Jump to content
Sign in to follow this  
faca

2.12.2008- Utorak

Recommended Posts

Burnley-Arsenal      2  1.90

Stoke-Derby          1   1.75

Fortuna

Sto mislite?  Znam da je kup,ali.... izgleda ok

mislim da ti je to ok, arsenal ide van s mladima koji su željni dokazivanja, a stoke nije u frci što se opstanka tiče pa mogu probati doć do nekog trofeja, čak ako to bio i beznačajni carling cup...

Ta dva para nisam previše proucavao ali vjerujem da bi Arsenal mogao kiksati...

Ja sam odigrao:

L1

Hrvatska 1X

Lillehamer

Bern

Atlant M.

Visp

Davos

L2

Hrvatska 1X

Lillehamer

Bern

Visp

Nords.

k/Sarpsborg

ulozi manji... uglavnom sam parove probrao na temelju statistike...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• AFC FINALE 

New England - Jacksonville (21.05h) -  najava

NFC FINALE 

Phildelphia - Minnesota (00.40h) - najava
    • Tomas Berdych - Fabio Fognini over 36.5 (1.73) 1xbet Berdychu je već neko karijera u padu, od četvrtog mjesta prije dvije i po godine, nazadovao je do 20. pozicije na listi. Ni završetak prošle, niti početak ove sezone nije bio obećavajući, ali dogurao je do četvrtog kola, eliminiravši Del Potra u prošloj rundi, i to iznenađujuće lako. Oduvijek ga je krasio dobar servis, a angažmanom Ivaniševića za trenera, dodatno je napredovao u tom segmentu. Fognini je jedna od najluđih glava ATP Toura, u stanju je da izgubi dobijen meč, ili obrnuto, mnogo oscilacija u igru su ga koštale TOP 10 karijere, jer talenta mu svakako ne manjka. Berdych jeste favorit ovdje ali mislim da Fabio u najmanju ruku može pružiti solidan otpor, a ako mu se "poklopi horoskop", lako može i do pobjede, naravno, ne u tri seta, jer to nije dovoljno spektakularno za "ludaka" poput Don Fabia. U svakom slučaju, vjerujem da ćemo gledati najmanje četiri seta ovdje, a to bi trebalo da bude dovoljno da prođe ova opklada.
    • Inter - Roma oba manje od 3.5 gola (1.40) bet365 Derbi kola Serie A i jedni i drugi dočekuju u lošoj formi, Roma bez pobjede u poslednje 4, a Inter čak 7 utakmica. Inače, ove sezone na njihovim utakmicama pada relativno malo golova u prosjeku (Inter 2.5, Roma 2.3), ispod njih su samo Sassuolo i Genoa. Pri tom, ovo je vrlo važan duel u borbi za plasman u Ligu prvaka sledeće sezone, Inter je na četvrtom mjestu sa 3 boda više od Roma na petom, ali rimski klub ima i utakmicu manje. Veliki ulog je u igri, a pošto niti jedni ni drugi ne blistaju, ne očekujem naročito atraktivnu utakmicu. U poslednjih 10 utakmica Serie A oba tima u ovoj sezoni, 9 je završeno sa manje od 3.5 gola, a čak 8 sa manje od 2.5. Dakle, statistički gledano potpuno rezonski tip, ali ovdje se ne oslanjam isključivo na statistiku, jer kao što rekoh, oba tima su u lošem momentumu, a pored toga vjerujem da će sa obe strane izaći sa taktički opreznijom postavkom, te samo izuzetno loša defanzivna predstava sa obe strane može oboriti ovaj tip.
    • Kakva steta,ali logike nigdje Nici za 14 prekrsaja 3 zuta etienu za 20 prekrsaja samo 1. A mogao je komotno pokazat barem jos 2kartona
  • Bet365

• Teme