Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Srijeda 11.3.2009. (Live)

Recommended Posts

Nakon što je ženski spust odlično završio nadam se da će i muški spust biti jednako dobar... Prijenos upravo počinje na HRT1, pa tko može neka pogleda...

Do kraja je ostalo još 4 utrke i nikada nije bilo ovako neizvjesno... Ivica je na treningu bio 10 i mogao bi uzeti bodove... Eh kada bi se ti rezultati ponovili...

Ajmo Ivice!!!

žuti broj tri barcelona! ajmo još jedan manchester pa da privedemo kraju. posjed lopte za barcelonu gotovo 70 posto...

Lijepo stoji za sada...

Btw. to je utakmica sa najviše žutih trenutno... Na Man. Utd. - Inter nema žutih a na druge dvije utakmice je samo jedan za sada... a tamo su bile veće granice...

Evo i CSKA dobila, šteta da nije i over ali sa onim postotkom šuta nije moguće da bude... Šteta, fali 10ak poena, a prva i treća četvrtina su po 25-30 poena što je porazno...

za sad ok

farjestad pogoden, cska pogoden, barca isto moze se rec, jos mi treba man-inter under i da atletico da gol

valjda ce bit srice

Iznenađujuće da je 0-0 Porto - Atl.Mad.

Valjda će biti golova sad...

ma čisti zaj.... na tu tekmu sam stavio da oba daju gol  :-[

Sign in to follow this  

• Cavsi izgubili i to blowout... 
    • @mario007 vidia jučer oko ponoći ponudu, na ss dali 3.5 kartona na marseille-psg... odma me razveselilo, jer kada sam gleda neki dan na unibet bilo 4.5 po istoj kvoti...
    • Everton - Arsenal 2 (1.95) bet365 Everton će dočekati Arsenala u Premier ligi. Menadžeri ovih timova trebaju pobjedu ili su u velikoj nevolji i mogli bi dobiti otkaze. Više je u opasnosti Evertonov menadžer Ronald Koeman. Everton nema pobjede u četiri utakmice u svim natjecanjima i dva su boda iznad zone ispadanja. Arsenal je pobijedio sedam od posljednjih 9 utakmica. Izgubili su svoju posljednju utakmicu protiv Watforda u gostima i pobijedili u Europskoj ligi, a tu su odmorili i neke ključne igrače koji će biti spremni za ovu utakmicu. Mnogo ozljeda sa obje strane, Barkley, Bolasie, Lennon, Mori neće igrati za Everton, dok za Arsenal na terenu neće biti Cazorla, Chambers, Mustafi, Ospina, Welbeck. Također su pod sumnjom Coleman i McCarthy za Everton. Veliki problemi, no mislim da će Arsenal ovdje ostvariti pobjedu i da će Koeman dobiti otkaz u narednih nekoliko dana. Sretno!
    • Villarreal - Las Palmas 1 (1.53) bet365 Mislim da će domaćin u ovoj utakmici ostvariti pobjedu. Gostujući tim je u posljednje četiri utakmice doživio četiri poraza. Dva poraza su doživjeli kod kuće, a dva u gostima. Oni nemaju mnogo šanse u ovoj utakmici, nalaze se na 18. mjestu sa 6 bodova. Primili su 18 golova u 8 utakmica i to nam sve govori. Villarreal se nalazi na 9 mjestu sa 13. bodova. Ostvarili su 4 pobjede, 1 remi i 3 poraza do sada u La Ligi. Mislim da su oni ovdje mnogo kvalitetniji tim i da će ostvariti pobjedu pred domaćim navijačima. Sretno!
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme