Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Subota 07.03.2009 (Listić dana)

24 objava u ovoj temi

Ponuda je jako dobra pa se nadam da ćemo lijepo probrati parove...

Veliki oprez sa klubovima koji igraju Ligu Prvaka za par dana jer će velika većina igrati u mix sastavima budući da im je Liga Prvaka izuzetno bitna. Bayern je riješio pitanje prolaska i mislim da oni, kao i Barca neće kalkulirati već će jurišati na 3 boda sa udarnim sastavom, dok za ostale nisam siguran...

Kao iznenađenja bi probao:

Villareal - Espanyol X2

Torino - Juventus 1X

Leixois - Porto 1X

i možda dvozniaci protiv Chelsea i Manch. Utd.-a ali treba pogledati najavljene sastave koji će istrčati...

+ Lille - Lyon jako teška utakmica za goste u vrlo nezgodnom trenutku...

U svakom slučaju ako ništa izbjegnite gore navedene parove, a ako već nešto igrate možda bolje probati iznenađenje...

Prema nekim najavama Villareal će igrati sa mix sastavom i puno igraca iz prve ekipe će biti na klupi... Mislim da ću to probati X2, još ako negdje bude bonus tip... :)

Moj listi za danas

Genk  1  1.35

Marseille  1  1.45

Barcelona  1  1.35

Bayern  1  1.40

Basel  1  1.30

Bešiktaš  2  1.55

Tečaj: 7.45

Osim barcelone i bayerna ja ne znam sta bih igrao za velike novce da mi djeluje tako sigurno.

Sjetio sam se situacije prije dva tjedna kad su pred ligu prvaka svi prosli, a samo bayern lago, a 90% planeta igralo samo bayern  >:(

Fulham Man Utd under

Man Utd igra utakmicu sezone sa Interom u LP, tako da ce Ferguson sigurno stavit rezervni sastav kao u kupu protiv Tottenhama, Fulham koji je izrazito domacinska momcad moze pruzit otpor. Tako da mi je malo golova najbolja oklada za ovaj susret

Bayern: Rensing, Oddo, Lucio, Demichelis, Lahm, Ze Roberto, Ottl, Altintop, Schweinsteiger, Podolski, Klose

kao sto vidite nema Riberya  i Tonia.....ja nisam pametan sta danas igrati.....

Moj ticket:

Bayern 1

Barcelona 1

Man Utd under

Marseille 1

Evo ja sam nov na ovom forumu a šta mislite o ovom

Villareal - Espanyol X2

R.Madrid-At.Madrid X

Lille-Lyon 1

Genoa-Inter 1

A vijas iznenadjenja, sad ce LP tak da tko zna

Evo ja sam nov na ovom forumu a šta mislite o ovom

Villareal - Espanyol X2

R.Madrid-At.Madrid X

Lille-Lyon 1

Genoa-Inter 1

Dobrodošao...

IMO odabrao si jako škakljive utakmice i teško da će sva 4 proći...

Za Espanyol se slažem.

Real bi mogao u over lako a mislim da imaju velike šanse ne pobjediti danas...

Zadnje dvije utakmice IMO mogu biti sva tri znaka i to je dostaa nezahvalno predviđati...

Sretno

Još par zanimljivih parova...

Zadar i Hemofarm su danas u "must win" situaciji...

Također mi se sviđa u žderiću za 1,45 da će se prvo desiti žuti karton na utakmici torino - juventus. Za očekivati je tvrdu i nervoznu utakmicu u kojoj će juve nastupiti sa mix sastavom. To je gradski derbi a i margina za kartone je 7!

Gorane za Hemofarm se slazem i mislim da je danas to najveci zicer dana...

Ali za Zadar neznam mislim da ce to biti veoma gusta tekma...

Iako zadar doma ne gubi lako i danas mora dobiti...Neznam vidjet cemo...

Roeselare - Mouscron   1         10/10

Mozes to malo pojasnit??

Koliko ja znam gosti su u ogromnim fin. problemima i lako je moguće da nakon ove sezone jednostavno "ugase" klub...

Sigurno je to veliki minus za njih i njihovu motivaciju dok domačin mora uzeti bodove za opstanak ali postave, ozljede i sl. nisma gledao...

Roeselare - Mouscron   1         10/10

bwin i Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">expekt maknuli par iz ponude + na betfairu promet preko 160.000€ što je neuobičajno za Belgijsku ligu gdje je prosjek prometa oko 10.000€...

Čini se da vrijedi probati...hm...

ja odigrao

bayern

wolfsburg

heerenveen

jug

pa kud puklo da puklo

ajde fala bogu da i meni nesto prode... iako je heerenveen i sa dva igraca vise jedva al doslovno jedva uvalija taj drugi gol, u 3. minuti nadoknade

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Ima li neko info u kakvom ce danas sastavu Ajax istrcat s obzirom da su osigurali 1.mjesto, a za vikend igraju tesku utakmicu u gostima kod Twentea koji ove sezone na svom terenu ima samo 1 poraz u 7 utakmica !?
    • Nica odmara dosta igraca ali se vraca Baloteli
    • Vidim ja svi vi ovu "ligu mafije" igrate. Dugo nisam pisao jer nemam vremena za analize.. Danas sam odlucio uzeti KHL šta najviše i pogađam.. St.Petersburg - Dyn.Moscow Igram tip(ove): 1 1,40 Domaćin daje 3+ golova 1,50 Dakle računica je jasna St.P. doma je ubitačan,u 20 utakmica zabili su 100golova(primili28) što je fascinirajuće(5po tekmi). napad kod kuće izgleda strašno. u goste im dolazi Moscow-ski Dynamo. koji u gostima ništa extra. ovo gledam kao mali derbi jer je Dynamo iz Moskve kao i CSKA. svi znamo kakvi su to derbiji. Kovalchuk i društvo izgledaju fantastično. vraćaju se s turneje s skorom 5/5 i mislim da će to danas nastaviti, dok je dynamu ovo prva gostujuća na turneji. imaju 4/4 od doma. napominjem DOMA! prosla turneja 3/6 s tima da su sve 3 pobjede dosle kroz produzetke.    Neznam dali tko nedostaje Dyn.Moscoow (ako tko ima info slobodmo). mislim da je St.P kompletan i da neće biti problema i da pobjeda nije upitna.
    • Iako nisam ljubitelj Intera mislim da se 1 po 2,00 isplati odigrati iako ispadaju i nemaju motiva Sparta je također prošla a vidim imaju par izostanaka. treba sačekati sastave vjer 
    • Nice - Krasnodar  Krasnodar daje ili Krasnodar pobjeda Nice je zadnja u skupini dok je Krasnodar vec osigurao plasman. Razlog zasto igram ovo je zato sto Nice za vikend igra veliki derbi sa PSG-om i ova utakmica njima nema nikakav rezultatski znacaj. Krasnodaru je ovo zadnja utakmica u ovoj godini, zbog ruske zime i oni nemaju nikakav imperativ odmarati igrace. Ovdje mogu dati sve od sebe i pobijediti Nicu kojoj ova utakmica vise dode ko teret i odmarat ce neke kljucne igrace za veliki derbi za vikend.   Panathinaikos - Celta  Celta daje ili Celta pobjeda Celta je zeznula stvar. Proslo kolo odigrali su 1-1 kod kuce sa Standardom i ostavili veliku sansu Standardu da se plasira dalje. Celtin hendikep je danas izostanak Iaga Aspasa, njihovog glavnog golgetera. Situaciju oko prolaska su napisali kolege sa foruma gore i razlog zasto igram je taj jer Panathinaikos je posljednji, danas su sa novim trenerom i imaju jos utakmica za igrat. Vjerujem da ce odmarati neke prvotimce jer im ova pobjeda nista ne bi trebala predstavljati. Celta mora pobijediti i mislim da ce dat sve od sebe da to ucine.   Standard Liege - Ajax  pobjeda Standard Standardov trener je izjavio da je ovo za njih kljucna utakmica. Ajax je osigurao prvo mjesto i danas je za njih ovo prilika za rezerve da odmore prvotimce. Tecaj na Standard je vec u padu i oni ce ici 100% na pobjedu jer na taj nacin mogu zavrsit ispred Celte u borbi za plasman. Ne vidim bolji priliku od ove protiv nemotiviranog Ajaxa na domacem terenu.
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Policija smirivala nerede u Torinu
      Policija smirivala nerede u Torinu
    • Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
      Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
    • Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
      Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
    • Povećana kazna Josipu Šimuniću
      Povećana kazna Josipu Šimuniću
    • Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
      Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
    • Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
      Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
    • Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
      Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
    • Hummels bio blizu prelaska u United
      Hummels bio blizu prelaska u United
    • Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
      Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
    • Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!