Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Nedjelja - 18.01.2008. (Listić dana)

13 objava u ovoj temi

Nakon jučerašnjeg nevjerojatnog dana gdje su apsolutno svi favoriti iz lige petica prošli vjerujem da su mnogi jučer lijepo profitirali...

Bilo bi nevjerojatno da i danas sve bude toliko realno, ali nadam se da ćemo dobro probrati...

Više o parovima kasnije...

Nadam se da će Ivica Kostelić biti na postolju! Čekam ga za dosta a bwin i dalje daje 2,70 da će u slalomu biti u top3! SS i druge kladionice daju 1,60 za isti bet...

I probao bi na Lindsey Vonn u spustu danas... Jučer je slavila, a uz sve je Riesch pala tako da je razlika smanjena za ogromnih 100 bodova na (mislim 13), i pobjedom danas Vonn bi u dva dana nadoknadila zaostatak od 113 bodova i prešla u vodstvo u ukupnom poretku. Jučer je uspjela biti treća u spustu gdje je nakon jednog skoka gotovo pala i rukom se zadržala te je gubila oko sekunde na 2. prolazu da bi na kraju zadnji prolaz bio "zelen" te je završila spust kao treća sa +0,30. Na kraju je slavila budući da je slalom odvozila odlično...

Koef. od 4,20 na Vonn na betfairu je predobar za ne probati (SS daje 2,50)

Pozivam sve da napišu razmišljanja o utakmicama kao i listiće koje će igrati jer na taj način možda pomognu nekome, a to je i smisao foruma

za danas ovako mislim staviti

Real Madrid-Osasuna  1,25    -osasuna ima gadnu seriju proslo kolo barca,sad real.Osasuna slaba ove godine to se vidi i po tablici,a istovremeno real igrom nije nesto bajan barca je vec dosta odmakla,ali mislim da real nakon proslog kola sto su dobili su se malo probudili i mislim da ce ovo lagano uzeti tri boda.

Atalanta-Inter Milano 1,90  atalanta jako dobro stoji na ljestvici i jako dobro parira jacim momcadima,ali mislim da je inter tu realniji bet iako se treba pripaziti sa ovim parom.

Austral.(h+20,5)-Slovačka  15:00  tip1  1.9

-Slovaci sigurno pobjeđuju al ovaj hendikep je malo previse za njih,pa Mađari su uspjeli pobjediti australiju sa 24 razlike, a Slovaci ipak nisu taj kapacitet

Hrva/Kuva(41,5)-Hrvatska  20:30  tip2  1.9

-mislim da ce ovo biti rasturačina nakon lose predstave protiv Koreanci

Tunis(rm)-Njemačka  17:30  tip2  1.2

-isto tak mi je zanimljiv tip da na poluvremenu tunis ne zabija prek 13.5 golova

West Ham-Fulham  14:30  tip1x  1.3

-domaćin u dobroj seriji, a gosti jos nemaju pobjedu u gostima ove sezone

Panathin.Atena-Aris Solun  18:00  tip1  1.45

-pao jednostavno mora pobjediti da uhvati priključak sa Olympiacosom koji je jučer pobjedio

Cagliari-Udinese Calc.  15:00    tip1x  1.3

-domacin u boljoj formi od gostiju

Real Madrid-CA Osasuna  17:00  tip1  1.25

jučer napokon dobitak nakon ohoho vrimena

evo jedan rekreativni danas

njemacka (-4,5) - tunis            1    1,85

rea/osa - osasuna daje gol        1    1,70

cagliari - udinese (1. gol)          1    1,90

krefeld - straubing                  1    1,55

O'Sullivan - Selby                    1    1,40

Danas:

O' Sullivan (već počelo prije 15ak minuta)

Njemačka - Tunis 1

4,5/ Duvnjak 2

3,5/ Balić 1

Mali ulog

Očekujem dosta iznenađenja nakon jučerašnjeg ludo realnog dana...

i još možda Zadar - Partizan under 150,5, Villareal, možda iznenađenje na Koreju (ovo ću vidjeti na betfairu live)

Evo jos neka moja razmišljanja

Duvnjak D.(-4,5+)-Hrv-Kuv  ned 20:30  2    1,60

-Balić nije trenirao(bolovi u leđima), vjerojatno će Duvnjak danas imati veću minutažu, a i za razliku od Balića nije toliko sklon asistencijama već voli ići prema golu

Valčić T.(-2,5+)-Hrv-Kuv  ned 20:30      2  1,70

-protiv Koreje su nam falili golovi s 9metara, Valčića i Lackovića nigdje, sve nešto isforsirano.Kuvajtčani nisu tolko brzi i kvalitetni i vjerujem da će biti više prostora za Vačića i da će uputiti puno više šuteva prema golu

Metličić P(-2,5+)-Hrv-Kuv  ned 20:30    2    1,60

Pero nije u formi,al  vjerujem da će ga Lino forsirati kako bi bio onaj pravi u završnici prvenstva.

Sve u svemu očekujem danas puno bolju predstavu naših i tekmu sa puno golova u protivničkoj mreži, tak da mi se ove granice čine dostižnim

Sretno!

sva sreca sto nisam stigao do kladionice inace bi uplatio na inter(atalanta 3:0 inter) gledo sam tekmu na max tv-u i nemogu vjerovati da prvak jedne italije tako slabo i bezvoljno odigra utakmicu ali dobro..

sva sreca sto nisam stigao do kladionice inace bi uplatio na inter(atalanta 3:0 inter) gledo sam tekmu na max tv-u i nemogu vjerovati da prvak jedne italije tako slabo i bezvoljno odigra utakmicu ali dobro..

I ja sam gledao utakmicu i ne pamtim da je Inter odigrao tako bjedno ikada... i baš su se pošteno osramotili jer gubiti 3:0 u 33'minuti...

jučer napokon dobitak nakon ohoho vrimena

evo jedan rekreativni danas

njemacka (-4,5) - tunis            1    1,85    >:(

rea/osa - osasuna daje gol        1    1,70  :)

cagliari - udinese (1. gol)          1    1,90  :)

krefeld - straubing                   1    1,55

O'Sullivan - Selby                    1    1,40

sta predlazete za noc veceras, ima dosta tenisa pa ako imate sta pametno slobodno napisite  ;D

sta predlazete za noc veceras, ima dosta tenisa pa ako imate sta pametno slobodno napisite  ;D

Hm...

Obicno prva kola budu dosta realna, ali su i koeficijenti jako loši...

Ja na jednom imam:

Chardy

Čilić

Petzschner

Mayer

Starace

Wawrinka

Berdych

Petrova

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Nisan ni ja al svakako fala in kad ovi nasi ne mogu hahaha. Nisan zamislja ovakav scenarij al eto  
    • Francuska - Španjolska Live stream u HD kvaliteti http://www.svijetkladjenja.com/live-stream/france-spain-live-streaming-hd/
    • Lipo uočeno da je previsoka kvota za over . Ja sam uzea over 1.5 1.35 prije utakmice, i još live pada gol nakon drugog poluvrimena. Ali nisam očekiva 3:0 za estoniju.
    • Odličan tip, inače La Paz je glavni bolivijski grad koji leži na nadmorskoj visini od 3600m gdje je vazduh veoma rijedak. Inače, gostujući igrači gore moraju nerijetko uzimati kiseonik i pauze su česta pojava.
    • Bolivija-Argentina +0,25 AH 1 2,150 Argentinu ovdje ceka jako tesko gostovanje, svi znamo da Bolivija igra na visokoj nadmorskoj visini u La Pazu i da to muci sve gostujuce ekipe. Kad na to dodamo sve izostanke Argentine(Mascherano, Biglia, Otamendi and Higuain) i sad sam pronasao informaciju da ce nedostajati i Messi (http://www.fifa.com/worldcup/news/y=2017/m=3/news=lionel-messi-suspended-for-four-matches-2877817.html), zbog prigovora pomocnom sucu u susretu protiv Čilea plus cinjenicu da velikom broju igraca Argentine(Aguero, Rojo, Romero, Di Maria i Banega) prijeti suspenzija za sljedeci susret s Urugvajem ukoliko dobiju karton, ocekujem tesku utakmicu za Argentinu. H2H pokazuje koliko je Argentina imala problema u La Pazu, vjerujem da Bolivija ovdje moze iznenaditi, ako nista barem remijem.
    • Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
      Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
      Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
    • Alexis Sanchez: U zatvoru sam bio vratar
      Alexis Sanchez: U zatvoru sam bio vratar
    • Službeno: FIFA izrekla najstrožiju moguću kaznu Lionelu Messiju
      Službeno: FIFA izrekla najstrožiju moguću kaznu Lionelu Messiju
    • Aerodrom dobija ime po Cristianu Ronaldu
      Aerodrom dobija ime po Cristianu Ronaldu
    • Sportski direktor Barcelone: Nije istina da on želi otići iz kluba!
      Sportski direktor Barcelone: Nije istina da on želi otići iz kluba!
    • Neymar postigao nevjerovatan gol na treningu reprezentacije (VIDEO)
      Neymar postigao nevjerovatan gol na treningu reprezentacije (VIDEO)
    • Napravili su od njih sprdnju u Ligi prvaka, a sada im otimaju i jednog od najboljih igrača
      Napravili su od njih sprdnju u Ligi prvaka, a sada im otimaju i jednog od najboljih igrača
    • Antonio Conte spreman prodati Hazarda Real Madridu, ali pod jednim uslovom
      Antonio Conte spreman prodati Hazarda Real Madridu, ali pod jednim uslovom
    • Franck Ribery otkrio koji sve velikani su ga željeli
      Franck Ribery otkrio koji sve velikani su ga željeli
    • VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
      VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE