Jump to content
Sign in to follow this  
Placar

Nedjelja - 1.02.2008. (Listić dana)

Recommended Posts

DOGAĐAJI U SISTEMU

2311 Lyon - St Etienne 01.02. 20:55 1 1,45

2473 Levadiakos - Panathinaikos 01.02. 15:40 2 1,60

2246 Reggina - Roma 01.02. 15:10 2 1,65

2364 De Graafschap - Psv Eindhoven 01.02. 14:25 2 1,50

2404 Belenenses - Porto 01.02. 18:55 2 1,65

2057 Inverness Caledonian - Celtic 01.02. 14:55 2 1,30

2316 Gijon - Sevilla 01.02. 20:55 X2 1,29

2505 Fenerbahce - Gaziantepspor 01.02. 15:55 1 1,35

8841 Croatia - France 01.02. 17:25 1X 1,50

Sistem: 8,9/9

Ulog: 100kn

Minimalni mogući dobitak 194,99kn

Maksimalni mogući dobitak 2.298,92kn

Šta mislite o ovome?

ja sam mislio igrati

atletico

lyon

werder---mozda????

roma, ali se bojim rome mada je puno kvalitetnija od reggine i sve osim pobijede rome bi bilo iznenadenje...roma ima pun k....ozljedenih ..Montella, Cassetti, Perrotta, Totti, Baptista, Riise, Panucci...tak da nisam pametan valja prespavati na kon danasnjeg dana na...na 4 listica  padnem za par...uzas,....zato sutra mora proci

"placar"

Ja bi izvadio Romu, Panathinaikos (ne volim te grke igrat)

Rangers dobio tako da Celtic ulazi u uži izbor, Ajax izgubio pa je i Alkmaar u kombinaciji.

Hrvatsku bih igro cistu jedinicu dok bi na LIVE ako igramo 6-0 obranu igrao na sedmerce za Francuze, oni dosta igraju na crtu pa ako bude u ponudi 3,5 sedmerci treba iskoristit.

Sevilla i Milan probat ciste 2-ice, a i vrijeme je da Barcelona ne pobjedi, 1x na Racing.

Kako god sutra ja ne igram na veliki ulog, a koef su odlicni pa bi se mogla uzet neka lova  8)

Ja sam probao na expektu:

Federer

Inter

Atletico Madrid

I na betfairu se nudi 3,20 da će Kostelić biti na postolju... Ovo je IMO lijepi valuebet... SS za isti bet daje oko 1,60 dok se na bwinu koef kreće oko 2,80 što je također odlično...

gledam federera i zahvaljujem sto nisam igrao na njega....iako je prvi set nisam bas siguran da on nadala moze dobiti...volio bih zbog vas koji ste ga odigrali,ali je nadal predobar...od 50 lopti federeru 49 je dao na bekend i ovaj je tu nemocan.....kazem opet mozda se okrene , ali sumljam

sta mislite o lyonu i werderu danas???

Gledam u proslosti okrsaje, kod kuce su ih uredno tukli. A trebalo bi. Bordeaux puse za vratom, dok bi Werder trebao krenut gore na ljestvici. Sad si me zaintrigirao, mislim da cu ih i ja stavit  ;D

Tko zeli izbjec klađenje na tekmu ima u lutriji za Balića da ce dat vise od 2 gola 1,85. Igro ne igro od pocetka trebo bi dat 3 gola.

Evo što ću ja danas odigrat:

Lyon - st.etiene   1    >:(

lyon bolja ekipa, bla bla....ono što svi znaju i ovo je jedan od zicera kak se kaže

Hrvatska - Francuska   1    >:(

Znači idemo po zlato i to je to...na krilima publike mozemo pobjediti i svemirce i francuze i sve

Santander - Barcelona   zx2    ;D

3 ili više golova na utakmici, jučer me je samo wolfsburg zeznio, a igro sam isto ovo, barca uvjek zabije 1 ako ne i 2 gola tako da bi ovo trebalo proci, a na koeficjent 1.50 u germaniji mi je pre dobro da ne iskoristim

Montreal - Boston (NHL) 1    >:(

Boston ide u goste ljutom rivalu, Boston je prvi ali u hokeju su uvjek male nijanse u tome ko je bolji, uzimajuči u obzir domaći led... Još k tome ovo će biti Bostonu 3. utakmica u 3 dana, malo isprpljujuće za igrače, jučer su igrali utakmicu 1:0 ....protiv Montreala to nece tako moći!

danas nisam nista odigra (srećom)  ;D

odigra sam jedan vecernji maloprije, tek toliko da iman nesto pratit veceras

lyon (1.pol)    1

laz-mil (-3+)    X2      (tek sad i ja vidim, zato sam ovo odigra?)

sevilla prva daje gol

santos            1

braga (1.pol)    1

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Mislim da bi ovdje granica mogla biti pređena. Već sam pisao da mislim da će Eibar pobijediti u ovoj utakmici. Ove dvije ekipe su već igrale na početku sezone, gdje je Eibar pobijedio u gostima sa minimalnim rezultatom kao što sam već i naveo u ranije pisanoj analizi. Kao što vidimo u prosjeku ekipe dobijaju nešto više od 2 kartona, no u toj prvoj utakmici ova granica je bila pređena. Bilo je pet žutih kartona u prvoj utakmici i tu je utakmicu sudio upravo David Medie Jimenez. On je jedan solidan sudac, no u posljednje vrijeme se razmahao sa kartonima, gdje je u utakmici Getafe i Valencije pokazao čak 11 žutih i 1 crveni karton. U prošloj utakmici je pokazao sedam, a vjerujem da i ovdje neće tolerisati grubu igru, jer je Malaga jedna od prvih devet ekipa u ligi koje dobijaju najviše žutih kartona, no taj prosjek se razlikuje za manje od jednog kartona između tih devet ekipa i vjerujem da bi ovdje mogao da bude over. Sretno!
    • Eibar - Malaga 1 (1.61) bet365 Eibar je uspio dobiti tri utakmice u nizu u posljednje vrijeme i sa 27 bodova se nalaze na sredini tabele u ovom trenutku. Izgubili su sa 1-0 kod kuće protiv Atletico Madrida u prošloj utakmici, ali prije tog poraza su pobijedili Las Palmas u gostima, zatim 2-1 kod kuće protiv vrlo jake Valencije ove sezone, dok su pobijedili i Gironu sa 4-1 kod kuće. Pobijedili su četiri od posljednjih pet utakmica, a tri od te četiri pobjede su ostvarili sa dva ili više golova razlike. Prošle sezone su postigli tri gola Malagi kod kuće, gdje su pobijedili utakmicu sa 3-0 i zadržali mrežu netaknutom. Malaga ima zaista tešku sezonu do sada, jer se nalaze na posljednjem mjestu na tabeli u ovom trenutku sa 11 bodova i vjerojatno će ispasti. Vrlo su loši u gostima, jer su izgubili devet od posljednjih 10 gostujućih utakmica. Pobijedili su samo Real Sociedad koji je imao problema sa obranom. Eibar je solidan kod kuće, u dobroj su formi što se tiče postizanja golova i vjerujem da će ovdje ostvariti pobjedu. Sretno! (Koeficijenti 22.1. u 15:49 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
    • Swansea - Liverpool 

24.kolo zaključiti će večeras dvobojem na Liberty stadionu Swansea i Liverpool. Domaći Labudovi čvrsto drže posljednje mjesto na ljestvici sa samo 17 bodova. Liverpool je četvrti sa 47 bodova a eventualnom pobjedom ponovno će se izjednačiti sa Chelsea i doći na samo 3 boda zaostatka od drugog mjesta na tablici. "Ovo je borba Davida i Golijata, no iznenđanja su moguća i mi ćemo se truditi napraviti jedno u ovom dvoboju." izjavio je trener domaćih Carlos Carvalhal. U tri utakmice koliko vodi Swansea uisao je pobjedu i remi. Labudovi su i dalje daleko od sigurne zone no dolazak novog trenera ipak je dao dozu samopuzdanja i vjere u momčad.  Liverpool je drugi najjači napad lige tako da je dobra vijest za domaće što se na teren vraća branič Kyle Naughton koji je odradio tri utakmice suspenzije. Liverpool na ovo gostovanje dolazi nakon najveće pobjede ove sezone, trijumfa protiv lidera prvenstva Manchester Citya. Odlazak Coutinha u Barcelonu pao je u drugi plan nakon maestralne igre Redsa posebno u napadačkom dijelu. Tri primlejna gola ponovno su pokazala koliko je obrana Kloppove momčadi nepouzdana i zato je odlična vijest što je za ovaj dvoboj spreman Virgil van Dijk. Najskuplji branič na svijetu danas će prvi puta debitirati u prvenstvenoj utakmici u dresu Liverpoola. "Swansea je posljednja no imaju novog trenera i vidi se napredak." oprezno je najavio ovaj dvoboj Jurgen Klopp. Liverpool je na Anfieldu bio bolji sa 5:0 u utakmici igranoj na Boxing day, a na klupi Swansea sjedio je privremeni trener Leon Britton. Ovdje ne treba trošiti puno riječi o tome tko je bolja momčad. Jasno je da je to Liverpool kome je pobjeda protiv lidera prvenstva u zadnjem kolu dodatno povećala samopuzdanje. Iako Liverpool jaše na odličnom nizu od 14 utakmica bez poraza, Kloppova ekipa često se muči sa tvrdim obranima koje nekada teško probijaju. Swansea nema puno opcija u napadu kojom bi mogla našteti nepouzdanoj Liverpoolovoj obrani i zato je za očekivati njihovu čvrstu igru kojom bi maksimalno umanjili kreativnost gostiju. Kako god trojac Salah, Firmino i Mane tražiti će načina za probiti domaćine i s obzirom na izvrsnu formu u kojoj trenutno jesu očekujem da ovdje ostvare pobjedu.

izvor: omegasplus.com

TIP: HT/FT Liverpool 1,83  
    • Juventus - Genoa | Juventus AH -1.5 (1.70) bet365 Juventus se ponovo bori za titulu ove sezone u Seriji A, nakon što su osvojili nekoliko titula u nizu, ali ove sezone imaju mnogo jaču konkurenciju u Napoliju, koji je četiri boda iznad njih na prvom mjestu sa utakmicom više, koju je Napoli igrao jučer protiv Atalante, gdje su pobijedili sa 1-0 u gostima. Genoa se nalazi na sredini tabele, oni nisu loš tim, ali se jednostavno ne mogu porediti sa Juventusom u ovoj utakmici. Ustvari, ova dva tima su se sastala u kupu već jednom i iako je Juventus malo rotirao svoj sastav u toj utakmici, uspjeli su postići dva gola i pobijediti utakmicu sa dva razlike na kraju. Dyabala neće igrati za Juventus, ali on je bio više rezerva za njih ove sezone, Buffon je pod znakom pitanja, ali to nije prevelik problem za Juventus, jer će oni vjerojatno dominirati posjedom u ovoj utakmici i teško da će Genoa napraviti neke probleme u obrani. Prošle sezone je Juventus pobijedio Genou sa 4-0 kod kuće u ligi i mislim da će i sada biti neki sličan rezultat. Zbog toga igram azijski hendikep. Sretno! (Koeficijenti 22.1. u 15:23 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
  • Bet365

• Teme