Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Vagabundo

Utorak 24.2.2009 (Listić dana)

16 objava u ovoj temi

Evo jedna greškica u vecini klad. ali za utakmicu koja se igra tek u nedjelju...

Naime u vecini klad. još stoji Croatia Sesvete - Zagreb 2,50 na Zagreb

Međutim utakmica se igra upravo za Zagrebovom stadionu budući da Sesvete nemaju uvjete na svojem.. U lutriji i još jednoj klad. je koef. pao na 1,90 i ovo je velika razlika...

Preporučujem svima koji misle odigrati da to naprave što prije jer će koef. vjerojanto pasti na 1,90-2,00...

Za sutra mislim igrati samo Ligu Prvaka, ali još nisam pogledao detaljno neke inf, pa više kasnije...

Evo jedna greškica u vecini klad. ali za utakmicu koja se igra tek u nedjelju...

Naime u vecini klad. još stoji Croatia Sesvete - Zagreb 2,50 na Zagreb

Međutim utakmica se igra upravo za Zagrebovom stadionu budući da Sesvete nemaju uvjete na svojem.. U lutriji i još jednoj klad. je koef. pao na 1,90 i ovo je velika razlika...

Preporučujem svima koji misle odigrati da to naprave što prije jer će koef. vjerojanto pasti na 1,90-2,00...

Evo i SuperSport je koef. smanjio na 2,00...  BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin i još neke online klad. i dalje imaju 2,50 ali sumnjam da će još dugo...

mislim da Roma danas može itekako okrznuti arsenal.....Englezi u dosta losoj formi, roma u zadnjih 16 utakmica ima 12 pobijeda...

Arsenalu nedostaju Adebayor, Eduardo, Fabregas, a po najnovijim info.ozljedio se Silvestre i Kliši. Aršavin nema pravo nastupa u europi....Foma nema većih i znacajnijih izostanaka....Čvrsti talijani nece dati arsenalu da bas puno igra...

mislim da je izgledno x2 na Romu ili under golova....ja mozda probam na rezultat 0-1

Ja mislim da će na utakmici Inter-Man Utd biti malo golova (kao prvo sastaju se Mourinho i Ferguson, poznaju se i nitko nece nešto divlje pokušavat, Man Utd često igra utakmice u kojim pobjeđuje sa 1:0, stoga očekujem tešku utakmicu i za jedne i za druge sa malo golova svakako ću odigrat under na tu utakmicu)

Ja mislim da će na utakmici Inter-Man Utd biti malo golova (kao prvo sastaju se Mourinho i Ferguson, poznaju se i nitko nece nešto divlje pokušavat, Man Utd često igra utakmice u kojim pobjeđuje sa 1:0, stoga očekujem tešku utakmicu i za jedne i za druge sa malo golova svakako ću odigrat under na tu utakmicu)

Ovo sam i ja planirao odigrati ali sam odustao budući da obje ekipe imaju dosta problema oko sastavljanja obrambene linije, a pogotovo Manchester United...

ja 99% danas igram

ROMA X2- moram uzeti 1.85 na pvaj pick, mislim da Arsenal nije toliko bolji, ako je uopče bolji

UNICS KAZAN- hendi 1.80

FULHAM 1.9

Činim i se ok, jedino me Fulhama strah...

Igrali su utakmicu u nedjelju i imali samo jedan dan odmora što je neuobičajeno malo... IMO dovoljan razlog za preskočiti...

Btw. koef. na Čerepovec je pao sa 2,80 na 1,60 a u Rusiji je i manje...

Domacinu treba pobjeda za play off, dok gostima ova utakmica apsolutno ništa ne znaci. SS i Germanija su blokirali par...

mislim da Roma danas može itekako okrznuti arsenal.....Englezi u dosta losoj formi, roma u zadnjih 16 utakmica ima 12 pobijeda...

Arsenalu nedostaju Adebayor, Eduardo, Fabregas, a po najnovijim info.ozljedio se Silvestre i Kliši. Aršavin nema pravo nastupa u europi....Foma nema većih i znacajnijih izostanaka....Čvrsti talijani nece dati arsenalu da bas puno igra...

mislim da je izgledno x2 na Romu ili under golova....ja mozda probam na rezultat 0-1

podrzavam x2 na Romu dok za Fulham razmisljam odigrat under. Njihov zadni susret je zavrsio 1:1, a kako je Fulham proslu tekmu igro prije dva dana, a i ta je zavrsila 2:0 hmm.

Ticket:

Arsenal Roma under

Inter Man Utd 1x

Lyon Barcelona x2

Fuham Swansea 3- gola

Phoenix - Charlotte 1

Villarreal - Panathinaikos under

podrzavam x2 na Romu dok za Fulham razmisljam odigrat under. Njihov zadni susret je zavrsio 1:1, a kako je Fulham proslu tekmu igro prije dva dana, a i ta je zavrsila 2:0 hmm.

Ticket:

Arsenal Roma under

Inter Man Utd 1x

Lyon Barcelona x2

Fuham Swansea 3- gola

Phoenix - Charlotte 1

Villarreal - Panathinaikos under

E sad samo da se ne raspucaju na Villarreal i Panathinaikos  :D

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

•   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
      Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
  • Bet365

• Teme

• Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
    • Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
      Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
    • Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
      Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
    • Mračna strana Diega Coste je prošlost
      Mračna strana Diega Coste je prošlost
    • Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
      Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
    • El Clasico Live Streaming – Bet365
      El Clasico Live Streaming – Bet365
    • Ronaldinho oblači dres Chapecoensea?
      Ronaldinho oblači dres Chapecoensea?
    • Enzo Zidane: Snovi su mi ispunjeni
      Enzo Zidane: Snovi su mi ispunjeni
    • Kako je Barca ostala bez Ronalda zbog 2 miliona?
      Kako je Barca ostala bez Ronalda zbog 2 miliona?
    • Cristiano Ronaldo bi mogao u zatvor?!
      Cristiano Ronaldo bi mogao u zatvor?!