Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Subota - 20.12.2008. (Listić dana)

16 objava u ovoj temi

Ispričavam se zbog tehničkih problema koje imamo... V Moguće je da narednih dana bude tehničkih smetnji, međutim ulažemo velike napore kako bi ih otklonili što prije. Više o tome narednih dana... Do sredine sljeećeg tjedna bi sve trebal ofunkcionirati kako treba...

Danas:

Glavni:

Real Madrid

Lyon

i još je odličan koef. 3,40 u fortuni na Ammana (skijaški skokovi). Na domačem je terenu i ili će on ili Schlierenzauer  pobjediti (teško da će se isto treći umješati)... IMO koef. je vrijedan rizika...

Još bi probao:

Zaragoza (1,45)

statistički jako izgledno

Visp

Blackburn

Allardyce je nnovi trener Blackburna i ovo im je prva utakmica pod njegovim kornilo, gosti u problemima oko ozljeda + ne igraju dobro u gostima. Red je da se niz od 6 poraza prekine. Očekujem da će domačini dati 140% da se danas pokažu treneru i da dobiju utakmicu...

Goks ako ce ti sta trebat pomoc oko ovoga kontaktiraj me imam MSN ili na privatne poruke posalji..... ;)

Moj glavni listic:

Kiel

Barcelona-kosarka

Sretno!

Mislio sam igrat Lyon ali neznam nesto me vuce da ga ne odigram pa necu dirat...

Ali nekazem zato da nece proc... ;D

I jos mi je izgledno ovo:

Millwall

Split-Hemofarm under koseva

Aj drago mi je da forum radi,već sam bio izgubljen ;D

Blackburn-Stoke City    1

Lille-Le Havre              1

Sporting Lis.-Acad.Coimbra 1

Cercle Brugge-SV Roeselare  1

SC Braga-Rio Ave                1

7,49

Najbolje mi je bilo pisalo je Yor account is susspended tak nesto...

a ja mislio da mi Goksim dao ban jos si ja razmisljam zbog cega,zast,i kak??? ;D ;D ;D ;D

Kiel vodi 17:16 na poluvremenu...

Evo i od mene jedan NHL:

Boston-Carolina    1  1,85

Detroit-L.Angeles  1  1,60(iako je forma Detroita pala u zadnjoj utakmici su pobijedili San Jose sa 6:0,tako da se nadam da je to njihov povratak)

Ottawa-Dallas (5,5)  1    1,71

Danas:

Glavni:

Real Madrid

Lyon

i još je odličan koef. 3,40 u fortuni na Ammana (skijaški skokovi). Na domačem je terenu i ili će on ili Schlierenzauer  pobjediti (teško da će se isto treći umješati)... IMO koef. je vrijedan rizika...

Još bi probao:

Zaragoza (1,45)

Visp

Blackburn

Allardyce je nnovi trener Blackburna i ovo im je prva utakmica pod njegovim kornilo, gosti u problemima oko ozljeda + ne igraju dobro u gostima. Red je da se niz od 6 poraza prekine. Očekujem da će domačini dati 140% da se danas pokažu treneru i da dobiju utakmicu...

E tako se to radi  ;D ;D ;D ;D ;D

Suma sumarum oko 17.000kn  ;D ;D ;D ;D ;D

... i vjerovali ili ne, pao sam samo na tri listića, sa ulozima od 10-20kn   8)

http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=511.msg3510#msg3510

Nadam se još kojem ovakvom danu u skoroj budučnosti  ;)

svaka čast ;)

jel gledao tko danas ono emisiju na drugom "Laka lova" (dokumentarac o našim kladioničarima koji dobivaju masnu lovu)?

Vidio sam samo zadnjih 5 min (paralelno sam gledao Lyon koji me je tada više zanimao  ;D). Koliko sam vidio jako zanimljivo za pogledati, šteta da nisam snimio... Nadam se da će dati reprizu ovih dana, pa da na miru pogledam....

Pokušati ću nabaviti emisiju u digitalnom formatu, pa ako slučajno dođem do nje onda ćuobavijestiti zainetersirane kolege sa foruma, pa eventualno emisiju mogu staviti na site, ili je mailati zainteresiranima, ako je uspijem nabaviti...

Ništa ne obecavam, ali potruditi ću se  ;)

evo ja sam nabavio linkove

Odlično! Kada uloviš vrmeena i volje, ako nije problem možeš ih objaviti na forumu, ili mi ih poslati u mailu pa onda film zainteresiranima mogu poslati na mail, ili objaviti na stranici, ukoliko nebi bilo problema oko autorskih prava i sl...

>:( ekipa nisan dugo bija tu. poslom odsutan. najprije da čestitam goksimu šta im je diga lovu. a sad da van se zalim cekam veceras sporting za 20 000 kn na uloženih 15 i naravno ne prolazim, hm pegula a to je tako. igra sam dva dana i analizira parove samo tako i igran

alkmaar 1,andrerlecht 1, walwijk 1, zwole 1, adler mannheim 1,lille 1, ulm 1,angers 1, parma 1, lens 1,real 1,inter 2,rengers 1 lyon 2 tours 1 i čekam gore navedeni zadnja utakmica sporting lis. koef 1.25. i padam tecaj 1404,40. danas cu ga tokom dana skenirat i dat na uvid. dobio jesam neku sitnu lovu na unibetu, al ovo bi bilo slatko . pozz ekipa

>:( ekipa nisan dugo bija tu. poslom odsutan. najprije da čestitam goksimu šta im je diga lovu. a sad da van se zalim cekam veceras sporting za 20 000 kn na uloženih 15 i naravno ne prolazim, hm pegula a to je tako. igra sam dva dana i analizira parove samo tako i igran

alkmaar 1,andrerlecht 1, walwijk 1, zwole 1, adler mannheim 1,lille 1, ulm 1,angers 1, parma 1, lens 1,real 1,inter 2,rengers 1 lyon 2 tours 1 i čekam gore navedeni zadnja utakmica sporting lis. koef 1.25. i padam tecaj 1404,40. danas cu ga tokom dana skenirat i dat na uvid. dobio jesam neku sitnu lovu na unibetu, al ovo bi bilo slatko . pozz ekipa

Hvala na čestitkama.

Šteta da nije listić prošao, baš mi je žao. Pogotovo kada si sve ostalo poskidao...na taj ulog...

Ova priča me je sjetila kada sma i ja prije 2 godine pao na Portu doma protiv fenjeraša lige koji je do tada imao svih 8 poraza u gostima. Naravno čekao sam ih za sličnu lovu kao ti sinoć...

Prošlih sezona sam te portugalce igrao češće, ali većina klubova (Porto, Benfica, Sporting L.) ove sezone je u prvenstvo ušla slabija nego prijašnjih godina, pa ne vjerujem da će dominirati prvenstvom kao prošlih sezona. Naravno vjerojatno će biti na samom vrhu, ali ne sa takvom bodovnom prednosti u odnosu na ostatak lige, kao prijašnji sezona...

Btw. nisam pobornik teorija zavjere, ali Portugalci prečesto znaju kiksati na "malim koeficijentima" a kada se pogleda da su im glavni sponzori neke kladionice, možda se tu mogu povući neke paralele...

Ajde, možda te sreća pomazi slj. dana...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Evo i koeficijenti za prvaka na otvaranju sezone. Svaki komentar i mišljenje, ako znate više o ovom sportu, je dobrodošlo
    • Pametno je pratiti koeficijente na Eurosong na otvaranju te na dan održavanja finala. Tržište je izuzetno volatilno, odnosno sklono fluktuacijama i ogromnim padovima i rastovima koeficijenata.
    • Evo za sad poznatih parova četvrtfinala. Prema svemu do sad napisanom na forumu, od više članova, čini se da je oklada na Federera pametan izbor.
    • Pred nama je još jedna sezona Formule 1, nadam se uzbudljivija od prethodnih. Ako je suditi prema prvoj utrci uzbuđenja nebi trebalo nedostajati. Zbog izuzetno puno faktora koji utjeću na konačnog pobjednika, kao i potencijalnih sudara, tehničkih kvarova i sl. zadnjih sezona počeo sam sve više igrati ispadanja pojedinih vozača pa iz tog razloga ovdje otvaram i temu gdje ćemo to pratiti, iz utrke u utrku.  Neki bi, pod pretpostavkom da niti jedan vozač neće završiti sve utrke u sezoni, mogao pričekati par utrka i vozača koji još nije ispao početi igrati kroz "martingale sistem" kladeći se na to da će ispasti svaku utrku, te svaku sljedeću utrku udvostručivati ulog (ili ići manjim stepenicama, ovisno o banci i koeficijentu, npr. na ispadanje Hamiltona je koeficijent znatno veći nego npr. Strolla).  Daleko najbolje koeficijente na ispadanja, provjereno, jer ovo jako dugo pratim, imaju bet365 te BetfairExchange (par sati prije utrke). Kod Betfair Exchangea se stvarno znaju naći fantastični koeficijenti na ispadanja određenih vozača. Npr. ako je koeficijent da će Hamilton završiti utrku 1,08 onda je koeficijent da Hamilton neće završiti utrku (1,08/0,08) 13,50 koeficijent koji se rijetko viđa, a u zemaljskim kladionicama nikad. Naravno, bilo je koeficijenata i 1,05-1,06 za neke utrke za određene vozače što daje koeficijent od čak 21,00-17,66. Više o BetfairExchangeu te Back i Lay okladama saznajte u ovom tekstu koji sam ranije pisao.
    • Do kraja regularnog dijela sezone ostalo je još 10ak utakmica i kroz dva tjedna trebali bi znati tko će u Playoffs i sa koje pozicije.  Ovo je trenutna projekcija (od prije par dana) gdje okvirno možemo vidjeti kako to za sad izgleda iako jasno je da će biti još promjena do kraja regularne sezone. Otvaram ovu temu ranije kako bi mogli biti spremni i detaljno analizirati playoffs, uživati u kvalitetnim utakmicama, lijepo se družiti, i zaraditi! Evo i koeficijenata za pobjednika NBA-a 2017. te pobjednika konferencija
    • Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
      Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
      Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
    • Alexis Sanchez: U zatvoru sam bio vratar
      Alexis Sanchez: U zatvoru sam bio vratar
    • Službeno: FIFA izrekla najstrožiju moguću kaznu Lionelu Messiju
      Službeno: FIFA izrekla najstrožiju moguću kaznu Lionelu Messiju
    • Aerodrom dobija ime po Cristianu Ronaldu
      Aerodrom dobija ime po Cristianu Ronaldu
    • Sportski direktor Barcelone: Nije istina da on želi otići iz kluba!
      Sportski direktor Barcelone: Nije istina da on želi otići iz kluba!
    • Neymar postigao nevjerovatan gol na treningu reprezentacije (VIDEO)
      Neymar postigao nevjerovatan gol na treningu reprezentacije (VIDEO)
    • Napravili su od njih sprdnju u Ligi prvaka, a sada im otimaju i jednog od najboljih igrača
      Napravili su od njih sprdnju u Ligi prvaka, a sada im otimaju i jednog od najboljih igrača
    • Antonio Conte spreman prodati Hazarda Real Madridu, ali pod jednim uslovom
      Antonio Conte spreman prodati Hazarda Real Madridu, ali pod jednim uslovom
    • Franck Ribery otkrio koji sve velikani su ga željeli
      Franck Ribery otkrio koji sve velikani su ga željeli
    • VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
      VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE