Jump to content
Sign in to follow this  
habo

19.01.2009 Ponedjeljak

Recommended Posts

Rukomet-SP Hrvatska-grupna faza

18:30 Švedska-Španjolska 2 @ 1.60 Žderić 7/10

Evo po meni jedan zicer iako to koeficjent ne sugerira.Sastaju se dobro poznate u rukometnom svijetu repke Španjolske i Švedske.Obje velike repke sa velikom tradicijom i povijesti...Sa jedne strane tu su Šveđani kojih zadnjih godina nije bilo jer su pomlađivali ekipu jer nema više one jake generacije gdhje su jednostavno gazili sve pred sobom...Igraju 6-0 obranu kao većina repki jer imaju dosta brze igrače i mogu se bočno kretati.Imaju tehniku,brzinu ali nemaju ono najvažnije a to je timski duh...Sve cesce preskacu neka većca natjecanja jer ne djeluju kao cjelina.Dobri su ali im fali ono nesto da budu u rangu najboljih.Sa druge strane stoji jedan ajmo tako reci "stroj" koji melje sve pred sobom.Neki ce reci igrali su sa jadnim protivnicima.Je to je istina ali vidi se silina te repke i htjenje dok oni protiv slabasnog Kuvajta trpaju mrežu do zadnje sekunde pa makar na semaforu bilo i 50 razlike.Imaju ekipu spoja iskustva i mladosti,igrače koji igraju u najboljoj ligi svijeta tu su sjajni vanjski pucači koji ne oklijevaju sa šutom Iker Romero i Alberto Entrrerios,pa jedna iznadprosjecno brza krila nepogrjesivog Rocasa i Garciu i na kraju jednog od ponajboljih i najiskusnijih vratara svijeta Davida Barrufeta.Španjolski trener Pastor je rekao da dolaze u Hrvatsku po medalju i iskreno nebi se čudio kad bi to bilo zlato.Šveđani ako nebudu 100% skoncentrirani i strpljivi mogli bi i gadno stradat.Sretno  svima!!!!

Sign in to follow this  

• Partizan - Čukarički oba daju gol (2.10) bet365 Prije samo nekoliko dana igrali su utakmicu Kupa, u kojoj je Čukarički slavio sa 4:2, a Čukarički je inače posljednjih godina znao napraviti dosta problema Partizanu, i tradicionalno su im neugodan rival. Crno-bijeli su u poprilično lošoj formi, šanse za titulu u ligi su izgubljene, a pomenuti meč u polufinalu Kupa ogolio je sve njihove slabosti. Način na koji su primili četvrti gol je nevjerovatan, takve gluposti se rijetko viđaju i u amaterskim rangovima. Odbrana Partizana je dosta nesigurna, a u ovakvoj utakmici gdje se očekuje da napadnu od početka vrlo lako mogu primiti gol iz neke kontre. Čukarički ima sasvim solidan tim i vjerujem da mogu postići barem jedan gol, a koeficijent je vrlo dobar tako da vrijedi ispratiti ovo.
    • Liverpool - Roma // Oba daju & over 2,5 golova bet365 - 1,95 Jeste veliki ulog, jeste polufinale Lige prvaka ali ove dvije ekipe i jesu najluđe ekipe da se izrazim tako, na koje se može kladiti i ovdje me ništa, ama baš ništa ne može iznenaditi pa tako i neka golijada. Mislim da svi sve znate i o Liverpool a i o Romi, jer nakon senzacijonalne pobjede nad Barcom svi su samo o tome pisali, i u detalje analizirali igru ove ekipe u tom meču. Mislim da će Roma pokušati na isti način igrati ovdje, s tim da bekovi neće biti onako ofanzivno postavljeni kao protiv Barce, osim ako za to en bude potrebe. Prvom prilikom kada Kolarov ode na malo duži izlet na protivničku polovicu, Salah će to kazniti. Sa druge strane koliko god izgledala solidno, idbrana Liverpoola trenutno ima samo jednog vrhunskog nogometaša a to je van Dijk. Uz dužno poštovanje Lovrenu, Džeko bi mu mogao stvarati velike probleme, jer je poznato da Lovren često kiksa u zraku što je Džekino glavno oružje.  Mislim da golova ne bi trebalo izostati, a rani pogodak Rome bi ovaj dvomeč pretvorio u nešto nevjerovatno, uvjeren sam u to.
    • Everton - Newcastle // Newcastle over 0,5 golova & Everton prvi izvodi tri kornera bet365 - 2,50 (21:00 CET) Pred nama je vrlo zanimljiva prije svega atraktivna utakmica, poznavajući ove dvije ekipe odnosno njihove predstave (Newcastle) ove sezone i odlični igrački kadar (Everton) sa kojim raspolažu. Ovdje sam se odlučio za kombinaciju koja je dozvoljan kod bet365 kladionice. Riječ je o tome da će Newcastle dati barem jedan gol a da će Everton biti ekipa koja će prva izvesti tri kornera. Newcastle je ekipa koja ne izvodi mnogo kornera. U prosjeku na gostujućim utakmicama, gdje logično igraju malo defanzivnije, izvode nešto više od tri kornea po susretu. Što se tiče postizanja golova u zadnje vrijeme im to ide itekako od ruke, a zadnja ekipa koja je stradala je bio Arsenal kojem je Newcastle zabio dva komada. Newcastle je u sjajnoj seriji od 4 pobjede zaredom i mislim da ovdje mogu barem do gola. Everton je razočarao ove sezone, imaju ogromnih problema sa realizacijom što je i glavni razlog njihove pozicije. Nisu uspjeli da zamjene Lukakua a kupovina napadača će im biti prioritet ovog ljeta. Očekujem terensku nadmoć Evertona kao i u većini utakmica. Igraju dobro, ali kao što rekoh fali realizacija. Mislim, da sa takvom igrom protiv ovakvog protivnika mogi prvi doći do tri kornera. Sretno!
    • Club Brugge - Standard Liege | Više od 2.5 gola (1.70) bet365 Brugge je izgubio dvije od četiri utakmice koje su igrali u play-off skupinama do sada, ali njihova posljednja utakmica, koju su igrali kod kuće, je bila impresivna, jer su uspjeli postići šest golova i pobijediti Charleroi sa 6-0. Dok su samo prije dva mjeseca remizirali protiv njih kod kuće što je zaista impresivno poboljšanje za njih. Ove sezone je Club Brugge poražen u polufinalu kupa od Standard Liegea gdje se igralo dvije utakmice. U gostima su poraženi sa 4-1, dok su kod kuće ostvarili pobjedu od samo 3-2, ali to se dešavalo tijekom normalne sezone što je bilo prilično rano u početnim tjednima sezone. Prije toga Club Brugge je porazio Standard Liegea kod kuće, gdje su pobijedili sa 4-0 u ligi. Znači, ova dva kluba su u 2018. godini odigrala tri utakmice do sada. Na dvije utakmice je palo više od 2.5 gola, dok je od posljednjih pet međusobnih utakmica ova dva tima na četiri utakmice palo više od 2.5 gola. Sada je Standard Liege u prilično dobroj formi i bore se za mjesta koja vode u Europsku ligu, a možda čak i za drugo mjesto, tko zna. Oni su porazili Anderlectha kod kuće sa 2-1 i mislim da su sposobni da postignu gol ili dva u ovoj utakmici, ali vjerujem da je Club Brugge favorit, jer igraju pred svojim navijačima, tako da moja oklada ide na više od 2.5 gola. Sretno! (Koeficijenti 22.4. u 12:00 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
  • Bet365

• Teme