Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Placar

Nedjelja - 1.02.2008. (Listić dana)

18 objava u ovoj temi

DOGAĐAJI U SISTEMU

2311 Lyon - St Etienne 01.02. 20:55 1 1,45

2473 Levadiakos - Panathinaikos 01.02. 15:40 2 1,60

2246 Reggina - Roma 01.02. 15:10 2 1,65

2364 De Graafschap - Psv Eindhoven 01.02. 14:25 2 1,50

2404 Belenenses - Porto 01.02. 18:55 2 1,65

2057 Inverness Caledonian - Celtic 01.02. 14:55 2 1,30

2316 Gijon - Sevilla 01.02. 20:55 X2 1,29

2505 Fenerbahce - Gaziantepspor 01.02. 15:55 1 1,35

8841 Croatia - France 01.02. 17:25 1X 1,50

Sistem: 8,9/9

Ulog: 100kn

Minimalni mogući dobitak 194,99kn

Maksimalni mogući dobitak 2.298,92kn

Šta mislite o ovome?

ja sam mislio igrati

atletico

lyon

werder---mozda????

roma, ali se bojim rome mada je puno kvalitetnija od reggine i sve osim pobijede rome bi bilo iznenadenje...roma ima pun k....ozljedenih ..Montella, Cassetti, Perrotta, Totti, Baptista, Riise, Panucci...tak da nisam pametan valja prespavati na kon danasnjeg dana na...na 4 listica  padnem za par...uzas,....zato sutra mora proci

"placar"

Ja bi izvadio Romu, Panathinaikos (ne volim te grke igrat)

Rangers dobio tako da Celtic ulazi u uži izbor, Ajax izgubio pa je i Alkmaar u kombinaciji.

Hrvatsku bih igro cistu jedinicu dok bi na LIVE ako igramo 6-0 obranu igrao na sedmerce za Francuze, oni dosta igraju na crtu pa ako bude u ponudi 3,5 sedmerci treba iskoristit.

Sevilla i Milan probat ciste 2-ice, a i vrijeme je da Barcelona ne pobjedi, 1x na Racing.

Kako god sutra ja ne igram na veliki ulog, a koef su odlicni pa bi se mogla uzet neka lova  8)

Ja sam probao na expektu:

Federer

Inter

Atletico Madrid

I na betfairu se nudi 3,20 da će Kostelić biti na postolju... Ovo je IMO lijepi valuebet... SS za isti bet daje oko 1,60 dok se na bwinu koef kreće oko 2,80 što je također odlično...

I na betfairu se nudi 3,20 da će Kostelić biti na postolju... Ovo je IMO lijepi valuebet... SS za isti bet daje oko 1,60 dok se na bwinu koef kreće oko 2,80 što je također odlično...

katastrofa...

gledam federera i zahvaljujem sto nisam igrao na njega....iako je prvi set nisam bas siguran da on nadala moze dobiti...volio bih zbog vas koji ste ga odigrali,ali je nadal predobar...od 50 lopti federeru 49 je dao na bekend i ovaj je tu nemocan.....kazem opet mozda se okrene , ali sumljam

sta mislite o lyonu i werderu danas???

Gledam u proslosti okrsaje, kod kuce su ih uredno tukli. A trebalo bi. Bordeaux puse za vratom, dok bi Werder trebao krenut gore na ljestvici. Sad si me zaintrigirao, mislim da cu ih i ja stavit  ;D

Tko zeli izbjec klađenje na tekmu ima u lutriji za Balića da ce dat vise od 2 gola 1,85. Igro ne igro od pocetka trebo bi dat 3 gola.

Moj glavni danas:

Inter

2/ Balić X2 - ovo mi je predobar koef. 1,40 (Balić se čuvao za ovu utakmicu i nema se zašto danas štediti. Mislim da će dati 150% i da će imati dobru minutažu...)

Pik/ Atletico Madrid

Lyon

Evo što ću ja danas odigrat:

Lyon - st.etiene   1    >:(

lyon bolja ekipa, bla bla....ono što svi znaju i ovo je jedan od zicera kak se kaže

Hrvatska - Francuska   1    >:(

Znači idemo po zlato i to je to...na krilima publike mozemo pobjediti i svemirce i francuze i sve

Santander - Barcelona   zx2    ;D

3 ili više golova na utakmici, jučer me je samo wolfsburg zeznio, a igro sam isto ovo, barca uvjek zabije 1 ako ne i 2 gola tako da bi ovo trebalo proci, a na koeficjent 1.50 u germaniji mi je pre dobro da ne iskoristim

Montreal - Boston (NHL) 1    >:(

Boston ide u goste ljutom rivalu, Boston je prvi ali u hokeju su uvjek male nijanse u tome ko je bolji, uzimajuči u obzir domaći led... Još k tome ovo će biti Bostonu 3. utakmica u 3 dana, malo isprpljujuće za igrače, jučer su igrali utakmicu 1:0 ....protiv Montreala to nece tako moći!

danas nisam nista odigra (srećom)  ;D

odigra sam jedan vecernji maloprije, tek toliko da iman nesto pratit veceras

lyon (1.pol)    1

laz-mil (-3+)    X2      (tek sad i ja vidim, zato sam ovo odigra?)

sevilla prva daje gol

santos            1

braga (1.pol)    1

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• ATALANTA – JUVENTUS Atalanta je definitivno otkriće sezone Serie A, momčad iz Bergama se po prognozama trebala boriti za opstanak, a sad je u povoljnoj poziciji da uđe u – Europsku ligu. Tijekom prvenstva je momčad trenera Gasperinija svladala sve ostale velikane u ligi, ostao im je još jedino ovaj „skalp“ šampiona, ali do njega će, objektivno, teško doći. Juventus je dominirao u Serie A i po 6. put zaredom, bijelo-crni su nadomak svoje rekordne titule u nizu, iako su uz to imali krcati raspored obveza u Ligi prvaka i Kupu Italije, gdje su dogurali do polufinala i finala! Za njih tek dakle predstoji velika završnica, ali prvenstveni trofej je već praktično u džepu, čak i ako ne pobijede u Bergamu. Brojke: Juventus je svladao Atalantu u svih 14 prethodnih dvoboja, najesen je u Torinu bilo 3:2. ANGERS – LYON Angers je prije samo 3 dana igrao vjerojatno najveću utakmicu u svojoj povijesti, polufinale Kupa sa Guingampom i plasirao se u finale, stoga im je san o plasmanu u završni meč na Stade de France definitivno odnio i posljednje atome snage. No, oni su sami izborili da mogu sve snage uložiti u Kup, jer su u prvenstvu praktično osigurali opstanak, ostvarili 7 bodova više u odnosu na zonu ispadanja, samo 4 kola prije kraja. Ipak, treba reći da su zbog toga silno popustili u ligi, u kojoj su zabilježili 4 uzastopna poraza prije ovog meča. Lyon je sjajan u Europskoj ligi, preko Alkmaara, Rome i Bešiktaša stigao je do polufinala Europske lige, a kako će se sastati sa Ajaxom , zaista je realno očekivati Francuze i u finalu u Stockholmu. Uspjehe sa međunarodne scene su platili u prvenstvu, porazom od Monaca u nedjelju su pali na 5. poziciju, sa nevjerojatnih 19 bodova zaostatka za 3.-plasiranom Nicom. Tako ovaj meč moraju igrati ponajviše radi prestiža i bitke sa Bordeauxom za 4. poziciju u konačnom poretku. Brojke: Dvaput su se sastali u 2016. godini, Lyon je slavio prošle sezone u Angersu sa čak 3:0, a ove doma sa 2:0! Union – Sandhausen. Union ima zaista povijesnu priliku plasirati se prvi put u elitu, još prije mjesec dana bio je na samom vrhu, ali onda je uslijedila mini kriza i u zadnjih 5 kola je upisao samo jednu pobjedu i jedan remi, uz čak 3 poraza, od kojih je posebno važan onaj prošlog tjedna u dvoboju sa izravnim rivalom Stuttgartom (1:3). Ali, nije još sve izgubljeno, Union je na 4. mjestu, zaostaje 3 boda za Braunschweigom i Hannoverom, te ih može pobjedom u ovom meču bar privremeno uloviti (podsjećamo 2. ide izravno u Prvu ligu, a 3. u play out). Momčad ex-Riječanina Kreilacha (8 golova dosad) je vrlo dobra u Berlinu, gdje je pred svojim navijačima dosad upisala 10 pobjeda, 3 remija i 2 poraza. Sandhausen dolazi u metropolu kao 9.plasirani, što zvuči jako dobro u finišu sezone, ali dojam malo vara, jer je samo 5 bodova izvan zone ispadanja, što znači da ne može još uvijek mirno spavati, pogotovo ako (što je očekivano) izgubi ovaj ogled u Berlinu. No, bit će im dovoljan još bod-dva ili bar jedna pobjeda u finišu da zadrže status u ovom društvu, što je već za Sandhausen veliki domet. Inače, u prošlom kolu su izgledalo uvjerljivo, sa 4:0 isprašili su Karlsruhe na svom terenu. Brojke: Oba prethodna meča dobio je Union sa 1:0, lani na svom terenu, a ove sezone u Sandhausenu. Izvor: psk.hr
    • Villarreal - Sporting Gijon Rijetki su vjerovali, no igrači Villarreala u niti jednom trenutku nisu odustali i dalje se nadaju kako sezonu mogu završiti na četvrtom mjestu.
      Ta pozicija donosi igranje kvalifikacija za Ligu prvaka iduće sezone, a trenutačno četvrta Sevilla bježi Villarrealu za dohvatljivih pet bodova.
      Ta razlika je time manja ako se zna da Sevilla igra sve slabije, a Villareal sve bolje. Tu dobru formu Villarreal je potvrdio i tijekom tjedna kada je iznenađujuće slavio u Madridu kod Atletica 1-0, što je tom klubu sigurno dodatno razvilo krila i dalo im novi vjetar u leđa.
      Ovog petka Villarreal pred svojim navijačima igra protiv Sportinga iz Gijona koji je sve bliže novom povratku u drugu ligu. Do spasa Sportingu trenutačno treba čak šest bodova, a s obzirom kako klub iz Gijona sporo skuplja bodove izgleda kako se neće moći izvući iz tih problema.
      Villarreal je apsolutno favorit u ovoj utakmici. Mnogo je bolji, igra na svom terenu gdje je dosad skupio 10 pobjeda, dok Sporting ima isti broj, ali poraza u gostima ove sezone. Bayer L. - Schalke 04 U Bundesligi 31. kolo međusobnim ogledom u Leverkusenu otvaraju Bayer i Schalke, slobodno možemo reći dva razočaranja ove sezone.
      Nevjerojatno zvuči da se u Leverkusenu i dalje moraju prilično plašiti vrlo ružnog kraja sezone. Jer, Bayer uoči ovog kola ima samo četiri boda više od pozicije s koje će jedna momčadi igrati dodatne kvalifikacije za ostanak u Bundesligi.
      U tom je aspektu Schalke za nijansu mirniji jer ima samo dva boda više od današnjeg suparnika.
      Dakle, za obje će momčadi ovih 90 minuta biti važna utrka za bodovima, a mi bi ipak malu prednost dali domaćinu i to prvenstveno zbog činjenice što Schalke kroz cijelu ovu sezonu nije uhvatio pravi ritam igranja u gostima.
      U gostima Schalke ima samo dvije pobjede, četiri remija i čak osam poraza. Igrači Schalke su u tih 14 utakmica postigli samo 11 pogodaka i imaju jedan od najgorih gostujućih napada.
      Isto tako, u prvom dijelu sezone Bayer je s 1-0 slavio u Gelsenkirchenu i iako Bayer ima samo jednu pobjedu u zadnjih devet nastupa glasamo za klub iz Leverkusena. Izvor: lutrija.hr
    • Izgleda da sam se malo prevario sto se tice kontaveit. Prema tome idem probati nesto Kontaveit - Sharapova 1 @ 3.50 iako volim sharapovu i bilo bi mi drago da osvoji ovaj turnir pred njom je ipak najveci izazov od kada se vratila. kontaveit je u strasnoj formi. Omjer sezone joj je 26-5. Do sada je u njemackoj nanizala, bondarenko, lottner, hradecku, konjuh i muguruzu. Mislim da je vrijeme da sharapova spusi set, jer kolko kod te njene pobjede rezultatski izgledale mocno, ona 15 mjeseci nije odigrala mec i to se mora osjetit. Po meni kontaveitt svakako ima sanse za odvest ovo u 3 set. Doduse maria je uzasno nabrijana sto se moglo i vidit po njenoj reakciji nakon pobjede u prvome kolu. u svakom slucaju ja moram probat na estonku jer netko sa omjerom 26-5 zasluzuje respekt     sretno
    • Utorak 25.4. – Listić dana
      Utorak 25.4. – Listić dana
    • Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
      Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
    • Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
      Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
    • Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
      Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
    • Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
    • Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
    • Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
      Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
    • Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
      Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
    • Analiza/najava: 2017 NBA Playoffs
      Analiza/najava: 2017 NBA Playoffs
    • Bayern Munich v Real Madrid: Veliki sudar divova na Allianz Areni
      Bayern Munich v Real Madrid: Veliki sudar divova na Allianz Areni
  • Bet365

• Teme

• Guardiola imenovao igrača Manchester Uniteda koji bi se savršeno uklopio u Barcelonu
      Guardiola imenovao igrača Manchester Uniteda koji bi se savršeno uklopio u Barcelonu
    • Arsene Wenger objasnio zašto je pustio Van Persija da pređe u Manchester United 2012. godine
      Arsene Wenger objasnio zašto je pustio Van Persija da pređe u Manchester United 2012. godine
    • Barcelona će pogriješiti ako ga pusti: Evo gdje će Jordi Alba igrati sljedeće sezone
      Barcelona će pogriješiti ako ga pusti: Evo gdje će Jordi Alba igrati sljedeće sezone
    • Zlatan Ibrahimović odbio ponudu od 15 milijuna po sezoni!
      Zlatan Ibrahimović odbio ponudu od 15 milijuna po sezoni!
    • Počelo suđenje Zdravku i Zoranu Mamiću
      Počelo suđenje Zdravku i Zoranu Mamiću
    • Navijači Real Madrida nakon El Clasica prodali sezonske ulaznice
      Navijači Real Madrida nakon El Clasica prodali sezonske ulaznice
    • Napoli odbio ponudu od 55 milijuna eura za Kouilbalyja
      Napoli odbio ponudu od 55 milijuna eura za Kouilbalyja
    • Poznat razlog zbog kojeg je Ibrahimović odbio produžiti ugovor sa Manchester Unitedom
      Poznat razlog zbog kojeg je Ibrahimović odbio produžiti ugovor sa Manchester Unitedom
    • Veliki transfer na pomolu: Neymar u Unitedu
      Veliki transfer na pomolu: Neymar u Unitedu
    • Francesco Totti: On je igrač s kojim sam najviše volio igrati!
      Francesco Totti: On je igrač s kojim sam najviše volio igrati!
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE