Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Ponedjeljak - 09.02.2008. (Listić dana)

Recommended Posts

Danas nije neka ponuda pa preporučam male uloge ili preskakanje...

Vonn je lijepo završila i onda mi je i bila najbitnija danas ;D

Kao što sam i pisao prije nekoliko dana ukoliko Portsmouth izgubi Tony Adams će dobiti otkaz i danas se je to i desilo... Odmah su počele spekulacije tko će ga zamjeniti, i mislim da bi se ovdje moglo nešto odigrati... Naime IMO uvjerljivo glavni kandidat je Avram Grant. Želi se vratiti u PremierLigu, odlično poznaje ekipu Portsmoutha kao i ljude u klubu budući da je do 2006 bio tehnički direktor. U dobrim je odnosima i sa vlasnikom kluba i mislim da će u roku od 10ak dana Grant preuzeti Portsmouth. Koef. je već pao i na online klad. se trenutno kreće 1,67-2,50. Na Betfairu se još može uloviti koef. oko 3,40 i mislim da su dobre šanse da prođe...

Naravno, u igri su i druga imena a najveći konkurent Grantu je Alan Curbishley koji se konstantno pojavljuje među favoritima za mjesto trenera kada neki trener dobije otkaz, međutim ove sezone još nije preuzeo niti jedan klub... U igri su i druga imena kao Ericsson, Warnock, Shearer, Roeder...

http://svijetkladjenja.com/2009/02/09/tko-ce-biti-novi-portsmouthov-manager-09022009-avram-grant/

Također, u fortuni daju 3,50 da će Natko Zrnčić-Dim biti na postolju. Možda sa manjim ulogom malo navijački odigrati jer IMO nije nemoguće... Trenutno je šesti, međutim njemu slalom leži i očekujem da bude prvi nakon što odvozi svoje, a onda je moguće da par njih kiksa, iako su veće prednosti... Miller jer drugi i on ima dobre šanse negdje kiksati...

Ma vec 3 puta zaredom po jedaa par, mislim da cu preskocit danas  ;)

Pametno IMO jer nije neka ponuda. Šteta jučer za over, i ja sam na toj utakmici očekivao dosta golova, ali na talijane i francuze gotovo nikad ne igram over, pa sam to prekočio.

Ja sam jučer dobro prošao, ali u subotu me je Milan lijepo porušio a vjerujem i mnoge druge... Sada slijede prijateljski susreti rep., pa onda za vikend prvenstva a poslije Liga Prvaka... IMO period u kojem bi moglo biti dosta iznenađenja, pa neću forsirati sa ulozima...

Također, u fortuni daju 3,50 da će Natko Zrnčić-Dim biti na postolju. Možda sa manjim ulogom malo navijački odigrati jer IMO nije nemoguće... Trenutno je šesti, međutim njemu slalom leži i očekujem da bude prvi nakon što odvozi svoje, a onda je moguće da par njih kiksa, iako su veće prednosti... Miller jer drugi i on ima dobre šanse negdje kiksati...

Svaka čast Natko!!! Završio je treci  ;D 

Šteta da jučer nisu stavili komb. u ponudu...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Indianpolis Colts - Denver Broncos 15.kolo NFL-a na Lucas Oil stadionu otvaraju domaći Coltsi (3-10) protiv Denver Broncosa (4-9). Dvoboj je to ekipa kojima ova utakmica ne znači ništa te igraju za ponos jer utakmica se prenosi na nacionalnoj televiziji. Coltsi su cijelu sezonu bez startnog QB Andrew Lucka i mislima su već u idućoj sezoni. Ovaj dvoboj dočekuju sa četiri vezana poraza. QB Coltsa Jacoby Brissett bacio je 11 TD u sezoni i ima 7 INT-a protiv elitne obrane Broncosa koja je najbolja u ligi pokušati će nešto napraviti trčanjem. Frank Gore imao je izvrsnu partiju u nedjelju u snježnoj utakmici kod Buffalo Billsa. Gore je ostvario 130 yardi. Bio je to najveći učinak probijača Coltsa još od 2011godine kada je Donald Brown ostvario 161 yard.  Kako sam već spomenuo obrana Broncosa je elitna, po statistici su najbolja obrana lige no svoj loš skor mogu zahvaliti neučinkovitom napadu koji predvodi  QB Trevor Siemian. Dok rezultati na domaćem terenu još i mogu proći, u gostima su izgubili svih šest utakmica. Čak dvije gostujuće utakmice Sieman je završio sa tri bačena INT. Nešto komforniju sitauciju napad Broncosa morao bi imati večeras jer obrana Coltsa je na samome dnu. Iako je rezultatski sezona za njih završena, Broncosi se nadaju kako mogu odigrati dobru utakmicu i povezati drugu pobjedu zaredom nakon što su u nedjelju slavili protiv Jetsa 23:0.  Kvaliteta je definitivno na strani gostiju koji su prekinuli seriju od osam poraza zaredom pobjedom u nedjelju. Napad Broncosa trebao bi iskoristiti lošu obranu domaćih, dok je obrana Broncosa u velikoj prednosti protiv napada domaćih. Coltsi su tjesno izgubili kod kuće  i od Stelersa i od Titansa i sigurno se neće predati prije početka utakmice, baš zbog neuvjerljive igre Broncosa u gostima.  Ipak dojma sam kako će na krilima  pobjede protiv Jetsa, Broncosi ovdje doći do druge vezane pobjede i napokon prve gostujuće pobjede u sezoni.   TIP: Denver Broncos -2,5 

izvor: Omegasplus.com
    • Pozdrav svima. Evo me opet nakon duze ne aktivnosti na formu, jendostavno nisam stigao zadnjih 2-3 mjeseca pisati tipova a i slabo sam se kladio. Uglavnom,  danas pocinje svjetsko prvenstvo u pikadu pa evo mojih tipova za danas, a kroz dan dva malo vise dam informacija o natjecanju i natjecateljima.   S.Beaton - W. O'Connor, Beaton @ 1,66 Steve Beaton je trenutno 25 na rang lisit, a njegov protivnik 63. Beaton ima dobre rezltate u ovoj godini, ima jednu od duzih karijera (od 1972.) i iskustva mu ne fali. Ove sezone ima solidne rezultate, osvojio je players championship u wiganu i dosao u finale jos jednog takvog turnira. Njegov potivnik bit ce sjeverni irac O'Connor koji nema nekih prevelikih uspjeha, a i uz to je i u li-la fromi. Najveci dosezi ove godine su mu 2.-3. Kola raznih turnira. Kvota na pobjedu beatona je solidna ali i po meni malo velika jer beaton je u 9. Mjesecu pokazao pad forme, ali onda je uzeo mjesec dana pauze sto je rezultiralo 4-3 omjerom u sljedecim mecevima ali ta 3 poraza su od igraca iz top 10 na ljestvici.   J.Wilson - K.Ratajski, over 3.5 sets @ 1.33 ovdje imamo dva igraca u ne tako dobrim formama. Uzeo sam over 3.5 seta tj da ce svaki igrac uzet barem po set jer za dobit nekoga 3-0 u setovima treba puno koncentracije i minimalni je prostor za gresku a msiljenja sam  da niti jedan od ova dva igraca ne moze prikazati takvu igru.   ostali prijedlozi K.Ratajski @ 1.80 van Gerwen under 4.5 180s @ 1.8@ - nece ovaj mec toliko trajat da nizozemac skupi preko 4 180ki. Rijesit ce on ovo za 20-30minuta sa 3-0 najvjerovatnije.
    • Heracles - Sparta R. Jedna od dvije utakmice 16. kola nizozemske Eredivisie u četvrtak je i sudar Heraclesa i Sparte iz Rotterdama.
      Dosadašnji dio sezone trebao bi biti čvrsta podloga za vjerovanje u Heracles, sastav koji se nalazi na desetom mjestu ljestvice i koji je više od 90 posto dosadašnjih bodova osvojio na domaćem terenu.
      Od ukupno 18 bodova Heracles je sedamnaest osvojio na svom travnjaku (pet pobjeda, dva remija i jedan poraz) pa sumnjamo da će toj, inače, vrlo dobroj seriji Heraclesa na put stati Sparta, pretposljednja momčad na ljestvici, koja, zanimljivo, jedina baš uz Heracles nema niti jednu pobjedu u gostima ove sezone.
      Sparta je uoči ovog ogleda izgubila dvije prvenstvene utakmice u nizu, dok je Heracles spojio lijepa tri domaća uspjeha: Venlo (3-0), Groningen (2-1) i NAC Breda (2-1).
      Domaći teren ovdje čini veliku i ključnu razliku, a i pomnija usporedba ova dva kluba tijekom sezone također donosi prednost na stranu Heraclesa. Izvor: lutrija.hr
    • Zamalek - Ismaily | Ismaily AH 0 (1.875) bet365 Oba tima dolaze u ovu utakmicu poslije pobjede u kupu. Kada pričamo o ligaškim utakmicama, Zamalek je ima dobar niz od četiri pobjede, ali u posljednja dva kola su osvojili samo jedan bod. Problemi u administraciji i dugovi bivšem igraču Ricardu su očito upropastile atmosferu. Danas će Zamaleku nedostajati utjecajni branič Hazem Emam, veznjak Ayman Hefni i napadač Bassem Morsi zbog ozljeda. Ismaily je trenutni lider, dolaze poslije remija protiv Petrojeta (0-0) u prošlom kolu, a imaju dvije utakmice više od Al Ahlyja, njihovog rivala za osvajanje titule ove sezone. Oni moraju nastaviti sa pobjedama ukoliko žele da postanu šampioni. Najbolje utakmice Ismaily igra u gostima, gdje su ostvarili šest pobjeda u šest utakmica do sada. Ismaily ima cijelu momčad na raspolaganju. Svi igrači će biti spremni. Prošle sezone su ova dva tima odigrala dva remija i zbog toga idem na Azijski hendikep. Sretno! (Koeficijenti 14.12. u 13:58 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
  • Bet365

• Teme