Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Nedjelja 15.3.2009. (Listić dana)

33 objava u ovoj temi

Lyon - Auxerre 1

Lyon se je oprostio od Lige Prvaka i ostaje im borba za prvenstvo koje je najenizvjesnije u posljednjih nekoliko godina. PSG i Marseille pušu Lyonu za vratom i svaki kiks bi ih vjerojatno skinuo sa prve pozicije na kojoj smo ih naviknuli gledati više godina.

Almeria - Barcelona 2

Jučer je Real Madrid dobio, pa je trenutno razlika samo 3 boda za Barcelonom. Barcelona u 34.kolu ide na Santiago Bernabeu, tako da ništa još nije gotovo, pogotovo ako Barca posije bodove negdje. U ovoj utakmici moraju uzeti 3 boda kako bi unjeli mir u svlačionicu inaće će im voda doći do grla budući da su imali i 12 bodova prednosti prije samo nekoliko tjedana...

Lyon - Auxerre 1

Lyon se je oprostio od Lige Prvaka i ostaje im borba za prvenstvo koje je najenizvjesnije u posljednjih nekoliko godina. PSG i Marseille pušu Lyonu za vratom i svaki kiks bi ih vjerojatno skinuo sa prve pozicije na kojoj smo ih naviknuli gledati više godina.

Almeria - Barcelona 2

Jučer je Real Madrid dobio, pa je trenutno razlika samo 3 boda za Barcelonom. Barcelona u 34.kolu ide na Santiago Bernabeu, tako da ništa još nije gotovo, pogotovo ako Barca posije bodove negdje. U ovoj utakmici moraju uzeti 3 boda kako bi unjeli mir u svlačionicu inaće će im voda doći do grla budući da su imali i 12 bodova prednosti prije samo nekoliko tjedana...

Uzo mi rijeci iz usta  :P

Apsolutno se slazem,. ja cu igrat jedan double sa ova dva za vece novce  ;D

Danas ima dosta NBA-a, da vidimo sta kaze marq  ;)

danas mi se ni malo ne sviđa ponuda NBA-a, ima 2-3 "sigurna para" ali su full mali koef. a ovo ostalo je da svatko može dobit... najvjerojatnije nba neću ni igrat ;)

Detroit-Memphis Grizzlies  1  1.20

LALakers-Dallas Mavericks  1  1.20

Clevelan-New York Knicks  1  1.15

Atlanta-Portland Trailbl.  1  1.60

Orlando Magic-Utah Jazz  1  1.50

Ja sam iskombinirao više "manjih" listića sa navedenim parovima + Vizoranove preporuke (Belenenses, Cremonese)

Btw. Romi fali puno igrača + unmorni su i demoralizirani nakon LP... Drugdje je 2,15 na Sampdoriju a Ss daje 2,60 i dalje...

Espanyol - Mallorca 1 2,25

Domačin mora pobjediti da bi ostao u utrci za opstanak. Igraju vrlo dobro i imali su težak raspored (Barca, Real M, Villareal). Barcu su pobjedili, od Reala izgubili a sa Villarealom bili bolja ekipa imali i penal i više šansi a na kraju nesretno izgubili 1:0.

Mallorca jedan od gorih gostiju u ligi...

Espanyol mi danas ide na veliku vecinu listića jer im je ovo dostlovno dan d i ako danas ne pobjede mogu se pozdraviti sa Primerom a prema prezentiranoj igri u zadnja 3 kola imaju kvalitetu za sredinu ljestvice!

E da BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin daje 1,58    4,5/ PSG - Marseille (2)

Dakle da će biti 5 žutih i više. Derbi jako bitan za obje ekipe, mislim da će biti makar 6-7 žutih kartona. Francuzi nisu poznati po previše fer ponašanju i očekuje se da će viti nervoze sa obje strane... Naravno bitno je kako će se sudac postaviti... Nadam se kao jučer u utakmici Bilbao - Real Madrid  ;D

Ja ću opet svoje omiljeno područje a to su value betovi  ;):

Premiata Montegranaro - Montepaschi Siena 1 @ 9.00 Sportingbet

Mislim da je koeficijent prilično nepravedno postavljen iako je s druge strane jedna od tri najjače europske momčadi. Premiata kod kuće ima 8-3, Montepaschi je devet kola prije kraja uvjerljivo prvi, nedostaje im ozlijeđeni Lavrinovič, po priznanju trenera neki su igrači ozlijeđeni, ne vidim razloga za dodatno naprezanje u ovoj utakmici. Premiata je u borbi za play-off, dopunila je roster nekim igračima (među kojima je i Ivanov iz Zadra). Svakako treba probati za sitan ulog, a i hendikep od 11,5 koševa vrlo je prihvatljiv.

70-81 FT ostalo u hendikepu...

Bilbao - Tau Ceramica 1 @ 3.55 unibet

Ovdje idem protiv svoje omiljene momčadi, a razlozi su slični kao kod Montepaschija. Uvjerljivo su prvi, ali se kod njih već vidi umor, s time da su imali vrlo tešku utakmicu u Euroligi protiv Olympiakosa koju su izgubili, doduše uz obilatu pomoć sudaca. S druge strane, Bilbao je već skinuo skalp momčadi u sličnoj situaciji, bio je to Real prije dva tjedna, riječ je o tipičnoj hakerskoj momčadi koja može pobijediti i izgubiti od svakoga. Hendikep je 7,5 ali mislim da će to biti utakmica u kojoj će ovisiti hoće li Bilbao uspjeti dovesti Tau u tijesnu završnicu. Ako ne - riskiraju poraz od 15-ak razlike.

85-72 FT prvo pa muško...

DKV Joventut - Cajasol 2 @ 9.00 Ladbrokes

Dvoboj možda najčudnije momčadi ACB-a i ojačalog davljenika. Cajasol je značajno pojačao svoje redove s nekoliko igrača, većinom izbjeglica iz propalih istočnih klubova (takav je centar Milisavljević iz Žalgirisa) čime su jasno dali do znanja da se ne namjeravaju predati tako lako. Joventut je opet u jednoj čudnoj fazi, i dalje igra s puno koševa, ali tada si o situaciji da ovisiš o raspoloženju pojedinih igrača. U posljednje vrijeme momčad nosi Ricky Rubio, pod košem se ne događa ništa i tu je šansa Cajasola. Ako pobijede, šanse im značajno rastu, neki su igrači imali lakše ozljede, ali cijela momčad ide u Badalonu što govori o općoj mobilizaciji pred utakmicu. Hendikep od 14,5 koševa već se može i preporučiti.

Kao što sam rekao, ovo su value betovi, mislim da imaju nekih 30-40 posto šanse da prođu pa ih treba igrati kao singlove za malu lovu. Ako prođe jedan, u profitu ste...

81-89 FT e ovo mi stvarno nije trebalo nakon svih današnjih šokova, totalni poraz i sve krivo a skinuo neviđeno...

Ja sam iskombinirao više "manjih" listića sa navedenim parovima + Vizoranove preporuke (Belenenses, Cremonese)

Btw. Romi fali puno igrača + unmorni su i demoralizirani nakon LP... Drugdje je 2,15 na Sampdoriju a Ss daje 2,60 i dalje...

Što se Cremonesea tiče, ipak malo opreza, jer iako postoje svi preduvjeti da oni dobiju, to su ipak talijanske niže lige. O Sampdorii smo sve napisali i analizi, uz iznimku da Pizzarro ipak igra što ne mijenja puno na stvari...

Fish M.-Chardy J.  1  1.40

Fish je 20. a Chardy 48. igrač svijeta i igrali su prije dva tjedna također na američkom tlu i Fish je dobio sa 6:4 6:1 

nadam se da će danas potvrdit da je bolji  ;) ;D

Za danas jako dobro izgleda...Dinamo+Hajduk...kao što ste napisali Barca+Lyon...ali izgledno mi je i HSV+Chelsea...pa sada da vidimo kaj bu od toga... :o

17:00 Espanjol-Mallorca  1  

Vrijeme je da i Espanjol krene sa pobjedama.Zadnji su na tabeli, 17  Mallorca im bjezi 7 bodova.Espanjolu je ovo veoma bitna utakmica,samo pobjeda dolazi u obzir.Pozitivna stvar za ekipu je sto ce izaci u najjacem sastavu.Tamudo,Garcia Rufete i Dela Pena su spremni da od samog pocetka krenu svim silama na gol Mallorce.U prilog Espanjolu ide i tradicija protiv Mallorce na svom stadionu,u zadnji 7 tekmi Espanjol je slavio svih sedam puta.

16.03.2008. 2 : 1 Spain 1 2007/2008

18.02.2007. 3 : 1 Spain 2006/2007

20.11.2005. 2 : 0 Spain 1 2005/2006

12.12.2004. 2 : 1 Spain 1 2004/2005

04.01.2004. 2 : 0 Spain 1 2003/2004

01.03.2003. 2 : 0 Spain 1 2002/2003

18.11.2001. 2 : 1 Spain 1 2001/2002

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Club Brugge-Kopenhagen 2 2.10 Wwin Nadam se da ovo neće završiti kao Bešiktaš jučer. Logika je jednostavna, Brugge je zakucan na zadnjem mjestu i nemaju boda u pet utakmica, dok sa druge strane Kopenhagen gonja pobjedu i prolaz dalje. Prvu utakmicu Danci dobili 4:0, a treba napomenuti i da Brugge za vikend ima tešku utakmicu protiv Anderlechta.
    • Juventus - Dinamo Zagreb - 1 |
      Legia - Sporting - 2 |
      Leverkusen - Monaco - više od 2.5 gola |
      Lyon - Sevilla - X2 |
      Real Madrid - Dortumnd - više od 2.5 gola |
      Tottenham - CSKA Moskva - 1 |
    • Lyon - Sevilla Nogometaši Lyona i Seville u međusobnom duelu u Lyonu odlučuju ove srijede o tome tko zajedno s Juventusom, iz skupine H, odlazi u osminu finala. Prije završnih 90 minuta Sevilla ima 10 bodova, a Lyon tri manje, no francuska momčad može okrenuti cijelu situaciju ako u ovom dvoboju slavi s dva pogotka ili više. Sve zbog činjenice što je Sevilla prvi međusobni duel na Sanchez Pizjuanu dobila s minimalnih 1-0. Donekle čudne izjave su dolazile iz usta čelnika Lyona zadnjih dvadesetak dana, gdje su dali naslutiti kako bi im čak više odgovarao nastavak igranja u Europa ligi (treće mjesto). Jer, u tom natjecanju imaju veće mogućnosti, pa shodno tome i mogu igrati veći broj utakmica (moguća veća zarada).
      Bez obzira na stav Lyona mi ionako više vjerujemo Sevilli koja je iz našeg kuta gledanja kvalitetnija momčad, bez obzira što posljednjih tjedana čak bolju formu pokazuje Lyon. Naime, Andalužani su prije nekoliko dana izgubili utakmicu kod tada posljednje momčadi Primere (Granada), dok Lyon, primjerice, ima pet pobjeda, remi i poraz u zadnjih sedam utakmica, u svim natjecanjima. Izgubio je tek doma od PSG-a, a u zadnjem je prvenstvenom nastupu sa čak 6-0 slavio kod Nantesa!
      Ponavljam, Sevillu vidim kao kompletniju i jaču momčad koja je sposobna doći do željenog, a to je ne izgubiti u ovom ogledu. --> NBA PODFORUM ZA SRIJEDU <--
    • Nemam nikakav info, Juventus već prošao, Dinamo gotov za ovu godinu šta se tiče Lige prvaka. Pitaj Boga koji ishod će biti, ja bi probao oba daju 3+ kvote 1,55 u Supersportu!
    • Ima ko kakvih informacija i misljenje vezano za utakmicu u19 juventus - u19 dinamo
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
      Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
    • Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
      Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
    • Hummels bio blizu prelaska u United
      Hummels bio blizu prelaska u United
    • Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
      Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
    • Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!
    • Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
      Odgovor Ibrahimovića na incident sa Colemanom
    • Novi dres Barce za sezonu 2017/18
      Novi dres Barce za sezonu 2017/18
    • Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
      Gudjohnsen želi igrati za Chapecoense
    • Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
      Carlos Tevez postaje najplaćeniji igrač na svijetu?
    • Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!
      Suigrači dobili crvene kartone zbog tuče!