Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
11crni

Nedjelja 16.11.2008

7 objava u ovoj temi

Evo listić:

Olympiakos - PAOK 1

Cluj - Arges Pitesti 1

Galatasaray - Istanbul 1

Partizan -C.Zvezda 1 (košarka)

Benfica- E.Amadora 1

Hamilton -Celtic 2

Mladost - Jug 2 (vaterpolo)

Komentar?

Zdravo, ja sam novi ovdje... pa hajde da i ja malo sudjelujem ;D Iako u zadnje vrijeme toliko nemam sreće da je to nevjerojatno  :-\

Meni je Cluj - Arges sumnjiv par, i to zaobilazim. Cluj me ne oduševljava nešto previše u svom domaćem prvenstvu.

Na moj listić ide FC Brugge - Anderlecht - oba daju gol da. Brugge je lagani favorit i još igraju kod kuće, a doma su dosta dobri, a Anderlecht se maltene preporodio otkad im se vratio Frutos, daju dosta golova.

Još sam pod dojmom Marseilla od jučer... Ne toliko zbog poraza nego zbog načina na koji su dopustili da izugbe vodstvo 2:0... Rijetko se događa da domačin favorit ispusti takvo vodstvo, ali eto nadam se da sam za ovu sezonu ispucao taj tip nesreće...

Danas:

Moj glavni:

Dinamo

Atletico Madrid

Barcelona

još sam na manjima kombinirao: Udinese, Milan, Ajax (već počelo (trenutno 1:0)), Roma, Hajduk - Rijeka 2-3gola, Zadar 1,65, Celtic, Lugano (nogomet), Chaux de...

Navodno je Zadar - Šibenik dogovoreno poluvrijeme kraj 2/1... Već je par dana pol/kraj blokiran u svim klad. zbog navodnih velikih uplata u Dalmaciji tako da će ova utakmica biti pod velikim povecalom. Ipak čudno je da su neke klad ostavili u ponudi klađenje na 1 X 2 ako je stvarno tomu tako ali... Biti će zanimljivo vidjeti ishod utakmice a ako stvarno bude 2/1 dići će se zasigurno velika "bura" oko toga...

I za sitni ulog sam probao Mladost - Jug X (8,00)

na Atletico nije loš koef. ali Deportivo je u dosta dobroj formi za razliku od Atletica, pa ću taj par rađe zaobići ;)

ah... znam . mene je najviše i strah tog para, ali nadam se da će nakon 3 utakmice atl.mad. pobjediti a i deportivo je u predugoj seriji...

iako atletico vodi 3:0 ja sam ga igrao samo kao 1X, bas me bilo strah odigrat cistog keca na njega, lakse mi bilo stavit da ce barca dobit s 2 razlike, jer barca vecinom kad dobije dobije posteno :)

a dinamo mislim da je sjebo veliku vecinu nas, ak nekog nije dinamo onda ga je udinese  8)

eo meni je danas napokon prošao jedan tiket gremio barca i lyon na malo veći ulog.. iako sam tek sada pokrio polovicu izgubljenog jućer i danas popodne.. katastrofa... pao sam na dinamu a sa njim bi bio duplo u plusu... eto kako su male nijanse... ljudi preporučam OBAVEZNO sve provjeriti prije odigravanja tiketa, ako i izgubite onda je to viša sila, j***** sad

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Ja sam ga odigro prije 3 tjedna protiv Istre takodjer na 2,10 i proslo da lakse nije moglo...Jos izadje na poluvremenu.
    • Chelsea - W.B.A @ gg3+ --> 2,25 Stake: 2/10 WBA igra odlično u gostima, gledao sam ih zadnjih par tekmi i imaju obećavajuću ekipu. Daju skoro svakoj ekipi gol na gostovanju i jednostavno imam neki osjećaj da će i Čelziju danas da uvale gol. Ispratit ću ovo na neki manji ulog, pa ako i padnem imam kad' da se popravim, jer rano počinju :D.   Man. Utd. - Tottenham (zbroj kornera 9,5) @ Više --> 1,50 Ovo nije nikakva analiza, Totenhem igram skoro svako kolo kornere, i skoro da me nikada nisu oborili, jednostavno ću i danas da ih nastavim da igram pa nek ide život.   Man. Utd. - Tottenham (zbroj kartona 3,5) @ Više --> 1,40 Derbi kola danas, nema se tu šta puno pisati. Očekujemo danas jako dobru utakmicu, sa sigurno puno prekršaja. Borba za mjesto koje vodi u evropu, tako da očekujem svašta danas.
    • Evo gube 0:1, očito savršena situacija za ganjati Rumunje
    • Evo tko stigne reagirat brzo hokej u20 svjetsko Rumunjska - Hrvatska 1 @ 1.65 nasi izgubili stvari. Dosli stvari golman + 11 igraca tako da imamo samo dvije linije. Informacija dobivena izravno od igraca jednog tako da dok bet ne srusi moze se probat na rumunje. Inace sa cijelom postavom hrvatska bi vjerojatno i dobila, ali sa 2 linije tesko. A i moze se h-1.5 @ 2.00   EDIT: nazalost bet je vidio zapisnik 5min prije pocetka  i srusio na 1.22 kof. Jucer je bilo 2.25 ali nisam imo vremena objavit.  Imaju jos nas 2 tekme tako da jos dvije informacije ce bit
    • Evo i mene nakon jednog odsustva. Za sada sam odlucio ovako   Chelsea under 7.5 corners @ 1.66 Vodecem na tablici danas dolazi takodjer jedno ugodno iznenadjenje, a to e WBA koji se nalazi na 7.mjestu. Chelsea je  ovu granicu prebacio samo dva puta u domacim utakmicama, a WBA u gostima dopusta jako malo kornera protivnicima. Ocekujem jednu tvrdu i tesku utakmicu gdje ce se WBA zatvoriti pa ce domacin dugim napadima pokusati pronaci rupu u obrani.   Man. Utd - Tottenham over 4.5 cards @ 1.83 Sudi robert madley, sudac koji se ne boji pokazati kartone kada je potrebno a vjerujem da ce danas biti potrebno. Po meni je ovo jako bitna utakmica za oba tima jer porazeni moze lagano pozdraviti sa LP, akamo li utrkom za naslov. Tako da ocekujem jako ostru utakmicu gdje kartona nece nedostajati   naravno i za probati Dinamo - Lokomotiva 2/1 @ 23.00
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • ŽDRIJEB LIGE PRVAKA: Evo tko s kim može igrati u osmini finala
      ŽDRIJEB LIGE PRVAKA: Evo tko s kim može igrati u osmini finala
    • Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
  • Bet365

• Teme

• Promjene u Ligi prvaka od 2018. godine
      Promjene u Ligi prvaka od 2018. godine
    • Srna zatražio odlazak u Barcu!
      Srna zatražio odlazak u Barcu!
    • Igrač Reimsa udario čovjeka bejzbol palicom!
      Igrač Reimsa udario čovjeka bejzbol palicom!
    • Chapecoense neće dovoditi poznate igrače
      Chapecoense neće dovoditi poznate igrače
    • Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
    • Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
      Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
    • Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu
      Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu