Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
tonivk

Utorak 3.2 2009. (listić dana)

11 objava u ovoj temi

Jedan od gorih vikenda koje pamtim...ali nadam se da će biti bolje...

Po pitanju skijanja... u Super G-u mislim da će slaviti Vonn ili Pearson. Vonn je u perfektnoj formi. Digla se je taman kad je trebalo. Prije 3 tjedna sam pisao da bi se isplatilo odigrati na nju da će biti prva u ukupnom poretku. Tada je koef. bio 2,50 i Riesch joj je bježala 113 bodova. Danas je situacija znatno drukčija i Vonnn ima nešto manje od 200 bodova prednosti što bi joj trebalo osigurati relativno miran završetak sezone... :)

Lindsey Vonn 1114

Maria Riesch    935

Vonn je slavila zadnje dvije utrke, i možda bi bilo pametnije probati da će Vonn biti na postolju. (koef. je 1,85 - unibet).  Kao primjer velike razlike u koef. pogotovo za zimske sportove SS i vecina naših kladionica za ovaj bet daje 1,35...

Samo se nadam da neće i Vonn imati problema sa leđima kao Kostelić jer je zadnji slalom bilo tužno gledati...

Ostatak ponude ću sutra detaljnije pogledati, pa naišem ako nađem nešto zanimljivo...

Vonn je slavila zadnje dvije utrke, i možda bi bilo pametnije probati da će Vonn biti na postolju. (koef. je 1,85 - unibet).  Kao primjer velike razlike u koef. pogotovo za zimske sportove SS i vecina naših kladionica za ovaj bet daje 1,35...

Vonn prva ;D

...a Riesch tek osma :)

šta vam se čini jel može karlović pokrit hendi od -3,5?

Hm.. mislim da će biti tu negdje... Odigrao sam negdje na pobjedu Karlovića, ali sumnjam da će biti baš lako... mogao bi biti jedan tie brejk i jedan 6:4 ili 6:3...

šta vam se čini jel može karlović pokrit hendi od -3,5?

Hm.. mislim da će biti tu negdje... Odigrao sam negdje na pobjedu Karlovića, ali sumnjam da će biti baš lako... mogao bi biti jedan tie brejk i jedan 6:4 ili 6:3...

karlović prošao lagano, na žalost zato zadar nije  >:(

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• 12:35 Japan - Tajland Oba tima postižu gol/Zbroj golova (2.5) Ne/Više - NV - 2,03 wwin Japan na celu sa Halilhodzicem zele izravno na SP u Rusiju i na tom putu u ovih 6 kola ide im dobro.Trenutno su 2 momcad ove grupe sa 13 bodova iz 6 utakmica, skor 4-1-1 sa gol razlikom 10:5.Kao domacini u 3 utakmice imaju skor 2-0-1 sa gol razlikom 5:4.Japan se prije neki dan osvetio UAE koji su ih dobili u gostima, ali sada su oni njih dobili u gostima sa 2:0.Sto se tice danasnjeg meca, Vaha ne moze racunati na Hasebea i Konnoa od bitnih igraca, a ima tu jos nekih izostanaka.  Tajland je posljednja momcad ove grupe sa 1 bodom iz 6 utakmica uz gol razliku 3:15.Kao gosti odigrali su 3 utakmice i upisali isto toliko poraza sa gol razlikom 1:8.Prije neki dan Saudijska Arabija nanijela im je poraz kao gost sa 3:0.Selektor Kiatisuk Senamuang  u danasnjem necu nece moci racunati na kapitena Theerathon Bunmathan, a ima tu jos izostanaka kao Yooyen, Masuk ii Lashoh. Prvi mec ovih ekipa zavrsen je pobjedom Japana sa 2:0.Kada se pogleda H2H ove repke igrale su 6 međusobnih meceva a Japan je dobio sve susrete.Iako me Japan znao zeznuti u proslosti, danas sam se odlucio za ovaj tip.Gledao sam sto igrati i nekako mi ova oklada najvise odgovara.Mislim da se pobjeda Japana ne bi smjela dovesti u pitanje, e sad da li ce dobiti bez primljenog gola, ja mislim da hoce, ali isto tako ce igrati ozbiljno sto je Vaha najavio i na presici. 22:00 Bolivija - Argentina Dupla šansa i zbroj golova (3.5) X2M - 1,67 wwin Bolivija je davno prezalila ove kvalifikacije, tako da su oni zasad nagazna mina za ove velike repke.Na svom kontu imaju 7 bodova iz 13 utakmica, skor 2-1-10 sa gol razlikom 10:32.Upravo su kao domacini i osvojili ovih 7 bodova, skor 2-1-3 sa gol razlikom 9:12.Njihov zadnji mec je gostujuci poraz od Kolumbije, gdje su izgubili sa 1:0.Zamalo da otkinu bod u tom mecu, ali sumnjiv penal, onda je isti odbranio golman, ali na nogu Jamesu Rodriguezu tako da ipak 1:0 na kraju.Selektor Mauricio Soria u ovom duelu nema problema oko izostanaka. Argentina je jedno vrijeme debelo visila za sam nastup u Rusiji ali su sa dvije vezane pobjede, te uz neke rezultate koji su im godili, sada na 3 mjestu sa 22 boda iz 13 utakmica.Imaju skor 6-4-3 sa gol razlikom 15:12.Kao gosti odigrali su 2-3-1 sa gol razlikom 7:8.Dakle u te zadnje dvije utakmice su se digli na tabeli, a kao domacini su savladali Kolumbiju 3:0, i prije neki dan Cile 1:0.Selektor Edgardo Bauza u ovom duelu ima dosta problema oko izostanaka nekih igraca.Gonzalo Higuain, Javier Mascherano, Lucas Biglia, Nicolas Otamendi, Gabriel Mercado i Emmanuel Mas, svi oni nedostaju. Za Boliviju je poznato da igraju na terenima koji su na velikoj nadmorskoj visini, vjerovatno ce se neki sjetiti i pobjede Bolivije 6:1, ali iako ce danas igrati na  Estadio Hernando Siles koji je na nekih 3500 metara nadmorske visine, odlucio sam se na dvicu.Argentina treba pobjedu ali u Boliviji nisu dobili 20 godina, a dosad su kao gosti protiv Bolivije upisali tek 3 pobjede.Uz sve te danasnje izostanke, zaitm nadmorsku visinu, pa i raspored Argentine, koji do kraja nije bas toliko tezak, mozda bi ovde i mogli kiksati, ali opet ne vjerujem da ce bas izgubiti, stoga ide ova oklada.
    • Kako je došao Karlović over ja pojma nemam. U drugom setu spašavao: 0:40 ; 15:40 ; 15:40.
    • Hrvatska će igrati u sastavu vrijednom 121 milijun eura, sa zvijezdama Bayera, Reala, Juvea i Intera Kapetan reprezentacije u utakmici s Estonijom bit će Ivan Perišić. Na popisu je samo jedan igrač Rijeke, a iz Dinama čak četvorica. Možete misliti kako će orni biti Estonci za susret s Hrvatima(utorak, 18 sati, HTV 2), nakon što su u subotu odradili kvalifikacijski susret s Ciprom u Nicosiji (0:0) i u Tallinn se vratili iscrpljeni u nedjelju rano ujutro. Inače, u dosadašnjih pet kvalifikacijskih utakmica osvojili su ukupno četiri boda jer imaju i pobjedu nad Gibraltarom (5:0). Od BiH su u Zenici primili pet (0:5), a u Bruxellesu od Belgije čak osam komada (1:8). Hrvati su u Tallinnu od nedjelje poslijepodne, a izbornik Ante Čačić i ovom će zgodom na raspolaganju imati respektabilnu momčad, iako je te akcije poštedio Subašića, Modrića, Rakitića, Mandžukića, N. Kalinića i Brozovića. – Uz vrijedna tri boda iz susreta s Ukrajinom, velika je stvar što su se vratili ljudi na tribine, što smo svi zajedno pokazali da možemo biti dobri i na terenu i izvan njega. Ponosimo se time, pogotovo kada se uzme u obzir sve što smo prošli u zadnje dvije godine – kazao je za internetsku stranicu HNS-a izbornik Ante Čačić. Osvrnuo se i na nadolazeću provjeru s reprezentacijom Estonije. – U svim dosadašnjim prijateljskim utakmicama pokušavali smo dati više prostora onima koji inače manje igraju, kako bi potvrdili da su s pravom pozvani u reprezentaciju. Isto očekujem u Estoniji te nam je ta utakmica više nego dobrodošla – zaključio je Čačić. Pogledajte ispod članka kakav bi sastav izbornik mogao izvesti u Tallinnu, vrijedan čak 121 milijun eura, sa zvijezdama Bayera, Reala, Juventusa i Intera (Perišić će biti kapetan), a na klupi će šansu čekati Livaković, Lešković, Bradarić, Ćorić i Čop. Zanimljivo, na popisu za Estoniju samo je jedan igrač lidera domaćeg prvenstva, u cijeloj sezoni neporažene Rijeke (Bradarić), dok su iz Dinama čak četvorica: Pivarić, Lešković, Livaković i Ćorić. Sva četvorica plavih, naravno, u vrhunskoj, životnoj formi, pa ih izbornik i da je htio, nikako nije mogao zaobići. Estonija, 119. na Fifinoj ljestvici (Hrvatska 16.), rekorder je po broju utakmica protiv Hrvatske, ovo nam je već deveti međusobni sraz, do sada imamo šest pobjeda i dva remija. Jedan nam je priuštio Otto Barić u kvalifikacijskoj utakmici u Osijeku 2002. godine (0:0), a drugi Slaven Bilić 2010. u prijateljskoj utakmici u Tallinnu. Cijela estonska reprezentacija, svi igrači s popisa, vrijedi na Transfermarktu samo deset i pol milijuna eura, a najpoznatije ime je stoper Liverpoola, kapetan Ragnar Klavan (116 nastupa) koji vrijedi četiri milijuna eura. Mogući sastav Hrvatske: L.Kalinić - Jedvaj, Mitrović, Vida, Pivarić - Badelj, Kovačić - Pjaca, Rog, Perišić - Kramarić Izvor: Večernji list HRVATSKA - ESTONIJA    8  6  2  0   16-2 Estonija - Hrvatska 0-2 (kvalifikacije za EP 1996 - Tallinn, 4. rujna 1994) Hrvatska - Estonije 7-1 (kvalifikacije za EP 1996 - Zagreb, 3. rujna 1995) Hrvatska - Estonije 0-0 (kvalifikacije za EP 2004 - Osijek, 7. rujna 2002) Estonija - Hrvatska 0-1 (kvalifikacije za EP 2004 - Tallinn, 11. lipnja 2003) Estonija - Hrvatska 0-1 (kvalifikacije za EP 2008 - Tallinn, 2. lipnja 2007) Hrvatska - Estonije 2-0 (kvalifikacije za EP 2008 - Zagreb, 8. rujna 2007) Estonija - Hrvatska 0-0 (prijateljska utakmica - Tallinn, 26. svibnja 2010) Hrvatska - Estonije 3-1 (prijateljska utakmica - Pula, 25. svibnja 2012)
    • Veliki pad koeficijenta na Red Bull nakon prve utrke. Prema svemu sudeći koeficijent bi mogao još padati...
    • Ogroman pad koeficijenta na Vettela nakon prve utrke...
    • Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
      Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Franck Ribery otkrio koji sve velikani su ga željeli
      Franck Ribery otkrio koji sve velikani su ga željeli
    • VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
      VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
    • FIFA plaća Seamusa Colemana tijekom oporavka
      FIFA plaća Seamusa Colemana tijekom oporavka
    • Izbornik irske reprezentacije: Razočaran sam Garethom Baleom
      Izbornik irske reprezentacije: Razočaran sam Garethom Baleom
    • Verratti otkrio u koji klub bi želio otići ukoliko napusti PSG
      Verratti otkrio u koji klub bi želio otići ukoliko napusti PSG
    • Ronaldo i Ronaldinho izabrali najbolje golove u svojim karijerama
      Ronaldo i Ronaldinho izabrali najbolje golove u svojim karijerama
    • Nizozemska otpustila Danny Blinda nakon poraza od Bugarske
      Nizozemska otpustila Danny Blinda nakon poraza od Bugarske
    • Mourinho ipak nije bez razloga išao u Hrvatsku: Manchester United dovodi jednog od ova dva hrvatska reprezentativca
      Mourinho ipak nije bez razloga išao u Hrvatsku: Manchester United dovodi jednog od ova dva hrvatska reprezentativca
    • Inter povećao plaću Ivanu Perišiću
      Inter povećao plaću Ivanu Perišiću
    • Pirlo samouvjeren: Nitko danas ne igra kao ja
      Pirlo samouvjeren: Nitko danas ne igra kao ja
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE