Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Goksim

SuperSport

Ocijenite SuperSport kladionicu...   29 glasova

1. 1. Ocijenite SuperSport kladionicu...

• 1
      4
    • 2
      0
    • 3
      3
    • 4
      8
    • 5
      14

Please sign in or register to vote in this poll.

48 objava u ovoj temi

SuperSport je trenutno najpopularnija, najbogatija i najrasprostranjenija kladionica u Hrvatskoj. Osobno imam vrlo pozitivna iskustav sa njima te mogu reći da su mi trenutno broj 1 od svih zemaljskih kladionica. Osoblje je više-manje kao i u svim kladionicama, međutim ono što je meni puno bitnije jest da su vrlo korektni prema igračima te rijetko smanjuju koeficijente. Također još nisam imao probema sa autorizacijom listića, što nije bio slučaj kod drugih kladionica...

Evo ja sam novi ovdije, vidim da ni forum nije nesto bas star... Svida mi se sto postoji ovakav jedan forum na kojem mozemo malo okladari razgovarati... No sorry na OT

Ja inace od kad idem u kladionicu a to je od negdje mojih 13 godina... iako to nije za javnost bash... idem u super sport... To sta ste vi rekli sve stoji, iako sam to saznao ustvari tek prije mjesec dana... Inace vrlo rijetko idem u druge kladionici pa nisam ni znao kako je po drugim kladionicama... No kad je bilo sad polufinale i finale u rukometu, slozio sam si na netu listic za super sport ali mi je ta kladara dalja od kuce a bilo mi je naknap da stignem uplatiti listic pa sam otisao u favorit... Dodem tamo i sad slazem listic, kao prvo koeficijenti  manji dosta, i onda kad sam jos slozio listic jos mi smanje koeficijent kod uplate. Tad sam stavio nesto love na hrvatsku protiv francuske. U super sportu je bilo oko 3.30 dok je kod ovih bilo 3.00 ali mislim da su na kraju na listicu smanjili na 2.80

Da li SuperSport smanjuje tecaje na Top(Super) ponude? Kakvi su sa uplatama, recimo 3000 - 4000 kn na singl opkladu?

Koliko sam ja imao iskustva gotovo nikad ne smanjuju koeficijente (izuzev kada dođe do kardinalnih promjena vezanih uz utakmicu), a što se autorizacije tice nisam imao problema i niti itko od mojih poznanika koji igraju ozbiljnije...

http://www.supersport.hr/

Jako kvalitetno napravljeno, puno bolje od stare stranice  8)

Evo prije par minuta su ubacili beta verziju kao glavnu stranicu...

Treba se malo naviknuti ali ne izgleda uopće loše...

Vidim više nije TOP10 najtipovanijih nego TOP15, jedino nisu napisali koji tip su ljudi igrali. Dakle pišu najtipovaniji parovi, ali to ne znači da je sav novac stavljen na npr. 1 pa je zato najtipovaniji (kao što je prije bilo) već da je najveća ukupna uplata na taj par ali zbrojem uplata na 1, X i 2. Makar ja to tako shvačam...

:):):):)

a sto nije tako i prije bilo?:) ovo sa kvotama?  ;D

Pa prije su pokazivali na koji par se najviše tipuje dakle npr. na dinamo ili barcu, a sada može na prvom mjetu biti manchester - arsenal što ne znaći da su svi igrali na arsenal ili manchester...

ja ne kuzim sad no tom novom kad stisnem na live otvara mi ga kao teletekst stranicu 661... ali i nema rezultata, stalno pokezuju isti rez berdycha i safina...

Najbliza kladionica mojoj kuci te je cesce posjecujem. Imaju dobre koeficjente u odnosu na neke druge kladionice.

Nedavno na okladu na Bayern koeficjent je bio cak 2,10 dok npr. u Germanie je bio 1,80 te slican takav i u drugim

kladionicama. U odnosu na proslih godina su se dosta popravili te poboljsali.

Trenutno najbolja kladionica sa najvise igraca u zemlji,ali i kladionica gdje su najbolje tete  ;D

Koeficijenti uglavnom visi od ostalih kladionica i jako dobra razrada (za hrvatske kladionice).

Jako dobra iskustva imam sa SuperSportom  8)

Poštovani,

omogućili smo vam da na našim web stranicama isprobate klađenje uživo. U sklopu beta-programa odabrali smo nekolicinu vjernih igrača da ga isprobaju prije ostalih, a među njima i vas.

U klađenju uživo oklade primamo za vrijeme trajanja utakmice, a sama ponuda je znatno veća od one u poslovnicama.

U sportskoj ponudi na traci ponude po danima odaberite "uživo" i izaberite susret koji je u tijeku te klikom na tečajeve sastavite svoj listić.

...

He he...

Baš me zanima kako će to izgledati...

Još prije tjedan dana sam mogao sklapati oklade. Za one koji nemaju previše iskustva sa live klađenjem m0glo bi biti zanimljivo, ali iskreno mene nisu fascinirali. Nakon iskustva sa desetak live kladionica i njihovim ponudama za live klađenje i razradama gdje se možete kladiti na 50ak stvari do zadnje sekunde, ss me nije impresionirao, ali svakako je napredak za kladionicu i za vecinu prosjecnih kladionicara koji nemaju online racune i kojima ce ovo biti prvi kontakt sa live klađenjem. Nadam se da ce sa vremenom prosiriti ponudu za live klađenje..

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

•   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
      Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
    • Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
      Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
    • Hummels bio blizu prelaska u United
      Hummels bio blizu prelaska u United
    • Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
      Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
    • Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!
    • Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
      Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
    • Novi dres Barce za sezonu 2017/18
      Novi dres Barce za sezonu 2017/18
    • Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
      Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
    • Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
      Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
    • Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
      Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!