Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
marq.fcb

Utorak - 20.01.2008. (Listić dana)

17 objava u ovoj temi

za oko mi je zapela tekma Split-C.Zvezda

pobjeda gostiju je i više nego sigurna  ;)

najbolji koef. je u supersportu(1.70)

evo još par parova na koje bi se dalo odigrat

SanAnton-Indiana Pacers 1

Denver-Sacramento Kings 1

Utah-Minnesota Timberw. 1

pa cuo sam da ce Zvezda pustit Splitu....zato oprezno.

hebat ću ja njoj onda s. mater   8)

sumnjam da bi moglo biti namješteno jer bi to onda bilo preočito i mogla bi krenut istraživanja ???

Pozz svima...

Ovo je moja preporuka parova pa vi birajte!!!

NOGOMET:

Feyenoord - Heerenveen    oba daju gol 1    1.55

Man Utd - Derby 1    1.20

HOKEJ:

Eisbaren - Duisburg (hendikep 0:1) 1  1.40

TENIS:

Santoro F. - Kohlschreiber P.  2  1.22

Čilić M.-Tipsarević J. 1  1.55

Gledao sam statistike, blogove, forem itd. i mislim da će sve proći...možda ako netko hoće neka si doda još i Denver.

Gledao sam statistike, blogove, forem itd. i mislim da će sve proći...možda ako netko hoće neka si doda još i Denver.

svi mi gledamo statistike,forume.... al kad nekad neće onda neće  ;D

...a šta kažete na listić??? trebam ga sad ić uplatit

Ja tek sada vidim listić, i na prvi pogled mi izgleda dosta dobar. Mislim da bi mogao proci...

jedino ne volim toliko igrati hendikepe, pa bi se zadovoljio i sa 1,25 na Eisbaren umjesto 1,40 za hendikep...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• odlicno uoceno, evo ispravili su na 5,5 po 1,85 ...vidimo da se i to cak ispalti igrati kad je na 1xbet kvota 1.50 na to
    • Bournemouth - Liverpool Odlična forma nogometaša Liverpoola ne kopni. Kloppova momčad je definitivno ove sezone u dobrom ritmu i navijači mogu očekivati samo dobre vijesti.
      Nečemu sličnom se nadaju i ove nedjelje kada njihov Liverpool, u sklopu 14. kola, gostuje kod Bournemoutha, dvanaeste momčadi na ljestvici prije ovog kola.
      Posljednji je put Liverpool izgubio dalekog 20. kolovoza (od Burnleyja). Nakon toga je Liverpool odigrao čak petnaest utakmica (Premierliga i Liga kup), a ostvario je čak 12 pobjeda i samo tri remija. Strašna je to serija koja obećava i prije ove utakmice, pogotovo zato je je Bournemouth nešto slabiji zadnjih tjedana, a to potvrđuju tri poraza u posljednje četiri prvenstvene utakmice.
      Liverpool je u svakom segmentu jača i moćnija momčad od današnjeg suparnika. Isto tako, Liverpool nema problema u situacijama kada gostuje, te nije uopće slabija momčad kada napusti svoj Anfield.
      U posljednjih pet ligaških nastupa Liverpool je pobijedio čak četiri puta, a bez tri boda je ostao jedino prilikom gostovanja kod Southamptona (0-0).  Nice - Toulouse Bilo je sasvim jasno da Nica nema takvu moć da pobjeđuje u francuskom Le Championnatu iz tjedna u tjedan.
      No, vjerujemo kako su u krivu i oni koji misle da će se ta momčad olako stropoštati s trenutačnog vrha gdje se nalazi. Prije ovog kola Nica je i dalje bila vodeća momčad francuskog prvenstva: PSG je zaostajao jedan bod, a Monaco tri.
      U posljednje su se vrijeme dogodila dva prvenstvena kiksa Nice: poraz kod Caena (1-0) i domaći remi protiv Bastije (1-1). No, dosta toga je ispravljeno posljednjom pobjedom kod Guingampa (1-0) što je i vratilo sigurnost prije ovog nedjeljnog meča.
      Nica je ove sezone pred svojim navijačima ostvarila šest pobjeda i dva remija (razlika pogodaka 18-6). Toulouse je, pak, dosta neučinkovit gost. Uz ukupno samo četiri gola u osam utakmica ima pobjedu, četiri remija i tri poraza. Inače, postoji velika razlika između Toulosea doma (pet pobjeda u sedam utakmica) i Toulousea u gostima, što mu bitno umanjuje šanse danas za iznenađenje.
      Mi vjerujemo Nici i ta momčad nije slučajno i dalje na prvom mjestu ljestvice. Nica ima snage za pokrenuti novi pozitivan niz. Slaven Belupo - Hajduk Split Teška utakmica čeka nogometaše splitskog Hajduka ove nedjelje u utakmici 18. kola prve hrvatske nogometne lige.
      Hajduk će gostovati u Koprivnici gdje je prije dva kola zapela i Rijeka odigravši 0-0. Hajduk na ovo gostovanje dolazi u delikatnom trenutku budući da se prije nekoliko dana dogodila smjena na trenerskoj klupi tog prvoligaša (Hajduk je napustio dosadašnji trener Marijan Pušnik).
      Smjena je uzrok poraza u Kupu od Splita tijekom tjedna i sigurno je kako će i poraz i odlazak Pušnika ostaviti negativne posljedice na igrače Hajduka. Splićani se ne mogu pohvaliti pretjerano dobrom igrom ove sezone, no rezultati definitivno nisu bilo loši. Uostalom, prije Splita je Hajduk dobio čak devet od 12 odigranih utakmica (prventvo i Kup). Remizirao je tek dva puta, dok je poražen jedino na Rujevici od Rijeke (2-1).
      Primjerice, Slaven Belupo niti bio niti blizu takvih rezultata. Dapače, tijekom kolovoza, rujna i do kraja listopada Slaven nije pobijedio niti jednom u prvenstvu. No, zadnjih tjedana Slaven opet igra bolje i vjerujemo da može ne samo zaustaviti Hajduk, već i zaprijetiti momčadi koja je u ovom trenutku donekle ošamućena.
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
      Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
  • Bet365

• Teme

• Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
      Ramos: Nisam siguran da li je ovo pošten rezultat
    • Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
      Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
    • Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
      Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
    • Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
      Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
    • FIFA objavila kandidate za igrača godine
      FIFA objavila kandidate za igrača godine
    • Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
    • Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
      Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
    • Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
      Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
    • Mračna strana Diega Coste je prošlost
      Mračna strana Diega Coste je prošlost
    • Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
      Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?