Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Subota - 20.12.2008. (Listić dana)

16 objava u ovoj temi

Ispričavam se zbog tehničkih problema koje imamo... V Moguće je da narednih dana bude tehničkih smetnji, međutim ulažemo velike napore kako bi ih otklonili što prije. Više o tome narednih dana... Do sredine sljeećeg tjedna bi sve trebal ofunkcionirati kako treba...

Danas:

Glavni:

Real Madrid

Lyon

i još je odličan koef. 3,40 u fortuni na Ammana (skijaški skokovi). Na domačem je terenu i ili će on ili Schlierenzauer  pobjediti (teško da će se isto treći umješati)... IMO koef. je vrijedan rizika...

Još bi probao:

Zaragoza (1,45)

statistički jako izgledno

Visp

Blackburn

Allardyce je nnovi trener Blackburna i ovo im je prva utakmica pod njegovim kornilo, gosti u problemima oko ozljeda + ne igraju dobro u gostima. Red je da se niz od 6 poraza prekine. Očekujem da će domačini dati 140% da se danas pokažu treneru i da dobiju utakmicu...

Goks ako ce ti sta trebat pomoc oko ovoga kontaktiraj me imam MSN ili na privatne poruke posalji..... ;)

Moj glavni listic:

Kiel

Barcelona-kosarka

Sretno!

Mislio sam igrat Lyon ali neznam nesto me vuce da ga ne odigram pa necu dirat...

Ali nekazem zato da nece proc... ;D

I jos mi je izgledno ovo:

Millwall

Split-Hemofarm under koseva

Aj drago mi je da forum radi,već sam bio izgubljen ;D

Blackburn-Stoke City    1

Lille-Le Havre              1

Sporting Lis.-Acad.Coimbra 1

Cercle Brugge-SV Roeselare  1

SC Braga-Rio Ave                1

7,49

Najbolje mi je bilo pisalo je Yor account is susspended tak nesto...

a ja mislio da mi Goksim dao ban jos si ja razmisljam zbog cega,zast,i kak??? ;D ;D ;D ;D

Kiel vodi 17:16 na poluvremenu...

Evo i od mene jedan NHL:

Boston-Carolina    1  1,85

Detroit-L.Angeles  1  1,60(iako je forma Detroita pala u zadnjoj utakmici su pobijedili San Jose sa 6:0,tako da se nadam da je to njihov povratak)

Ottawa-Dallas (5,5)  1    1,71

Danas:

Glavni:

Real Madrid

Lyon

i još je odličan koef. 3,40 u fortuni na Ammana (skijaški skokovi). Na domačem je terenu i ili će on ili Schlierenzauer  pobjediti (teško da će se isto treći umješati)... IMO koef. je vrijedan rizika...

Još bi probao:

Zaragoza (1,45)

Visp

Blackburn

Allardyce je nnovi trener Blackburna i ovo im je prva utakmica pod njegovim kornilo, gosti u problemima oko ozljeda + ne igraju dobro u gostima. Red je da se niz od 6 poraza prekine. Očekujem da će domačini dati 140% da se danas pokažu treneru i da dobiju utakmicu...

E tako se to radi  ;D ;D ;D ;D ;D

Suma sumarum oko 17.000kn  ;D ;D ;D ;D ;D

... i vjerovali ili ne, pao sam samo na tri listića, sa ulozima od 10-20kn   8)

http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=511.msg3510#msg3510

Nadam se još kojem ovakvom danu u skoroj budučnosti  ;)

svaka čast ;)

jel gledao tko danas ono emisiju na drugom "Laka lova" (dokumentarac o našim kladioničarima koji dobivaju masnu lovu)?

Vidio sam samo zadnjih 5 min (paralelno sam gledao Lyon koji me je tada više zanimao  ;D). Koliko sam vidio jako zanimljivo za pogledati, šteta da nisam snimio... Nadam se da će dati reprizu ovih dana, pa da na miru pogledam....

Pokušati ću nabaviti emisiju u digitalnom formatu, pa ako slučajno dođem do nje onda ćuobavijestiti zainetersirane kolege sa foruma, pa eventualno emisiju mogu staviti na site, ili je mailati zainteresiranima, ako je uspijem nabaviti...

Ništa ne obecavam, ali potruditi ću se  ;)

evo ja sam nabavio linkove

Odlično! Kada uloviš vrmeena i volje, ako nije problem možeš ih objaviti na forumu, ili mi ih poslati u mailu pa onda film zainteresiranima mogu poslati na mail, ili objaviti na stranici, ukoliko nebi bilo problema oko autorskih prava i sl...

>:( ekipa nisan dugo bija tu. poslom odsutan. najprije da čestitam goksimu šta im je diga lovu. a sad da van se zalim cekam veceras sporting za 20 000 kn na uloženih 15 i naravno ne prolazim, hm pegula a to je tako. igra sam dva dana i analizira parove samo tako i igran

alkmaar 1,andrerlecht 1, walwijk 1, zwole 1, adler mannheim 1,lille 1, ulm 1,angers 1, parma 1, lens 1,real 1,inter 2,rengers 1 lyon 2 tours 1 i čekam gore navedeni zadnja utakmica sporting lis. koef 1.25. i padam tecaj 1404,40. danas cu ga tokom dana skenirat i dat na uvid. dobio jesam neku sitnu lovu na unibetu, al ovo bi bilo slatko . pozz ekipa

>:( ekipa nisan dugo bija tu. poslom odsutan. najprije da čestitam goksimu šta im je diga lovu. a sad da van se zalim cekam veceras sporting za 20 000 kn na uloženih 15 i naravno ne prolazim, hm pegula a to je tako. igra sam dva dana i analizira parove samo tako i igran

alkmaar 1,andrerlecht 1, walwijk 1, zwole 1, adler mannheim 1,lille 1, ulm 1,angers 1, parma 1, lens 1,real 1,inter 2,rengers 1 lyon 2 tours 1 i čekam gore navedeni zadnja utakmica sporting lis. koef 1.25. i padam tecaj 1404,40. danas cu ga tokom dana skenirat i dat na uvid. dobio jesam neku sitnu lovu na unibetu, al ovo bi bilo slatko . pozz ekipa

Hvala na čestitkama.

Šteta da nije listić prošao, baš mi je žao. Pogotovo kada si sve ostalo poskidao...na taj ulog...

Ova priča me je sjetila kada sma i ja prije 2 godine pao na Portu doma protiv fenjeraša lige koji je do tada imao svih 8 poraza u gostima. Naravno čekao sam ih za sličnu lovu kao ti sinoć...

Prošlih sezona sam te portugalce igrao češće, ali većina klubova (Porto, Benfica, Sporting L.) ove sezone je u prvenstvo ušla slabija nego prijašnjih godina, pa ne vjerujem da će dominirati prvenstvom kao prošlih sezona. Naravno vjerojatno će biti na samom vrhu, ali ne sa takvom bodovnom prednosti u odnosu na ostatak lige, kao prijašnji sezona...

Btw. nisam pobornik teorija zavjere, ali Portugalci prečesto znaju kiksati na "malim koeficijentima" a kada se pogleda da su im glavni sponzori neke kladionice, možda se tu mogu povući neke paralele...

Ajde, možda te sreća pomazi slj. dana...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

•   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Predsjednik Poljske slavio sa igračima Legije
      Predsjednik Poljske slavio sa igračima Legije
    • Aubameyang: Želim igrati za Real
      Aubameyang: Želim igrati za Real
    • Tevez se dvoumi između ponude iz Kine i povlačenja
      Tevez se dvoumi između ponude iz Kine i povlačenja
    • Privedena trojica navijača Dinama u Torinu
      Privedena trojica navijača Dinama u Torinu
    • Policija smirivala nerede u Torinu
      Policija smirivala nerede u Torinu
    • Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
      Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
    • Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
      Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
    • Povećana kazna Josipu Šimuniću
      Povećana kazna Josipu Šimuniću
    • Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
      Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
    • Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
      Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu