Jump to content
IzudinB

Subota 21.10.2017. (Live)

Recommended Posts

Sporan je bio žuti Doumbije u 88min kojeg nisu zabilježili na tv-u,gledao sam i kad je došlo do fajta,pisalo je samo da je Almeida dobio žuti u 88min i ispalo je da ima 6 kad je pisala statistika na kraju utakmice,ali na službenim stranicama piše 7,tj. Doumbia je ipak dobio žuti u 88min,što sam i sam pretpostavio,tako da ti je nažalost pad http://hns-cff.hr/matches/9400730/hajduk-dinamo-2-2/...a obično kod takvih stvari(govorim iz iskustva) vadi sve pare sa računa,pa nek piše minus,baš te briga,nije tvoja krivica što oni isplaćuju prije provjere...a uvijek možeš otvorit drugi račun...meni je posebno drago kad se ss zajebe,jer su to najveća govna koja postoje u svijetu kladionica...

tako je @Koki22 je u pravu, bilo je dosta zabune pa čak i na SS i bet a za rezultate da ne pričam... ali na kraju 7 pišu... i svakako nema mi draže nego kad se SS zajebe :D

a ti ivane slobodno ih odjebi, mos ugasit račun otvori na babu, dida, mater, čaču samo moraš oib uzet a njih ko jebe :)

prije sat vremena, CrneKese said:

tako je @Koki22 je u pravu, bilo je dosta zabune pa čak i na SS i bet a za rezultate da ne pričam... ali na kraju 7 pišu... i svakako nema mi draže nego kad se SS zajebe :D

a ti ivane slobodno ih odjebi, mos ugasit račun otvori na babu, dida, mater, čaču samo moraš oib uzet a njih ko jebe :)

Ne ne povukli su mu dobitak  igrao.sam.manje od 6.5 sporan je ovaj karton sehica ja gledam.twkmu po.5 put i nevidim da je on dobio dok mi neki.kreten sa hns stranice tvrdi kako je sudac potpisao zalisnik i da jen7 kartona u zapisniku i sta da ja radim sad

prije sat vremena, CrneKese said:

jbg ako je sudac potpisa zapisnik da je da, ond je tako... ako su ti novce isplatili na ruke, onda odlično, ako nisu nemaš sriće...

Nisu naravno navecer je sve bilo zeleno ujutro se probudim i vidim promasaj i nije mi jasno 

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

• Ako oni tako kažu onda je tako, daj im podatke od bankovnog računa pa ćeš vidjeti hoće li ti uplatiti.
    • Slozio bih se, u mom slucaju je cinjenica da sam do sada vrlo rado citao tvoja misljenja i analize, a od kada stavljas ove video analize samo predjem preko svakog tvog posta i citam dalje ko je sta imao da kaze. Pre neki dan kada si se javio za trecu ligu, odmah sam odigrao i ispratio, ali video zapise ni ne otvaram.  Bez uvrede, samo sam zeleo da se nadovezem. 
    • Zanam me jel netko jos prijavljen na ovu kladionicu. Prijavio sam se kad su davali bonuse.. Naravno bonus sam izvrtio i na casinu i na kladjenju.. Kad sam htio povuc novac pise samo bankovna transakcija, ne moze skrill niti druga verzija isplate... Znam da se ne moze uplacivat na kladionicu zakonom preko banke sad valjda... To vrijedi i za isplatu ako se ne varam.. Kontaktiro sam ih kazu bonuse i free spinove isplacuju samo preko banke... Radi se o vise tisuca eura pa me zanima jel oni mene peglaju ili je stvarno tako!!
    • APOEL - Real Madrid // Real Madrid pobjeda bez primljenog pogodka bet365 - 1,83 Ovdje je sve jasno. Real se doveo u ovoj sezoni u vrlo lošu situaciju, a u klubu jednostavno nešto ne štima. U Ligi prvaka i m koliko toliko dobro ide, a večeras će imati priliku da obezbjede plasman u daljnju fazu natjecanja. Ukoliko večers kikasju a Dortmund pobjedi protiv Tottenhama, u zadnjem kolu će upravo Real i Dortmund odlučivati koja ekipa ide dalje. Real se neće doesti u tu situaciju i mislim da bi večeras mogli odigrati vrlo kvalitetan ali i oprezan susret, koeficijent na njihovu pobjedu bez primljenog pogodka je odličan, jer bet365 kladionica nam nudi kvotu od čak 1,83! Tottenham je slavio 0-3 na ovom stadionu, a mislim da Real može postići isti ili sličan rezultat!
    • kulenci9988@gmail.com javi mi se na mail 🙏
  • Bet365

• Teme