Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Vagabundo

Ponedjeljak - 16.02.2008. (Listić dana)

5 objava u ovoj temi

Pon se obicno ne kladi jer ponuda nije bas nesto ali ja sam danas pronasao dva para  ;)

Arsenal FC - Cardiff City 1

-Wenger je izjavio da ove sezone moraju osvojit neki trofej i da im je glavni cilj FA cup.

Pittsburgh Penguins kod New York Islanders 1x

Ako netko ima neki tenis neka doda jer bi mi taman dosao jos jedan par, al i ovak je tecaj 1,95

Kao što se zna Eduardo je spreman za igru, ali mala je vjerovatnost da će zaigrati danas. Eboue je suspendiran, Ramsey je upitan, dok se Clichy oporavio od ozljede glave koju je zaradio u zadnjoj utakmici protiv Tottenhama. Kod Cardiffa ozljeđen je prvi golman Enckelman i to na dva mjeseca, tako da će njegovo mjesto zauzeti Tom Heaton. Stephen McPhail je također out zbog ozljede zadobivene prošli tjedan, ali zato se u sastav vraćaju Gabor Gyepes i Peter Whittingham. Inače Cardiff kao gost u prvoj ligi ima omjer 4:9:2 i gol razliku 18:15.

Cardiff će istračati u najjačem mogućem sastavu, a ovo su igrači Arsenala koji kunkuriraju za prvih 11: Fabianski, Sagna, Gallas, Djourou, Clichy, Nasri, Denilson, Song, Wilshere, Vela, Bendtner, Almunia, Van Persie, Toure, Eduardo, Gibbs, Randall, Ramsey

Za očekivati je jednu tvrdu utakmicu i vjerovatno ne baš laganu pobjedu Arsenala (ako uopće bude pobjeda) , jer za Arsenal će ipak igrati uglavnom "klinci" , a Cardiff je očito tvrd orah u gostima jer su dosad u 15 utakmica samo dva puta izgubili.

Pon se obicno ne kladi jer ponuda nije bas nesto ali ja sam danas pronasao dva para  ;)

-Wenger je izjavio da ove sezone moraju osvojit neki trofej i da im je glavni cilj FA cup.

Ako netko ima neki tenis neka doda jer bi mi taman dosao jos jedan par, al i ovak je tecaj 1,95

Slažem se sa ovakvim razmišljanjem, samo što bi na ovu utakmicu iz NHL-a odigrao da će biti 6 ili više golova (ili više od 5.5 golova, ovisi šta je u ponudi) jer do sada su igrali 3 tekme i svaku je pobjedio Pittsburgh i to sa 4:3 i 5:3 u NY i sa 9:2 u Pittsburghu (sve su bile pune golova, a sa ovakvom obranom Penguinsa opet bi moglo biti puno golova na utakmici)

Kao što se zna Eduardo je spreman za igru, ali mala je vjerovatnost da će zaigrati danas. Eboue je suspendiran, Ramsey je upitan, dok se Clichy oporavio od ozljede glave koju je zaradio u zadnjoj utakmici protiv Tottenhama. Kod Cardiffa ozljeđen je prvi golman Enckelman i to na dva mjeseca, tako da će njegovo mjesto zauzeti Tom Heaton. Stephen McPhail je također out zbog ozljede zadobivene prošli tjedan, ali zato se u sastav vraćaju Gabor Gyepes i Peter Whittingham. Inače Cardiff kao gost u prvoj ligi ima omjer 4:9:2 i gol razliku 18:15.

Cardiff će istračati u najjačem mogućem sastavu, a ovo su igrači Arsenala koji kunkuriraju za prvih 11: Fabianski, Sagna, Gallas, Djourou, Clichy, Nasri, Denilson, Song, Wilshere, Vela, Bendtner, Almunia, Van Persie, Toure, Eduardo, Gibbs, Randall, Ramsey

Za očekivati je jednu tvrdu utakmicu i vjerovatno ne baš laganu pobjedu Arsenala (ako uopće bude pobjeda) , jer za Arsenal će ipak igrati uglavnom "klinci" , a Cardiff je očito tvrd orah u gostima jer su dosad u 15 utakmica samo dva puta izgubili.

Ma stoji sve to sto si reko ali Wenger mora osvojt nesto ove sezone, a i vrijeme je da osvoji. Tako da mislim da bi mogo stavit jacu postavu nego sto inace klince baca u vatru jer mu je sad FA Cup glavni cilj. A iako je Arsenal u krizi sa pravom postavom i jos kod kuce, mislim da Cardiff ima minimalne sanse onda

Arsenal 4:0 Cardiff  ;D

20'min Eduardo

33'min Bendtner

----------------

60'min Eduardo

90'min Van Persie

Pittsburgh 2:2 NY Islanders  8)

12'min Campoli

19'min Malkin

-------------

14'min Nielsen

18'min Whitney

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Barcelona-Crvena Zvezda (ki) 2 1.80 unibet/Willim Hill  Pala je kvota dobro, ali meni i dalje ima vrijednost. Zvezdi jako treba pobjeda, bore se za playoff. Barci ne treba, ne mogu proći a i u očajnoj su formi. Danas su bez Tomića i možda Faveranija što su bitni izostanci. Sa Zvezdom je otputovao i Jović i ako i on zaigra bit će samo dodatni plus.
    • Evo da se i ja pridružim, zasad ću postaviti ove parove kao nekakvu osnovnu misao vodilju za danas, a tijekom dana ću malo korigirati parove i provjeriti vijesti vezane za susrete da smanjim rizik jer nakon dva dana promašaja vrijeme je da kakav takav tiket prođe.   Italija-Albanija Italija je višestruko kvalitetnija i bolja momčad, pogotovo kada igraju kod kuće. Gore se pisalo o izostancima s albanske strane, pa ću samo napisati za Italiju da je Chiellini out već neko vrijeme, a spominje se po portalima da je Bonucci propustio trening zbog viroze/gripe i da je upitan za večeras. Italija ima dovoljno kvalitete da bez problema "pokrpa" izostanke pogotovo protiv reprezentacije ovog kalibra, tako da me ne plaši Bonuccijev izostanak. Italija se bori za prvo mjesto i mislim da će se tako i postaviti u ovoj utakmici od samog starta. Pošto je koeficijent na pobjedu Italije takav kakav je, a pošto je i igra Talijana takva kakva je razmišljam odigrati pobjedu bez primljenog gola što je koeficijent 1,65 u germaniji, a oko 1,60 u unibetu.    Hrvatska-Ukrajina Vrsaljko, Ćorluka, Perišić su out. Piše se da će u obrani igrati Vida-Mitrović (CB), a na boku Pivarić-Jedvaj(LB-RB). Ukrajinci najavljuju da neće pasti bez ispaljenog metka i da nas planiraju zaustaviti na sredini terena. Očekujem agresivnu igru i s jedne i s druge strane i zato razmišljam o overu kartona od 4,5.  Mislim da će ovi nestandardni igrači iz obrane večeras gristi i trgati da se pokažu u najboljem svjetlu i da slučajno ne skrive gol pa da im to obilježi daljnju potencijalnu reprezentativnu karijeru. Provjerio sam suca na dvije različite stranice (worldreferee i soccerbase) i njegov prosjek kartona je oko 4. Još razmišljam da malo zabiberim listić pa da odigram da će Vida dobiti žuti karton po koeficijentu 3,50 (unibet).   Fritz- Kohlschreiber Fritz napreduje, igra solidno pogotovo na američkom tlu. O Kohlschreiberu više ne znam šta da mislim, prije sam imao osjećaj da ne može napredovati na rankingu zbog užasnog ždrijeba na gotovo svakom jačem turniru, a onda me čovjek razuvjeri porazima od kojekakvih Kližana i Almagra(na hardu). Sve u svemu ne vidim da će ijedan od ove dvojice razmontirati onog drugog pa mi se nameće over gemova.  Vjerojatno su u lokalnim kladama stavili 22,5 , ak ne i 23,5..ali na unibetu sam jučer navečer vidio marginu 19,5 koef cca 1,30 što je po meni sasvim pristojno za iskombinirat s ostalim parovima.   Poslijepodne ću nadopuniti ove kosture od analiza i malo podrobnije napisati razloge igranja, vjerojatno uz dodatak 1-2 para za sutra i preksutra da podebljam kvotu.
    • Austrija – Moldavija. Austrija je bila hit kvalifikacija za Euro 2016., ali je na završnom turniru u Francuskoj razočarala i ispala u skupini s jednim osvojenim bodom, a ništa bolje nije krenula ni u ovaj ciklus. Preciznije, počelo je pobjedom u Gruziji, ali onda us uslijedili remi u Beču sa Walesom, te porazi u Beogradu od Srbije, a pogotovo onaj posljednji, opet na svom “Prateru” od Irske (0:1). Tako su već sad, na polovici turnira u očajničkoj poziciji, naravno da bi sve osim trijumfa u ovom meču značilo i konačni oproštaj od snova za Rusiju 2018. No, za očekivati je uvjerljivi trijumf domaćina u ovom meču. Moldavija je, naime, i u ovom ciklusu nastavila već znanu tradiciju, po kojoj je totalni autsajder u svim svojim nastupima. Upisala je jedan bod (u Gruziji), sve ostalo izgubila, u 4 meča primila je 11 pogodaka (a zabila 2). Teško je vjerovati da će im saldo izgledati bolje nakon večerašnjeg susreta u Beču. Brojke: Austrija je dobila 3 od 4 međusobna meča, uključujući i oba u kvalifikacijama za Euro 2016., ali tijesno, sa 2:1 i 1:0, a još se pamti da je izgubila u Moldaviji 2003. u kvalifikacijama za Euro 2004. (bilo je 1:0 za Moldaviju, što je njima i dan-danas jedan od većih uspjeha ikada). ITALIJA – ALBANIJA Italija je izvukla maksimum na Euru kad je stigla do četvrtfinala, ispavši od Nijemaca nakon jedanaesteraca, a dobro su „Azzurri“ otvorili novi ciklus sa izbornikom Venturom, svladali su Izraelce i Makedoniju vani (makar su se u Skoplju jedva izvukli u finišu preokretom za 3:2), dok su u derbiju u Torinu odigrali 1:1 sa Španjolcima. U Palermu, jasno, imaju imperativ pobjede u ovom meču. Albanija je napravila najveći uspjeh u svojoj povijesti plasmanom na Euro 2016., a njihov izbornik Talijan De Biasi, imat će poseban motiv „zapapriti“ svojima ovog petka. „Orlovi“ su već u velikim problemima, jer su – nakon startnih pobjeda nad Makedonijom i Lihtenštajnom – izgubili doma od Izraela i Španjolske, te praktično ostali bez realnih izgleda za novi plasman na veliku scenu! KOSOVO – ISLAND Kosovo debitira u kvalifikacijskom ciklusu i to će im, ne samo u sportskom aspektu, (p)ostati kao veliki uspjeh, dok će one na terenu morati još pričekati. Upisali su samo bod u 4 kola (osvojen u Finskoj), a teško će poboljšati bilancu u petak u Skadru. Island je  bio hit Eura, sve do četvrtfinala kad su naletjeli na Francuze,  a dobro je krenuo i u ovom ciklusu, remijem u Ukrajini i pobjedama nad Finskom i Turskom, a potom je očekivano izgubio kod Hrvatske (0:2). Da bi ostali u trci za vrh, moraju uzeto pun plijen u ovom meču. izvor: psk.hr
    • Pokupio sam nešto manjih kvota, čini mi se ok duplanje. UNICS-CSKA (ki) 2
      Darussafaka-Galatasaray (ki) 1
      Italija-Albanija 1
      Španjolska-Izrael 1 Marathon 2.10  - UNICS je u očajnoj formi, nalaze se na predzadnjem mjestu sa omjerom 7-20. U posljednjih 20 utakmica imaju samo 3 pobjede a jedna od te 3 pobjede je iz Eurolige, protiv Bamberga 12.1. Nakon te pobjede, vezali su 10 poraza u Euroligi i uništili sebi bilo kakvu nadu za playoff. CSKA se bori za prvo mjesto sa Realom, a prijeti i Olympiacos koji je udaljen samo jednu pobjedu od njih. Za goste je dobro to što danas igraju Oly i Real tako da imaju priliku pobjeći barem malo jednima ili drugima. U posljednjih 20 utakmica između UNICSA i CSKA, CSKA je slavila 19 puta. - Darussafaka se bori za playoff i danas im je must win. Igraju protiv Galatasaraya kojemu ne treba ni za šta. Galata zna biti neugodna ekipa, često i iznenade, ali Daru ovo jednostavno mora dobiti. - Italija ne smije kiksati u ovakvim utakmicama. Bore se sa Španjolskom za to prvo mjesto, dolazi im Albanija koja je nakon dvije uvodne pobjede protiv Makedonije i Lihtenštajna, vezala dva poraza protiv Španjolske i Izraela. Gosti ne mogu računati na prvog golmana Berishu i na braniča Djimistija, obojica su dobili crvene kartone protiv Izraela. Tale su daleko kvalitetnija repka i vjerujem da dobijaju ovo. - Mislim da Španjolci neće imati tako lagan posao koliko kvote govore, ali kao i u slučaju gore, ovo moraju dobiti. Dijele prvo mjesto sa Talijanima i svaki kiks ih može udaljiti od prvog mjesta i izravnog plasmana na SP. Izrael im je prvi pratitelj, ali su oni imali i dosta sreće. Albanci protiv njih u 55 minuta dobili dva crvena, Makedonci kod 1:2 fulali penal u 95, minuti i slično. Izrael je u Španjolsku stigao bez prvog golmana Goresha,a falit će još branič Ben Harush, veznjaci Buzaglo i Kayal, i napadač Atara.
    • Važan info ukoliko razmišljate o basket tekmi Barsa - Zvezda:  "U petak 24. marta u okviru 28. kola Evrolige u Blaugrani će ekipa Barcelona dočekati Crvenu Zvezdu od 21h.   U medijima se proteklog dana našao Stefan Jović u medijima, kao pojačanje Barce, međutim njegov menadžer je demantovao sve ove navode, baš kao i sam klub koji je na sajtu osuo paljbu po neozbiljnom mediju.   Katalonci igraju ovaj meč samo radi prestiža, a koliko će motiva imati protiv Crvene Zvezde koja ih je pobedila u Beogradu rezultatom 76-65, ostaje da se vidi. Za Barcu ni u ovom meču neće nastupati Justin Doellman i Vitor Faverani. Pored dvojice povređenih igrača, Barca će biti i bez još jednog centra – Anta Tomića. Hrvatski centar je udario laktom Carrolla što sudija nije video u toku meča, ali nakon pregledanja snimka odlučeno je da bude novčano kažnjen i suspednovan sa sledećeg meča.   Trener Dejan Radonjić nije govorio o tome da li će Stefan Jović nastupiti na meču, već ostaje samo vest od pre 2 dana da je napredovao u treninzima i da se oseća bolje." Izvor: sportskenovosti.net Vijesti s ovog sajta mi nisu donosile razočaranja, plus Barsa igra za prestiž, Zvezda za prolaz. Mislim da domaći bez centara nemaju puno šanse. Naravno, sve je moguće, ali danas Zvezda ima veliku prednost.
    • Najava sezone – Formula 1 2017.
      Najava sezone – Formula 1 2017.
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Diego Simeone: Imao sam 35 milijuna razloga da napustim Atletico
      Diego Simeone: Imao sam 35 milijuna razloga da napustim Atletico
    • Unibet kladionica potpisala ugovor sa novim ambasadorom
      Unibet kladionica potpisala ugovor sa novim ambasadorom
    • Gianluigi Buffon protiv Albanije slavi jubilej
      Gianluigi Buffon protiv Albanije slavi jubilej
    • Sin legendarnog Kluiverta otkrio u kojem klubu bi volio zaigrati jednog dana
      Sin legendarnog Kluiverta otkrio u kojem klubu bi volio zaigrati jednog dana
    • Joe Hart uradio sjajnu stvar nakon gola Lukasa Podolskog
      Joe Hart uradio sjajnu stvar nakon gola Lukasa Podolskog
    • Wayne Rooney odlučio: Na ljeto napušta United i odriče se pola svoje plate samo da bi ostao u Premier  ligi
      Wayne Rooney odlučio: Na ljeto napušta United i odriče se pola svoje plate samo da bi ostao u Premier ligi
    • Tko će osvojiti 1.HNL? Dinamo ili Rijeka?
      Tko će osvojiti 1.HNL? Dinamo ili Rijeka?
    • VIDEO: Sjajan pogodak Podolskog u oproštajnoj utakmici od reprezentacije
      VIDEO: Sjajan pogodak Podolskog u oproštajnoj utakmici od reprezentacije
    • Jerko Leko: Policajci nam nisu smjeli ništa, kod našeg kampa je stajala vojska
      Jerko Leko: Policajci nam nisu smjeli ništa, kod našeg kampa je stajala vojska
    • Čeferin: Ne smijemo se plašiti da nešto promijenimo
      Čeferin: Ne smijemo se plašiti da nešto promijenimo
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE