Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Bwin


Gumi

Recommended Posts

Dakle pri uplati sa Visom dobijem ovu poruku:

Plaćanje nije izvršeno uslijed naših sigurnosnih postavki. Molimo, odaberite drugi način plaćanja.

Što bi to moglo biti? Najme uplacivao sam kolegama na bwin isto pare ... dal je to neka zastita ako sistem registrira 2 uplate zaredom sa istog racuna pa nemozes vise 3 put uplatit neko vrijeme?

Link to comment
Share on other sites

Dakle pri uplati sa Visom dobijem ovu poruku:

Plaćanje nije izvršeno uslijed naših sigurnosnih postavki. Molimo, odaberite drugi način plaćanja.

Što bi to moglo biti? Najme uplacivao sam kolegama na bwin isto pare ... dal je to neka zastita ako sistem registrira 2 uplate zaredom sa istog racuna pa nemozes vise 3 put uplatit neko vrijeme?

A koji je načn placanja? Debitne kartice, moeybookers...?

Link to comment
Share on other sites

Dakle pri uplati sa Visom dobijem ovu poruku:

Plaćanje nije izvršeno uslijed naših sigurnosnih postavki. Molimo, odaberite drugi način plaćanja.

Što bi to moglo biti? Najme uplacivao sam kolegama na bwin isto pare ... dal je to neka zastita ako sistem registrira 2 uplate zaredom sa istog racuna pa nemozes vise 3 put uplatit neko vrijeme?

A koji je načn placanja? Debitne kartice, moeybookers...?

Debitnom...

Link to comment
Share on other sites

Dakle pri uplati sa Visom dobijem ovu poruku:

Plaćanje nije izvršeno uslijed naših sigurnosnih postavki. Molimo, odaberite drugi način plaćanja.

Što bi to moglo biti? Najme uplacivao sam kolegama na bwin isto pare ... dal je to neka zastita ako sistem registrira 2 uplate zaredom sa istog racuna pa nemozes vise 3 put uplatit neko vrijeme?

Hm... stvarno nebi imao ideju gdje je problem. Moguće da ne dozvoljavaju sa jedne kartice uplatu na više računa jer im to može ukazivati da je jedna osoba otvorila viš računa kako bi iskoristila više bonusa pri registraciji (za svaki account)...

Najbolje bi bilo kontaktirati bwin, a poslije i banku emailom kako bi vidio gdje je problem. Ako ništa prebaci novce na moneybookers account, pa sa njega na kladionicu (ovako bi trebalo raditi a ako opet javi neku grešku onda je problem u kartici)...

http://svijetkladjenja.com/savjeti/nacini-online-placanja/moneybookers/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E riješio sam problem što se tiče kartice tako da nema problema sada.

Sada da te pitam, pošto imaš vjerujem i ti na bwinu račun. Jesi li ikada podizao novac odande?

Koje su procedure? Da li isplatu vršiš direkt na karticu ili je najbolje na moneybookers da isplate pa preko moneybookersa na karticu? (Tako se nezna da je isplaceno iz kladionice pretpostavljam?) Jer sam cuo da je za HR podrucje inozemno/online klađenje zabranjeno, pa šta bi bilo da mi sjednu pare direkt iz kladionice na račun, problemi itd..??

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

E riješio sam problem što se tiče kartice tako da nema problema sada.

Sada da te pitam, pošto imaš vjerujem i ti na bwinu račun. Jesi li ikada podizao novac odande?

Koje su procedure? Da li isplatu vršiš direkt na karticu ili je najbolje na moneybookers da isplate pa preko moneybookersa na karticu? (Tako se nezna da je isplaceno iz kladionice pretpostavljam?) Jer sam cuo da je za HR podrucje inozemno/online klađenje zabranjeno, pa šta bi bilo da mi sjednu pare direkt iz kladionice na račun, problemi itd..??

Hvala!

Mislim da im prvi put prije isplate trebaš poslati sken osobne ili nekog drugog dokumenta da bi utvrdili voj identitet tj. verificirali račun...

Više puta sam dizao novac i svaki put sam isplatu vršio direktno na karticu i nikada nije bilo nekih problema, a ako u buducnosti bude lako se novac prebaci na moneybookers pa sa njega na banku...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 3 years later...

Vec dugo sam bio član bwina, i prije nekih pola godine su mi ponudili da postanem neki premium clan i sad kad god se ulogiram u bwin prebaci me na taj premium i tamo se isto moze kladit igrat poker itd. Normalno sam uplacivao novce i kladio se i sad kad sam ih iso podignut vec dva puta za redom mi kaze da su novic vraceni nazad na moj racun na taj premium account, da provjerim kod banke dali imam zabranu uplacivanja novca sa kladionica. Kakva je to glupost kak su mi mogli skinut a ne mogu mi vratiti?

Dali je itko imao slican problem?

Link to comment
Share on other sites

Vec dugo sam bio član bwina, i prije nekih pola godine su mi ponudili da postanem neki premium clan i sad kad god se ulogiram u bwin prebaci me na taj premium i tamo se isto moze kladit igrat poker itd. Normalno sam uplacivao novce i kladio se i sad kad sam ih iso podignut vec dva puta za redom mi kaze da su novic vraceni nazad na moj racun na taj premium account, da provjerim kod banke dali imam zabranu uplacivanja novca sa kladionica. Kakva je to glupost kak su mi mogli skinut a ne mogu mi vratiti?

Dali je itko imao slican problem?

Ja bih svakako preporučio koristiti paysafe

Link to comment
Share on other sites

Vec dugo sam bio član bwina, i prije nekih pola godine su mi ponudili da postanem neki premium clan i sad kad god se ulogiram u bwin prebaci me na taj premium i tamo se isto moze kladit igrat poker itd. Normalno sam uplacivao novce i kladio se i sad kad sam ih iso podignut vec dva puta za redom mi kaze da su novic vraceni nazad na moj racun na taj premium account, da provjerim kod banke dali imam zabranu uplacivanja novca sa kladionica. Kakva je to glupost kak su mi mogli skinut a ne mogu mi vratiti?

Dali je itko imao slican problem?

Bwin nažalost više nije ono što je bio. Do prije par godina kod njih sam jako često igrao, te su mi bile u top 3 kladionice na kojima sam imao sredstva. Nažalost, znatno su se pokvarili, promijenili su se vlasnički odnosi odnosno bwin i PartyGaming, tada dvije konkurentske komapnije, su se spojile u jednu i od tada dolazi u velikim zaokretima u politici. 

 

Osobno mi se čini da im je ponuda znatno lošija, više su se usmjerili na neka druga tržišta, tako da im igrači iz naših krajeva nisu primarni, a i kladioničarska ponuda više nije toliko podređena ovim prostorima.

 

Uglavnom moja preporuka je da umjesto bwina otvorite račun kod bet365 kladionice koje je broj 1 kada je klađenje u pitanju već dugi niz godina. 10bet daje 200€ bonusa za nove korisnike a bet at home 100€.

 

Ili pogledajte trenutno najpopularnije online kladionice i bonuse koje nude, njihova sučelja i sl. te odaberite onu koja vam se sviđa...

 

ybJuR99.png

 

Za bwin nažalost, koliko god sam nekad kod njih puno igrao, ne mogu trenutno nikome preporučiti jer su katastrofa za dosta stvari. Ja sam zadnji listić tamo uplatio prije 3-4 godine, a više puta sam im pogledao ponudu. Znam dosta ljudi kojima su, iz Hrvatske, i limitirali uplate pa im je max. ulog po paru 10€ ili manje...

Link to comment
Share on other sites

hvala na informacijama, ali dali netko zna kako da dobim svoje novce nazad?

 

Probaj uplatiti 10€ (ili koji je već minumum za uplatu) putem Skrilla da ti se omogući i isplata putem Skrilla. Onda odmah možeš zatražiti isplatu putem Skrilla na račun s kojeg si izvršio uplatu. Ne bi trebalo biti problema kod tog načina isplate..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kladim se većinom na tenis te znam da se u bwinu predaja ne računa kao koef. 1. Znam da su se srozali, ali jel bi se isplatilo ponekad uplatiti okladu tamo jer nekad se isplati odigrat upravo da se predaja ne računa. Primjer je sad bio meč Scwartzmana i Berloqa gdje sam i mislio da će mu ovaj predat ukoliko će gubit jer to radi stalno u zadnje vrijeme. Na 6:1 4:1 je naravno predao te je koef bezveze bio 1.

Ubiti, jel su baš toliko govno ili su oke za nekad se kladit?

Link to comment
Share on other sites

On 11/21/2016 at 5:09, Gigi said:

Kladim se većinom na tenis te znam da se u bwinu predaja ne računa kao koef. 1. Znam da su se srozali, ali jel bi se isplatilo ponekad uplatiti okladu tamo jer nekad se isplati odigrat upravo da se predaja ne računa. Primjer je sad bio meč Scwartzmana i Berloqa gdje sam i mislio da će mu ovaj predat ukoliko će gubit jer to radi stalno u zadnje vrijeme. Na 6:1 4:1 je naravno predao te je koef bezveze bio 1.

Ubiti, jel su baš toliko govno ili su oke za nekad se kladit?

Nekad davno bili su u top5 kladionica, međutim lošim vođenjem i nekim promašajima pali su na niske grane. Nedavno ih je preuzela ista kompanija koja je vlasnik Sportingbeta i očekujem da će stvari krenuti na bolje. 

Koliko vidim trenutno imaju promociju u kojoj daju 50EUR za nove korisnike. Mislim da promocija vrijedi i za igrače sa naših prostora, jedino je problem što skrill nije naveden kao način uplate, pa bi riješenje bilo koristiti skrill karticu koja je MasterCard ;)

Ako netko testira bonus neka javi kako je prošlo.

BWIN 50EUR

Link to comment
Share on other sites

On 11/21/2016 at 10:25, VladimirMasic said:

nisam bio odavno na bwin znaci vise nedaju deposit preko skrill nisam to znao hvala za info.

Moguće je i dalje uplatiti sredstva preko skrilla. Ja sam govorio o bonusu. Prema pravilima bonusa prva uplata mora biti napravljena na jedan od načina (na listi nije skrill) kako bi se dobio bonus.9SVnIzp.png13aLiQo.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
prije 56 minute, Galacticos said:

Jel igra netko opet u bwinu, vidim da dijele i neke bonuse, pa jel ima kakvih iskustava do sad  dobrih losih..

Ja tamo imam račun već godinama. Za neke stvari su dobri, najveća mana im je 4,90% provizija kada se uplaćuje sa skrilla. Prednosti: Veliki broj razrada i specijalnihh oklada, česte greške u ponudi, odnosno 30-50% bolji koeficijenti na razrade (primjer over 5,5 kartona za Ligu Prvaka, drugdje je 1,85 a oni daju 2,40). 

Welcome bonus je 25€, a uz to imaju odličnu promociju gdje na temelju jučerašnjeg prometa dobivaš besplatne oklade sljedećeg dana, što je za one koji igraju na dnevnoj bazi mislim odlično. Vjerujem da će biti puno valuebetova iz njihove ponude pa preporučujem da, oni koji misle pratiti, otvore račun. Vjerujem i da će itekako nagrađivati članove iz regije, kao što su sa ranije navedenom promocijom i počeli, budući da su vlasnici Sportingbet kladionice, koja izlazi sa ovog tržišta, kupili bwin te odlučili preko Bwina probati osvojiti dobar dio tržišta. Tu je i b'inside program gdje se skupljaju bodovi za aktivnost, a bodovi se kasnije mogu zamijeniti za razne nagrade, od besplatnih oklada do mobitela, laptopa i sl. 

BWIN 25€ WELCOME BONUS

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use