Jump to content
Sign in to follow this  
faca

2.12.2008- Utorak

Recommended Posts

Burnley-Arsenal      2  1.90

Stoke-Derby          1   1.75

Fortuna

Sto mislite?  Znam da je kup,ali.... izgleda ok

mislim da ti je to ok, arsenal ide van s mladima koji su željni dokazivanja, a stoke nije u frci što se opstanka tiče pa mogu probati doć do nekog trofeja, čak ako to bio i beznačajni carling cup...

Ta dva para nisam previše proucavao ali vjerujem da bi Arsenal mogao kiksati...

Ja sam odigrao:

L1

Hrvatska 1X

Lillehamer

Bern

Atlant M.

Visp

Davos

L2

Hrvatska 1X

Lillehamer

Bern

Visp

Nords.

k/Sarpsborg

ulozi manji... uglavnom sam parove probrao na temelju statistike...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• 02:45h  A.Menendez Maceirac-A.Setkic  1   1,56   pinnacle  6/10 Menendez na ovom turniru brani prošlogodišnji naslov,trenutno 151 igrač svijeta.Španjolac  koji je iskusan u 34. god. života,ima omjer na hardu 279-172,jedan od rijetkih španjolaca koji ima bolje rezultate na tvrdoj podlozi budući da se zna da su španjolci "rođeni" za clay.Prošli tjedan je nastupao na CH u Guadalajara i izgubio od D. Petrovića u 2. kolu 6:2 7:5.Menendeza sam gledao bezbroj puta i sve što pišem i tipujem govorim na temelju viđenog i odgledanih bezbroj mečeva. ATP,WTA,ITF,CH...Menendez ima snažan forehand i to mu je najjači udarac,svaku šansu koristi da se izmakne i potegne jer backhandom nemože stvoriti toliki pritisak,voli diktirati tempo u izmjenama i klasični je dosadni španjolac koji vraća do bezvjesti.Danas nasuprot sebe ima A.Šetkića neugodnog momka iz Bosne ali on je daleko od idealne forme.Aldin ove sezone ima omjer 8-11  Uzimam Menendeza-Maceiras za 6u.Sretno tko isprati!  
    • Derby - Cardiff // AH 0.0 Cardiff bet365 - 1,820 (20:45) Svake godine u završnici Championshipa aktivno se uključim u praćenje istog, jer je po meni nivo na kojem se igra nogomet u Championshipu pred kraj prvenstva i u playoffu odma iza najjačih evropskih liga. U zadnje vrijeme što sam imao priliku pratiti rezultate i gledati utakmice, primjetio sam jednu stvar da je Derby "čokerska" ekipa, nešto slično kao Tottenham. Bez obzira na odlične igre tokom cijele sezone, vrlo vjerovatno će ostati bez nastupa u playoffu, rekao bih i zasluženo. U zadnja tri susreta, odigrali su tri teška meča (bez obzira što je Burton na začelju tabele) i upisali su sva tri poraza. Prvo su izgubili od prvaka Wolvesa, očekivano rekao bih, zatim su iznenađujuće poraženi od Burtona koji je bodove spasa tražio i pronašao protiv ekipe iz samog vrha prvenstva i na lraju, u zadnjem kolu izgubili su protiv direktong konkurenta Middlesbrough. Kao što rekoh, ovkva ekipa i ne zaslužuje igranje u Premierligi. Oni se nalaze na ovoj poziciji najviše zahvaljujući furioznom startu prvenstva, a u 2018. godini su upisali samo tri pobjede i kao što rekoh, poraženi su od glavnih konkurenata u utakmicama u kojim bi morali slaviti.  Ovdje bih se usudio odigrati i čistu dvojku na Cardiff koji bi pobjedom ovdje pobjegao Aston Villi na vjerovatno, četiri nedostižna boda. Ulog je veliki, igranje u Premierligi je u pitanju i mislim da će Cardiff učiniti sve da se odlijepi od pratioca dva kola prije kraja prvenstva i tako osigura diretnu promociju.
    • 18:30h  R.Quiroz-C.Gomez-Herrera  1   1,64   pinnacle  5/10 Jučer sam u LIVE klađenju stavio na Quiroz i lagano je prošlo.On je ovdje igrao prošle godina finale,momak koji igra lijevom rukom i nezgodan je.Ovaj par igram na temelju viđenog u jučerašnjem meču.Gledao sam cijeli meč jučer Quiroz je odigrao jedan dosta miran meč udarci su ga "slušali" i nije davao protivniku neke prevelike šanse.Podloga mu odgovara i nadam se da će danas odgrati na razini kao i jučer i proći u sljedeće kolo.Gomez-Herrera prvi put nastupa na ovom turniru nema ni jedan odigran meč ovdje,na hardu ima omjer 168-109,s tim da je to ITF razina.Španjolac koji nema neku karijeru iza sebe a definitivno ne na ovoj podlozi.Uzimam Quiroz-a za 5u.Sretno tko isprati!  
  • Bet365

• Teme