Jump to content
Sign in to follow this  
Laszlo

Četvrtak-19.02.2009.

Recommended Posts

Evo jedan za četvrtak...

1.4. Zabranjeno je promovirati stranice ili usluge bez odobrenja administratora ili vlasnika portala;

http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=2.0

O.Marseille-Twente           1x      1,12

FC Kopenhagen-Man.City    x2     1,32

Fiorentina-Ajax                 1x     1,10

San Jose-Los Angeles         1      1,60

Monaco-Vassalo Arg.          1      1,25

Dulko-De Los Rios              1      1,30

Sretno svima!

pozz svima, evo jedan teniski za danas

acasuso(-4,5) - fognini    2    1,85

simon(-4,5) - Schuettler    2   1,90

hewitt - guccione (22,5)    2   1,85

đoković - hernych (19,5     1   1,85

tsonga(-4,5) - bolelli         2    1,85

koef: 22,256   @mediabet

Shakhtar D. - Tottenham (19:45)

tip 1

2.10

Englezi u Donjeck dolaze bez gotovo pola ekipe. Robbie Kean, Čorluka i Pavljučenko nemaju pravo nastupa u europi, jer su već igrali za svoje bivše klubove, dok je Luka Modrić ozljeđen i neče ga biti u večerašnjem dvoboju. Kada se uzme u obzir da Tottenham ne stoji najbolje u premierligi, te se u istom bori za opstanak, sasvim je jasno da im danas neće biti nimalo lako u Donjecku.

tip 1

2.10

Englezi u Donjeck dolaze bez gotovo pola ekipe. Robbie Kean, Čorluka i Pavljučenko nemaju pravo nastupa u europi, jer su već igrali za svoje bivše klubove, dok je Luka Modrić ozljeđen i neče ga biti u večerašnjem dvoboju. Kada se uzme u obzir da Tottenham ne stoji najbolje u premierligi, te se u istom bori za opstanak, sasvim je jasno da im danas neće biti nimalo lako u Donjecku.

Apsolutno podržavam ovaj pick, i to ću sigurno odigrati. Jedino me muci koji par još dodati... Razmatram Olympique Marseille... hm...

tip 1

2.10

Apsolutno podržavam ovaj pick, i to ću sigurno odigrati. Jedino me muci koji par još dodati... Razmatram Olympique Marseille... hm...

ja se bojim Olipyca..nevolim te francuze igrati....ja cu najvjerovatnije singl odigrati.....a razmatram fiorentinu  1 ili over

tip 1

2.10

Apsolutno podržavam ovaj pick, i to ću sigurno odigrati. Jedino me muci koji par još dodati...

maxima gonzaleza @ 1,65

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this