Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Subota 21.02.2009. (listic dana)

Recommended Posts

Argh opet sam zakasnio na skijanje  :(

Danas treba pazljivo odigrat ako se igraju veliki klubovi posto samo za 3 dana se igra Liga Prvaka (napokon sam ju doceko  ;D )

Izdvojio sam ove parove:

Arsenal - Sunderland 1

-Wenger ak zeli ostat na klupi osim sto mora osvojit neki trofej treba osigurat da klub igra i u Ligi Prvaka naravno. Nakon sto su se poigrali sa Cardiffom na svom terenu danas bi trebali osvojit 3 boda protiv Sunderlanda iako to mozda nece biti tako uvjerljivo ko u kupu jer ipak je LP na putu al 3 boda moraju ostat doma.

Bayern - FC Koln 1

-Bayern kod kuce mora tuc, ipak je to njemacki gigant koji nakon sto se ispromasivao protiv Herthe sada treba to sve naplatit doma Kolnu.

Uz ta dva planiram jos ova 3:

Celje PL - Zagreb CO 2 (oso Lino jehej! )

Ludwigsburg-Dusseldorf 1

Paderborn-Braunschweig 1

Ono sto bi trebalo probat:

Man Utd:

-da ce pobjedit sa 1:0 (6.50) ili hendi X je isto dobra opcija (3.75)

Aston Villa Chelsea:

-da ce Villa dati gol ili da obje momcadi postizu gol. Chelsea-u ce obrana biti Ferreira-Mancciene-Terry-Bosingwa. Kad se uzme u obzir da Ferreirra nije igro redovito i zadnja natjecateljska utakmica mu je bila prije nekoliko mjeseci, a jos igra na sebi neprirodnoj strani (on je cijeli zivot desni bek), a partner do njega je Mancienne, mlad te dosta neiskusan da se zakljucit da ce lijeva strana Chelsea pustat na sve strane osim ako Hiddink nest ne iscarobira  ::)

Jedna jedina jebena stotinka...AAAAA  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

photo.jpg

By goran91415

200902211152.png

By goran91415

Gori scenarij od ovoga se nije mogao desiti... Nije problem fulati, ali baš 0,01  >:( >:( >:( >:( >:( Nakon juvea sa pet stativa i još n sličnih parova u zadnje vrijeme...

pfff bad luck, ma sta bad, koma covjece  :o

Ajde bice bolje, uvijek dođe ta crna serija kad te nece i to bas na taj nacin.

Prosla je mene, proce i tebe, glavu gore  ;)

Ticket veci ulog:

Manchester United - Blackburn Rovers Manje od 3,5 gola

FC Bayern München - FC Köln 1

RK Celje Pivovarna Laško - RK Croatia osiguranje Zagreb 2

Ticket manji ulog:

Arsenal FC - Sunderland 1

Aston Villa - Chelsea FC obje momcadi postizu gol

Man Utd hendi X

EnBW Ludwigsburg - Giants Düsseldorf 1

Paderborn Baskets - New Yorker 1

Jedna jedina jebena stotinka...AAAAA   :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Nakon juvea sa pet stativa i još n sličnih parova u zadnje vrijeme...

Odigro sam keca na Juventus

svoje zivce ja iskidah tada

samo papci izgube kod kuce

a mogli su dati pet komada....

Tako kaže jedan "ovdašnji" pjevač  ;D

jebenti i bayern i nogomet i ako ja ikad vise u zivotu odigra koef manji od 1,6-1,7

ovo je za popizdit, pogodin 3 koef. od 2 i vise i onda moran past na ove kretene od 1,30  >:( >:(

-ma strasno! Koji su oni k**** radili na tom terenu  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Ne mogu puno pričat o NHL-u jer ga ne pratim, mogao bi počet, ali ne mogu ne primjetiti da su ti Edmonton Oilersi prije sezone bili drugi favorit za osvajanje lige, a zasada imaju samo dvije pobjede uz 5 poraza. Tek je prošlo 7 kola, a vidim da ih ima 84 ukupno prije playoffa tako da je još prerano za suditi dali je taj klub pravi pick. Svi ovi nabrojani favoriti moraju imati pobjedničke serije prije ili poslje ako misle biti u vrhu, a zanimljivo je kod NHL-a što ima puno utakmica što daje na dinamičnosti prilikom igranja na ovaj način,...
    • Evo sad sam napravio ukupni rezultat ovih klubova od pocetka sezone, tj. od 7-9 kola. Stanje bi bilo: Toronto 5,22 u, Tampa Bay 3,43 u, Pittsburgh 0,11 u, Washington - 5,17 u, Chicago -5,12 u i Edmonton -7 u. Ipak se ne isplati pratiti ovoliko klubova, najbolje kao sto si naveo po jedan tim, eventualno dva iz jedne iste lige. Kao sto si napisao, najbitnije je da timovi vezu pobjede sto cesce. Npr. Oilersi nisu vezali niti jednu seriju pa je toliki minus. Potrebno je samo pronaci pravi tim i uz ovu strategiju se moze dobro zaraditi.
    • Prije svega drago mi je što si shvatio poantu, to isčitavam iz tvog posta jer očigledno vidiš o čemu se radi. U principu nije nišza ni komplicirano ni revolucionarno, ali uz pametnu i strpljivu igru sa jakom bankom obećava krasan profit. Samo da tim povremeno veže pobjede,...npr. WWWLWWLLWLLLLWW,... O NHL ne znam gotovo ništa, ali mi se sviđa mi se tvoja ideja pogotovo zbog či jenice da nema izrazitih underdogova i da su kvote na favorita @1.70. Na ovoj temi slobodno možeš voditi evidenciju za NHL, dapače. Kad igraju međusobno igrati odvojeno svaki klub u svom doublu, a ionako svaki klub ima drugi par u svom doublu stoga to ne bi trebalo smetati. Samo je bitno držati se ritma i ne paničarit ako pukneš 5 puta jer šesti double koji će biti pogođen imat će kvotu veću od prosjeka do tada baš zbog crne serije gdje kladionica zbog crne serije povećava kvotu, a nama to ide na ruku jer predpostavljamo da će tim ponovno zaredati par pobjeda za redom. Tako je i gore u primjeru nakon 4 lost doubla došao won sa kvotom 4.55 i opet smo u ritmu i sve to sa flat ulaganjem. Ako padneš 4 puta i pobjediš u petom doublu to može potrajati po mjesec dana i baš zbog toga napominjem da je strpljivost ovdje jedan od ključeva jer won će doći kad tad. Sretno  
    • "Total Cards" are calculated according to the following rules: Yellow card = 1 card, Red card = 2 cards. Maximum cards for one player are 3 cards.
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme