Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Utorak 06.01.2009. (Listic dana)

14 objava u ovoj temi

Par dana nisam bio previše prisutan na forumu budući da nisam bio doma, pa sam se tu i tamo logirao sa nekog kompa ili sa mobitela...

...još jednom bi iskoristio priliku i  zaželio svim članovima i posjetiteljima foruma i portala SvijetKladjenja.com puno zdravlja, sreće, ljubavi, novaca, uspjeha i svega što si i sami želite...i naravno puno lijepih dobitaka na kladionici  ;D

Za utorak mi je u oko zapeo trenutno jedan par... Naime radi se o skijaškim skokovima koje sam do ove godine jako slabo pratio, ali spletom okolnosti su mi ove sezone postali jako zanimljivi, i u početku sam imao jako lijepi niz od 4 skakaonice gdje sam pogađao pobjednika. Nažalost, nakon Oberstdorfa tj. zadnje dvije skakaonice nisam pogodio pobjednika, ali se nadam da će se to u utorak promjeniti...

Do sada najbolji dojam je IMO ostavio Amman (gledajući cijelu sezonu, ne zadnje tri skakaonice). Ima najviše pobjeda, i najčešće je bio najveći favorit 1.mjesto te je imao najveću konstantu a kada nije bio prvi gotovo uvijek je bio tu negdje tj. u prva tri... U Obersdorfu je slavio, a nakon toga je vrlo tijesno izgubio od Loitzla te je bio drugi u Garmischu da bi u Innsbrucku podbacio i bio tek osmi. Očito mu nije bio dan jer je u drugoj seriji jako loše skočio i ostvario manju udaljenost od prvog skoka, dok su gotovo svi skakali za po nekoliko metara više u drugom skoku u odnosu na prvi...

Loitzl mu u ukupnom poretku bježi za oko 15 bodova (ako se dobro sjećam), i u Bischofshofenu će Amman morati briljirati te se nadati lošijem Loitzlovom rezultatu ukoliko želi osvojiti 4 skakaonice...

ljestvicakl1.jpg

By goran91415

Trenutno se koeficijent na Ammana kreće oko 4,00 dok BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin (http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/bwin/) daje 5,50 što je IMO ipak previše za ne odigrati. Skijaški skokovi su dosta nepredvidivi za klađenje i često finese odlučuju (pola metra, metar, bodovi sudaca)… ali smatram da je koeficijent prevelik da nebi odigrao jer Amman je makar uz bok Loitzlu i Schlierenzaueru, a također je lako moguće da će Loitzl kalkulirati jer ima solidnu prednost, te će naravno gledati skočiti što bolje, ali neće previše riskirati i možda će igrati na “sigurnije” kako se nebi desilo da ima problema sa prizemljenjem što bi mu moglo odnjeti jako puno bodova…

Očekujem da ćemo gledati jednu zanimljivu utrku i smatram da je lako moguće da Amman odnose pobjedu. Da je koeficijent oko 3,00 kao što se je u prijašnjim utrkama kretao na njega vjerojatno ovo nebi igrao, međutim vjerujem da je ovih 5,50 valuebet i da se isplati odigrati.

http://svijetkladjenja.com/2009/01/05/skijaski-skokovi-bischofshofen-06012009-simon-amman/

Također BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin daje 1,85 da će Amman biti u prva tri što je odličan koeficijent (do sada je uvijek koef. da će biti u prva tri bio oko 1,25-1,35 za Ammana, ali očito mu bookmakeri ne vjeruju previše nakon jednog slabog dana...)

Vjerujem i da bi Kostelić mogao pobjediti. Biti će silno motiviran a koeficijent 6,20 koji sam ulovio na betfairu je vrijedan rizika... Također BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin i fortuna daju 2,10 da će biti u prva tri i mislim da bi ovo trebalo proći...

misliš da se odigra kombinacija amman-kostelić?

Pa ja sam na jednom singlao Ammana da će biti prvi. Na drugom sam odigrao da će Amman i Kostelić biti u prva tri, a na trećem listiću sam za siću odigrao da će Kostelić biti prvi (6,20)...

E sad.. ako npr. Amman podbaci onda padam na dva mjesta, ali eto nadam se da neće a i nije mi neka ponuda sutra pa sam se koncentrirao na zimske sportove...

ima neke košarke, ako želiš podijelit ću s tobom

Slobodno napiši ovdje svoja razmišljanja, ako nađeš vremena...

Evo kao primjer onog doublea o kojem sam govorio (Kostelić i Amman u prva tri) samo da napišem da npr. SuperSport daje 1,60 da će Ivica biti na postolju, a za Ammana 1,40. Dakle to bi bilo 2,24.

bwin daje 2,10 za Ivicu i 1,85 za Ammana i to ispada 3,88 što je velika razlika. Mislim da bi ovo moglo lako proći, a tečaj je jako dobar...

Pozdrav svima ja se vratio  ;D ;D

Odlucio sam se danas probati ovako:

Amman-prva tri

Kostelic-prva tri

Usput kad pocinje malonogometno dvoransko prvenstvo? ;D

Kako si Gorane??

Pozdrav svima ja se vratio  ;D ;D

Odlucio sam se danas probati ovako:

Amman-prva tri

Kostelic-prva tri

Usput kad pocinje malonogometno dvoransko prvenstvo? ;D

Kako si Gorane??

Nadam se da ćeš pogoditi  ovaj zimski double ;D

Evo nakon kraće pauze (budući da nije bilo neke ponude oko nove godine) danas sam prvi dan u ovoj godini nešto ozbiljnije uplatio...

Nažalost sada će trebati makar 2-3 tjedna da se Lige Petice "zalaufaju" i da se pohvate forme ekipa, te transferi i sl... tako da ću sljedeća 2-3 tjedna nogomet igrati sa nešto manjim ulozima...

Btw. zasada Ivica vrlo dobro stoji i ako ovako odveze i drugu vožnju mislim da bi morao biti na postolju...

Evo sada vidim da je koeficijent na Ammana je kod bwina pao na 4,00, a i ostale kladionice ih slijede...

Expekt je prije davao oko 5,50 a sada je koeficiejnt na Ammana samo 2,35!!!  Dugo nisam vidio ovakav pad koeficijenta!

velika šteta za ammana danas ali svejedno odličan tip

Ma šteta mi je i za njega, a i za Kostelića jer sam oba singlao da će biti prvi i oba su bili drugi a k tome Kosteliću je pobjeglo prvo mjesto za 0,05 sekundi, a meni je pobjeglo 300€...

Ali svejedno moram biti zadovoljan...

http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=511.msg3598#msg3598

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• ono kad ti prođe i 2 i Hajduk 2+ gola u 90+.... Neprocjenjivo 
    • Ljudi moji koji ste tipovali Hajduk, živce nam je uzeo.. Ali to je HNL, 90. minuta 1:0 93. minuta 1:2
    • 1.Arsenal-Stoke City zbroj žutih kartona 2,5 više
      Kao prvo kopiram kolegu IzudinaB: 
      "Sudac: Lee Mason (4.00)
      Prosjek ekipe 1: 1.64
      Prosjek ekipe 2: 1.86"
      Sudac je odličan za ovu granicu. Mišljenja sam da Arsenal neće tako lako dobiti ovaj meč iz dva razloga. Prvi je taj da su u utorak imali gostovanje kod Basela, pa će sigurno biti nekih rotiranja, a drugi je taj što Stoke nije tako loš u gostujućim utakmicama. Od ukupnih 19 bodova, oni su uspjeli iz gostovanja kući donijeti 9 bodova, te ih to drži na po meni dosta solidnom 8. mjestu šta se tiče gostujućih utakmica. Dakle, mislim da će bit tvrda utakmica, uz to sudac voli podijelit kartone, ako Arsenala neće baš ići rezultat, bit će nervoze, pa ukratko očekujem bar 3-4 kartona! 2.Burnley-Bournemouth oba tima daju gol
      Burnley je po meni jedna veoma fascinantna ekipa. Do sada su uspjeli skupiti 14 bodova, i od toga 13 bodova u 8 utakmica (11 golova) na domaćem terenu, te su na visokom 7. mjestu šta se tiče domaćih tekmi. Znači to je jedna sasvim druga priča od njihovih gostoavnja, gdje se ne mogu dodat. Tako da sam 100% siguran da će dat gol doma. Protivnik im je Bournemouth koji je u epskoj utakmici prošle nedjelje uspio pobjediti Liverpool 4:3 nakon što su gubili 2:0. Prema kladionici su minimalni favorit jer drže 10. mjesto tablice, ali su u gostima dosta loši. No ipak, očekujem da će na ovo gostovanje doći s velikim nabojem nakon što su uspjeli dobit Liverpool te Burnleyu dat gol! 3.Köln-Borussia Dortmund pobjeda gostiju i više od 2 gola na utakmici
      Ovo će po meni biti jako zanimljiva utakmica, borba dviju dosta dobrih ekipa. Očekujem neki rezultat tipa 2:1 za Borussiu. Zašto? Borussia se u Njemačku vratila s bodom iz Madrida, gdje su rezultatom 2:2 osigurali prvo mjesto skupine Lige prvaka. To će sigurno pozitivno utjecati na atmosferu u klubu. Još jedna motivacija za njih je to, ako danas pobjede sjedaju na minimalno 4. mjesto, zahvaljujući jučerašnjem remiju Frankfura i Hoffenheima (0:0). A sad Köln. Jedna dosta neugodna ekipa. Od 22 bodova, kući su uspjeli skupiti čak 14 boda te 11 gola zabiti (od ukupnih 18). No, vidim da im dosta igrača nedostaje, pa mislim da ne mogu danas doć to podviga, ali mislim da mogu dati barem jedan gol, pošto je Borussiji obrana najslabiji dio ekipe.  4.Dijon-Marseille manje od 3 gola 
      Neću ništa previše mudrovati, kolega Berinho je objasnio da su loši uvjeti igranja u Francuskoj, trenutno je -5 i dosta je maglovito. Uz to, trener Dijona najavio bunker od prve minute, po mogućnosti igranje na rezultat 0:0. Sretno svima danas!

•   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
    • Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
      Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu