Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
habo

Rukomet - 08.01.2009.

1 objava u ovoj temi

17:00 Mađarska-Poljska 2 @ 1.60 Žderić

Vrijeme je napokon da napisem neku analizu prvu u 2009-toj godini.

Mnogi nevole igrati ovakve prijateljske kupove ali ja volim to odigrati jer SP u Hrvatskoj je sve blize i blize a na njemu će se natjecati i Mađarska i Poljska.Pa im je ovo zadnja provjera prije tog velikog natjecanja i tu ce treneri vidjeti tko je spreman a tko ne.Utakmica vjerujem ima nekog naboja jer se mladi igraci zele dokazati kako bi upali u planove svojih trenera a i stariji opet pokazati svoje znanje..

Poljska je zavrsila druga prosle godine na SP 2007. u Njemackoj i svi igraci su ostali u konkurenciji za ekipu.Pa tako ce za Poljsku nastupiti njene glavne zvijezde poput Lijewskog kojeg ste mogli vidjeti protiv naseg Zagreba u Ligi prvaka i Bielickog koji je Zagrebu zabio gol za izjednacenje u zadnjim sekundama utakmice i koji igra u zivotnoj formi...

S druge strane se Mađari koji imaju svoje starije karike i koji su krenuli ka pomladivanju ekipe...Njihova glavna zvijezda je Laszlo Nagy ali i igraju dobru obranu i iz nje preko brace Ivanczyk krecu u kontre..Osim Nagya nemaju neke jace vanjske pucace jer vecina igraca igra u Veszpremu ili Szegedu...Poljaci ipak igraju u puno jacim ligama imaju individualno puno jace igrace i kompletniju igru...Zato je moj ti 2!Sretno tko ovo odigra! ;D

Sign in to follow this  
Followers 0

• Ultimate Fight Bellator Chael Sonnen-Tito Ortiz 2 2.30 Ovdje idem na ocito iznenadenje , prije nego sam isao provjeriti kvote bio sam uvjeren da Ortiz debeli favorit, pratim sport dugo i neznam cemu ovo,zasto su pomijesali kvote po mom misljenju. Dok je Ortiz zadnjih godina aktivan i osvojio pojas u organizaciji Chale se posvetio drugim stvarima, ima svoj podcast, dobio dijete, pa mu je drugo umrlo prije nekoliko mjeseci itd itd i nije bio u pravom treningu, borbu je uzeo kao i vecina zbog zarade ,trenirao je ozbiljno mozda zadnja 3mjeseca al prije toga duga duga suša, jos kad mu se sjetim zadnjih borbi, nije vise zelio biti unutra, s Titom je mozda druga stvar jer se ne vole i zadnjih dana pljuste velike provokacije ali naravno samo to nije dovojno, tito je u boljoj formi i aktivan je borac, ovo mu je ja mislim oprostajna borba protiv tipa kojeg ne voli i koji je van pogona zadnje 2-3godine i stvarno neznam cemu ovo..Sonnen ima jedino hrvanje a sumnjam da ima cardio za 5rundi hrvanja i to protiv tipa koji itekako moze obraniti rusenje a i srusiti covijeka i koji ima puno superiorniji stand up..Kvota je u padu, neznam sto se dogadja i zasto je to tako,ocito oni znaju nesto sto mi neznamo kako to vec biva u ovim situacijama al ja ovdje nemogu protiv Ortiza i idem sa vecim ulogom, tko ce me ispratit sretno mu!
    • Lazarov po meni zicer al canca je napisao analizu ja onda biram Stoilov 2,5+(1,75) Isto po meni zicer.Makedonija celo prventstvo forsira igrati 7:6 i zbog toga sto igraju bez golmana jedno 10-15 min po mecu primaju puno lakih golova.Stoilov je jedan od najbojlih pivota presnazan je a i uzima solidan broj suteva.Manaskov je def out(umesto njega igra Ojleski a to je prevelika razlika),onda Mirkulovski je povreden...Manaskov i Mirkuloski su uzimali puno suteva oni su ozlijedeni pa tako danas Kire i Stoilov forsiraju maks.. Stoilov davao zaredom 7,2,3,3,3 4 overa .Sretno
    • Al Ahli - Al Arabi 2 2.95 Moguća suradnja, 3 za 3 tekma. Bilo je i prijelaza tu, očito je da nešto postoji između ovih ekipa. Koeficijent dobar za probati.
    • M. Guigou 3,5 više

Očekujem da će prvo lijevo krilo Francuza odigrati najmanje 30 minuta danas, to je sasvim dosta da se pređe ova granica. Jučer je Mahe fulao 2 sedmerca i prema tome logično je da Guigou preuzme natrag ulogu izvođenja 7m.
    • Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Aubameyang odlazi na kraju sezone, ali ne u Bayern
      Aubameyang odlazi na kraju sezone, ali ne u Bayern
    • TRANSFER VIJESTI: Perez prodaje Ronalda, Juve i Inter žele Verrattija
      TRANSFER VIJESTI: Perez prodaje Ronalda, Juve i Inter žele Verrattija
    • Guardiola: Bravo mora prihvatiti kritike
      Guardiola: Bravo mora prihvatiti kritike
    • Saga oko Payeta se nastavlja, veliki obrt na pomolu?!
      Saga oko Payeta se nastavlja, veliki obrt na pomolu?!
    • Zidane: Cristiano će uvijek biti igrač koji pravi razliku
      Zidane: Cristiano će uvijek biti igrač koji pravi razliku
    • Manchester United poslao ponudu od 70 miliona za zvijezdu Monaca
      Manchester United poslao ponudu od 70 miliona za zvijezdu Monaca
    • Gianluigi Donnarumma: On je golman kojeg pokušavam imitirati
      Gianluigi Donnarumma: On je golman kojeg pokušavam imitirati
    • TRANSFER VIJESTI: Trampa Juvea i Arsenala, Bayern sprema ponudu za Verattija
      TRANSFER VIJESTI: Trampa Juvea i Arsenala, Bayern sprema ponudu za Verattija
    • NOGOMETNE REFORME: Van Basten predlaže izmjene pravila!
      NOGOMETNE REFORME: Van Basten predlaže izmjene pravila!
    • Predsjednik UEFA-e se nada da će EURO 2020. godine proći u najboljem redu
      Predsjednik UEFA-e se nada da će EURO 2020. godine proći u najboljem redu
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO