Jump to content
Sign in to follow this  
eustahije

Listić za idući tjedan

Recommended Posts

ULOZIO BI 500 - 1000kn, na 2-3para, i da ukupna kvota bude cca. 3.

Imate li neke zicere za iduci tjedan, ponedjeljak 04.02, utorak 05.02, srijeda 06.02....

Hvala!!!

Molio bi Vas da pročitate "Pravila forum". Nemojte koristiti velika slova prilikom pisanja naslova tema jer to u internetskom žargonu predstavlja deranje. Također bi Vas molio da teme otvarate, u za to predviđenom dijelu foruma.

Usput da kazem, ovaj prosli tjedan sam igrao na svoju ruku i redovito bi mi jedan par zaskripao, npr.kao i danas At.Madrid koji je odigrao X, ili juce Man.Utd. ili recimo Nikola Pekovic koji je dao 20poena protiv ULKERA itd. a ja igrao under tako da moram potraziti savjet iskusnih.

Hvala !!!

Sto se tice tjednika netreba mi jer sve imam na netu.

Evo sta sam ja danas mislio odigrati, zanima me misljenje tvoje, odnosno jel trebam koji par izbjeci?

Carl Zeiss Jena - Aachen 1X 1.40   

BT/Tunis - Kamerun X2 1.30   

Egipat - Angola 1X 1.20   

Newry City - Coleraine 1X 1.25

TEČAJ : 2,73

danas i nema neke ponude ali sam odigrao tek toliko da odigram.                                                                                       

Malta-Island 2

Tunis-Cameron 2

Tampere-Espoo ispod5.5 golova

Olymp.Pireus-Reggina 2 (mladi)

Šta mislite o tome?

Sto se tice tjednika netreba mi jer sve imam na netu.

Evo sta sam ja danas mislio odigrati, zanima me misljenje tvoje, odnosno jel trebam koji par izbjeci?

Carl Zeiss Jena - Aachen 1X 1.40 

BT/Tunis - Kamerun X2 1.30 

Egipat - Angola 1X 1.20 

Newry City - Coleraine 1X 1.25

TEČAJ : 2,73

Osobno volim kupiti tjednik, iako se večina informacija može nači na netu, ali volim pročitati tjednik, jer ukoliko i jednu infomaciju saznam više o nekoj ekipi te me to odgovori ili nagovoir na igranje nekog para već mi se isplatilo...

Preferiram uzeti dva dana u tjednu kada ništa ne igram, a uvijek je jedan ponedjeljak (i obično petak...). Tada odigram rekreativno sa sitnim ulogom...

Sa Egiptom i Kamerunom se slažem,a moguće da jedna od te dvije utakmice ode u produžetke, međutim očekujem prolaz navedenih ekipa.

Carl Zeiss Jena - Aachen su sva tri znaka vrlo moguća, i statistički gledano nije za igru. Dobar je koeficijent na over, a većina njihovih utakmica ove sezone je bila sa dosta golova, tako da sam upravo to odigrao...

Newry City - Coleraine 1X 1.25  ovo nisam niti uzeo u razmatranje...

S r e t n o

Malta-Island 2

Tunis-Cameron 2

Šta mislite o tome?

Danas savjetujem ili preskakanje, ili manji ulog...

Sa Kamerunom se slažem (u SSu je 2,30 što je super koeficijent).

Reggina i Island su favoriti, međutim ne privlači me previše za igrati (moguće da jedan kiksa...).

Tampere-Espoo ispod5.5 golova - vidim da većina njihovih utakmica završava u overu (kada su međ. igrali). Ilves daje i prima dosta golova, dok je Espoo malo tvrđa ekipa. Ovisi kakav će dan imati golmani, te čija će taktika imati inicijativu na terenu, te će joj se druga ekipa morati prilagoditi...

sretno...

Danas nije neka ponuda...

Ja sam odigrao

Egipat 1X

Kamerun X2

Carl Zeiss Jena - Aachen over

Karpat (ovog me malo strah...)

Malta-Island 2

Tunis-Cameron 2

Šta mislite o tome?

Nemamo sreće sa Islandom,za sada. >:(Ne brini se Placaru bit će to na kraju duja.

Nemamo sreće sa Islandom,za sada. >:(Ne brini se Placaru bit će to na kraju duja.

Držim ti fige za Island...

Meni treba još Kamerun 1X i još jedan gol kod njemaca (CZ Jena - Aachen), ali mi danas i nije toliko bitno jer nisu neki ulozi...

Malo sam bacio oko na ponudu za ovaj tjedan, i mislim da će se moći lijepo probrati. Ima nekoliko dosta izglednih parova... Napisati ću kad malo više proučim. Ovih dana sam u gužvi, pa tamo u srijedu navečer napišem par analiza...

Malta-Island 2  1:0 >:(

Tunis-Cameron 2 0:2  ;D trenutno

Tampere-Espoo ispod5.5 golova 2:3 ;D

Olymp.Pireus-Reggina 2 (mladi) 0:3 ;D

Šta mislite o tome?

odigrao sam da mogu jedan falit pa se nadam da ću vratiti ulog

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Ja sam prilagodio sebi ovu strategiju ako to mogu sad nazvati "ovu" jer nije identicna. Posto sam vec u igri s nekoliko strategija, projekata ili kako da vec to nazovem, nisam trenutno u mogucnosti izdvojiti neki veci bankroll za ovu strategiju koju sam poceo igrati veceras te iz tog razloga ne dolazi u obzir povecanje uloga nakon promasaja, vec u slucaju istoga nastavljam s pocetnih 20. I tako isto u slucaju pogotka, tj. uzastopnog vezanja. Za pocetak idem s manjom kvotom ali i sigurnijom marginom. Cilj mi je dizati pocetni ulog kako bude banka rasla, a prvo podizanje bi bilo na 450€ bankroll-a, a pocetni ulog bi tad bio 30 po okladi. Meni nije problem sto se kvote za dvije tekme istog kluba ne daju unaprijed jer se moze odigrat single, pa samo prenijeti taj dobitak na iduci put kad taj tim bude igrao i dobijes na kraju istu kvotu kao i da si odigrao double unaprijed. Kod tvojeg nacina mi ne odgovara sto nakon promasaja se prakticki gubi dvostruko, sto bi zahtjevalo pozamasniju banku zbog moguce lose serije. Kao sto i sam znas, najbitnije je izabrati timove koji cesto pobjeduju, po mogucnosti u sto vise serija. U svakom slucaju hvala ti sto si podijelio ideju, a ja sam stvar prilagodio sebi i svojim trenutnim mogucnostima. Osim nba predictora koji mi je trenutno udarni i tu mi je najveca lova, igram takoder i opcenite, obicne tikete bez neke strategije. Samo da napomenem da sam dosad u nekih 15- tak godina kladenja isprobao zasigurno preko 20- tak razlicitih strategija, ali ono sto je najbitnije je bez obzira na strategiju moras gadati tipove. Nekim sistemima sam bio i sam autor, ali kad naide negativna serija nista ne pomaze.
    • Napravio sam racun na skrillu verifikovao identitet i jos moram adresu kako bi povecao ili dobio racun bez limita? Sa mobitela sam pokusao al nema nigdje opcije da posaljem im neki dokument za verifikaciju adrese pise da moze ako ukljucim lokaciju ili neki dokument da im saljem? Mozda samo mogu preko pc-a to?
    • Sad san sazna, trpajte na Bookera over
    • ak  imas Tipico bet tamo ga mozes  iskoristi
    • Da ti si je prilagodio i to više nije double bet već samo vezane pobjede sa ulogom koji je dobitak od prošlog kola, zanimljivo.  Šta ako padneš? Dižeš jedinicu ili ponovno sa 20 eura? Šta ako dobiješ dvije za redom, ideš dalje ili uzimaš profit i krećeš opet sa početnom jedinicom od 20 eura,... Upitna je kvota 1.40, ali kao što kažeš za početak, ako si siguran u poznavanje igre treba igrat Golden State -12 @1.90, sa 10 eura, ali bolje oprezno po tvome.  Vidiš u NBA ne daju kvote za dvije tekme istog kluba unaprijed i tu mi se gubi ideja sa početka topica, no treba vidjeti kako ovo ide,...sretno!
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme