Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
eustahije

Listic za srijedu 06.02.08 OVAKO MORA DA BUDE !!

8 objava u ovoj temi

Hrvatska - Nizozemska  1 2.30 - Za Nizozemsku po zadnjim informacijama nece igrati Ruud van Nistelrooy, Clarence Seedorf, A.Roben, te Robin van Persie.

Iako i bez tih nabrojanih igraca Nizozemska ima malo je reci respektabilan tim, suprostavljaju se kompletnom timu Hrvatske koja nema problema sa ozljedama, koja ima reprezentativni duh i koja ce nakon dugo vremena igrati na poljudu uz nesumnjam odlicnu podrsku sa tribina.       

Austrija - Njemačka  2 1.55 O ovome se paru nema sta mnogo za obrazlagati. Njemci su daleko kvalitetnija ekipa, igraju sa susjedima, koji od kvalitetnih igraca imaju Andreas Ivanschitz, te bi jos tu izdvojio mladoga Werderovca Martina Harnika. Njemcima se vratio i u izvrsnoj je formi Kevin Kurányi, te napokon oporavljeni Michael Ballack.

Engleska - Švicarska 1 1.50 - Ovo jednostavno mora biti. Don Fabio je dosao i mislim da je to poslozio i sve protresao kako samo on to zna. Davidu Beackamu je jasno porucio da u ENG. moze samo igrati kada bude u natjecateljskom nogometu i u pravoj formi. Pozvao je napokon najboljeg vratara kojeg Engl. ima a to je David James i mislim da ce on kod Don Fabia biti " br.1".

Molim misljenja cijenji igraca

Hrvatska - Nizozemska  1 2.30 - Za Nizozemsku po zadnjim informacijama nece igrati Ruud van Nistelrooy, Clarence Seedorf, A.Roben, te Robin van Persie.

Iako i bez tih nabrojanih igraca Nizozemska ima malo je reci respektabilan tim, suprostavljaju se kompletnom timu Hrvatske koja nema problema sa ozljedama, koja ima reprezentativni duh i koja ce nakon dugo vremena igrati na poljudu uz nesumnjam odlicnu podrsku sa tribina.     

Austrija - Njemačka  2 1.55 O ovome se paru nema sta mnogo za obrazlagati. Njemci su daleko kvalitetnija ekipa, igraju sa susjedima, koji od kvalitetnih igraca imaju Andreas Ivanschitz, te bi jos tu izdvojio mladoga Werderovca Martina Harnika. Njemcima se vratio i u izvrsnoj je formi Kevin Kurányi, te napokon oporavljeni Michael Ballack.

Engleska - Švicarska 1 1.50 - Ovo jednostavno mora biti. Don Fabio je dosao i mislim da je to poslozio i sve protresao kako samo on to zna. Davidu Beackamu je jasno porucio da u ENG. moze samo igrati kada bude u natjecateljskom nogometu i u pravoj formi. Pozvao je napokon najboljeg vratara kojeg Engl. ima a to je David James i mislim da ce on kod Don Fabia biti " br.1".

Kolega slažem se sa tobom što se tiče Njemačke i Engleske, a za Hrvatsku bi radije odigrao 1x. Mislim da je sigurno da nečemo izgubiti , a ja bih još dodao Brazil x2

Mislim da te budem poslusao za HR da odigram 1X, no to jos budem odlucio sutra, kada malo vidim izjave igraca(po dosadasnjim izjavama hr.igraci su napaljeni i mislim da ce dati 100% svojih mogucnosti), i budem jos vidio konacni sastav Nizozemaca itd - navodno budu igrali sa jednim napadacem, ali evo opet kazem sutra cu biti pametni.

A za Brazil mi je kvota premalena kv.1.14, i mislim da njima ova prijateljska utakmica ne znaci mnogao, kao recimo Englezima, Njemcima, nama( Hrvatima), i ostalim ekipama kojima je ovo finalni test pred EURO, sto naravno ne znaci da Brazil nece pomesti Irsku.

P.S na ovaj listic gdje bi HR bila "1X"  stavio bi 1000kuna, a na cisti tip "1" 500kuna .

Mislim da te budem poslusao za HR da odigram 1X, no to jos budem odlucio sutra, kada malo vidim izjave igraca(po dosadasnjim izjavama hr.igraci su napaljeni i mislim da ce dati 100% svojih mogucnosti), i budem jos vidio konacni sastav Nizozemaca itd - navodno budu igrali sa jednim napadacem, ali evo opet kazem sutra cu biti pametni.

A za Brazil mi je kvota premalena kv.1.14, i mislim da njima ova prijateljska utakmica ne znaci mnogao, kao recimo Englezima, Njemcima, nama( Hrvatima), i ostalim ekipama kojima je ovo finalni test pred EURO, sto naravno ne znaci da Brazil nece pomesti Irsku.

P.S na ovaj listic gdje bi HR bila "1X"  stavio bi 1000kuna, a na cisti tip "1" 500kuna .

a šta kažete na Turska-Švedska da Švedska da gol 1.40

Osobno se nevolim igrati sa tim da ili neda gol i sl - opeklo me mnogo puta.

To je meni sve neko "kvazi" kladjenje.

U pocetcima kladjenja toga uopce nije niti bilo, a nije ni bilo dvoznaka mora se priznati.

No kladjenje na to hoce li netko dati gol, ili hoce li C.Bosh zabiti 22.5 poena ili nece je cista sreca (a i kladjenje je kombinacija velike srece i nesto znanja  ;D).

Recimo ja sam odigrao prosli tjedan jedan super listic, na kojem me oborio bas takav par a bio sam uvjeren 100% da ce biti obratno, naime radilo se o Nikoli Pekovicu iz KK Partizan bilo ja na njemu granica 18.5koseva, ja odigrao 1(da ce zabiti manje poena), a covjek zabije 20poena, ito 10 ili 12 u prvoj četvrini - katastrofa. A prije te utakmice sa Ulkerom nesto je malo ulazio u igru protiv Zadra i davao je svega 7-8 poena na zadnji 4-5utakmica.Ono bas za popizditi.

Da ne bi bilo zabune, znam da je dobar centar Pekovic, ali i Ulker ima strasnu centarsku liniju, igrali su kuci, ma sve naopako bilo.

Tako da cu ja taj par gdje bi prognozirao da ce Svedi dati gol zaobisao jer ipak ulog je velik.

Slažem se sa tipovima. Analize imate na Nogomet-Međunarodni susreti.

Očekujem pobjedu Engleske i pobjedu Hrvatske (razmišljam o 1X zbog večeg uloga).

Austrija-Njemačka me ne privlači za igrati, pa ću to zaobići.

Savjet...čekajte sutra za uplatu. Hrvatska će biti Bonus tip u svim kladionicama, a i biti će višepoznanica o utakmicama...

btw. kolega eustahije vaše analize možete prenjeti (kopirati) također i u "međunarodni susreti"-"srijeda 06.02.", ukoliko želite.

@Placar

ovo sa Švedskom da daje gol... tu se slazem. negdje sam citao bas da Turska ima u tim prijateljskim tekmama velik problem sa motivacijom te kao da igraju samo da prodje tekma...  nisu ni u obrani nesto tako da toplo preporucujem Švedska daje gol.

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Live Stream

• Manchester United v Southampton: United ide po treći trofej u posljednjih devet mjeseci
      Manchester United v Southampton: United ide po treći trofej u posljednjih devet mjeseci
    • Atletico Madrid v Barcelona: 18 međusobni susret u posljednje četiri godine
      Atletico Madrid v Barcelona: 18 međusobni susret u posljednje četiri godine
    • Petak 23.02 – Listić dana
      Petak 23.02 – Listić dana
    • Analiza: Porto – Juventus
      Analiza: Porto – Juventus
    • Sevilla v Leicester City: Ima li nade za Lisice protiv andaluzijske mašine?
      Sevilla v Leicester City: Ima li nade za Lisice protiv andaluzijske mašine?
    • Analiza: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid
      Analiza: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid
    • Manchester City v Monaco: Građani stavili budućnost na čekanje dok se suočavaju sa velikom prijetnjom iz Monaca
      Manchester City v Monaco: Građani stavili budućnost na čekanje dok se suočavaju sa velikom prijetnjom iz Monaca
    • Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
      Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
    • Najava: NBA All Star 2017
      Najava: NBA All Star 2017
    • Nedelja 19.02. – Listić dana
      Nedelja 19.02. – Listić dana
  • Bet365

• Teme

• Chelsea ostaje bez golmana, sprema se zamjena za Courtoisa
      Chelsea ostaje bez golmana, sprema se zamjena za Courtoisa
    • Četvorica igrača Leicestera izdali Ranierija
      Četvorica igrača Leicestera izdali Ranierija
    • Diego Simeone priznao: “Jednostavno – Barça je bolja od nas”
      Diego Simeone priznao: “Jednostavno – Barça je bolja od nas”
    • Patrice Evra otkrio šta je Sir Alex Ferguson radio nakon poraza od Liverpoola
      Patrice Evra otkrio šta je Sir Alex Ferguson radio nakon poraza od Liverpoola
    • SLUŽBENO: Schalke kompletirao transfer veznjaka Tottenham Hotspura
      SLUŽBENO: Schalke kompletirao transfer veznjaka Tottenham Hotspura
    • Prvi video Claudio Ranierija nakon otkaza pokazuje kakav je on zaista čovjek
      Prvi video Claudio Ranierija nakon otkaza pokazuje kakav je on zaista čovjek
    • Mourinho nosio majicu sa Ranierijevim inicijalima
      Mourinho nosio majicu sa Ranierijevim inicijalima
    • Massimiliano Allegri komentarisao Pjacu nakon pogotka protiv Porta
      Massimiliano Allegri komentarisao Pjacu nakon pogotka protiv Porta
    • Claudio Ranieri nakon otkaza u Leicesteru: Moj san je završen
      Claudio Ranieri nakon otkaza u Leicesteru: Moj san je završen
    • Jurgen Klopp na briljantan način komentarisao Ranierijev otkaz
      Jurgen Klopp na briljantan način komentarisao Ranierijev otkaz
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE