Jump to content
Sign in to follow this  
eustahije

Listić za idući tjedan

Recommended Posts

ULOZIO BI 500 - 1000kn, na 2-3para, i da ukupna kvota bude cca. 3.

Imate li neke zicere za iduci tjedan, ponedjeljak 04.02, utorak 05.02, srijeda 06.02....

Hvala!!!

Molio bi Vas da pročitate "Pravila forum". Nemojte koristiti velika slova prilikom pisanja naslova tema jer to u internetskom žargonu predstavlja deranje. Također bi Vas molio da teme otvarate, u za to predviđenom dijelu foruma.

Usput da kazem, ovaj prosli tjedan sam igrao na svoju ruku i redovito bi mi jedan par zaskripao, npr.kao i danas At.Madrid koji je odigrao X, ili juce Man.Utd. ili recimo Nikola Pekovic koji je dao 20poena protiv ULKERA itd. a ja igrao under tako da moram potraziti savjet iskusnih.

Hvala !!!

Sto se tice tjednika netreba mi jer sve imam na netu.

Evo sta sam ja danas mislio odigrati, zanima me misljenje tvoje, odnosno jel trebam koji par izbjeci?

Carl Zeiss Jena - Aachen 1X 1.40   

BT/Tunis - Kamerun X2 1.30   

Egipat - Angola 1X 1.20   

Newry City - Coleraine 1X 1.25

TEČAJ : 2,73

danas i nema neke ponude ali sam odigrao tek toliko da odigram.                                                                                       

Malta-Island 2

Tunis-Cameron 2

Tampere-Espoo ispod5.5 golova

Olymp.Pireus-Reggina 2 (mladi)

Šta mislite o tome?

Sto se tice tjednika netreba mi jer sve imam na netu.

Evo sta sam ja danas mislio odigrati, zanima me misljenje tvoje, odnosno jel trebam koji par izbjeci?

Carl Zeiss Jena - Aachen 1X 1.40 

BT/Tunis - Kamerun X2 1.30 

Egipat - Angola 1X 1.20 

Newry City - Coleraine 1X 1.25

TEČAJ : 2,73

Osobno volim kupiti tjednik, iako se večina informacija može nači na netu, ali volim pročitati tjednik, jer ukoliko i jednu infomaciju saznam više o nekoj ekipi te me to odgovori ili nagovoir na igranje nekog para već mi se isplatilo...

Preferiram uzeti dva dana u tjednu kada ništa ne igram, a uvijek je jedan ponedjeljak (i obično petak...). Tada odigram rekreativno sa sitnim ulogom...

Sa Egiptom i Kamerunom se slažem,a moguće da jedna od te dvije utakmice ode u produžetke, međutim očekujem prolaz navedenih ekipa.

Carl Zeiss Jena - Aachen su sva tri znaka vrlo moguća, i statistički gledano nije za igru. Dobar je koeficijent na over, a većina njihovih utakmica ove sezone je bila sa dosta golova, tako da sam upravo to odigrao...

Newry City - Coleraine 1X 1.25  ovo nisam niti uzeo u razmatranje...

S r e t n o

Malta-Island 2

Tunis-Cameron 2

Šta mislite o tome?

Danas savjetujem ili preskakanje, ili manji ulog...

Sa Kamerunom se slažem (u SSu je 2,30 što je super koeficijent).

Reggina i Island su favoriti, međutim ne privlači me previše za igrati (moguće da jedan kiksa...).

Tampere-Espoo ispod5.5 golova - vidim da većina njihovih utakmica završava u overu (kada su međ. igrali). Ilves daje i prima dosta golova, dok je Espoo malo tvrđa ekipa. Ovisi kakav će dan imati golmani, te čija će taktika imati inicijativu na terenu, te će joj se druga ekipa morati prilagoditi...

sretno...

Danas nije neka ponuda...

Ja sam odigrao

Egipat 1X

Kamerun X2

Carl Zeiss Jena - Aachen over

Karpat (ovog me malo strah...)

Malta-Island 2

Tunis-Cameron 2

Šta mislite o tome?

Nemamo sreće sa Islandom,za sada. >:(Ne brini se Placaru bit će to na kraju duja.

Nemamo sreće sa Islandom,za sada. >:(Ne brini se Placaru bit će to na kraju duja.

Držim ti fige za Island...

Meni treba još Kamerun 1X i još jedan gol kod njemaca (CZ Jena - Aachen), ali mi danas i nije toliko bitno jer nisu neki ulozi...

Malo sam bacio oko na ponudu za ovaj tjedan, i mislim da će se moći lijepo probrati. Ima nekoliko dosta izglednih parova... Napisati ću kad malo više proučim. Ovih dana sam u gužvi, pa tamo u srijedu navečer napišem par analiza...

Malta-Island 2  1:0 >:(

Tunis-Cameron 2 0:2  ;D trenutno

Tampere-Espoo ispod5.5 golova 2:3 ;D

Olymp.Pireus-Reggina 2 (mladi) 0:3 ;D

Šta mislite o tome?

odigrao sam da mogu jedan falit pa se nadam da ću vratiti ulog

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Mislim da bi ovdje granica mogla biti pređena. Već sam pisao da mislim da će Eibar pobijediti u ovoj utakmici. Ove dvije ekipe su već igrale na početku sezone, gdje je Eibar pobijedio u gostima sa minimalnim rezultatom kao što sam već i naveo u ranije pisanoj analizi. Kao što vidimo u prosjeku ekipe dobijaju nešto više od 2 kartona, no u toj prvoj utakmici ova granica je bila pređena. Bilo je pet žutih kartona u prvoj utakmici i tu je utakmicu sudio upravo David Medie Jimenez. On je jedan solidan sudac, no u posljednje vrijeme se razmahao sa kartonima, gdje je u utakmici Getafe i Valencije pokazao čak 11 žutih i 1 crveni karton. U prošloj utakmici je pokazao sedam, a vjerujem da i ovdje neće tolerisati grubu igru, jer je Malaga jedna od prvih devet ekipa u ligi koje dobijaju najviše žutih kartona, no taj prosjek se razlikuje za manje od jednog kartona između tih devet ekipa i vjerujem da bi ovdje mogao da bude over. Sretno!
    • Eibar - Malaga 1 (1.61) bet365 Eibar je uspio dobiti tri utakmice u nizu u posljednje vrijeme i sa 27 bodova se nalaze na sredini tabele u ovom trenutku. Izgubili su sa 1-0 kod kuće protiv Atletico Madrida u prošloj utakmici, ali prije tog poraza su pobijedili Las Palmas u gostima, zatim 2-1 kod kuće protiv vrlo jake Valencije ove sezone, dok su pobijedili i Gironu sa 4-1 kod kuće. Pobijedili su četiri od posljednjih pet utakmica, a tri od te četiri pobjede su ostvarili sa dva ili više golova razlike. Prošle sezone su postigli tri gola Malagi kod kuće, gdje su pobijedili utakmicu sa 3-0 i zadržali mrežu netaknutom. Malaga ima zaista tešku sezonu do sada, jer se nalaze na posljednjem mjestu na tabeli u ovom trenutku sa 11 bodova i vjerojatno će ispasti. Vrlo su loši u gostima, jer su izgubili devet od posljednjih 10 gostujućih utakmica. Pobijedili su samo Real Sociedad koji je imao problema sa obranom. Eibar je solidan kod kuće, u dobroj su formi što se tiče postizanja golova i vjerujem da će ovdje ostvariti pobjedu. Sretno! (Koeficijenti 22.1. u 15:49 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
    • Swansea - Liverpool 

24.kolo zaključiti će večeras dvobojem na Liberty stadionu Swansea i Liverpool. Domaći Labudovi čvrsto drže posljednje mjesto na ljestvici sa samo 17 bodova. Liverpool je četvrti sa 47 bodova a eventualnom pobjedom ponovno će se izjednačiti sa Chelsea i doći na samo 3 boda zaostatka od drugog mjesta na tablici. "Ovo je borba Davida i Golijata, no iznenđanja su moguća i mi ćemo se truditi napraviti jedno u ovom dvoboju." izjavio je trener domaćih Carlos Carvalhal. U tri utakmice koliko vodi Swansea uisao je pobjedu i remi. Labudovi su i dalje daleko od sigurne zone no dolazak novog trenera ipak je dao dozu samopuzdanja i vjere u momčad.  Liverpool je drugi najjači napad lige tako da je dobra vijest za domaće što se na teren vraća branič Kyle Naughton koji je odradio tri utakmice suspenzije. Liverpool na ovo gostovanje dolazi nakon najveće pobjede ove sezone, trijumfa protiv lidera prvenstva Manchester Citya. Odlazak Coutinha u Barcelonu pao je u drugi plan nakon maestralne igre Redsa posebno u napadačkom dijelu. Tri primlejna gola ponovno su pokazala koliko je obrana Kloppove momčadi nepouzdana i zato je odlična vijest što je za ovaj dvoboj spreman Virgil van Dijk. Najskuplji branič na svijetu danas će prvi puta debitirati u prvenstvenoj utakmici u dresu Liverpoola. "Swansea je posljednja no imaju novog trenera i vidi se napredak." oprezno je najavio ovaj dvoboj Jurgen Klopp. Liverpool je na Anfieldu bio bolji sa 5:0 u utakmici igranoj na Boxing day, a na klupi Swansea sjedio je privremeni trener Leon Britton. Ovdje ne treba trošiti puno riječi o tome tko je bolja momčad. Jasno je da je to Liverpool kome je pobjeda protiv lidera prvenstva u zadnjem kolu dodatno povećala samopuzdanje. Iako Liverpool jaše na odličnom nizu od 14 utakmica bez poraza, Kloppova ekipa često se muči sa tvrdim obranima koje nekada teško probijaju. Swansea nema puno opcija u napadu kojom bi mogla našteti nepouzdanoj Liverpoolovoj obrani i zato je za očekivati njihovu čvrstu igru kojom bi maksimalno umanjili kreativnost gostiju. Kako god trojac Salah, Firmino i Mane tražiti će načina za probiti domaćine i s obzirom na izvrsnu formu u kojoj trenutno jesu očekujem da ovdje ostvare pobjedu.

izvor: omegasplus.com

TIP: HT/FT Liverpool 1,83  
    • Juventus - Genoa | Juventus AH -1.5 (1.70) bet365 Juventus se ponovo bori za titulu ove sezone u Seriji A, nakon što su osvojili nekoliko titula u nizu, ali ove sezone imaju mnogo jaču konkurenciju u Napoliju, koji je četiri boda iznad njih na prvom mjestu sa utakmicom više, koju je Napoli igrao jučer protiv Atalante, gdje su pobijedili sa 1-0 u gostima. Genoa se nalazi na sredini tabele, oni nisu loš tim, ali se jednostavno ne mogu porediti sa Juventusom u ovoj utakmici. Ustvari, ova dva tima su se sastala u kupu već jednom i iako je Juventus malo rotirao svoj sastav u toj utakmici, uspjeli su postići dva gola i pobijediti utakmicu sa dva razlike na kraju. Dyabala neće igrati za Juventus, ali on je bio više rezerva za njih ove sezone, Buffon je pod znakom pitanja, ali to nije prevelik problem za Juventus, jer će oni vjerojatno dominirati posjedom u ovoj utakmici i teško da će Genoa napraviti neke probleme u obrani. Prošle sezone je Juventus pobijedio Genou sa 4-0 kod kuće u ligi i mislim da će i sada biti neki sličan rezultat. Zbog toga igram azijski hendikep. Sretno! (Koeficijenti 22.1. u 15:23 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
  • Bet365

• Teme