Jump to content
Sign in to follow this  
eustahije

Listic za srijedu 06.02.08 OVAKO MORA DA BUDE !!

Recommended Posts

Hrvatska - Nizozemska  1 2.30 - Za Nizozemsku po zadnjim informacijama nece igrati Ruud van Nistelrooy, Clarence Seedorf, A.Roben, te Robin van Persie.

Iako i bez tih nabrojanih igraca Nizozemska ima malo je reci respektabilan tim, suprostavljaju se kompletnom timu Hrvatske koja nema problema sa ozljedama, koja ima reprezentativni duh i koja ce nakon dugo vremena igrati na poljudu uz nesumnjam odlicnu podrsku sa tribina.       

Austrija - Njemačka  2 1.55 O ovome se paru nema sta mnogo za obrazlagati. Njemci su daleko kvalitetnija ekipa, igraju sa susjedima, koji od kvalitetnih igraca imaju Andreas Ivanschitz, te bi jos tu izdvojio mladoga Werderovca Martina Harnika. Njemcima se vratio i u izvrsnoj je formi Kevin Kurányi, te napokon oporavljeni Michael Ballack.

Engleska - Švicarska 1 1.50 - Ovo jednostavno mora biti. Don Fabio je dosao i mislim da je to poslozio i sve protresao kako samo on to zna. Davidu Beackamu je jasno porucio da u ENG. moze samo igrati kada bude u natjecateljskom nogometu i u pravoj formi. Pozvao je napokon najboljeg vratara kojeg Engl. ima a to je David James i mislim da ce on kod Don Fabia biti " br.1".

Molim misljenja cijenji igraca

Hrvatska - Nizozemska  1 2.30 - Za Nizozemsku po zadnjim informacijama nece igrati Ruud van Nistelrooy, Clarence Seedorf, A.Roben, te Robin van Persie.

Iako i bez tih nabrojanih igraca Nizozemska ima malo je reci respektabilan tim, suprostavljaju se kompletnom timu Hrvatske koja nema problema sa ozljedama, koja ima reprezentativni duh i koja ce nakon dugo vremena igrati na poljudu uz nesumnjam odlicnu podrsku sa tribina.     

Austrija - Njemačka  2 1.55 O ovome se paru nema sta mnogo za obrazlagati. Njemci su daleko kvalitetnija ekipa, igraju sa susjedima, koji od kvalitetnih igraca imaju Andreas Ivanschitz, te bi jos tu izdvojio mladoga Werderovca Martina Harnika. Njemcima se vratio i u izvrsnoj je formi Kevin Kurányi, te napokon oporavljeni Michael Ballack.

Engleska - Švicarska 1 1.50 - Ovo jednostavno mora biti. Don Fabio je dosao i mislim da je to poslozio i sve protresao kako samo on to zna. Davidu Beackamu je jasno porucio da u ENG. moze samo igrati kada bude u natjecateljskom nogometu i u pravoj formi. Pozvao je napokon najboljeg vratara kojeg Engl. ima a to je David James i mislim da ce on kod Don Fabia biti " br.1".

Kolega slažem se sa tobom što se tiče Njemačke i Engleske, a za Hrvatsku bi radije odigrao 1x. Mislim da je sigurno da nečemo izgubiti , a ja bih još dodao Brazil x2

Mislim da te budem poslusao za HR da odigram 1X, no to jos budem odlucio sutra, kada malo vidim izjave igraca(po dosadasnjim izjavama hr.igraci su napaljeni i mislim da ce dati 100% svojih mogucnosti), i budem jos vidio konacni sastav Nizozemaca itd - navodno budu igrali sa jednim napadacem, ali evo opet kazem sutra cu biti pametni.

A za Brazil mi je kvota premalena kv.1.14, i mislim da njima ova prijateljska utakmica ne znaci mnogao, kao recimo Englezima, Njemcima, nama( Hrvatima), i ostalim ekipama kojima je ovo finalni test pred EURO, sto naravno ne znaci da Brazil nece pomesti Irsku.

P.S na ovaj listic gdje bi HR bila "1X"  stavio bi 1000kuna, a na cisti tip "1" 500kuna .

Mislim da te budem poslusao za HR da odigram 1X, no to jos budem odlucio sutra, kada malo vidim izjave igraca(po dosadasnjim izjavama hr.igraci su napaljeni i mislim da ce dati 100% svojih mogucnosti), i budem jos vidio konacni sastav Nizozemaca itd - navodno budu igrali sa jednim napadacem, ali evo opet kazem sutra cu biti pametni.

A za Brazil mi je kvota premalena kv.1.14, i mislim da njima ova prijateljska utakmica ne znaci mnogao, kao recimo Englezima, Njemcima, nama( Hrvatima), i ostalim ekipama kojima je ovo finalni test pred EURO, sto naravno ne znaci da Brazil nece pomesti Irsku.

P.S na ovaj listic gdje bi HR bila "1X"  stavio bi 1000kuna, a na cisti tip "1" 500kuna .

a šta kažete na Turska-Švedska da Švedska da gol 1.40

Osobno se nevolim igrati sa tim da ili neda gol i sl - opeklo me mnogo puta.

To je meni sve neko "kvazi" kladjenje.

U pocetcima kladjenja toga uopce nije niti bilo, a nije ni bilo dvoznaka mora se priznati.

No kladjenje na to hoce li netko dati gol, ili hoce li C.Bosh zabiti 22.5 poena ili nece je cista sreca (a i kladjenje je kombinacija velike srece i nesto znanja  ;D).

Recimo ja sam odigrao prosli tjedan jedan super listic, na kojem me oborio bas takav par a bio sam uvjeren 100% da ce biti obratno, naime radilo se o Nikoli Pekovicu iz KK Partizan bilo ja na njemu granica 18.5koseva, ja odigrao 1(da ce zabiti manje poena), a covjek zabije 20poena, ito 10 ili 12 u prvoj četvrini - katastrofa. A prije te utakmice sa Ulkerom nesto je malo ulazio u igru protiv Zadra i davao je svega 7-8 poena na zadnji 4-5utakmica.Ono bas za popizditi.

Da ne bi bilo zabune, znam da je dobar centar Pekovic, ali i Ulker ima strasnu centarsku liniju, igrali su kuci, ma sve naopako bilo.

Tako da cu ja taj par gdje bi prognozirao da ce Svedi dati gol zaobisao jer ipak ulog je velik.

Slažem se sa tipovima. Analize imate na Nogomet-Međunarodni susreti.

Očekujem pobjedu Engleske i pobjedu Hrvatske (razmišljam o 1X zbog večeg uloga).

Austrija-Njemačka me ne privlači za igrati, pa ću to zaobići.

Savjet...čekajte sutra za uplatu. Hrvatska će biti Bonus tip u svim kladionicama, a i biti će višepoznanica o utakmicama...

btw. kolega eustahije vaše analize možete prenjeti (kopirati) također i u "međunarodni susreti"-"srijeda 06.02.", ukoliko želite.

@Placar

ovo sa Švedskom da daje gol... tu se slazem. negdje sam citao bas da Turska ima u tim prijateljskim tekmama velik problem sa motivacijom te kao da igraju samo da prodje tekma...  nisu ni u obrani nesto tako da toplo preporucujem Švedska daje gol.

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Federer - Berdych

Drugi četvrtfinalni par današnjeg programa Australian Opena dvoboj je dvojice jako poznatih lica teniske scene. Roger Federer branitelj naslova koji je ovaj turnir osvajao pet puta u 1/4 finalu dočekuje 32. godišnjeg Tomasa Berdycha. Kao protiv većine tenisača, Švicarac i protiv Čeha ima pozitivan omjer u međusobnim ogledima. Fedex je dobio 19 od 25 dvoboja. Prošle godine igrali su ovdje, Švicarac nije isputio niti seta u tom dvoboju. Roger Federer dominatno je stigao do četvrtfinala. Sve i jedan meč riješio je bez izgubljena seta. Sa 36 godina na leđima Federer ne posustaje i nevjerojatna je lakoća kojom dobiva protivnike. Bedene, Struff, Gasquet i Fucsovics nitko nije stigao ni do seta. Zbog problema sa ozljedom leđa, Berdych je sezonu zaključio ranije i tako ispao iz društva top 10. Ovdje je u turnir krenuo kao 19. nositelj. Uoči meča sa Federerom izjavio je kako uživa u tenisu i spreman je za dvoboj. Prošle godine susreli su se u 3. kolu, a Berdcyh je bio šokiran načinom na koji ga je Federer razbio. Berdcyh je u tom meču bio bez šanse skupivši samo 10 gemova. Odigrao je dobro ovdje u prva dva kola ispustio set od De Minaura i Garcie Lopez. Puno bolje je to izgledalo u meču protiv Del Potra i Fogninija koje je Berdcyh dobio bez izgubljena seta. Roger Federer ponovno je favorit u ovome meču. Način na koji je došao do 1/4 finala je uvjerljiv i nije ni čudo što je toliko izraziti favorit. Tomas Berdych nije imao nikakve šanse u sva tri meča prošle sezone. Zadovoljan je svojom formom ovdje i najavljuje dobar meč. Federer ima igru za Berdycha kojega je dobio u zadnjih devet mečeva. Pobjede u tri seta protiv Del Potra i Fogninija sigurno će dati dodatno samopuzdanje u ovome meču, no Berdych mora odigrati još više od toga da bi imao šanse protiv Fedexa. Pitanje je samo ima li Čeh u sebi ideje kako zautaviti Federera, ili će ga Švicarac još jednom “školovati”.

izvor: omegasplus.com

tip: više od 3,5 seta 1,83
    •   City prošao, dok je Scunthorpe u posljednjim sekundama primio gol za 1-1 :/. Šteta baš dobar koeficijent, ali idemo dalje! City i korneri su izvukli dan. Nadam se da je netko ispratio. 
    • Vatutin - Ignatik 2:0   Bourgue - Berankis - 0:2 Milojevic - Maden - 1:2 de Greef - Hoang - ¸1:2 Youzhny - Moutet - under 
    • ČERVAR IMA RAZLOGA ZA OPTIMIZAM: Hrvati su uspješniji realizatori i gube manje lopti, Stevanović će posebno strepiti od ubojitog Francuza Izabranike Line Červara čeka konačan rasplet nakon čega će se znati jesu li Kauboji u polufinalu.
      Hrvatsku rukometnu reprezentaciju u srijedu navečer čeka još jedan rukometni klasik. U posljednjoj utakmici grupne faze čeka ih veliki obračun s Francuskom nakon čega će doznati jesu li izborili polufinale Eura na domaćem terenu. Kauboje, kao i svaki put kada su igrači s aktualnim svjetskim prvacima, čeka itekako težak posao. Francuzi na ovom prvenstvu doslovno melju sve pred sobom. Upisali su svih pet pobjeda. Hrvatska je, kao što je poznato, izgubila od Švedske i plasman joj ovisi i o utakmici te reprezentacije s Norveškom. Što kaže statistika?
      Usporede li se statistički dvije reprezentacije Francuska se pokazala boljim realizatorom. U poretku najboljih strijelaca Norveška je prva sa 163 pogotka, dok su Francuzi drugi. Oni su za sad na brojci od 159 od 236 udaraca. Prevedeno u postotke riječ je o 67% uspješnosti realizacija. Hrvatska je odmah iza njih. Kauboji su u pet susreta mreže parali 149 puta. Uputili su 213 udaraca prema vratima, no postotak realizacije im je nešto bolji nego svjetskim prvacima (70%). Dapače, nitko u toj rubrici nije bolji od Červarovih izabranika. Francuzi se na ovom Euru izveli 17 sedmeraca i pogodili ih 14, dok su Hrvati na omjeru 22:17. Hrvatska je statistički bolja od Francuza i u golovima iz polja (132 od 191 pokušaja, 69%) naspram njihovih 145 golova iz 222 pokušaja, odnosno 65%. Na koga treba paziti
      No, sljedeći suparnici Kauboja prosječno po utakmici imaju 17 asistencija te su na prvom mjestu. Tu se posebno ističe Nikola Karabatić s 24 asistencija tj. 4,8 u prosjeku. Samo je Norvežanin Sander Sagosen ispred njega. Hrvatska je pak na četvrtom s prosječno 15.4 asistencije. Luka Cindrić predvodi kauboje u tom statističkom polju čime se ukupno našao na trećem mjestu iza navedenog dvojca s 19 asistencija, 3,8 prosječno. Ono što posebno ulijeva nadu je podatak da Francuzi u prosjeku na utakmici izgube 12.2 lopte po čemu su treći na turniru, dok su Kaubolji posljednji sa samo šest. Ukupno su svjetski prvaci 61 put izgubili loptu, a Hrvati 30. No, u korist Francuza ide podatak o blokiranim udarcima. Da će Cindrić, Stepančić i društvo imati problema s pronalaskom puta do mreža govori podatak da su Francuzi najbolji u rubrici blokiranih udaraca (17, 3.4 u prosjeku). Kauboji su tu na desetom mjestu (9, 1.8). Kriza vratara
      Dosta je govora bilo o vratarima tijekom natjecanja. Hrvatska je nakon prvog kruga bila među najgorima. Malo im je obraz osvjetlao Ivan Stevanović s 14 obrana protiv Norveške. Francuski vratari Vincent Gerard (55 od 136, 40%) i Cyril Dumoulin (17 od 61, 28%), s ukupno 72 obrane od 201 udarca i 36% uspješnosti odmah su iza švedskih vratara koji su prikupili isti broj obrana, ali iz 197 udaraca. Hrvatski vratari za sada su na brojci od 42 obrane iz 172 pokušaja što je 24%. od njih su lošiji samo Mađari i Crnogorci. Stevanović je skupio 32 obrane od 107 mogućih te je na 30%. Mirko Alilović u tri nastupa skupio je samo šest obrana od 38 pokušaja (16%), dok je Ivan Pešić na četiri obrane iz dva nastupa s istim postotkom uspješnosti kao Alilović. Igrač na kojeg će Červarova obrana morati posebno posvetiti pažnju je Kentin Mahe. On je na ovom prvenstvu najbolji realizator kod Francuza s 21 pogotkom iz 30 pokušaja. Kod Kauboja je najbolji Cindrić s 22 gola u 36 pokušaja. U stopu ga prati Luka Stepančić s 20. Iako je statistika, ali i povijest na strani svjetskih prvaka, rođeni Riječanin i reprezentativac Srbije smatra da kauboji ipak imaju šansi. “Ako Hrvatska ponovi izdanje kao protiv Norveške, onda ima jako jako velike šanse. Ako ih povedu tribine, a Stevanović opet bude na nivou. Štimalo je protiv Norveške sve, i golman i obrana i polukontra, ako to ponove imaju jako velike šanse da dobiju Francuze”. Izvor: http://net.hr/sport/cervar-ima-razloga-za-optimizam-hrvati-su-uspjesniji-realizatori-i-gube-manje-lopti-stevanovic-ce-posebno-strepiti-od-ubojitog-francuza/
    • Epska utakmica, mi smo jedini izazov za Francuze! HRVATSKA reprezentacija sutra od 20:30 igra ključnu utakmicu na Euru. Za polufinale se bori s Francuzima, a u velikom derbiju mora loviti gol razliku. Utakmicu u Areni Zagreb najavljuju trener vratara, vlasnik svjetskog i olimpijskog zlata Vlado Šola i reprezentativac Luka Stepančić. "Zar se toliko bojimo Francuza da samo o njima pričamo", pitao je Šola novinare koji su tražili ključ igre protiv Eksperta. Ne smijemo razmišljati o konačnom rezultatu, moramo dati sve od sebe i odraditi zadatke, igramo protiv Francuske. Nema favorita, ali nitko neće reći da nije favorit. Ovo su epske utakmice, više od utakmice. Nikola Karabatić uvijek kaže da mu je jedini izazov pobijediti Hrvatsku. To se vidi." "Francuzi su uvijek isti već 12 godina, moćni su, obrana im je impresivna, mogu igrati brzo i sporo. U smislu energije i taktike ovo će biti zahtjevna utakmica, moramo ih pretrčati i nadmudriti. 
      Imaju širinu, njihova krila se uključuju u igru kao bekovi, veliki su problem za obranu. Skaču iz mrtvaca i zabijaju, lijepo križaju za pivota ili beka. Ne ističe se Karabatić kao neki ekstra super lik, već su jaki kao cjelina", objasnio je Šola. Sjajni vratar Gerard ozlijedio je prst protiv Srbije. "Ma, ove se utakmice igraju i bez ruke. Vjerujem, ako je prst u pitanju, Gerard će moći. Sjajan vratar, dugo je bio u sjeni Omeyera." Naši vratari?  "Bit će optimalni za sutrašnju utakmicu." Podsjetimo, Hrvatska mora pobijediti s najmanje dva razlike ako u toj pobjedi zabije najmanje 22 gola, a s tri razlike ako zabije manje od 22 gola. Tada bi imala, ako Švedska pobijedi Norvešku, isti broj bodova kao Švedska, ali i bolju gol-razliku od nje u trokutu s Francuzima. Ako u posljednjem kolu Norveška pobijedi Švedsku, onda će Hrvatskoj kasnije trebati neriješeno ili bilo kakva pobjeda protiv svjetskih prvaka. Ako Norveška i Švedska odigraju neriješeno, Hrvatskoj treba bilo kakva pobjeda. Francuski čarobnjak ipak će nastupiti protiv Hrvatske? VINCENT GERARD, sjajni francuski vratar, najvjerojatnije će u srijedu ipak braniti protiv Hrvatske u odlučujućoj utakmici drugog kruga Europskog prvenstva. Gerard je još prošle godine na Svjetskom prvenstvu, dok je još uvijek aktivan bio legendarni Thierry Omeyer, pokazao da je on prvi francuski vratar.  Na Europskom prvenstvu u Hrvatskoj je dosad zaustavio 51 udarac, a ima 41 posto obrana. A još je i zabio gol... Na utakmici protiv Srbije Gerard je ozlijedio prst lijeve ruke. "Dešnjak sam pa mi ta ruka nije toliko važna", kaže Gerard s osmijehom na licu.

"Zaradio sam iščašenje, ništa nije slomljeno i mogu micati palac. Mogao sam se vratiti u igru, ali nismo htjeli riskirati jer se utakmica razvijala u našu korist. Nisam liječnik, ali ne brinem se previše. Nadam se da ću braniti protiv Hrvatske, vidjet ćemo što će biti." Najbolju utakmicu na Euru Gerard je odigrao protiv Švedske kada je imao 19 obrana. DVIJE UTAKMICE ODLUKE Evo što Hrvatskoj treba za polufinale ČUDA SE nisu dogodila i Srbi u ponedjeljak nisu pobijedili Francusku, odnosno Bjelorusi Švedsku. Hrvatska će se plasirati među četiri najbolje reprezentacije Europskog prvenstva ako u posljednjem kolu u srijedu u Areni pobijedi Francusku ili odigra neriješeno. U jednom slučaju bio bi dovoljan remi ili bilo kakva pobjeda, a u drugom pobjeda od najmanje dva ili tri gola razlike.  Hrvatska mora pobijediti s najmanje dva razlike ako u toj pobjedi zabije najmanje 22 gola, a s tri razlike ako zabije manje od 22 gola. Tada bi imala, ako Švedska pobijedi Norvešku, isti broj bodova kao Švedska, ali i bolju gol-razliku od nje u trokutu s Francuzima.

Ako u posljednjem kolu Norveška pobijedi Švedsku, onda će Hrvatskoj kasnije trebati neriješeno ili bilo kakva pobjeda protiv svjetskih prvaka. Ako Norveška i Švedska odigraju neriješeno, Hrvatskoj treba bilo kakva pobjeda.

Postoji opcija da Hrvatska, Norveška i Švedska završe natjecanje s istim brojem bodova, ali u tom slučaju Hrvatska vjerojatno neće imati najbolju gol-razliku u trokutu (gol-razlika 0) pa ne bi prošla dalje porazom od Francuske. Jedino što odgovara Hrvatskoj u takvom raspletu je pobjeda Norveške od četiri gola razlike, s tim da Norvežani ne smiju zabiti više od 31 pogotka. Olakotna okolnost je ta da će Francuzi gotovo sigurno proći ako Švedska ne pobijedi Norvešku. U tom slučaju Francuska bi ispala jedino kad bi je Hrvatska pobijedila izrazito velikom razlikom, što je gotovo nemoguće. No s druge strane, Francuzi će igrati za prvo mjesto u skupini, što bi im značilo lakšeg protivnika u polufinalu. Ako takav uopće postoji... Izvor: index.hr
  • Bet365

• Teme