Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Subota - 29.11.2008. (Listić dana)

27 objava u ovoj temi

Sutrašnja ponuda mi puno više leži, tako da ću se strpiti sa glavnim ulogom do sutra...

Danas stavljam jedan od dobitaka od srijede na:

Aston Villa (RTL 16:00)

Bayer Leverkusen - Bayern Munchen oba daju gol

Juventus

Hrvatska rukomet (RTL 20:00)

i još sam probao (iskombinirao sma navedeno na nekoliko manjih listića..):

hendikep na naše u rukometu (dobivamo sa 5 razlike i više SS)

over poena 160,5 Zadar - FMP

over poena 157,5 Hemofarm - Crvena Zvezda

hednikep na Dansku (dakle dobivaju sa 4 i više razlike u rukometu protiv egipta SS)

Wigan

Barcelona

Preporučam oprez sa Lyonom i Hoffenhaimom...

Sretno

mislim da cu i hoffenhaim-arminia odigrati oba daju gol,jer je hoffenhaim napadacka ekipa sa dosta propusnom obranom vidjeli smo svaku tekmu oni skoro zabiju 3-4 gola ali zato i prime barem 1,s druge strane arminia predvodnik zacelja u proslom kolu iznenadila bayer(2:1)....tako da ja preporucam oba daju gol ili no bet.

Pozdrav svima! Čitam vaše postove već neko vrijeme i odlučio sam se i ja malo uključit...:)

Evo jedan triple za danas:Aston Villa-Fulham 1  1,70

Ankaraspor-Ankaragucu 1  1,90

Rapid-Altach 1  1,25

Aston Villa-Fulham-Villa se počela dizati u formi i to je rezultiralo pobjedom nad Arsenalom na Emiratesu i neodlučenim ishodom doma protiv Manchester Uniteda. Kvalitetna su momčad, ušli su u formu i očekujem da će slijedeća kola igrati na jako visokom nivou. Fulham je dobra ekipa, ali u gostima im nejde baš najbolje, ove sezone su u gostima od 6 utakmica izgubili čak 4, a dvije odigrali neodlučeno. Da su se ove dvije ekipe susrele na početku sezone možda bi i završilo x, ali sada je Aston Villa u odličnoj formi i sve osim pobjede nad Fulhamom bilo bi ogromno iznenađenje. Danas mi je to tip dana, stoga to prognoziram čistu 1!!

Ankaraspor-Ankaragucu-Ankaraspor je ove sezone odličan, odma je krenuo jako i popeo se na treće mjesto što zasad bez problema drži. Zaostaju 2 boda za Bešiktašom koji danas gostuje kod uvijek neugodnog Fenerbahčea i zato će danas tražiti priliku da odu na 2. mjesto. Trenutno su uz Fenerbahče u najboljoj formi u Turskoj ligi i mislim da Ankaragucu nema nikakve šanse protiv njih. Ankaragucu se trenutno nalazi na dnu lige sa bijednih 11 bodova u 12 utakmica, a minimalne su šanse da će u gostima baš protiv izvrsnog Ankaraspora dići formu. Moj tip čista 1!!

Rapid-Altach-šta reći...Rapid potpuno favorit u ovoj utakmici, lovi 1. mjesto na tablici i sigurno neće dozvoliti posljednjem Altachu da mu uzme ta 3 boda. Altach u 9 gostujućih utakmica ove sezone je izgubio čak 8! a Rapid doma od 9 utakmica upisao 7 pobjeda. Moj tip čista 1!!

Pozdrav svima! Čitam vaše postove već neko vrijeme i odlučio sam se i ja malo uključit...:)

Evo jedan triple za danas:Aston Villa-Fulham 1  1,70

Ankaraspor-Ankaragucu 1  1,90

Rapid-Altach 1  1,25

Aston Villa-Fulham-Villa se počela dizati u formi i to je rezultiralo pobjedom nad Arsenalom na Emiratesu i neodlučenim ishodom doma protiv Manchester Uniteda. Kvalitetna su momčad, ušli su u formu i očekujem da će slijedeća kola igrati na jako visokom nivou. Fulham je dobra ekipa, ali u gostima im nejde baš najbolje, ove sezone su u gostima od 6 utakmica izgubili čak 4, a dvije odigrali neodlučeno. Da su se ove dvije ekipe susrele na početku sezone možda bi i završilo x, ali sada je Aston Villa u odličnoj formi i sve osim pobjede nad Fulhamom bilo bi ogromno iznenađenje. Danas mi je to tip dana, stoga to prognoziram čistu 1!!

Ankaraspor-Ankaragucu-Ankaraspor je ove sezone odličan, odma je krenuo jako i popeo se na treće mjesto što zasad bez problema drži. Zaostaju 2 boda za Bešiktašom koji danas gostuje kod uvijek neugodnog Fenerbahčea i zato će danas tražiti priliku da odu na 2. mjesto. Trenutno su uz Fenerbahče u najboljoj formi u Turskoj ligi i mislim da Ankaragucu nema nikakve šanse protiv njih. Ankaragucu se trenutno nalazi na dnu lige sa bijednih 11 bodova u 12 utakmica, a minimalne su šanse da će u gostima baš protiv izvrsnog Ankaraspora dići formu. Moj tip čista 1!!

Rapid-Altach-šta reći...Rapid potpuno favorit u ovoj utakmici, lovi 1. mjesto na tablici i sigurno neće dozvoliti posljednjem Altachu da mu uzme ta 3 boda. Altach u 9 gostujućih utakmica ove sezone je izgubio čak 8! a Rapid doma od 9 utakmica upisao 7 pobjeda. Moj tip čista 1!!

Dobrodošli na forum i pohvale na lijepom prvom postu ;)

dobio sam dojavu da danas juventus gubi od reggine. opet isto, igrate na svoju odgovornost itd.

pojavio se neki super site www.kladionice.com.hr, dečki imaju odlične tablice promjene koeficijenata u zemaljskim kladionicama. osim toga daju i neke tipove.

npr.

Brazilska 2.liga

América Futebol Clube de Natal - Corinthians Sao Paulo

Igra se zadnje kolo, domaćinima treba pobjeda da bi ostali u ligi , gosti igraju za kikiriki, jer su odavno prvaci i trener je odlučio 16-orici prvotimaca dati slobodno i na ovu utakmicu povesti puno juniora. Dakle, danas neće nastupiti Dentinha i G. Herrere (oba po 14 pogodaka), Chicãoa (13 pogodaka), Andréa Santosa i Douglas (oba po 9) , te još i Alessandro, André Santos, Carlos Alberto, Cristian, Felipe, Wellington Saci, William te u zadnjem kolu pocrvenjeli Elias i Morais…..svi ovi igrači zabili su 35 od 36 posljednjih golova Corinthiansa.

Trenutno najveći @1.95 na domaćina ima PSK.

mislim da znate ša vam je činiti...

dobio sam dojavu da danas juventus gubi od reggine. opet isto, igrate na svoju odgovornost itd.

kasniš, već sam stavio na juve,ali izgleda da će me prije zahebat Aston V.  >:(

ej goks ne valja ti kalendar nesto danas je 29.11.  ;D ;D

He he evo ispravio sam...

Evo baš gledam šta odigrati za večeras. Bayer L. i Aston Villa se nisu proslavili pa...

Btw. iskreno sumnjam u namještanje u utakmici Juvea... jesu to talijani i ok motiv može biti novac, ali Juve je ušao u formu i navijači vjeruju da mogu do scudetta što i nije nerealno ako nastave pobjeđivati...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Nisam bio dovoljno bistar tada da zapišem recovery kodove, ali sam istraživanjem našao : 11. My Google Authenticator codes aren’t working (Android) This might be because the time on your Google Authenticator app is not synced correctly. To make sure that you have the correct time: Go to the main menu on the Google Authenticator app Click Settings Click Time correction for codes Click Sync now On the next screen, the app will confirm that the time has been synced, and you should now be able to use your verification codes to sign in. The sync will only affect the internal time of your Google Authenticator app, and will not change your device’s Date & Time settings Poduzea sam navedene korake, i sad se mogu ulogirat na skrill account. Hvala na pomoći.
    • Evo i meni su uzeli novce natrag na betu... Na sluzbenoj stranici lige pise da je samo jedan zuti bio prvo poluvrijeme...    Je netko gledao tekmu da sa sigurnoscu moze reci da su bila 2 ? Ili postoji neka druga stranica ?
    • Dogodilo se to i meni, imao sam srece sto sam zapisao onih 4-5 recovery key-eva te sam njih upisao umjesto koda sa aplikacije i usao u racun te iskljucio dvostruku zastitu. Pa pogledaj ako si negdje zapisao te kodove koje ti izbaci kad ukljucujes dvostruku zastitu (ako se ne varam da tada izbaci tih par kodova).
    • Nazovi ih i riješit će problem. Tako je i meni jednom bilo sa lozinkom. Znam da kucam pravilnu ali kaže da je nepravilna, i nazovem njih i riješim problem.
    • Odličan value i lagani prolaz. Obojica su podbacili, ali pogotovo Peter koji je ostvario najgori rezultat u prethodne dve i po godine. 
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Klopp i Howe prokomentarisali nevjerovatan preokret
      Klopp i Howe prokomentarisali nevjerovatan preokret
    • Luis Enrique: Zaslužili smo pobijediti
      Luis Enrique: Zaslužili smo pobijediti
    • Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
      Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
    • Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
      Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
    • Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
      Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
    • Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
      Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
    • FIFA objavila kandidate za igrača godine
      FIFA objavila kandidate za igrača godine
    • Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
    • Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
      Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
    • Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
      Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi