Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Utorak 06.01.2009. (Listic dana)

Recommended Posts

Par dana nisam bio previše prisutan na forumu budući da nisam bio doma, pa sam se tu i tamo logirao sa nekog kompa ili sa mobitela...

...još jednom bi iskoristio priliku i  zaželio svim članovima i posjetiteljima foruma i portala SvijetKladjenja.com puno zdravlja, sreće, ljubavi, novaca, uspjeha i svega što si i sami želite...i naravno puno lijepih dobitaka na kladionici  ;D

Za utorak mi je u oko zapeo trenutno jedan par... Naime radi se o skijaškim skokovima koje sam do ove godine jako slabo pratio, ali spletom okolnosti su mi ove sezone postali jako zanimljivi, i u početku sam imao jako lijepi niz od 4 skakaonice gdje sam pogađao pobjednika. Nažalost, nakon Oberstdorfa tj. zadnje dvije skakaonice nisam pogodio pobjednika, ali se nadam da će se to u utorak promjeniti...

Do sada najbolji dojam je IMO ostavio Amman (gledajući cijelu sezonu, ne zadnje tri skakaonice). Ima najviše pobjeda, i najčešće je bio najveći favorit 1.mjesto te je imao najveću konstantu a kada nije bio prvi gotovo uvijek je bio tu negdje tj. u prva tri... U Obersdorfu je slavio, a nakon toga je vrlo tijesno izgubio od Loitzla te je bio drugi u Garmischu da bi u Innsbrucku podbacio i bio tek osmi. Očito mu nije bio dan jer je u drugoj seriji jako loše skočio i ostvario manju udaljenost od prvog skoka, dok su gotovo svi skakali za po nekoliko metara više u drugom skoku u odnosu na prvi...

Loitzl mu u ukupnom poretku bježi za oko 15 bodova (ako se dobro sjećam), i u Bischofshofenu će Amman morati briljirati te se nadati lošijem Loitzlovom rezultatu ukoliko želi osvojiti 4 skakaonice...

ljestvicakl1.jpg

By goran91415

Trenutno se koeficijent na Ammana kreće oko 4,00 dok bwin (http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/bwin/) daje 5,50 što je IMO ipak previše za ne odigrati. Skijaški skokovi su dosta nepredvidivi za klađenje i često finese odlučuju (pola metra, metar, bodovi sudaca)… ali smatram da je koeficijent prevelik da nebi odigrao jer Amman je makar uz bok Loitzlu i Schlierenzaueru, a također je lako moguće da će Loitzl kalkulirati jer ima solidnu prednost, te će naravno gledati skočiti što bolje, ali neće previše riskirati i možda će igrati na “sigurnije” kako se nebi desilo da ima problema sa prizemljenjem što bi mu moglo odnjeti jako puno bodova…

Očekujem da ćemo gledati jednu zanimljivu utrku i smatram da je lako moguće da Amman odnose pobjedu. Da je koeficijent oko 3,00 kao što se je u prijašnjim utrkama kretao na njega vjerojatno ovo nebi igrao, međutim vjerujem da je ovih 5,50 valuebet i da se isplati odigrati.

http://svijetkladjenja.com/2009/01/05/skijaski-skokovi-bischofshofen-06012009-simon-amman/

Također bwin daje 1,85 da će Amman biti u prva tri što je odličan koeficijent (do sada je uvijek koef. da će biti u prva tri bio oko 1,25-1,35 za Ammana, ali očito mu bookmakeri ne vjeruju previše nakon jednog slabog dana...)

Vjerujem i da bi Kostelić mogao pobjediti. Biti će silno motiviran a koeficijent 6,20 koji sam ulovio na betfairu je vrijedan rizika... Također bwin i fortuna daju 2,10 da će biti u prva tri i mislim da bi ovo trebalo proći...

misliš da se odigra kombinacija amman-kostelić?

Pa ja sam na jednom singlao Ammana da će biti prvi. Na drugom sam odigrao da će Amman i Kostelić biti u prva tri, a na trećem listiću sam za siću odigrao da će Kostelić biti prvi (6,20)...

E sad.. ako npr. Amman podbaci onda padam na dva mjesta, ali eto nadam se da neće a i nije mi neka ponuda sutra pa sam se koncentrirao na zimske sportove...

ima neke košarke, ako želiš podijelit ću s tobom

Slobodno napiši ovdje svoja razmišljanja, ako nađeš vremena...

Evo kao primjer onog doublea o kojem sam govorio (Kostelić i Amman u prva tri) samo da napišem da npr. SuperSport daje 1,60 da će Ivica biti na postolju, a za Ammana 1,40. Dakle to bi bilo 2,24.

bwin daje 2,10 za Ivicu i 1,85 za Ammana i to ispada 3,88 što je velika razlika. Mislim da bi ovo moglo lako proći, a tečaj je jako dobar...

Pozdrav svima ja se vratio  ;D ;D

Odlucio sam se danas probati ovako:

Amman-prva tri

Kostelic-prva tri

Usput kad pocinje malonogometno dvoransko prvenstvo? ;D

Kako si Gorane??

Nadam se da ćeš pogoditi  ovaj zimski double ;D

Evo nakon kraće pauze (budući da nije bilo neke ponude oko nove godine) danas sam prvi dan u ovoj godini nešto ozbiljnije uplatio...

Nažalost sada će trebati makar 2-3 tjedna da se Lige Petice "zalaufaju" i da se pohvate forme ekipa, te transferi i sl... tako da ću sljedeća 2-3 tjedna nogomet igrati sa nešto manjim ulozima...

Btw. zasada Ivica vrlo dobro stoji i ako ovako odveze i drugu vožnju mislim da bi morao biti na postolju...

velika šteta za ammana danas ali svejedno odličan tip

Ma šteta mi je i za njega, a i za Kostelića jer sam oba singlao da će biti prvi i oba su bili drugi a k tome Kosteliću je pobjeglo prvo mjesto za 0,05 sekundi, a meni je pobjeglo 300€...

Ali svejedno moram biti zadovoljan...

http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=511.msg3598#msg3598

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  

• Preporučujem da si upalite notifikacije za dnevne teme, kako bi odmah dobili obavijest kada se objavi novi post. Kod ovakvih grešaka u ponudi, kojih smo zadnje dane stvarno našli puno, potrebno je brzo reagirati a obavijest o novom postu je odličan način da se greška uplati momentalno.  Notifikacije možete upaliti u gornjem desnom kutu svake teme klikom na "Follow". Dakle, obavijesti treba uplatiti za svaku dnevnu temu koja vas zanima. Naravno, kako bi iste mogli uplatiti potrebno je biti član foruma. 
    • @JackieJack kad smo kod Srbija - Švicarska evo još jedne greške u ponudi koju upravo uplaćujem i koja vjerojatno neće dugo izdržati. Radi se o posjedu lopte a bet at home je žrtva.  Ovako ponuda izgleda kod Unibeta. Obratite pažnju da je Švicarska gostujuća reprezentacija. Dakle unibet daje 1,50 da će Švicarska imati veći posjed lopte, te su granicu postavili na 52,5% u korist Švicarske.  Dragi nam bet at home napravio je kardinalnu grešku i zamjenio granicu za ove dvije ekipe. Oni za favorite posjeda lopte smatraju Srbiju te su za njih postavili granicu od 52,5%. Dakle granica za posjed lopte Srbije veća je za čak 5% posjeda (što je u nogometu jaaako puno), u odnosnu na granicu za Švicarsku koja iznos svega 47,5%. Ako Švicarska bude imala 48%+ posjeda lopte oklada je dobitna. Na to bet at home daje koeficijent 1,60. unibet pak daje manji koeficijent za to da će Švicarska imati uopće veći posjed lopte što nema nikakve logike.  Uz ovaj odličan hendikep i okladu na to da će Srbija imati manje od 52,50% posjeda lopte mislim da se isplati i riskirati sa okladom da Švicarska ima veći posjed lopte gdje je koeficijent 2,00. unibet daje 1,50 za identičnu okladu.  Jasno je da ovdje nešto ne štima a poprilično sam siguran da je bet at home taj koji je pogriješio. Naravno, posjed će ovisiti o rezultatu te još nekim faktorima ali generalno ako pogledamo statistiku zadnjih utakmica, što sam proučio, Švicarska je ta koja daleko više voli imati posjed lopte. Protiv Brazila su imali čak 46% dok je Srbija sa Kostarikom imala 50%. Neću sada analizirati sve prošle utakmice, iako sam sve detaljno pogledao, ali generalno Švicarska je ta koja je navikla na posjed, tražit će tri boda i gledat će se nametnuti na terenu. Također, ostavili su protiv Brazila jako dobar dojam. 
    • Slazem se sa tobom, sofascore nije merodavan ni kod obicnih kladionicara a kamoli kladionica koje naravno samo priznaju zvanicnu statistiku. Realno ovi brojevi paseva sa sofascorea su vise radi same analize i da ne bude skroz kaubojski. Inace odmah se primeti visoka granica na nekog igraca cim se pogleda razrada jer se uglavnom moze predvideti nacin igre bar kod ovih vecih repki.   Forum je sve aktivniji, ima raznih predloga i to me raduje. Sretno svima da listicima danas, ocekujem da kartoni prodju lagano kod Srbije kao i ostali predlozi koje smo postavili :)
    • Koliko sam vidio ova granica se odnosi na broj tackles-a odnosno na broj uklizivanja ekipe, ne na broj faulova što naravno nije isto, pa ne bi preporučio da se zaljećeš sa ogromnim ulogom. Da se radi o granici za broj prekršaja sugerirao bi veći ulog. bet at home i granica od 23,5 prekšaja su bili najbolji bet mislim i rekao bi da su šanse da oklada prođe barem 80%.  A možda si i u pravu budući da evo kako to izgleda kod Unibeta. I dalje mislim da je granica niska, odnosno da bi trebala biti jako blizu 30 prekršaja.  Ipak, ja sam se odlučio za jednu drugu grešku u ponudi koju sam našao. Više na sljedećoj stranici
    • Nedavno sam shvatio da bi bilo jako korisno napraviti Apple račun koji bi svim članovima foruma omogućio da skinu i koriste bet365 aplikaciju te sam napokon našao malo vremena da napravim upute za sve.  UPUTE
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use