Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Srijeda - 21.01.2008. (Listić dana)

13 objava u ovoj temi

espanyol-Barcelona 2    1.65(supersport) izgleda mi jako primamljivo barca u fenomenalnoj formi i pobjedjuje sve redom samo se nadam da nece kalkulirati inace nebi trebalo biti problema

espanyol-Barcelona 2    1.65(supersport) izgleda mi jako primamljivo barca u fenomenalnoj formi i pobjedjuje sve redom samo se nadam da nece kalkulirati inace nebi trebalo biti problema

Trebali bi dobiti ali me je malo strah te utakmice iz više razloga.

Kao prvo to je kup i sigurno će barca odmarati par igrača (za sada je najavljemno da će 2.golman braniti). Gradski je derbi pa će espanyol biti dodatno motiviran a realno gledano barcelona igra uzvrat na nou campu tako da joj nije toliko primarno pobjediti. Naravno da će ići na pobjedu, međutim imaju priliku za popravak i to će sigurno biti u podsvjesti igraca...

Ja sam za sada uplatio:

-4,5/Muller - Tomic 1  (11:00h)

-5,5/ Tsonga - Ljubicic 1

Danas mi jako primamljivo izgleda u SSu :

3,5/ Vori 2 1,70 (drugdje su granice oko 5,5 i ovo će ili pasti ili će dići granicu)

+2,5/Španjolska - Hrvatska 1     navijati ću za naše, međutim ovo je prva prava utakmica... rijetko koga smo mi dobili uvjerljivo (od ozbiljnijih ekipa) i očekujem da će zadnja lopta odlučivati pobjednika. drugdje je hendi 1,5 a 2,5 na španjolce uzimam jer ako pobjedimo mislim da će to biti sa 1 ili 2 razlika, teško više...

Ja bih pokušao ovo 57,5/Hrvatska - Španjolska    2    1,85    Mediabet

Mislim da bi ovo mogla bit jedna pomalo Run&Gun igra gdje će se igrati gol na gol, od zadnja četiri međusobna susreta u posljednje 2 godine samo jedna utakmica bila under (i to je bilo 57 golova) dok su sve ostale išle u dobar over. Na olimpijskim igrama prošle godine je bilo 60 i 64 dok je godinu prije na svjetskom bilo 62 i jedina under 57.

Nakon jučerašnjeg neuspjeha treba mi popravni....pa krenimo... :)

Karsiyaka - Malatyaspor  1   1,50

Uktatko, Karsiyaka u zadnjih 6 utakmica ima 13 bodova (4 1 1;11 golova zabili a 4 primili) i trenutačno je 4. sa utakmicom manje. Kod kuće ima zadnje tri pobjede i po jedan poraz i neriješeno (poraz je od konkurenta za treće mjesto). Malatyaspor je trenutačno 15. također sa utakmicom manje. Forma im je loša ali ne i očajna (2 0 4) i imaju 6 zabijenih i 11 primljenih i imaju 4 poraza zaredom u gostima. Karsiyaka mora pobijediti da si olakša put do prve lige. Mislim da će tako i biti osim ako ima nekakvih namještaljki (Turska 2. liga) ali sumnjam.

Sigurnost 8,5/10

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Titaanit - Jokipojat  2   1,50

Ne znam što da kažem. Jokipojat je prvi, Titaanit predzadnji. Titaanit ima 6 poraza zaredom i 6 poraza zaredom doma. Jokipojat ima dva poraza zaredom u gostima protiv solidnih Lekija i TuTe. Najviše me brine što je Jokipojat  na sredini tablice forme (4 2 0).

Sigurnost: 7,5/10

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

E ovako. Tenis mi se neda objašnjavat ali je 98% siguran.

I.Ljubicic - J.W.Tsonga  2   1,20

Sigurnost 9,5/10

G.Monfils - S.Koubek  1   1,15

Sigurnost 9,5/10

Eto to je to od mene. Molim vas komentirajte i predlažite...

Osvrnuo bi se samo na jedno i slazem se sa Goranom.

Mislim da je danas over Vori jedan veliki zicer.

vori zabije 3 komada i onda mu španjolci gurnu prst u oko i ode vori na klupu i mi popljugamo ;D :D

hendikep na partizan protiv zagreba, ako se zagreb izvuče sa manje od 20 razlike bit će to čudo 

PartiBeo(h-15,5)-Zagreb

trebao bi malo pojašnjenje

odigrao sam hendikep na partizan 2

e sad mene zanima dal je 1 ili 2 da će partizan dobit sa više od 15.5 koševa ?

hendikep na partizan protiv zagreba, ako se zagreb izvuče sa manje od 20 razlike bit će to čudo 

PartiBeo(h-15,5)-Zagreb

trebao bi malo pojašnjenje

odigrao sam hendikep na partizan 2

e sad mene zanima dal je 1 ili 2 da će partizan dobit sa više od 15.5 koševa ?     Trebao si odigrati 1.  .        Racunaj kao daekipa na startu ima zaostatak ako je minus od, u ovom sl. , 15,5 poena.

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Kamil Stoch je juče imao ubedljivo najduži skok, ali je povredio koleno na doskoku. Mediji u Poljskoj navode da je njegovo učešće danas pod upitnikom. Budi oprezan 
    • Po meni value P.Prevc-Fanemel @ 2,1 porušen sa 2,3 u supersportu,jer P.Prevc je evidentno van forme a Fanemel je u kvalama ima odličan skok od 139,5 i doma uvijek dobro skaće.
    • Kot vs Stoch 2 v @1,7 Evo jedan poljski duel i kvota je sa jućerašnjih 1,8 pala na 1,7. Stoch se nakon lošijeg otvaranja diže u formi i općentio Poljaci kao ekipa.Stoch pobijedio na zadnjim kvalifikacijama u Klingenthalu i također jućer u Lillehammeru. Kot je također u dobroj formi,ali bio je na posljednjem natjecanju nešto malo bodovno slabiji od Stocha i zauzeo jedno mjesto iza Stocha mada gledajući skokove treninga,timske skokove bili su otprilike podjednaki. Ovdje u Lillehammeru je situacija malo drugačija i Stoch ima 2. najduži skok dana sa 144m zaletište 7 a Domen Prevc 144.5 zaletište 8. Rezultati treninga: Stoch (11) 134m i (8) 131m Kot (7) 123,5m i (8) 123m Kvale. Stoch (7) 144m Kot (7) 130m
    • Trenutno pada slaba kiša, ali popodne je neće biti, baš kao ni jakog vetra... Znači biće bolji uslovi nego juče, ali me ponuda duela nije baš oduševila... još uvek lutam tražeći value. 
    • Skijaški skokovi za danas
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
    • Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
      Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu