Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
vizoran

Nedjelja 15.03. (Live)

24 objava u ovoj temi

Chelsea 1:0 pobjeda zahvaljujuci sjajnom pogotku Essiena  :D

Dinamo razmontiro Sibenika, barem po rezultatu, posto tekmu nisam gledo. 3:0

U tijeku su Lyon i Espanyol, oboje 0:0 zasad. E kad bi bar poveli u prvom pol  ;D

ma lol, nema šanse, i lyon 0-1

dajte ljudi da mijenjamo taktiku, sve šta je u nogometu manje od 1.80 a ne zove se barcelona, man utd ili real se naprosto ne igra, radije dva puta po 1.80 padnem ili još bolje na 3.50 nego sedam puta na 1.40

katastrofa...  ??? ??? ???

A riknem...

Sampdorija (2,60) ima 2:1 i igrača više i onda Rosetti izmisli penal za Romu i završi 2.2...

A sada gledam Espanyol i imali su makar 3 100%tne šanse koje nisu iskoristili i onda ga prime iz slobodnog udarca...

http://www.ustream.tv/channel/dxt-1

A jebemti takav nogomet više...

zato sam na sampdoriu i stavio ishod bez neriješenog. a za ovaj espanyol mogu samo reć da se vidi iz aviona zašto su zadnji, badava im dobar nogomet ako ne mogu zabiti...

za lyon već sam reko, na ništa što se ne zove barcelona ili manchester ne vrijedi stavljati lovu ako je koeficijent 1.40!

ovaj vikend mi se pretvara u surovi košmar, kad vidim šta sam sve skino a na čemu padam.

budimo iskreni i priznajmo si da je bilo barem deset boljih betova

Lyon gubi  :'(

Espanyol gubi  :'(

Belenenses gubi  :'(

Aston Villa gubi  :'(

pa za popizdit  >:( >:( >:( >:( >:(

A prije toga popizdio sa Sampdorijom tj. Rosettijem... A stvarno ovo baš nema smisla danas...

1:3 i crveni...

E neka odu u drugu ligu konji jedni...

Nemaju sreće ali niti znanja jer imaju svaku utakmicu više prilika od protivnika ali jednostavno ne znaju dati gol... Je*** takav klub... Ali siguran sam da će prvo kolo kada ih ne budem igrao pobjediti...

1:3 i crveni...

E neka odu u drugu ligu konji jedni...

Nemaju sreće ali niti znanja jer imaju svaku utakmicu više prilika od protivnika ali jednostavno ne znaju dati gol... Je*** takav klub... Ali siguran sam da će prvo kolo kada ih ne budem igrao pobjediti...

2:3

a lol...

E je*** im Espanyol sa igracem manje da dva gola i sad je 3:3, a Lyon ce s punom postavom kuci izgubit 0:1  >:(

Lyon dobio gol u 90' min, sad gubi 0:2 ahahahhahahaha pa ovo je tragikomedija  :D

ja bolestan pa nisam ni mogo, ali zato postoji smrdljivi BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin. sreća je samo to je to na kredit pa eto...

a ništa, ovaj vikend mi je samo potvrdio moje staro pravilo - ništa ispod 1.80 ne postoji na mom listiću osim ako nije u dvoznaku

Sign in to follow this  
Followers 0

• Kad bi imali podeljene forume po sportovima/ligama gde bi članovi pisali analize, mogao bi forum dnevnih tipova i da ostane, i u njega bi mod/admin ekipa ubacivala linkove ka tim podeljenim forumima, za svaki dan zasebno. Ako se razumemo...
    • G. Hayward 23,5 OVER 1,85  Hill out, Hood pod upitnikom. Tako je bilo prosli mec i Hayward je ubacio preko 30 poena. Jednostavno ima svu slobodu u napadu pogotovo veceras protiv Denvera koji je supalj u odbrani na sve strane. Sad imam jedno pitanje iskusne i ozbiljnije clanove. Zanima me od ovoih dole navedenih kladionica koja je najbolja za NBA igrace, tj njihove granice i da imaju iole ponudu a ne da postave samo 2 igraca iz jednog meca (npr). Kladionice Bewin, Expect, unibet, William Hill, Marathon ili pinnacle?? Hvala puno unapred
    • Yong Boys - Basel     vise od 2,5 gola   1,68 unibet   Ovo utakmicu jednostavno moram odigrati, a i kvota nije losa. Sastaju se dvije momcadi u cijim susretima rijetko kad manjka golova. Zadnjim 5 medjusobnih susreta kada je momcad YB bila domacin samo jednom ovaj tip nije prosao, a u ostala 4 susreta je bilo obilje golova (5,7,6,4), pa se nadam da ce i veceras nastaviti sa ovom tredicijom. YB su izuzetno raspolozeni kod kuce i u 8 utakmica su svaki puta prelazili ovu granicu i trenutno su na prisjeku od 5 golova po utakmici, dok Basel u 8 gostujucih utakmica samo jednom nije prosao ovu granicu i trenutno su na prosjeku od 3,8 golova po utakmici. Sve u svemu se nadam da ce obje momcadi i veceras biti raspolozene kao i u vecini dosadasnjih utakmica. Sretno .
    • Kreten je skočio mizernih 109m i progurao Švajcarce za 0,5 poena što je manje i od pola metra.    Japanci opet ispod proseka što je bilo dovoljno da se uhvati lep value. Poljaci stigli do prve ekipne pobede ikad, jasno se vidi rad novog trenera... Solidan dan, bitno je da je u plusu, ali mi žao što sam sa Rusima sam svoje reči kontrirao ("Upravo tako, retko kad uzimam kvotu ispod 1,85 , tj retko kad uzimam favorita u duelu.) i što je bila minimalna razlika u korist Švicaraca. Nadam se još boljem danu sutra...
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
      Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
  • Bet365

• Teme

• Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
      Ronaldo i Mourinho prebacili velike količine novca na Djevičanske Otoke
    • Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
      Mourinho: Schweinsteiger bi mogao ostati u Unitedu
    • Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
      Pogba: United je moja kuća, Juventus kao odmor
    • FIFA objavila kandidate za igrača godine
      FIFA objavila kandidate za igrača godine
    • Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
    • Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
      Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
    • Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
      Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
    • Mračna strana Diega Coste je prošlost
      Mračna strana Diega Coste je prošlost
    • Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
      Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
    • El Clasico Live Streaming – Bet365
      El Clasico Live Streaming – Bet365