Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Petak 30.01.2009 (Listic dana)

17 objava u ovoj temi

Danas na sočekuje zanimljivi dan kada je u pitanju rukomet...

Nadam se da ćemo nešto naći i za odigrati...

Ovako na prvi pogled uplatio bi na L. Vonn u slalomu. Ok, leže joj brže discipline i nije baš slalomašica, međutim ove sezone je stalno na postolju u slalomu (ili u samom vrhu). Riesch nije u formi i mislim da je koef. od 2,50 na Riesch pomalo bezobrazan. Još se sjecam kada je Vonn na Sljemenu imala prednost od preko jedne sekunde u prvoj vožnji, i onda je nažalost pala...

Drugi bet daje BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin a toje da će Duvnjak dati 5 i više golova. Dok SS i ostali daju 1,75 BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin daje 2,20. Ok pitanje je koliko će igrati Duvnjak a koliko Balić, ali mislim da je koef. dobar i da se za neki manji ulog može probati...

neznam za te hokeje, oni me redovito izbacuju tako da ih izbijegavam igram samo nhl....sto se tice balića mislim da bi mogao zabiti 3 gola.....sve zavisi koliko će igrati...

mislim da protiv 6-0 obrane i s minutažom koja neće biti veća od poluvremena , duvnjak nema šanse zabiti više od 5 golova

Očekujem dosta šuteva iz vana a Duvnjak je dokazao da ima dobar i da se često odvaži na udarce sa 9m. Jedino je pitanje koje me i najviše muci koliku će minutažu imati...

nevjerujem dace igrati vise od poluvremena, a poljaci imaju odlicnog golmana tako da ja sumljam da tu duvnjak moze zabiti 5 golova....na čupića je kvota 5 , al on puca sedmerce i igrat ce sigurno cijelu tekmu...mada ja inace nevolim bas te golove igrati to je lutrija,vori neda tri gola poljacima ,pa zabije 7 francuzima

Ovako na prvi pogled uplatio bi na L. Vonn u slalomu. Ok, leže joj brže discipline i nije baš slalomašica, međutim ove sezone je stalno na postolju u slalomu (ili u samom vrhu). Riesch nije u formi i mislim da je koef. od 2,50 na Riesch pomalo bezobrazan. Još se sjecam kada je Vonn na Sljemenu imala prednost od preko jedne sekunde u prvoj vožnji, i onda je nažalost pala...

L. Vonn prva!!!

Koeficijent 7,50 kod bwina  ;D ;D ;D ;D ;D

L. Vonn prva!!!

Koeficijent 7,50 kod bwina  ;D ;D ;D ;D ;D

a ja uša u kladionicu u 10,54 a ono zapocelo u 10,45  >:( >:(

ja odigrao

francuze

HSV- Bayern oba daju gol

Agow-Den Bosch oba daju gol

serena - safina vise od 21,5 gemova

nakraju nisam ni dirao golove u rukometu ..iako mislim da vori nedaje 5 golova

kaj mislite koja situacija je realnija  ::)

OBA DAJU GOL

HSV/odg-Bayern München da 1,60

ili

ZBROJ GOLOVA

HSV(-2+)-Bayern München 1,70 više

Vjerojatno će proći ili oba ili niti jedan iako može biti i obratno... Ja sam odigrao da oba daju gol, iako me je malo strah išta igrati nakon duže stanke pa je ulog mali...

Drugi bet daje BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin a toje da će Duvnjak dati 5 i više golova. Dok SS i ostali daju 1,75 BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin daje 2,20. Ok pitanje je koliko će igrati Duvnjak a koliko Balić, ali mislim da je koef. dobar i da se za neki manji ulog može probati...

Koji bed luck... Čekam ga za 200+€ i u prvih 10 minuta da 3 gola da bi u narednih 50minuta dao cijeli jedan gol. I naravno kao šecer na kraju pogodi stativu  minutu prije kraja...  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0