Jump to content
Sign in to follow this  
FilipZG

Utorak 25.11.2008

Recommended Posts

nisam ništa postao jer se još dvoumim šta igrati... nekako mi sutrašnji parovi puno više pašu...

evo samo kratko

Uglavnom pobjeda bayerna mi je dosta izgledna a kao tip dana bi stavio:

u fortuni

3,5/ fenerbahce - porto 2 1,70 (žuti kartoni)

drugdje su granice 4,5, a na netu i 5,5! Sudi Alberto Undiano Mallenco (Spain) kojeg nisam imao prilike gledati, međutim po statistici je sudac koji daje dosta kartona. Također je u finalu u-21? prije nekoliko mjeseci podjelio 10 žutih kartona...

Fenerbahce i porto su ekipe koje nisu previše korektne i koje znaju zakuhati utakmicu. Atmosfera će biti paklena zahvaljujući fanatičnim domačim navijačima, a gubitnik se može oprostiti od ambicija tako da je veliki ulog u igri...

Prijašnji sraz Porto - Fenerbahce je bilo 3 žuta kartona, međutim tada nije bio toliki ulog, sudio je sudac koji nije sklon davanju kartona...

također bi u germniji probao 5 žutih i više za koef. 2,00, ali ovih 1,70 u fortuni je također odlično za 4 žuta i više...

i glavna dilema mi je dali igrati pobjedu arsenala ili da će biti 10 kornera i manje na utakmici Arsenal - Dinamo Kyev...hm...?

Nakon grdih dilema sam uplatio:

3,5/fener - porto 2 (kartoni)

bayern

10,5/ arsenal - dinamo kyev 1 (korneri)

ulog: manji/srednji   :-\

Šteta da nisam igrao sa gl. ulogom kako sam i planirao... Iskreno, nisam baš ni zadovoljan zato... ali dobro da je i to prošlo.. ah...

nisam ništa postao jer se još dvoumim šta igrati... nekako mi sutrašnji parovi puno više pašu...

evo samo kratko

Uglavnom pobjeda bayerna mi je dosta izgledna a kao tip dana bi stavio:

u fortuni

3,5/ fenerbahce - porto 2 1,70 (žuti kartoni)

6 žutih

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this