Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Placar

Nedjelja - 1.02.2008. (Listić dana)

18 objava u ovoj temi

DOGAĐAJI U SISTEMU

2311 Lyon - St Etienne 01.02. 20:55 1 1,45

2473 Levadiakos - Panathinaikos 01.02. 15:40 2 1,60

2246 Reggina - Roma 01.02. 15:10 2 1,65

2364 De Graafschap - Psv Eindhoven 01.02. 14:25 2 1,50

2404 Belenenses - Porto 01.02. 18:55 2 1,65

2057 Inverness Caledonian - Celtic 01.02. 14:55 2 1,30

2316 Gijon - Sevilla 01.02. 20:55 X2 1,29

2505 Fenerbahce - Gaziantepspor 01.02. 15:55 1 1,35

8841 Croatia - France 01.02. 17:25 1X 1,50

Sistem: 8,9/9

Ulog: 100kn

Minimalni mogući dobitak 194,99kn

Maksimalni mogući dobitak 2.298,92kn

Šta mislite o ovome?

ja sam mislio igrati

atletico

lyon

werder---mozda????

roma, ali se bojim rome mada je puno kvalitetnija od reggine i sve osim pobijede rome bi bilo iznenadenje...roma ima pun k....ozljedenih ..Montella, Cassetti, Perrotta, Totti, Baptista, Riise, Panucci...tak da nisam pametan valja prespavati na kon danasnjeg dana na...na 4 listica  padnem za par...uzas,....zato sutra mora proci

"placar"

Ja bi izvadio Romu, Panathinaikos (ne volim te grke igrat)

Rangers dobio tako da Celtic ulazi u uži izbor, Ajax izgubio pa je i Alkmaar u kombinaciji.

Hrvatsku bih igro cistu jedinicu dok bi na LIVE ako igramo 6-0 obranu igrao na sedmerce za Francuze, oni dosta igraju na crtu pa ako bude u ponudi 3,5 sedmerci treba iskoristit.

Sevilla i Milan probat ciste 2-ice, a i vrijeme je da Barcelona ne pobjedi, 1x na Racing.

Kako god sutra ja ne igram na veliki ulog, a koef su odlicni pa bi se mogla uzet neka lova  8)

Ja sam probao na expektu:

Federer

Inter

Atletico Madrid

I na betfairu se nudi 3,20 da će Kostelić biti na postolju... Ovo je IMO lijepi valuebet... SS za isti bet daje oko 1,60 dok se na bwinu koef kreće oko 2,80 što je također odlično...

I na betfairu se nudi 3,20 da će Kostelić biti na postolju... Ovo je IMO lijepi valuebet... SS za isti bet daje oko 1,60 dok se na bwinu koef kreće oko 2,80 što je također odlično...

katastrofa...

gledam federera i zahvaljujem sto nisam igrao na njega....iako je prvi set nisam bas siguran da on nadala moze dobiti...volio bih zbog vas koji ste ga odigrali,ali je nadal predobar...od 50 lopti federeru 49 je dao na bekend i ovaj je tu nemocan.....kazem opet mozda se okrene , ali sumljam

sta mislite o lyonu i werderu danas???

Gledam u proslosti okrsaje, kod kuce su ih uredno tukli. A trebalo bi. Bordeaux puse za vratom, dok bi Werder trebao krenut gore na ljestvici. Sad si me zaintrigirao, mislim da cu ih i ja stavit  ;D

Tko zeli izbjec klađenje na tekmu ima u lutriji za Balića da ce dat vise od 2 gola 1,85. Igro ne igro od pocetka trebo bi dat 3 gola.

Moj glavni danas:

Inter

2/ Balić X2 - ovo mi je predobar koef. 1,40 (Balić se čuvao za ovu utakmicu i nema se zašto danas štediti. Mislim da će dati 150% i da će imati dobru minutažu...)

Pik/ Atletico Madrid

Lyon

Evo što ću ja danas odigrat:

Lyon - st.etiene   1    >:(

lyon bolja ekipa, bla bla....ono što svi znaju i ovo je jedan od zicera kak se kaže

Hrvatska - Francuska   1    >:(

Znači idemo po zlato i to je to...na krilima publike mozemo pobjediti i svemirce i francuze i sve

Santander - Barcelona   zx2    ;D

3 ili više golova na utakmici, jučer me je samo wolfsburg zeznio, a igro sam isto ovo, barca uvjek zabije 1 ako ne i 2 gola tako da bi ovo trebalo proci, a na koeficjent 1.50 u germaniji mi je pre dobro da ne iskoristim

Montreal - Boston (NHL) 1    >:(

Boston ide u goste ljutom rivalu, Boston je prvi ali u hokeju su uvjek male nijanse u tome ko je bolji, uzimajuči u obzir domaći led... Još k tome ovo će biti Bostonu 3. utakmica u 3 dana, malo isprpljujuće za igrače, jučer su igrali utakmicu 1:0 ....protiv Montreala to nece tako moći!

danas nisam nista odigra (srećom)  ;D

odigra sam jedan vecernji maloprije, tek toliko da iman nesto pratit veceras

lyon (1.pol)    1

laz-mil (-3+)    X2      (tek sad i ja vidim, zato sam ovo odigra?)

sevilla prva daje gol

santos            1

braga (1.pol)    1

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• a čuj, ne možeš reći da live ni ne toliko    daleko su najbolji u live ponudi (uz možda 1xbet, marathon, Betfair)..imaju od 3.grčke lige odbojke live do 3.hnl nogometa live ili live ITF turnira u Čakovcu. naravno da je super još što nude i cash out..uglavnom ,na vašem mjestu bi išao na chat baš i tamo rekao da očekujete bar neki bonus za ispriku (ako ste stvarno oštećeni, nisam gledao utakmicu pa ne znam detalje)
    • na vašem mjestu bi išao na chat i srao im maksimalno..s bet365 za razliku od ostalih online kladionica imam dobra iskustva. npr. prije nekih godinu dana, igrao sam over 10.5 u tenisu, napravili su velike greške pri postavljanju koef uživo taman prije početka meča. over 10.5 je bio oko 2.50 a 9.5 oko 1.50, dok je u drugim kladionicama bio over 9.5 bio 1.20 a over 10.5 oko 1.60 (igrao je karlović ili isner ).. stavio sam par stotina eura, prošo lagano, nakon 1.seta obračunato i pare sjele i odem spavati. ujutro se probudim i ima puno manje novaca na računu, i dočeka me poruka da su koef ispravljeni jer su bili krivo postavljeni. odem na chat, nasrao im da tako mogu reći za svaki meč nakon što prođe da su koef bili krivo postavljeni..nakon 15 minuta rasprave su mi dali bonus 100 eura. jest da sam bio oštećen za 200 i nešto eura ali bolje išta nego ništa. sličan primjer sam imao par mjeseci kasnije, ništa ne gubite ako im serete, osim par minuta vremena. jedino je zajeb što vas je više u ovom slučaju.
    • R.Hood over 17.5 @2.40 Favbet R.Hood under 17.5 @2.10 Wwin Tip iz NBA ali postavljam ovde jer je surebet, moze se uplatiti na obe strane i tu je 12% cistog profita. U wwinu znam da uglavnom nema vecih limita na NBA igrace, dok u favbetu moze biti, sve zavisi od korisnika do korisnika...  
    • Pozdrav svima! Dugo nisam ništa pisao, uzeo sam pauzu, al danas mi se čini odlična ponuda pa se nadam da ćemo pogodit ovaj tiket!

1.Manuel Štrlek 2,5 više
      Lijevo krilo koje igra za Kielce, danas igraju protiv Wisle Plock. Ne znam iskreno kako on stoji s minutažom, no uzimam u obzir da je u ozbiljnijem natjecanju, a to je Liga prvaka, protiv Vardara dao 4 gola, a protiv PPD-a 3 i 4 gola u 2 utakmice! 2.Gorenje Velenje-PPD 2 
      Nadam se da će se konačno probuditi zagrebačka momčad nakon što su u epskoj pobjedi nad Löwnom preokrenuli cijelu utakmicu u svoju korist, nakon što su gubili -5 na poluvremenu. U drugom poluvremenu dali 9 golova više od Löwena, što je na kraju bila pobjeda od +4. PPD je ove sezone neprepoznatljiv nakon odlaska nekolicine igrača, al nadam se nakon što su pobjedili Vardara i Löwena, da će se probuditi i u SEHA ligi, i mislim da bi danas bez nekok prevelikog posla danas trebali uzet bodove od susjeda Slovenaca! 3.PSV-Rostov zbroj žutih kartona 3,5 više
      I sam Supersport je u ovom meču vidio pogrešnu kvotu i marginu koju su stavili odmah u ponudu. Na ovaj par zbroj žutih kartona više je u početku bila kvota 2,00, a sad je spuštena na 1,55. Meč je pod nož, direktna borba za ulazak u Europsku ligu. Znam da to nije neko elitno natjecanje i da se klubovi ne vesele učestvovanju u tom natjecanju kao u Ligi prvaka, ali za ova dva kluba, i to je uspjeh. Napominjem kako je u 1. međusobnom srazu ove sezone između ova dva kluba podijeljeno 4 kartona (a ondašnji sudac je na manjem prosjeku nego današnji), jednostavno ne vidim razloga zašto ih sada nebi bilo minimalno 4, kad je ovo zadnje kolo i odlučuje se o plasman u Europsku ligu. Sudac je možda jedini minus, jer dosta varira šta se tiče kartona, ali nerijetko se dogodi da podijeli minimalno 4 žuta kartona! 4.Dinamo Kijev-Bešiktaš x2
      Neću duljiti. Kijev ima 1 bod, nema nikakve šanse za daljnji prolazak u Europsku ligu. Njihovo europska jesen danas završava. Očekujem da će trener možda čak i neke igrače odmarat za ukrajinsku ligu, a da će Bešiktaš danas dat 200% na terenu, jer oni još imaju šanse proć u sljedeći krug Lige prvaka! 5. i 6. Man City-Celtic 1
                Barcelona-Borussia Mönchegladbach 1 (superšansa)
      Ova dva meča ću zajedno izanalizirat jer su oba meča identična za razmatranje, bar po meni. Danas od sviju čujem kako su ova dva meča za zaobići, jer ne treba pobjeda ni Barceloni, ni Cityu. E pa ne slažem se, a sada ću navesti nekoliko razloga zašto nisam istog mišljenja. Prvo, obje ekipe u zadnjih nekoliko kola nemaju neke odlične rezultate, i mislim da se sigurno ide na pobjedu, kako bi se stabilizirala atmosfera oko kluba, tj. kako bi treneri bili mirniji. Sigurno ni najmanje ne treba ni jednom treneru (ni Guardioli, ni Luis Enriqueu) da danas odigraju x ili da, nedaj Bože, izgube. Onda krenu glupa medijska prozivanja, pa stvaranje nervoze u svlačioni itd. Uglavnom, mislim da obje ekipe idu na pobjedu danas, i da ne kalkuliraju nešto previše. I da, City će sigurno htjet vratit Celticu za onaj remi iz Škotske.   Evo nadam se da će današnji listić proć! Sretno svima!
    • Olimpia Milano - CSKA Moscow 6,5 h2 1,91 unibet 3/10   Ovo moram sada uzeti jer očekujem pad kvote tj propadanje ove granice. Milano je katastrofa momčad,možda se na početku sezone očekivalo nešto više od njih no ekipa igra stvarno katastrofa u Europi,jedan Unics ih bez problema dvoznamenkastom razlikom nabuši. Jednostavno ovo bi trebalo biti prebrza tekma pa ni z2 po 177,5 nije loš jer obe ekipe imaju artiljeriju ali CSKA je ipak CSKA . Uz Real sigurno najbrža ekipa sa najboljim pojedincima,nema tu puno akcija tj ima ali svaka je generalno pripremljena do 10 sek napada. Milano nema s čime da im odgovori po meni.  
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!
    • Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
      Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
    • Novi dres Barce za sezonu 2017/18
      Novi dres Barce za sezonu 2017/18
    • Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
      Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
    • Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
      Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
    • Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
      Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
    • Shearer: Alexis još nije svjetska klasa
      Shearer: Alexis još nije svjetska klasa
    • Lulić vrijeđao Rudigera
      Lulić vrijeđao Rudigera
    • Klopp i Howe prokomentarisali nevjerovatan preokret
      Klopp i Howe prokomentarisali nevjerovatan preokret
    • Luis Enrique: Zaslužili smo pobijediti
      Luis Enrique: Zaslužili smo pobijediti