Jump to content
Sign in to follow this  
oposum

Ponedjeljak 29.12.2008.

Recommended Posts

ukupni plasmani  i dueli na turnrji

7693 Larinto                 1-10 1,50

7702 Schlierenzauer-Loitzl 1 1,42

7704 Ammann-Olli         1 1,22

7646 Morgenstern         1-10 1,18

7692 Schmitt                 1-10 1,47

7694 Koch                         1-15 1,25

Ukupni koef  5.63 / fortuna

plasman  u Obersdorfu

7206 Schmitt 29.12./15:15 1-10 1,45

7207 Larinto 29.12./15:15 1-10 1,40

7225 Kuettel 29.12./15:15 1-15 1,25

Ukupni koef 2.54 / fortuna

plasmani  i dueli u Obersdorfu

Larinto V.(sk)       1.-10. 1,30

Malysz A.(dsk)-Kofler A. 2    1,85

Schlierenzauer G.(sk)          1.-3. 1,30

Schmitt M.(sk)       1.-10. 1,30

ManUtd(sš)-Middlesbrough 1 1,35

Morgenstern T.(sk) 1.-10.  1.5

Ukupni koef 6.31 / supersport

ManU-Middlesbrough 2 (1,25)

Oklahoma-Phoenix Suns 2 (1,40)

Utah-Philadelphia 2 (4,00 - sš) - za Utah najvjerovatnije neće igrat Okur i Boozer

Espoo Blues-KaLpa Kuopio x2 (1,65)

Calgary-Minnesota 1x (1,30)

GoldenState-Toronto 1 (1,90)

koef: 29,27

vrijedi probat

Danas nije neka ponuda, ali sam nasao par zanimljivih parova za singlanje... Idemo redom...  Lutrija daje 6,00 da ce jelusic biti izmedzu 16.-30. mjesta. Koliko god mi bila simpaticna koef je predobar za be odigrati, pogotovo kad noje u formi i kada ce prije zagreba sigurno voziti opreznije da dodze do bodova i samopouzdanja.  Takodzer bi probao Ammana po koef. 4,00. Imo ima dobre sanse da psvoji prvu skakaonicu...  I jos bi probao ostali rez. Man. Utd. Na poluvremeny. Koef 9,40. Pokrio bi i rez 2:0 pa ako bude 2:0 imam mali plus, a ako man.utd. U 1.pol. Da 3 gola i vise.. :)       

Danas nije neka ponuda, ali sam nasao par zanimljivih parova za singlanje... Idemo redom...  Lutrija daje 6,00 da ce jelusic biti izmedzu 16.-30. mjesta. Koliko god mi bila simpaticna koef je predobar za be odigrati, pogotovo kad noje u formi i kada ce prije zagreba sigurno voziti opreznije da dodze do bodova i samopouzdanja.   Takodzer bi probao Ammana po koef. 4,00. Imo ima dobre sanse da psvoji prvu skakaonicu...  I jos bi probao ostali rez. Man. Utd. Na poluvremeny. Koef 9,40. Pokrio bi i rez 2:0 pa ako bude 2:0 imam mali plus, a ako man.utd. U 1.pol. Da 3 gola i vise.. :)       

Dobro pa mi je Amman najviše nosio, ali i Jelušić mogla proći, jako lako...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

•   Kako sam i najavljivao...
    • Goksime iznesi opet neke svoje tikete kao sto si imo juce😊👍
    • Nadam se da je netko ispratio ovo.. Znaci Bolivijci ubili Vasco 4-0 i ostali kratkih rukava nakon izvodenja udaraca s bijele tocke..
    • Lazio - FCSB AH +2.5 (1.40) bet365 Dvoumio sam se između 2.0 i ovog hendikepa, ali ipak ću igrati na 'sigurno'. Steaua je u prvom meču u Rumuniji stekla minimalnu prednost bez primljenog gola, i sa solidnim šansama putuje na Olimpico. Liga Europe italijanske klubove očigledno ne interesuje previše, pa je tako još jedan italijanski predstavnik, Napoli, poražen na svom terenu sa uvjerljivih 3:1. Klub iz Napulja se bori za titulu sa Juventusom, a Lazio vodi veliku bitku sa Romom i Interom za mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone, tako da čisto sumnjam da će večeras da zapnu iz petnih žila kako bi prošli dalje, jer objektivno, daleko su im veće šanse da se dokopaju četvrtog mjesta u Serie A, nego da osvoje Ligu Europe. Nebeskoplavi su bez suspendovanog Luiz Felipea, a moguće je da će Simone Inzaghi rotirati i na teren izvesti kombinovan sastav, dok je Steaua bez Pintiliija (takođe kartoni). Iako Lazio i dalje ostaje favorit u ovom dvomeču, ne vjerujem da će slaviti nekim ubjedljivim rezultatom, uzimajući u obzir sve okolnosti, a moguće je čak i da Steaua ostane neporažena.
    • Viktoria Plzen - Partizan │ Plzen Clean Sheet - No (1.53) bet365 Partizan je u prvoj utakmici što se kaže, od gotovog napravio veresiju, i umjesto pobjede bez primljenog gola, u Češku idu sa 'negativnim' remijem i bez isključenog stopera Mitrovića. Crno-bijeli su nesumnjivo bili bolji tim u prvom meču, nizali su šanse pred golom gostiju, ali su u finišu meča primili isuviše jeftin gol, praktično ni iz čega, i sebi znatno otežali posao u revanšu. Ruku na srce, mora se priznati da je Partizan imao mnogo sreće na žrijebu, pogotovo s obzirom na činjenicu da nisu bili među nosiocima, i da su izvukli ubjedljivo najlakšeg mogućeg protivnika. Ekipa koja je u prvom dijelu sezone u Češkoj imala učinak 15 1 0, nije pokazala ama baš ništa u Beogradu, i pored povoljnog rezultata u gostima, prolaz im je itekako upitan. Partizan sa odličnim Tawambom u napadu svakako ima kvalitet da postigne barem jedan gol, a s obzirom na rezultat iz prve utakmice, jasno je da je od prvog minuta moraju zaigrati ofanzivno. Korpulentni Kamerunac je zadavao mnogo glavobolje defanzivcima Plzena u prvoj utakmici, a vjerujem da će to biti slučaj i večeras. Sasvim solidan koeficijent na ovu opkladu, i smatram da je Partizan protiv ovakvog Plzena itekako kadar da makar jednom zatrese mrežu.   NAJAVA: Ekipa Plzena odigrala je u prvom meču prema svim očekivanjima pre meča, disciplinovana postavka u sistemu 4-2-3-1, gde se tačno zna uloga svakog igrača, da li u napadu ili u odbrani oni ne odstupaju od svojih uloga, igraju dosta agresivno, a jedini koji ima potpunu slobodu da u igri i kreaciji je levokrilni napadač Kopič. Što se tiče odbrane pokazalo se da mogu da budu ranjivi kada se odigra malo brže i gurne lopta iza njih dok su neprikosnoveni u skok igri i duelu, iako je gol pao upravo posle centaršuta sa strane ali uz veliku zaslugu levog beka Limberskog koji je promenio pravac lopti posle centaršuta Vulićevića. Za vikend je počeo prolećni deo prvenstva Češke Republike gde je Plzen odigrao meč na gostovanju protiv ekipe Sigme Olumuc i remizirao 0:0, što se tiče tima, osim Limberskog kojeg je zamenio Kovarik i zamene golmana Hruške koji brani samo u Ligi Evrope, ostatak tima je bio nepromenjen. U revanš susretu očekuje se isti sastav Plzena kao u prvom susretu: Hruška – Reznik, Hubnik, Hejda, Limberski – Horava, Hrošovski – Petržela, Kolar, Kopič – Krmenčik. Izjava Pavela Vrbe pred meč:,,Nadam se da ćemo odigrati dobar meč i da nećemo ponoviti neke greške iz prvog meča i na primer meča protiv Steaue.Sutra će biti važan meč. Unapred se radujem atmosferi na meču i nadam se da će da bude podjednako dobra, kao što je bila u Beogradu. Tim Partizana ja dobar, a naročito je nezgodan sam napad, gde igraju dva različita tipa igrača, Tavamba je fizički jak i najbolji je strelac tima. Suma je okretniji i brži, imao je odličnu šansu nakon ulaska iz drugog plana. Upozorili smo naše igrače na sve opasnosti.“ Ekipa Partizana pokazala je da može ravnopravno da se nosi sa jesenjim prvakom prvenstva Češke Republike, do gola naročito je bila dobra igra u defanzivi, gde je trener Đukić u potpunosti pročitao igru protivnika i zatvorio sve prilaze golu, naročito dobro su se nosili Nemanja Miletić i Mitrović sa napadačem Krmenčikom, koji je jedini put utekao pažnji (i našao se po mišljenju mnogih u ofsajd poziciji) i asistirao za izjednačenje. Ono što se u timu Partizana očekuje u revanšu jeste promena jednog od štopera, Mitrović koji je zaradio crveni karton u prvom meču, biće zamenjen ili sa oporavljenim Ostojićem, ili će na njegovo mesto Miletić koji je po vokaciji levi bek, ali mu nije nepoznata ni uloga štopera. Mesto zadnjeg veznog zauzeće najverovatnije Saša Zdjelar, dok je dilema i na mestu ofanzivnog veznog igrača, za koje se bore Suma i Ivanović. Stručni štab brine i povreda Vulićevića koji je doživeo povredu skočnog zgloba na meču u Lučanima za vikend, ukoliko ne bude spreman, jedna od mogućnosti je da na ovoj poziciji zaigra Milan Radin. Za vikend je Partizan slavio na gostovanju ekipi Mladosti, iako je gubio 1:0, slavio je 1:2, golovima u poslednjih 5 minuta utakmice, posle isključenja dva igrača Mladosti, može se reći da ta partija može da zabrine stručni štab. Očekivani tim Partizana: Stojković – Vulićević (Radin), Miletić, Miletić (Ostojić), Urošević – Zdjelar, Pantić – Janković, Suma (Ivanović), Tošić – Tavamba Izjava Miroslava Đukića pred meč: ,, Svesni smo da ćemo u Plzenju morati da igramo ofanzivno od početka, da ćemo morati da damo gol koji nam je potreban, kao i da ćemo morati da budemo čvrsti u odbrani. Oni imaju opcije da im odgovara 0:0, ali ofanzivna su ekipa, napadačka i to će biti otvorena utakmica i sigurno će biti golova. Oni su ofanzivna ekipa koja napada sa mnogo igrača. Tako su navikli i mislim da neće puno menjati, da neće špekulisati, već će pokušati tamo da pobede pred publikom, kao i mi. Biće otvoren meč i neće biti kalkulisanja.Ne znamo jedino Vuletovu situaciju, videćemo kako evoluira danas na treningu. Ostojić se oporavio, Zdjelar takođe, Ožeg takođe i to su dobre vesti za nas.“ izvor: SPORTSKENOVOSTI.NET
  • Bet365

• Teme