Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
habo

7.3.2009 Subota (Live)

5 objava u ovoj temi

Meni su Bayern i Barca na svim listićima...

Gledao sam preko bwina malo Bayern i lijepo su preokrenuli... RTL prenosi T'ham, a HRT tenis naše...

Bacio sam oko i na Hoff.-Werder i iako je 0:0 moglo je biti već 3-4 gola. Imam oba daju gol, valjda će nešto i ući na obje strane u 2.pol...

Sign in to follow this  
Followers 0

• Juventus v Napoli: Stara dama u lovu na dvostruku krunu treću sezonu zaredom
      Juventus v Napoli: Stara dama u lovu na dvostruku krunu treću sezonu zaredom
    • Leicester City v Liverpool: Može li Klopp iskoristiti lošu situaciju Lisica i uzeti sva tri boda?
      Leicester City v Liverpool: Može li Klopp iskoristiti lošu situaciju Lisica i uzeti sva tri boda?
    • Manchester United v Southampton: United ide po treći trofej u posljednjih devet mjeseci
      Manchester United v Southampton: United ide po treći trofej u posljednjih devet mjeseci
    • Atletico Madrid v Barcelona: 18 međusobni susret u posljednje četiri godine
      Atletico Madrid v Barcelona: 18 međusobni susret u posljednje četiri godine
    • Petak 23.02 – Listić dana
      Petak 23.02 – Listić dana
    • Analiza: Porto – Juventus
      Analiza: Porto – Juventus
    • Sevilla v Leicester City: Ima li nade za Lisice protiv andaluzijske mašine?
      Sevilla v Leicester City: Ima li nade za Lisice protiv andaluzijske mašine?
    • Analiza: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid
      Analiza: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid
    • Manchester City v Monaco: Građani stavili budućnost na čekanje dok se suočavaju sa velikom prijetnjom iz Monaca
      Manchester City v Monaco: Građani stavili budućnost na čekanje dok se suočavaju sa velikom prijetnjom iz Monaca
    • Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
      Ponedjeljak 20.02. – Listić dana
  • Bet365

• Teme

• Poznato na koji način je Real Madrid prisilio Heerenveen da koristi Odegaarda u svakoj utakmici
      Poznato na koji način je Real Madrid prisilio Heerenveen da koristi Odegaarda u svakoj utakmici
    • Bivši suigrač otkrio šta je Steven Gerrard uradio na poluvremenu finala Lige prvaka 2005. godine
      Bivši suigrač otkrio šta je Steven Gerrard uradio na poluvremenu finala Lige prvaka 2005. godine
    • Impresivnih 11 igrača koji će biti bez ugovora ovog ljeta
      Impresivnih 11 igrača koji će biti bez ugovora ovog ljeta
    • Predsjednik Villarreala: Suci su napustili utakmicu sa torbama Reala
      Predsjednik Villarreala: Suci su napustili utakmicu sa torbama Reala
    • Roma i Lazio dobijaju potpuno novi stadion, reprezentacija Italije na Olimpicu?
      Roma i Lazio dobijaju potpuno novi stadion, reprezentacija Italije na Olimpicu?
    • Sudac koji je dosudio nepostojeći penal za Dinamo: Nisam budala, svjestan sam pogreške!
      Sudac koji je dosudio nepostojeći penal za Dinamo: Nisam budala, svjestan sam pogreške!
    • Zvijezda Monaca se ponudila Manchester Unitedu, Bellerin napušta Arsenal na kraju sezone?
      Zvijezda Monaca se ponudila Manchester Unitedu, Bellerin napušta Arsenal na kraju sezone?
    • VIDEO: Veliki belgijski talenat Youri Tielemans u osam dana postigao tri sjajna dalekometna gola
      VIDEO: Veliki belgijski talenat Youri Tielemans u osam dana postigao tri sjajna dalekometna gola
    • Roy Keane otkrio kojeg igrača bi volio vidjeti u Manchester Unitedu
      Roy Keane otkrio kojeg igrača bi volio vidjeti u Manchester Unitedu
    • Ibrahimović: Osjećam se kao lav!
      Ibrahimović: Osjećam se kao lav!
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE