Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Utorak 06.01.2009. (Listic dana)

14 objava u ovoj temi

Par dana nisam bio previše prisutan na forumu budući da nisam bio doma, pa sam se tu i tamo logirao sa nekog kompa ili sa mobitela...

...još jednom bi iskoristio priliku i  zaželio svim članovima i posjetiteljima foruma i portala SvijetKladjenja.com puno zdravlja, sreće, ljubavi, novaca, uspjeha i svega što si i sami želite...i naravno puno lijepih dobitaka na kladionici  ;D

Za utorak mi je u oko zapeo trenutno jedan par... Naime radi se o skijaškim skokovima koje sam do ove godine jako slabo pratio, ali spletom okolnosti su mi ove sezone postali jako zanimljivi, i u početku sam imao jako lijepi niz od 4 skakaonice gdje sam pogađao pobjednika. Nažalost, nakon Oberstdorfa tj. zadnje dvije skakaonice nisam pogodio pobjednika, ali se nadam da će se to u utorak promjeniti...

Do sada najbolji dojam je IMO ostavio Amman (gledajući cijelu sezonu, ne zadnje tri skakaonice). Ima najviše pobjeda, i najčešće je bio najveći favorit 1.mjesto te je imao najveću konstantu a kada nije bio prvi gotovo uvijek je bio tu negdje tj. u prva tri... U Obersdorfu je slavio, a nakon toga je vrlo tijesno izgubio od Loitzla te je bio drugi u Garmischu da bi u Innsbrucku podbacio i bio tek osmi. Očito mu nije bio dan jer je u drugoj seriji jako loše skočio i ostvario manju udaljenost od prvog skoka, dok su gotovo svi skakali za po nekoliko metara više u drugom skoku u odnosu na prvi...

Loitzl mu u ukupnom poretku bježi za oko 15 bodova (ako se dobro sjećam), i u Bischofshofenu će Amman morati briljirati te se nadati lošijem Loitzlovom rezultatu ukoliko želi osvojiti 4 skakaonice...

ljestvicakl1.jpg

By goran91415

Trenutno se koeficijent na Ammana kreće oko 4,00 dok BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin (http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/bwin/) daje 5,50 što je IMO ipak previše za ne odigrati. Skijaški skokovi su dosta nepredvidivi za klađenje i često finese odlučuju (pola metra, metar, bodovi sudaca)… ali smatram da je koeficijent prevelik da nebi odigrao jer Amman je makar uz bok Loitzlu i Schlierenzaueru, a također je lako moguće da će Loitzl kalkulirati jer ima solidnu prednost, te će naravno gledati skočiti što bolje, ali neće previše riskirati i možda će igrati na “sigurnije” kako se nebi desilo da ima problema sa prizemljenjem što bi mu moglo odnjeti jako puno bodova…

Očekujem da ćemo gledati jednu zanimljivu utrku i smatram da je lako moguće da Amman odnose pobjedu. Da je koeficijent oko 3,00 kao što se je u prijašnjim utrkama kretao na njega vjerojatno ovo nebi igrao, međutim vjerujem da je ovih 5,50 valuebet i da se isplati odigrati.

http://svijetkladjenja.com/2009/01/05/skijaski-skokovi-bischofshofen-06012009-simon-amman/

Također BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin daje 1,85 da će Amman biti u prva tri što je odličan koeficijent (do sada je uvijek koef. da će biti u prva tri bio oko 1,25-1,35 za Ammana, ali očito mu bookmakeri ne vjeruju previše nakon jednog slabog dana...)

Vjerujem i da bi Kostelić mogao pobjediti. Biti će silno motiviran a koeficijent 6,20 koji sam ulovio na betfairu je vrijedan rizika... Također BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin i fortuna daju 2,10 da će biti u prva tri i mislim da bi ovo trebalo proći...

misliš da se odigra kombinacija amman-kostelić?

Pa ja sam na jednom singlao Ammana da će biti prvi. Na drugom sam odigrao da će Amman i Kostelić biti u prva tri, a na trećem listiću sam za siću odigrao da će Kostelić biti prvi (6,20)...

E sad.. ako npr. Amman podbaci onda padam na dva mjesta, ali eto nadam se da neće a i nije mi neka ponuda sutra pa sam se koncentrirao na zimske sportove...

ima neke košarke, ako želiš podijelit ću s tobom

Slobodno napiši ovdje svoja razmišljanja, ako nađeš vremena...

Evo kao primjer onog doublea o kojem sam govorio (Kostelić i Amman u prva tri) samo da napišem da npr. SuperSport daje 1,60 da će Ivica biti na postolju, a za Ammana 1,40. Dakle to bi bilo 2,24.

bwin daje 2,10 za Ivicu i 1,85 za Ammana i to ispada 3,88 što je velika razlika. Mislim da bi ovo moglo lako proći, a tečaj je jako dobar...

Pozdrav svima ja se vratio  ;D ;D

Odlucio sam se danas probati ovako:

Amman-prva tri

Kostelic-prva tri

Usput kad pocinje malonogometno dvoransko prvenstvo? ;D

Kako si Gorane??

Pozdrav svima ja se vratio  ;D ;D

Odlucio sam se danas probati ovako:

Amman-prva tri

Kostelic-prva tri

Usput kad pocinje malonogometno dvoransko prvenstvo? ;D

Kako si Gorane??

Nadam se da ćeš pogoditi  ovaj zimski double ;D

Evo nakon kraće pauze (budući da nije bilo neke ponude oko nove godine) danas sam prvi dan u ovoj godini nešto ozbiljnije uplatio...

Nažalost sada će trebati makar 2-3 tjedna da se Lige Petice "zalaufaju" i da se pohvate forme ekipa, te transferi i sl... tako da ću sljedeća 2-3 tjedna nogomet igrati sa nešto manjim ulozima...

Btw. zasada Ivica vrlo dobro stoji i ako ovako odveze i drugu vožnju mislim da bi morao biti na postolju...

Evo sada vidim da je koeficijent na Ammana je kod bwina pao na 4,00, a i ostale kladionice ih slijede...

Expekt je prije davao oko 5,50 a sada je koeficiejnt na Ammana samo 2,35!!!  Dugo nisam vidio ovakav pad koeficijenta!

velika šteta za ammana danas ali svejedno odličan tip

Ma šteta mi je i za njega, a i za Kostelića jer sam oba singlao da će biti prvi i oba su bili drugi a k tome Kosteliću je pobjeglo prvo mjesto za 0,05 sekundi, a meni je pobjeglo 300€...

Ali svejedno moram biti zadovoljan...

http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=511.msg3598#msg3598

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Francuska - Švedska TIP: 1 KOEF: 1,34 Ovdje sam ocekivao kvotu 1,15, iako svedani igraju brzo, i efikasno, sve 30+ golova. Ukrotit ce ih francuzi brzo, kao sto sam rekao, oni znaju igrati brzo, na kontre, ali kada ih francuzi zaustave bit ce problema pored tih mrguda. Francuska po meni osvaja ovo i ne zanima me da li ce dobiti 1 ili 12 razlike..ovo je odlican koef...bolji igraci, suci, navijaci, domacini, sve imaju. u jedno, 4finalu bi moralo biti dovoljno i idem sa 300e Hrvatska - Španija Utakmica za uzivanje, nisu ni spanjolci sto su bili , igrali 33+ godina. Nasi nisu nesto, ozljede, ali u jednoj tekmu sve je moguce. Li-la tekma. Pica i navijanje.
    • Ipak san ga odigra uz Aguinagalde vise... pa sta bude
    • Španjolska - Hrvatska Nema puno favorita nakon utakmica osime-finala i sada slobodno možemo reći da pored Francuske u četvrtfinalu glavni favorit za osvajanje ovogodišnjeg Svjetskog prvenstva u rukometu jeste pobjednik iz ovog meča. Naravno, iznenađenja su uvijek moguća, ali ovo je stvarno najjači par četvrtfinala, jer su Španjolska i Hrvatska konstantni učesnici u finalima velikih natjecanja u posljednjih nekoliko godina i rijetko se događa da ispadnu. Sada će netko od njih sigurno biti u polufinalu i gledajući šta su do sada ostvarili, Španjolci su još uvijek favoriti, jer imaju svih šest pobjeda do sada, iako su imali dosta problema u osmini-finala. Hrvatska reprezentacija je u grupnoj fazi odigrala jedan katastrofalno loš meč, dok je to bilo nešto lakše u osmini-finala. Ova dva tima se vrlo često susreću na velikim događajima, često u tako važnim utakmicama, a posljednji put na polufinalu Europskog prvenstva u kojem je Španjolska izašla kao pobjednik sa 33:29. Ja se iskreno nadam da će hrvatska reprezentacija ovog puta uspjeti pobijediti ovaj vrlo težak i zanimljiv meč. Manji ulog stavljam na Hrvatsku bez obzira na sve pa što bude! Hrvatska sretno večeras!
    • Nemamo mi sanse danas. Spanjolci imaju odlicnu obranu tako da mislim da cemo mi tesko preko 20 golova zabit. Osim naseg poraza na tiket sam jos stavio mamic under 1.5, mandalinic under 2.5; obojica protiv egipta tek oko 5 min igrali jer igramo s cindricem i duletom skupa
    • Juventus v AC Milan: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v AC Milan: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Otkrivamo gdje se kladiti na Hrvatsku protiv Španjolske
      Otkrivamo gdje se kladiti na Hrvatsku protiv Španjolske
    • Tko su favoriti za osvajanje: Chelsea ubjedljivo u Premiershipu, Real ispred Barçe, što može Nice?
      Tko su favoriti za osvajanje: Chelsea ubjedljivo u Premiershipu, Real ispred Barçe, što može Nice?
    • Napoli v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Napoli v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• TRANSFERI: Chelsea dovodi Mourinhovu metu, Aguero i Silva na izlaznim vratima Etihada, Lacazette napušta Lyon
      TRANSFERI: Chelsea dovodi Mourinhovu metu, Aguero i Silva na izlaznim vratima Etihada, Lacazette napušta Lyon
    • Pep Guardiola: Njih dvojica su bez sumnje najbolji bekovi u Premier ligi
      Pep Guardiola: Njih dvojica su bez sumnje najbolji bekovi u Premier ligi
    • Show na ždrijebu škotskog FA Kupa – Rod Stewart pijan izvlačio parove!
      Show na ždrijebu škotskog FA Kupa – Rod Stewart pijan izvlačio parove!
    • Cesc Fabregas otkrio zbog čega je tužan u Chelseaju
      Cesc Fabregas otkrio zbog čega je tužan u Chelseaju
    • Barca i Real u problemima – ozljede Busquetsa, Modrića i Marcela
      Barca i Real u problemima – ozljede Busquetsa, Modrića i Marcela
    • SLUŽBENO: Novi Ibrahimović stigao u Borussiju Dortmund
      SLUŽBENO: Novi Ibrahimović stigao u Borussiju Dortmund
    • Thierry Henry: Volio bih da sam igrao s njim u Arsenalu
      Thierry Henry: Volio bih da sam igrao s njim u Arsenalu
    • TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
      TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
    • Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
      Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
    • Jurgen Klopp: Bolan poraz
      Jurgen Klopp: Bolan poraz
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO