Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Četvrtak 12.3.2009. (Listić dana)

Recommended Posts

tau ceramica - olympiacos 1 1.30

tau igra vrlo važnu utakmicu eurolige na domaćem terenu i mislim da će proći bez ikakvih problema

i sam čekam tau za 850 kn, kao što sam već bio analizirao, tau me jednostavno oduševila i protiv svakog protivnika igra maksimalno a ova utakmica im je itekako važna da imaju prednost domaćeg terena u daljnjem natjecanju, olympiacos jest jaka ekipa koja igra bez childressa ali kad sam vidio kako su se mučili protiv aj milana kući ne vidim da mogu zakomplicirati život tau, vujčić u zadnje vrijem igra jako dobro i mislim da bi protiv tau trebao odigrati nešto slabije, osim toga tau igra na velik broj poena što mi još više daje optimizma da će tau utakmicu riješiti u svoju korist

jedna zanimljiva informacija: naš bebek sudi utakmicu marseille - ajax, a on ima dosta jaku statistiku žutih i crvenih kartona...

a i kaznenih udaraca...

Današnja ponuda mi se ne sviđa previše pa mislim da ću odigrati sitno sa malim ulogom...

jedna zanimljiva informacija: naš bebek sudi utakmicu marseille - ajax, a on ima dosta jaku statistiku žutih i crvenih kartona...

a i kaznenih udaraca...

Današnja ponuda mi se ne sviđa previše pa mislim da ću odigrati sitno sa malim ulogom...

Bebek dosudio penal i pokazao crveni karton

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this