5, a Mihić 3,5 mi je najbolji over. Odigrao dvije utakmice, u prvoj imao 4/4 a u zadnjoj 2/3 a nije igrao preko 30 minuta, danas bi trebao igrati više.
    • jel gleda netko seppi-kyrgios? peti set ce sada? 
    • Lazio - Genoa  Genoa ima neke ozbiljne strahove o ispadanju u niži rang, nakon poraza od 4-1 protiv ekipe Cagliarija. Trener Ivan Jurić je okupio svoju ekipu, gdje im je rekao da je potrebno da se bore kako bi osigurali mjesto u elitnom natjecanju i sljedeće sezone. To je prilično veliko skaliranje u ambiciji, s obzirom da su Rosoble viđene kao vanjski kandidat za mjesto koje vodi u Europsku ligu. Dok su vodili u gostima protiv Cagliarija, Genoa se raspala i na kraju završila utakmicu sa teškim porazom. Oni imaju 13 bodova više od posljednja tri na tabeli i sada će imati cilj da još više pobjegnu tim mjestima i pređu ovu prepreku što je brže moguće. Hoće li oni biti u mogućnosti učiniti to sa Laziom u srijedu navečer? To bi sigurno bio veliki rezultat, koji bi se dodao uz onu pobjedu protiv Juventusa ranije ove sezone. Genoa će biti bez golmana Mattia Perina, koji će dugo vremena biti van terena, dok je napadač Serge Gakpe također odsutan u Gabonu sa Togom. Lazio je ovdje došao u impresivnoj poziciji, oni su daleko samo bod od mjesta za Ligu prvaka, nakon što im je u tome pomogla pobjeda od 2-1 nad Atalantom u ligi tijekom vikenda. Međutim, ja ne znam kakvu će ekipu izvesti za ovu kup utakmicu. Sa gostovanjem u Juventus koje dolazi ove nedelje, Lazio će možda poštedjeti svoje vrhunske zvijezde, jer žele zadržati svoj put ka europskim natjecanjima. Keita Balde je jedini igrač koji će biti odsutan za ekipu Lazija zbog Afričkog kupa nacija. Bez obzira na to kako se Lazio postavi u ovoj utakmici, ne možemo ih vidjeti baš kao solidnu ekipu. Primili su u 75% svojih utakmica u Seriji A ove sezone, dok su na domaćem terenu primili u prosjeku 1.1 gol po utakmici. Njihova obrana se borila sa formom na domaćem terenu u posljednje vrijeme, gdje su prikupili samo jednu utakmicu bez primljenog gola u posljednjih osam. To je sigurno slabost koju Genoa može iskoristiti tijekom svoje posjete. Genoin prosjek je tek nešto više od jednog gola po utakmici u Seriji A ove sezone, dok je njihova posljednja utakmica u kupu Italije bila protiv Perugije iz Serije B, a završila je sa 4-3. Vrlo pozitivna stvar ovdje za Genou je njihov impresivni rekord kod Lazija. Gosti su postigli u šest od posljednjih sedam posjeta glavnom gradu u kojem su se suočavali sa Lazijom, uključujući i poraz od 3-1 ranije ove sezone. U ovoj utakmici ja i dalje vidim poraz Genoe, ali oni bi trebali biti u mogućnosti da postignu taj pogodak. Moja oklada ide na oba tima daju gol u bet365 kladionici. Sassuolo - Cesena U srijedu se igraju još dvije utakmice osmine finala talijanskog Kupa. Sassuolo bi unatoč lošoj sezoni iza sebe trebao biti veliki favorit na domaćem terenu protiv drugoligaša Cesene.
      U prošlom Kup kolu Cesena je iznenadila Empoli kojeg je svladala u gostima, poslije produžetaka. Bio je to jedan od rijetkih pozitivnih rezultata Cesene u gostima ove sezone.
      Naime, ta inače osamnaesta momčad na drugoligaškoj ljestvici nema niti jednu pobjedu ove sezone u prvenstvu u gostima (samo tri remija i osam poraza). Ima Cesena i šest poraza u nizu u gostima u Serie B. Iako daleka faza u koju je dogurala Cesena i ogled kod prvoligaša može podignuti moral na najveći stupanj, ipak sumnjamo ovom prilikom u pozitivan scenarij po drugoligaša.
      Sassuolo ima jednu od slabijih sezona u posljednje vrijeme. Tek je šesnaesti na ljestvici, muči se skoro u svakom nastupu, no ako ništa drugo Sassuolo je ovaj ogled najavio uvjerljivom domaćom pobjedom prije nekoliko dana (doma Palermo 4-1) i definitivno je domaćin veliki favorit. Southampton - Norwich Jedna od ponovljenih utakmica trećeg kola engleskog FA Kupa je i ona između prvoligaša Southamptona i drugoligaša Norwicha.
      Prvi je ogled završio bez pobjednika i uz četiri pogotka (2-2), baš kako i Norwich igra ove sezone. Otvoreni gard na terenu, ali i nerijetko velika propusnost u obrani, donosi nam na utakmicama Norwicha dosta pogodaka (3,12 gola u prosjeku po drugoligaškoj utakmici ove sezone).
      Ne baš čelična igra u obrani odnijela je Norwichu dosta bodova ove sezone, pa je tako taj klub trenutačno tek jedanaesti na drugoligaškoj ljestvici, što donekle stavlja veliki upitnik na to može li Norwich ovom prilikom do iznenađenja i mogućeg prolaza dalje.
      Southampton je definitivno pao u formi zadnjih tjedana. U Premierligi Southampton uglavnom bilježi poraze u zadnjim kolima (izgubio je i zadnjom prilikom kod Burnleyja 1-0), no u kupovima gdje nastupa Southampton ipak nekako gura dalje.
      Valja se podsjetiti da ta momčad igra i polufinale Liga kupa, a u prvoj je odigranoj utakmici pobijedila Liverpool 1-0.
      Koliko god Southampton bio u krizi, od koje ne može pobjeći, i dalje je mnogo čvršća karika od labilnog Norwicha. Nantes - Caen U srijedu će se za bodove u francuskom Le Championnatu boriti Nantes i Caen, dvije momčadi iz donjeg doma ljestvice.
      Nantes je četrnaesti, Caen petnaesti, no i jedni i drugi imaju dosta toga dobroga učinjenog u posljednje vrijeme. Primjerice, Nantes ima tri vezane pobjede u prvenstvu (!), kao i pet pobjeda u posljednjih šest utakmica u svim natjecanjima.
      Caen je, pak, prošle nedjelje pobijedio na domaćem terenu ugledni Lyon (3-2, dva pogotka hrvatskog nogometaša Santinija). Prije toga je svladao i Metz 3-0 te je taj klub definitivno uhvatio „dobar val“ u ovom dijelu sezone.
      Dakle, dva loša kluba, ali s dobrom formom, igraju u srijedu međusobno, no postoje i pojedinosti koje razdvajaju ove dvije momčadi. Nantes je vrlo tvrda momčad koja nije primila niti jedan pogodak u spomenute tri vezane prvenstvene pobjede, ali je isto tako, u gadnim napadačkim problemima na svom stadionu (četiri pogotka u devet domaćih ogleda).
      Caen, pak, voli nadigravanje i otvorene utakmice s mnogo prilika, što je i donijelo da je Caen na posljednjih šest utakmica zaredom ispunio opciju tri gola i više.
      Kako god, u ovom je ogledu sve moguće, ali nam se forma i čvrstina Nantes u ovom trenutku čine kao bolji argument. -->> NBA PODFORUM ZA SRIJEDU <<--
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
      Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
    • Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Diego Armando Maradona postaje počasni građanin Napulja
      Diego Armando Maradona postaje počasni građanin Napulja
    • Chiellini: Pogba je nogometni LeBron James!
      Chiellini: Pogba je nogometni LeBron James!
    • Rakitić: Za Enriquea bih se bacio s mosta!
      Rakitić: Za Enriquea bih se bacio s mosta!
    • Ivo Karlović donio bogatstvo kladioničaru!
      Ivo Karlović donio bogatstvo kladioničaru!
    • Pogledajte šta je Ramos rekao Sampaoliju i tako ga ostavio u čudu nakon utakmice (VIDEO)
      Pogledajte šta je Ramos rekao Sampaoliju i tako ga ostavio u čudu nakon utakmice (VIDEO)
    • SLUŽBENO: Iz Juventusa potvrdili nevjerovatnu klauzulu u ugovoru Simonea Zaze
      SLUŽBENO: Iz Juventusa potvrdili nevjerovatnu klauzulu u ugovoru Simonea Zaze
    • TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
      TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
    • Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
      Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
    • Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
      Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
    • Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
      Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO