Jump to content
Sign in to follow this  
Vagabundo

Cetvrtak 26.02.2009 (Listić dana)

Recommended Posts

Kup Uefa u centru paznje

Danas najvjerojatnije igram ovo ak ne dođe do nekih vecih promjena

Budućnost-Zagreb 1 1,33

Bamberg-TBB Trier 1 1,25

Milan-Werder prolaz 1 1,15

CSKA M.-Aston Villa prolaz 1 1,35

HSV-NEC Nijmegen 1 1,40

Manchester City-FC Kopenhagen 1 1,45

Valencia-Dinamo Kijev 1 1,65

Tecaj 8.65

moj današnji:    cska - prolaz 1,40

milan - prolaz  1,25

twente - prolaz 1,40

ajax - prolaz 1,45

misljenja???

Moj danas:

Budućnost-Zagreb        1      1,30

HSV-NEC                    1      1,55

Wolfsburg-PSG            pr2    1,25

Milan-Werder              pr1    1,25 (ovo ću probat na jednom listiću čistu 1)

A.Murray-Gasquet        1      1,25

Tottenham-Šahtjor      pr2    1,15

Man.City-Kopenhagen  pr1    1,15

koef: 5,20

I savjetujem da se danas pazite utakmice CSKA-Aston Villa jer je Aston Villa jako opasna na gostovanjima, ima najbolju realizaciju u gostima u Premier ligi, 10 0 3

Sretno svima!

Rezultati Kupa UEFA su po ne znam koji put jako sumnjivi i svaki put si mislim da je najbolje Kup UEFA zaobici u širokom luku...

Ja sam pao na Deportivu koji je vodio 1:0 da bi od 41 do 45 minute primio čak tri gola!!!

Pa nemožeš vjerojati! Sa 1:0 na 1:3 u 4 minute!  Pa to si niti jedan poluamaterski klub nemože dozvoliti a kamoli oni  ???

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Betis - Alaves 1 (1,57) bet365 Ovo igram prvenstveno zbog toga koliko je Alaves očajan ove sezone. U osam kola poraženi su 7 puta te su upisali samo jednu pobjedu. Da nema Malage, bili bi fenjeraši lige a vjerujem da će uskoro zauzeti tu neslavnu poziciju. Najneefikasnija su momčad La Lige sa sramotnih 3 postignuta gola u 8 kola. Dakle gotovo pa svaku treću utamicu daju gol. Betis je stndardni član La Lige već godinama. Krasi ih tradicija, te su po mnogo stvari specifični. Pred svojim navijačima uvijek igraju dobro te su ove sezone postignuli čak 17 pogodaka u 8 kola. Usporedite to sa istovremeno 3 gola, koliko je Alaves dao.  Koeficijent 1,57 mi je jednostavno predobar da ovo nebi odigrao. Ne vidim jedan razlog zašto bi Alaves ostao neporažen danas. Čuda se dešavaju, ali za 1,57 ovaj bet je itekako vrijedan rizika. 
    • Leipzig - Stuttgart 1 (1,53) bet365 Leipzig u Ligi Prvaka igra iznad svih očekivanja i nakon pobjede nad Portom 3:2 lako je moguće da prođu u osminu finala. Sezonu Bundeslige su također započeli odlično što samo potvrđuje koliko dobru momčad trenutno imaju. Igraju lijep i efikasan nogomet te u prosjeku u Bundesligi zabijaju gotovo 2 gola po utakmici.  Stuttgart se, za razliku od Leipziga, nema čime dičiti na početku sezone. Osvojili su prihvatljivih 10 bodova, ali samo zahvaljujući utakmicama pred svojim navijačima. Naime na sva četiri gostovanj ove sezone su poraženi, a skor na gostovanjima im je kriminalan budući da daju 0,5 golova po utakmici. Ukupno su u osam kola postignuli samo 6 golova, a usporedite to sa Leipzigom. I onda još uzmite u obzir da Leipzig igra doma a očajni gost Stuttgart gostuje. Otegotna okolnost je svakako utakmica protiv Porta koja se igrala u utorak, međutim vjerujem da je od utorka do subote bilo sasvim dovoljno vremena da se igrači regeneriraju te pripreme za novu utakmicu. Forma, kvaliteta, igra, domaći teren... sve je na strnai Leipziga i biti ću iznenađen ako ovdje vidimo iznenađenje. Koeficijent je i više nego pristojan kada se sve uzme u obzir.   
    • Ricky Rubio - over 8.5 assists @1.83 Ne treba spominjati kakav je asistent Rubio, vjerovatno će za par utakmica granica biti i na 10 asistencija. Pick n' roll sa Gobertom i Favorsom bi trebao biti ubitačan. 
    • Upravo sam pregledao ponudu, unibet je takodje pored marathona izbacio razradu kartona za skoro sve meceve, sledece sam odigrao te izdvajam:

Skenderbeu - Partizan over 4.5 yellow cards marathonbet 1.83  Jasno je da pucamo na rivalitet izmedju ova 2 kluba, bice sigurno vise tenzija nego na obicnim mecevima, sudija Stefanski solidan. Marathon je izasao u ponudu sa 3.5 kartona po kvoti 1.90, to sam uzeo na 6/10, ovo na 4.5 i dalje vredno rizika, cekam da unibet izbaci i ovde kartone, jedino na jos 3 meca nije izbacio ukljucujuci i ovaj a nesto mi govori da ce i tamo biti 4.5 pa ko hoce nek saceka. Ukoliko i unibet ponudi istu granicu, ja bi to na 5/10 bez razmisljanja.

Austria Wien - Rijeka over 4.5 cards 1.95 unibet 3/10 Verovatno poslednji voz za Rijeku a i Austriju da pokusaju uzeti bodove i nadati se prolazu. Milan ce verovatno slaviti kod kuce, a i sledece kolo u Grckoj, pa bi ovaj dvomec bio idealna sansa za stignuti AEK. Rijeka doduse dosta lose igra ove sezone, ali ni Austria Wien nije pokazala puno bolju igru. Sudi Svajcarac Sharer, iskreno meni skoro nepoznat ali prosek mu govori da u Evropi daje dosta vise kartone, plus cesto pokaze i crveni. Rijeka zna odigrati grubo pa eto i ovo moram probati zbog svega navedenog.

Zulte Waregem - Vitesse over 3.5 cards 1.63 unibet 4/10 Lepo je kolega gore primetio, Bebeku su dali najusraniji mec ovog kola, ali eto mozda ovi mecevi "nizeg profila" prodju nesto vatrenije. Bez obzira sto su sanse da Waregem ili Vitesse prodju dalje 1%, i dalje moram probati ovo zbog Bebeka i male granice, spojio sam u jednom dublu i Waregem preko 1.5 kartona 1.60. U proslom kolu je ostao ispod, medjutim nije tu samo BEbek kriv, mec je bio dosta blag plus jako kasno je pao prvi gol.

Dinamo Kiev - Young Boys over 4.5 2.12 unibet 3/10 Sudi ovaj ludi Finac koji maltene u svakom drugom mecu pokaze po jedan crveni, bilo je kartona i u prva 2 kola  u ovoj grupi, Dinamo svaki put pokupio po 2 najmanje, Young Boys isto otprilike na tom proseku, nije nemoguce da ponovo gosti pocrvene. 

Sherif - Lokomotiva M. over 3.5 yellow cards 1.66 marathonbet 4/10

Pisao je i Canca gore o ovom tipu, Istvan Vad ce suditi koji ajde da kazemo ima dobar prosek u Evropi. Ovde ce biti gusto u grupi, Sherif je poznat kao relativno gruba ekipa vec nekoliko sezona unazad, probacu sa 3.5 zbog dosta niske granice iako ne racunaju crveni.
    • Strašno. Točno sam znao da nije dobro kada su dali rani prvi gol. I nakon toga su se samo branili i igrali na kontre. Inaće imaju lijepi broj kornera po utakmici, pogotovo doma. Danas su prvi a ujedno i jedini korner izborili u 84'minuti. Bilo je više situacija gdje su mogli do kornera, ali odigrali su sramotno odnosno vjerujem da su mogli puno bolje da su nakon vodstva nastavili igrati kao kada je bilo 0:0. 
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme