Jump to content
Sign in to follow this  
vizoran

Četvrtak 27.11.

Recommended Posts

Suma sumarum dan ću i završiti u manjem plusu. Da je HSV dobio bilo bi puno više, ali i ovako je ok... Šteta da nisam više igrao Braga-Wolfsburg oba daju gol 1,90. To sam pisao da je valuebet i već u 28minuti je pogođeno....

A šta tek reći na listiću gdje sam igrao duel Slavia - Wolfsburg 2 2,56 i onda padnem na HSV-u...

ali dobro...

Još čekam Ottawu i k/Vancouver za 300,00kn na nekom rekr.listiću...

Sutra manji ulozi i tek nekoliko listića... i priprema za vikend  ;)

Btw. i Unicaju i Juventut pogodim poluvrijeme, lai nažalost favoriti nisu uspjeli okrenuti u 2.pol. ali zato sam skinuo Milano - Panionios 2/1 (6,50)... Ali šteta, ponajviše za Maccabi od kojeg sam očekivao preokret...

Slavija nije dala gol, + bio je under (0:0) ...dakle vrlo vjerojanto prolazi i duel wolfsburg - slavija (2,56)... samo wolfsburg treba dati gol...

goksime ti si moj bog! kako si ubo ova dva duela, to nije normalno... bilo me frka da te pratim nakon barcelone jučer, rekoh pa ne može i drugi put zaredom, ali evo ga! bravo care!!!

goksime ti si moj bog! kako si ubo ova dva duela, to nije normalno... bilo me frka da te pratim nakon barcelone jučer, rekoh pa ne može i drugi put zaredom, ali evo ga! bravo care!!!

He he hvala... ma i ja znam, fulati i da budem iskren rijetko kada igram te duele, ali jučer sam to našao u ponudi fortune i stvarno mi nije bilo jasno cemu takav koeifcijent... Danas me baš zanimalo šta su stavili u ponudu i opet mi se činio zanimljiv duel tj.nerealan koeficijent...nisam bio baš toliko uvjeren da će proći (dijelom i zato jer je teško par dana za redom pogađati...) ali eto opet je prošlo... ;D

Treba obratiti pozornost na duele u fortuni, očito znaju postaviti nerealne koeifcijente na te duele, ali kada se odigra treba imati i sreće...

Sutra mislim da neću odigrati ništa ozbiljnije, u subotu ću siugnro nešto složiti, a najviše mi se sviđa ponuda za nedjelju, ali više o tome na dan odigravanja...

dobio sam dojavu da ce sampdorija-sttutgart prvo poluvrijeme zavrsiti nerijeseno x, nisam bas sto posto siguran ali sam probao na jednom lisiticu sa manjim ulogom

dojava je ipak prošla, daj još ako ima pa da vidimo...

dobio sam dojavu da ce sampdorija-sttutgart prvo poluvrijeme zavrsiti nerijeseno x, nisam bas sto posto siguran ali sam probao na jednom lisiticu sa manjim ulogom

dojava je ipak prošla, daj još ako ima pa da vidimo...

odsad koju god budem imao stavicu je

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Slozio bih se s @CrneKese i @jere koji su dali dva zanimljiva para.Buduci da su ih oni izanalizirali ja cu kratke crtice napisati: Alaves-Eibar preko 5.5 kartona Dortmund-Schalke preko 4.5 kartona 1-mali baskijski derbi,momcadi pri dnu,Alaves strasno gruba ekipa te su to sve atributi koji pridonose overu. 2-derbi Ruhra,po rivalitetu najveći u Njemackoj,forme ekipa govori nam da ce utakmica biti neizvjesna ,sudi Aytekin koji je u formi i nemam sta dodati.
    • gleda utakmicu West Ham - Leicester da skratim ne pišem puno, da igraju Dinamo/Hajduk - Zvezda/Partizan i da je granica 3.5 igra bi under.
    • čestitke svima koji su ispratili ovaj zicer hard core na St. Etienne - Strasbourg
    • DUGOPOLJE - SESVETE Dugopolje je najtvrđa ekipa 2.HNL. Na domaćem terenu su u 9 utakmica primili samo 3 gola. Gostovali su redom Gorica, Dinamo II, Hajduk II. Od njih trojice 2 gola. Sada igraju protiv Sesveta koji su ove sezone opasni jedino iz prekida zahvaljujući Topiću koji ima jako dobre rezultate iz slobodnjaka. Najbolji napadač im je nekad velika nada Mamut koji je u 11 utakmica zabio samo 4 gola, isto kao i Topić. Da u ponudi postoji da Sesvete neće dati gola odmah bi to odigra, pošto nema igram jako na manje od 2.5
      Dugopolje na domaćem terenu u 9 utakmica nije bilo pređena ova granica. Sesvete u gostima od 8 susreta samo 2 puta prijeđena ta granica. Valja napomenuti da za sutra zovu buru, ako do bure dođe i slabe Sesvete će se smrznit neće znat kako se zovu.  Igram dvije opcije za ovaj susret, prva je manje od 2.5 gola po vrhunskih 1.67 što mi je ujednino i MAX BET!
      Druga opcija Dugopolje dobiva po 1.80

• Bet365

• Teme