Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Srijeda 11.3.2009. (Live)

28 objava u ovoj temi

Nakon što je ženski spust odlično završio nadam se da će i muški spust biti jednako dobar... Prijenos upravo počinje na HRT1, pa tko može neka pogleda...

Do kraja je ostalo još 4 utrke i nikada nije bilo ovako neizvjesno... Ivica je na treningu bio 10 i mogao bi uzeti bodove... Eh kada bi se ti rezultati ponovili...

Ajmo Ivice!!!

žuti broj tri barcelona! ajmo još jedan manchester pa da privedemo kraju. posjed lopte za barcelonu gotovo 70 posto...

Lijepo stoji za sada...

Btw. to je utakmica sa najviše žutih trenutno... Na Man. Utd. - Inter nema žutih a na druge dvije utakmice je samo jedan za sada... a tamo su bile veće granice...

Evo i CSKA dobila, šteta da nije i over ali sa onim postotkom šuta nije moguće da bude... Šteta, fali 10ak poena, a prva i treća četvrtina su po 25-30 poena što je porazno...

za sad ok

farjestad pogoden, cska pogoden, barca isto moze se rec, jos mi treba man-inter under i da atletico da gol

valjda ce bit srice

Iznenađujuće da je 0-0 Porto - Atl.Mad.

Valjda će biti golova sad...

da, skroz čudno da nema golova na atleticu. za cska se ipak ne čudim, to što oni igraju s takvim sastavom je antikošarka, zato i navijam da tau ceramica bude prvak europe...

za sad ok

farjestad pogoden, cska pogoden, barca isto moze se rec, jos mi treba man-inter under i da atletico da gol

valjda ce bit srice

Iznenađujuće da je 0-0 Porto - Atl.Mad.

Valjda će biti golova sad...

ma čisti zaj.... na tu tekmu sam stavio da oba daju gol  :-[

Sign in to follow this  
Followers 0

• Listam ponudu za danas i nađem jedan odlićan par koji sam odma odigrao  ( po meni zicer dana ) Cibalia- Hajduk 2  1,65   f+2 2,70 Utakmica Cibalije i Hajduka . Cibalija se nalazi na zadnjem 10 mjestu a Hajduk na 3 , razlika gotovo 25 bodova na tablici , U Cibaliji su gotovo sigurni da sljedeće godine odlaze u drugi rang jer  realno nemaju tu kvalitetu za prvu ligu. Upisali su 4 poraza za redom a u posljednjih 9 utakmica 4 poraza 4 remija i tek 1 pobjedu i to nad slabašnim Splitom . U Hajduk je došao novi trener Carrrilo i ovo će mu biti prva utakmica na klupi Hajduka pa pretpostavljam da je to razlog povišene kvote na goste jel bi realna trebala biti oko 1.30-1.40.  Prvu tekmu ove sezone Hajduk je doma dobio Cibaliu sa visokih 6:1 a razlika u kvaliteti momčadi je ogromna , Hajdukova prema transfermarketu vrijedi 25 mil dok Cibalijina tek 2 mil . Također treba spomenuti da Cibalijini igrači imaju problem sa upravom oko plaća te je opčenito loša atmosfera u klubu Sve mi miriše na dvojku . čak bi lagano mogao i hendikep ovdje 
    • Kako sam i najavio evo obavijesti za sve članove da si danas provjere unibet račun, a onima koji ga još nisu otvorili da to i naprave. UNIBET ADVENT KALENDAR Očekujem da će do Božića, kao i prijašnjih godina, jedan dan davati jako dobar bonus na depozit za klađenje, tako da imajte spremne novce, a vjerujem da će biti i još par sličnih promocija sa besplatnih okladama kao danas. Danas daju besplatnu live okladu od 10€ Evo detalja i pravila Upute i pravila bonusa:                                                      
    • Ispratio. Svaki dan jedan ovakav i meni dosta Sutra moramo nešto iskopati. 
    • zahvala slijedećim forumašima: @Celt za žute malaga-granada, @LikIzBajke za rukometašice (žao mi je što tvoj tip također nije prošao), te @BlueTiger za fc oss - sittard koji sam ja malo još riskantnije odigrao... hvala svoj trojici još jednom...     
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza