Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
habo

21.1.2009.

1 objava u ovoj temi

Rukomet-SP Hrvatska-grupna faza

20:30 Hrvatska-Španjolska 1 @ 1.70 Žderić 8/10

Evo napokon jedan veći derbi za nasu repku.Sta reci.Idemo na velike Španjolce.Iskreno u utakmici protiv Švedske sam puno više očekivao od njih ali nisu imali igru niti ideje u napadu.vratari im nisu bili na razini,nije to vise ona jaka Španjolska koja je gazila sve redom.Igraju obranu 3-2-1 i tu vidi m priliku za Voria i naša krila...Njihov glavni igrac Entrrerios nije nista pokazao i imao je sut 0/6 sto je sramotno za igraca takvog kalibra.Vidi se da Španjolci igraju ko da su pali sa neba nema tu ideje ni borbenosti a zbog toga nema ni igre.Obrana im je jako propusna ne ulaze kako bi se to reklo u "meso" i zato nastaju rupe i golmani ostaju na streljani.Moral im je pao poslije poraza od fantasticne Švedske koja ih je doslovno pregazila.Danas ako ce tako igrat nemaju sanse a mislim da im se igra nemoze puno promijenit za samo jedan dan.Sa druge strane terena stoje nasi heroji!Puni samopouzdanja i željom za pobijedom i nadigravanjem.Imamo sjajnu vanjsku liniju sa Lackovicem,Balicem,Valcicem,Duvnjakom,Metlicicem i Bunticem.Mi svi znamo tko god igra ostavit ce srce na terenu za svoju zemlju.Krila su dokazala da su spremna za velike utakmice a sa tim ce i nasi golmani dobit samopouzdanja.Malo vise koncentracije u obrani,navijanje navijaca i borbenost ako to sve bude ok a vjerujem da hoce ovakva desetkovana Španjolska nema sanse sa nasim Paklenima!Idemo Hrvatska!!!!!!Sretno svima!!

Sign in to follow this  
Followers 0

• Cini se da gigi ima slican ukus kao i ja. Sto se samog domaceg sporta tice dinamo i cibona, ali nisu to oni klubovi od prije kad se islo zapravo na utakmice i punili se stadioni. Previse sranja se izdogadjalo i nazalost vrlo je malo ljudi koji posjecuju te utakmice. a od stranih, nemoram ni pisat. Simpatiziro sam ih od kad valjda se sjecam ali ta 2005 je bila ona konacna potvrda. Kao sto je gigi reko, milan nikad jaci i gledam tih 3-0 na poluvremenu i mislim si, jbg razmontirali nas. I kada je gerrard dao za tih 3-1 mislim si pa ajde kao ako su mogli 3 mozemo i mi. I nakon par minuta smicer odasilje projektil za 3-2. I nakon par minuta gerard pada, alonso posrema odbijanac iz penala i ostalo je povijest. Jedino me presjeklo skoro kad je sheva imo onaj sut za 4m kojeg ni dan danas dudek ne zna kako je obranio. I onda pobjeda na najsladji moguci nacin, penali
    • Tri najzanimljivija dobitka danas, za sada .
    • Evo i od mene nesto za rukomet ovaj raniji cisto da se proba. S.Arabija @ 4.00 utakmica za do 20 mjest. Pitanje je motivacije i svega, pa ko zna mozda kljajicevi momci izvuku nesto protiv katastrofalnog napada argentine.
    • Evo nešto sam nabacao da se prate ove utakmice u 4, pa ako se nekome nešto svidi... Karalek over 3,5
      Tollbring over 4,5
      Lasse Svan over 2,5
      Danska 1
      Švedska 1 Wwin 6,32  - Karalek igra dobro ovo prvenstvom zabijao: Čileu 10, Arabiji 6, Hrvatskoj 7, Njemačkoj 4 i Mađarima 3. - Tollbring izvodi sedmerce uz Ekberga. Zabijao: Bahreinu 10, Argentini 5, Dancima 3, Kataru 6 i Egiptu 6. - Lasse igra promjenjivo, ali me privukla granica. Zabijao je: Argentini 5, Egiptu 6, Švedskoj 0 (uzeo samo 1 šut), Bahreinu 2 i Kataru 2. Ovdje idem na osjećaj, mislim da ide u over. - Što se pobjeda tiče bez pretjerane analize, kvalitetnije su repke i očekujem da to odrade bez problema.  
    • Na bet365 @ 4,00, ali WiliamHill ga drži na @ 4,50.  Čudno s obzirom da je Over 2.5 @ 1,44, a BTTS No @ 1,95...dobar pronalazak.
    • Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
      Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
    • SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
      SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
    • Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
      Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
    • TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
      TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
    • Nemanja Vidić otkrio što doista misli o Zlatanu Ibrahimoviću
      Nemanja Vidić otkrio što doista misli o Zlatanu Ibrahimoviću
    • Rooney: Toliko legendi, a ja sam najbolji strijelac!
      Rooney: Toliko legendi, a ja sam najbolji strijelac!
    • Rooney prikupio 1,2 milijuna funti u humanitarne svrhe
      Rooney prikupio 1,2 milijuna funti u humanitarne svrhe
    • Ljutita reakcija Marija Balotellija na rasističke provokacije
      Ljutita reakcija Marija Balotellija na rasističke provokacije
    • Zvijezda Borussije: Nikada neću preći u Bayern!
      Zvijezda Borussije: Nikada neću preći u Bayern!
    • Aubameyang odlazi na kraju sezone, ali ne u Bayern
      Aubameyang odlazi na kraju sezone, ali ne u Bayern
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO