Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Nedjelja - 23.11.2008. (Listić dana)

11 objava u ovoj temi

Pozdrav svima...

Jučer je bio katastrofalan dan i mislim da je rijetko tko dobio... Bilo je previše iznenađenja, i dok mi je kiks Liverpoola donekle jasan, Chelsea me je iznenadila, a pogotovo Salzburg koji je dokazao da je uvijek sve moguće... Ali da prime 5 golova od Kapfenberga koji toliko nije dao u zadnjih 7-8 gostovanja... pomalo sumnjivo, pogotovo što su i prošle sezone u identičnoj situaciji slično odigrali, ali dobro...

Srecom pa jučer nisam igrao sa vecim ulogom...

Danas sam ipak odlučio:

Dinamo (ovo mislim da prolazi i sa hendikpeom, i to možda i 0:2)

Partizan

Barcelona

Marseille

nadam se da sam dobro odabrao... a često mi se desi da npr. T'ham i Napoli prođu (koje sam eliminirao), a da onaj kojeg ja odaberem padne, ali Marseille mi je ostao puuuuno dužan od onih famoznih 2:3...

MOJ IZBOR                      PAOK

SAMPDORIA

ATL.MADRID

TOTTENHAM

SREDNJI ULOG, POZDRAV SVIMA

aloha...

danas stavljam neki srednji ulogic...cisto da mi bude zanimljivije popodne...

Dinamo-Zadar  f2

Hamburger SV-Werder Bremen  1x

CD Numancia-Atl.Madrid 2x

tecaj 3,08...taman  ;D

GOKSIME ZELIM SRECU AL MISLIM DA TI JE MARSEILLE ULJEZ, NA LISTICU :o

Hvala...

I ja mislim da će mi oni odlučivati jer vjerujem da sa ostala 3 para nebi trebao imati problema, ali bez marseilla bi mi tečaj bio manji i od 2,00...

A vidjeti ćemo... Nadam se da će se Marseille iskupiti za nedavni kiks...

Goksime igraj Napoli!  ;)

Eh...

već sam uplatio prije jedno 2h u fortuni jer je tamo 1,88 na Marseille (bilo)...

Napoli sam planirao igrati od ponedjeljka, ali na kraju sam ga maknuo sam glavnog listića. Odigrao sam na njih na nekoliko manjih i nadam se da će dobiti, ali strah me je velike serije a i imam neki osjecaj (isto kao jučer za villareal da bi mogli kiksati...) i dosta respektiram cagliari koji nije baš toliko loš po igri u gostima koliko tablica sugerira... nadam se da griješim...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Ako ima netko ovdje koji bet365 account kojeg ne treba više (naravno da nije limitiran) javim se za odkup ovog. Info na PM
    • CRNOGORSKI stručnjak Duško Vujošević izabran je za novog izbornika košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine, objavili su mediji u BiH pozivajući se na košarkaški savez te zemlje. "Duško Vujošević je izabran za novog izbornika naše reprezentacije, a ugovor će biti potpisan na četiri godine nakon isteka njegova angažmana u francuskom Limogesu", rekao je za portal Klix iz Sarajeva glavni tajnik Košarkaškog saveza BiH Dubravko Barbarić.
    • ATP Masters 1000 Miami (Hard) 18:30h  Roberto Bautista-Agut-Sam Querrey  1   9/10  bet365 Susret na američkom betonu između amerikanca Sam Querrey (rank. 27) i španjolca Roberto Bautista-Agut (rank. 18).H2H između ova dva igrača je na strani španjolca, a igrali su mečeve na travi gdje je dobio Bautista-Agut 2:1 u setovima i na zemlji gdje je dobio također španjolac 2:0 u setovima što i nije iznenađenje.Querrey ima snažan servis i iz servisa gradi poene i winnere,voli završavati poene u 2-3 udarca,dok špranjolac je igrač koji može istrčati nevjerojatne lopte i krenuti u napad sa forehandom i tako zabijati winnere,backhand mu je slabiji udarac.Danas očekujem jedan zanimljiv meč neće biti lako španjolcu ali sa svojm kretnjom i trkom u izmjenama trebao bi namučiti amerikanca i okrenuti meč u svoju korist.Idem ovdje sa jakim ulogom od 9 unita.Sretno tko isprati!
    • Vidim da je još aktivan link za ovaj bonus, registrirao sam i eligible sam za bonus pa me zanima jel mogu uplatit sa skrilla pošto piše da je samo za kartice i paypal?
    • Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
      Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
    • Najava sezone – Formula 1 2017.
      Najava sezone – Formula 1 2017.
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
  • Bet365

• Teme

• VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
      VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
    • FIFA plaća Seamusa Colemana tijekom oporavka
      FIFA plaća Seamusa Colemana tijekom oporavka
    • Izbornik irske reprezentacije: Razočaran sam Garethom Baleom
      Izbornik irske reprezentacije: Razočaran sam Garethom Baleom
    • Verratti otkrio u koji klub bi želio otići ukoliko napusti PSG
      Verratti otkrio u koji klub bi želio otići ukoliko napusti PSG
    • Ronaldo i Ronaldinho izabrali najbolje golove u svojim karijerama
      Ronaldo i Ronaldinho izabrali najbolje golove u svojim karijerama
    • Nizozemska otpustila Danny Blinda nakon poraza od Bugarske
      Nizozemska otpustila Danny Blinda nakon poraza od Bugarske
    • Mourinho ipak nije bez razloga išao u Hrvatsku: Manchester United dovodi jednog od ova dva hrvatska reprezentativca
      Mourinho ipak nije bez razloga išao u Hrvatsku: Manchester United dovodi jednog od ova dva hrvatska reprezentativca
    • Inter povećao plaću Ivanu Perišiću
      Inter povećao plaću Ivanu Perišiću
    • Pirlo samouvjeren: Nitko danas ne igra kao ja
      Pirlo samouvjeren: Nitko danas ne igra kao ja
    • Izbornik Irske komentarisao Colemanovu operaciju
      Izbornik Irske komentarisao Colemanovu operaciju
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE