Jump to content
Sign in to follow this  
vizoran

15.03.2009.

Recommended Posts

Francuska: US Creteil - HBC Nantes 2 @ 4.80 bwin

Iako su vrlo ambiciozno ušli u sezonu i još u prosincu imali jako dobro četvrto mjesto, rukometaši Creteila upali su u krizu iz koje se ne nazire kraj. Nakon zimske stanke, osvojili su tek jedan bod iz četiri utakmice, s tim da treba reći da su posljednje dvije igrali protiv dva najjača sastava lige, Montpelliera i Chamberyja, no opet, oba su susreta uvjerljivo izgubili, protiv Montpelliera čak osam razlike kod kuće, protiv Chamberyja devet na strani. Domaći poraz od Aurillaca, pak, nema baš nikakvog opravdanja. U EHF kupu su stradali devet razlike od Ivryja u prvoj utakmici. Očito u Creteilu nešto ne štima i to je i više nego očito. Nantes je ugodno iznenađenje drugog dijela prvenstva iako statistika to ne otkriva na prvi pogled. Nakon pauze imaju skor 2-0-2 ali ako se pogleda bliže, otkriva se koliko je Nantes popravio svoju igru. Od jakog, petoplasiranog, Saint Raphaela izgubili su za gol razlike, zatim su dobili direktnog konkurenta za opstanak Nimes u gostima, nakon toga su skoro izazvali iznenađenje sezone do tog trenutka, vodivši pet minuta prije kraja s dva razlike protiv Chamberyja da bi izgubili opet s jedan razlike. U posljednjem kolu naprosto su pregazili dobrog Istresa sa šest golova prednosti. Osim novog trenera, razlog je ovakvog preokreta Bruno Sousa, iskusni brazilski desni vanjski s kojim je igra Nantesa poprimila sasvim novi izgled s kojim imaju velike šanse da ostanu u ligi. Mislim da imaju velike šanse protiv sedmoplasiranog Creteila, a koeficijent 4.80 koji nudi bwin naprosto se mora uzeti. Hendikep od 4,5 golova dobar je, ali pri pogledu na veliki koeficijent očekivali smo, recimo, 6-7,5. Preporučujem i pokrivanje s X-om na 12.00 jer očekujem tvrdu utakmicu, jer oba sastava očajnički trebaju bodove.

Nadam se da ću biti uspješan kao i sa Strasbourgom u košarci neki dan.

Sretno svima!  ;)

31-22 FT nažalost, bruno sousa nije nastupio iz meni zasada nepoznatih razloga a bez njega nema šanse...

Sign in to follow this  

• Mozda bolje probat na golove? u zadnjih 6 standard na preko 4 po tekmi a brugge 3,8 po mecu..ako se ne varam nakon prvog djela bodovi se dijele na pola
    • Mladost - Zrinjski 2 1.86 marathonbet 3/10

Analiza ispisana u postu iznad...
    • Vitez - Siroki 2
      Zeljo - Sloboda 1
      Mladost - Zrinjski X2

1.84 marathonbet 5/10

Siroki ima ambicije za top mesta, uz to em su jaci em secam se da su u dobrim odnosima sa Vitezom. Po nekim izvorima iz BiH Vitez je skoro pa siguran putnik u drugu ligu jer finansijski i kadrovski stoje dosta lose.

Zeljo jak kod kuce, uz to forma na nivou, sa Zrinjskim ce se boriti za titulu a trenutno imaju bod vise. Sloboda ocajan gost, vec 4 poraza zaredom na gostovanjima, mislim da bi ovo isto trebao biti rutinski mec na strani favorita.

Zrinjskog dvoznak da se osiguram jer cu ga igrati posebno u singlu. Protiv Mladosti imaju dobar H2H. Mladost jako dobar tim kod kuce ove sezone, jos ne znaju za poraz, dobili na pocetku sezone kod kuce Zelju sa 2:1 i odigrali X sa Sarajevom i Sirokim Brijegom. Evidentna je losa forma jer ne znaju za pobedu jos od 4.11, znaci bas dugo vreme, otvorili nastavak seone porazom i mislim da je idealno vreme za prvi poraz. Kao sto sam gore pisao, Zrinjski juri titulu, mislim da su ekipa sa najvise dosudjenih penala u BIH ligi, sudije i njima znaju ponekad biti naklonjene sto samo ide u korist tipa.
    • Standard - C. Brugge, Standard dobija jedno pol 1.74 marathonbet 4.5/10

Raniji pick zbog po meni sigurnog pada kvota do nedelje. Ovako stoje stvari: 3 kola do kraja regularnog dela, Brugge sigurno prvi jer ima 11 bodova vise znaci ni matematicki nema sanse da ih neko stigne, Standard samo bod ispod mesta koja vode u playoff, siguran sam da je ovo must-win mec za Standard koji i bez ovih okolnosti igra mnogo jako kod kuce gde ne znaju za poraz vec 13 meceva (zadnji poraz avgusta 2017). Brugge sa druge strane otkad je osigurao prvo mesto igra sa nesto manje interesa, nemaju pobedu u gostima jos od 20.12. DVomec u kupu je bio upravo izmedju ova 2 tima, Standard zasluzeno isao dalje jer je bio bolji, a kod kuce su dobili Brugge sa cak 4:1. Gosti ce sigurno i odmoriti nekog startera jer nema potrebe rizikovati povrede, dok kod Standarda najavljuju da idu po 3 boda, ipak je Standard veci klub od Antwerpena, St Trudena i ostale manje koji se takodje bore za doigravanje pa me ne bi cudilo da bude i koja sudijska odluka u njihovu korist. Znaci trazi se Standard dobija jedno pol, visoki su ulozi i jedan od bitnijih meceva za domacu ekipu dok gosti po meni nece biti na 110%. Ovo prolazi iako bude gubio na HT pa izjednaci ili pobedi na kraju kao i ako samo prvo pol dobije onda je vec tip dobitan na poluvremenu. 

Sretno!
    • Live betting Kanada - Njemacka 0:2
      Njemci igraju jako dobro, zabili su 5:3 u prvoj i sada iz kontre za 2:0. Izbacili su Svede nakon produzetaka nakon sto su vodili 2:0 i 3:1. Svedi su ih stigli, stici ce i Kanadjani
      1X @2+ Kanada igra odlicno cijeli turnir, uigrali su ekipu na Sprengleru gdje su osvojili jako suvereno turnir, ovdje su sa istom momcadi. Vjerujem da dobivaju i u 60 a ovaj koef nemogu ne uzeti na 1X. Taman da padne, opet bi uzeo
  • Bet365

• Teme