Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Cetvrtak 12.3.2009. (Live)

Recommended Posts

šta je ovaj petrić u stanju fulat to nije istina... a i turci kolko sreće imaju to je još manje za vjerovat, tipu na gol liniji se od glave lopta odbija u prečku, ma lol  ;D

Šteta za HSV gledao sam i ja-.... trebali su dobiti... i Olić u 89' fula prazan gol...

Sign in to follow this  

• Guingamp - Monaco | Pobjeda gosta + više od 2.5 gola (2.50) bet365 Guingamp se trenutno nalazi na 11 mjestu u Francuskoj ligi, gdje imaju 13 bodova više od mjesta koja se nalaze u zoni ispadanja, sa pet utakmica do kraja prvenstva. Oni su u ovom trenutku sigurni od ispdanja i mogu uživati u posljednjih pet utakmica ove sezone. Oni su neporaženi u posljednje tri utakmice, sa dvije pobjede kod kuće protiv Troyesa sa 4-0 i Bordeauxa sa 2-1 i jedan remi protiv Lillea u gostima. Oni će biti bez Dialloa, koji je suspendiran, Camare, Deauxa i Tabanoua. Na drugoj strani, Monaco je trenutno na drugom mjestu sa jednim bodom više od trećeplasiranog Lyona. Oni se nalaze na mjestu koje vodi direktno u Ligu prvaka i moraju nastaviti svoj dobar niz kako bi uhvatili ta mjesta, jer će imati tešku borbu sa Lyonom i Marseilleom za posljednja dva mjesta koja vode u Ligu prvaka. Oni imaju drugi najbolji napad u ligi sa 78 postignutih golova u 33 utakmice. Vidjeli smo više od 2.5 gola u 64% gostujućih utakmica Monaca. Što se tiče njihovih izostanaka, oni će biti bez Subašića, Benaglioa, Jovetića, Baldea, Traorea i Sidibea. Zašto je koeficijent na pobjedu Monaca ovako visok? Pa zbog toga što će im nedostajati i prvi i drugi vratar, zatim branič Sidibe koji je vrlo važan za njihovu momčad, no uprkos svemu tome mislim da bi oni mogli pobijediti u ovoj utakmici, ali također vjerujem da će biti više od 2.5 gola, jer je Monaco postigao 32 gola u posljednjih 16 gostujućih utakmica, a važni izostanci u obrani Guingampa bi mogli značiti golove. Sretno! (Koeficijenti 21.4. u 14:50 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
    • 16:00 Nogomet Sj. Irska  Dungannon - Warrenpoint 1 @2.90 William Hill Sve ostale kladionice redom za isti tip daju kvotu između 2.15 i 2.30 edit: gotovo, palo na 2.20
    • Amiens - Strasbourg // X bet365 - 3,10 (20:00) Amiens i Strasbourg izgledaju vrlo uvjereni ka ispunjavanju svog cilja a to je ostanak u ligi 1. Amiens je 14. s 8 poena više od Lillea koji je na 18. poziciji, a Strasbourg je 16. s 5 poena više nego Lille. Do kraja prvenstva je ostalo još 5 utakmica za odigrati. Ako gledamo njihove nedavne rezultate, možemo primijetiti da su Amiensovi igrači u boljoj formi, ali ako pogledamo malo "bliže", možemo primjetiti da je Strasbourg zapravo u boljoj formi, ali dobre igre nisu uspjeli pretvoriti u bodove. Amiens se nalazi u sigurnom položaju i ako pobijede, praktično će osigurati opstanak u Ligi 1. Ipak, oni bi trebali biti zadovoljni čak i remijem jer teško je očekivati da će Lille i Troyes osvojiti  više bodova od njih kako bi ih stigli do kraja prvenstva. Također, i sa remijem Strasbourg bi ostao iza njih. Amiens ima težak raspored do kraja i morat će se suočiti s najboljim timovima, ali i najslabijim timom Metzom, protiv kojeg će tražiti presudne bodove za opstanak. Gosti će također biti zadovoljni remijom u ovom susretu. Njihov raspored nije tako lagan kao kod Amiensa i njihove predstojeće utakmice će biti teško predvidjeti. Oni također imaju utakmice protiv Nice, Nantesa, Rennesa i Lyona tako da je ovo njihova posljednja utakmica protiv slabije momčadi. Amiens je slavio u prvoj utakmici u Strasbourgu i prilično sam siguran da danas neće pobijediti. Ja bih izabrao Strasbourg u DNB opciji, ali moj glavnik pick je remi i vjerujem da će remizirati. Sretno!

• Bet365

• Teme