Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Nedjelja - 23.11.2008. (Listić dana)

11 objava u ovoj temi

Evo danas imam dosta dilemi...

Dinamo

Barcelona i

Partizan

idu sigurno na glavni, a dvoumim se od ovih parova samo još jedna dodati...ali koji...

Tottenham

Napoli

Marseille...

??? ??? ???

Pozdrav svima...

Jučer je bio katastrofalan dan i mislim da je rijetko tko dobio... Bilo je previše iznenađenja, i dok mi je kiks Liverpoola donekle jasan, Chelsea me je iznenadila, a pogotovo Salzburg koji je dokazao da je uvijek sve moguće... Ali da prime 5 golova od Kapfenberga koji toliko nije dao u zadnjih 7-8 gostovanja... pomalo sumnjivo, pogotovo što su i prošle sezone u identičnoj situaciji slično odigrali, ali dobro...

Srecom pa jučer nisam igrao sa vecim ulogom...

Danas sam ipak odlučio:

Dinamo (ovo mislim da prolazi i sa hendikpeom, i to možda i 0:2)

Partizan

Barcelona

Marseille

nadam se da sam dobro odabrao... a često mi se desi da npr. T'ham i Napoli prođu (koje sam eliminirao), a da onaj kojeg ja odaberem padne, ali Marseille mi je ostao puuuuno dužan od onih famoznih 2:3...

MOJ IZBOR                      PAOK

SAMPDORIA

ATL.MADRID

TOTTENHAM

SREDNJI ULOG, POZDRAV SVIMA

aloha...

danas stavljam neki srednji ulogic...cisto da mi bude zanimljivije popodne...

Dinamo-Zadar  f2

Hamburger SV-Werder Bremen  1x

CD Numancia-Atl.Madrid 2x

tecaj 3,08...taman  ;D

GOKSIME ZELIM SRECU AL MISLIM DA TI JE MARSEILLE ULJEZ, NA LISTICU :o

Hvala...

I ja mislim da će mi oni odlučivati jer vjerujem da sa ostala 3 para nebi trebao imati problema, ali bez marseilla bi mi tečaj bio manji i od 2,00...

A vidjeti ćemo... Nadam se da će se Marseille iskupiti za nedavni kiks...

Goksime igraj Napoli!  ;)

Eh...

već sam uplatio prije jedno 2h u fortuni jer je tamo 1,88 na Marseille (bilo)...

Napoli sam planirao igrati od ponedjeljka, ali na kraju sam ga maknuo sam glavnog listića. Odigrao sam na njih na nekoliko manjih i nadam se da će dobiti, ali strah me je velike serije a i imam neki osjecaj (isto kao jučer za villareal da bi mogli kiksati...) i dosta respektiram cagliari koji nije baš toliko loš po igri u gostima koliko tablica sugerira... nadam se da griješim...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• > PODFORUM ZA SVJETSKO PRVENSTVO U RUKOMETU <
    • POBJEDOM protiv Bjelorusije (31:25) Hrvatska je izborila plasman u osminu finala Svjetskog prvenstva dva kola prije kraja grupne faze.   Posljednja dva kola, kao i inače na velikim rukometnim natjecanjima, donose mogućnost kalkuliranja i izbjegavanja težih suparnika na putu do zlata.    Svi žele izbjeći Francusku   Priliku za kalkulaciju ima i Hrvatska, koja će u izravnom okršaju s Njemačkom u posljednjem kolu odlučivati o prvom mjestu skupine. Osvajač skupine imao bi lakši posao u osmini finala, ali i najteži mogući u polufinalu.   Osmina finala prvoj momčadi iz skupine C donosi četvrtu momčad iz skupine D (Katar ili Argentinu), a četvrtfinale treću iz skupine A (najvjerojatnije Brazil ili Rusija) ili drugu momčad skupine B (najvjerojatnije Slovenija).    Međutim, u polufinalu gotovo sigurno čeka Francuska, domaćin natjecanja, prvi favorit i branitelj naslova. Mnogi će tako kalkulirati kako bi Francuze izbjegli sve do potencijalnog finala, a to može i Hrvatska.   Ako se izbjegne Francuska, onda vjerojatno Španjolska čeka već u četvrtfinalu   Porazom od Njemačke Hrvatska bi otišla u gornji dio nokaut faze te bi s Francuskom mogla igrati tek u finalu. Ipak, nakon izglednog susreta s Egiptom u osmini finala, u četvrtfinalu bi izabranike Željka Babića najvjerojatnije čekala Španjolska, jedan od favorita natjecanja.     Jednostavno je - prvo mjesto donosi lakši put do medalje, ali i puno teži do finala, dok drugo mjesto u skupini donosi teži put do polufinala, ali i Francuze tek u finalu.   Podsjetimo, rukometna reprezentacija Hrvatske godinama nije kalkulirala na velikim natjecanjima i gotovo uvijek se to pokazalo kao pogreška. S druge strane, imamo primjer vaterpolista koji su na Olimpijskim igrama u Riju namjernim porazom od slabašne Francuske izbjegli favorita Srbiju sve do finala i tako osvojili srebro, ali i razočarali mnoge koji smatraju da u sportu ne smije biti kalkulacija i "igrica". Izvor: Index.hr
    • Za Betfair nisam siguran, bet365 ako je uplata paysafercardom isplata ide na banku, a ne skrill. Tako mi rečeno na chatu prije nekih godinu-dvije i to mi se nikako nije svidalo posto sam se kladio na accountu koji nije bio na moje ime. 
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
      Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
    • Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Osasuna v Valencia: Analiza i prijedlog za klađenje
      Osasuna v Valencia: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
      TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
    • Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
      Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
    • Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
      Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
    • Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
      Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
    • Nogometaši Chelseaja dobili slobodne dane, Diego Costa usamljen na treningu
      Nogometaši Chelseaja dobili slobodne dane, Diego Costa usamljen na treningu
    • TRANSFER VIJESTI: Davies u City, “Čekićari” traže 35 miliona za Payeta, Icardi pričao o odlasku u Kinu
      TRANSFER VIJESTI: Davies u City, “Čekićari” traže 35 miliona za Payeta, Icardi pričao o odlasku u Kinu
    • Agent potvrdio: Ronaldinho se vraća nogometu
      Agent potvrdio: Ronaldinho se vraća nogometu
    • TRANSFER VIJESTI: Real dovodi ‘novog Zlatana’, Chelsea našao zamjenu za Costu
      TRANSFER VIJESTI: Real dovodi ‘novog Zlatana’, Chelsea našao zamjenu za Costu
    • Mourinho: Liverpool je bio pametniji
      Mourinho: Liverpool je bio pametniji
    • Klopp: Bilo je zaleđe kod Unitedovog gola!
      Klopp: Bilo je zaleđe kod Unitedovog gola!
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO