Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
vizoran

Nedjelja 15.03. (Live)

24 objava u ovoj temi

Chelsea 1:0 pobjeda zahvaljujuci sjajnom pogotku Essiena  :D

Dinamo razmontiro Sibenika, barem po rezultatu, posto tekmu nisam gledo. 3:0

U tijeku su Lyon i Espanyol, oboje 0:0 zasad. E kad bi bar poveli u prvom pol  ;D

ma lol, nema šanse, i lyon 0-1

dajte ljudi da mijenjamo taktiku, sve šta je u nogometu manje od 1.80 a ne zove se barcelona, man utd ili real se naprosto ne igra, radije dva puta po 1.80 padnem ili još bolje na 3.50 nego sedam puta na 1.40

katastrofa...  ??? ??? ???

A riknem...

Sampdorija (2,60) ima 2:1 i igrača više i onda Rosetti izmisli penal za Romu i završi 2.2...

A sada gledam Espanyol i imali su makar 3 100%tne šanse koje nisu iskoristili i onda ga prime iz slobodnog udarca...

http://www.ustream.tv/channel/dxt-1

A jebemti takav nogomet više...

zato sam na sampdoriu i stavio ishod bez neriješenog. a za ovaj espanyol mogu samo reć da se vidi iz aviona zašto su zadnji, badava im dobar nogomet ako ne mogu zabiti...

za lyon već sam reko, na ništa što se ne zove barcelona ili manchester ne vrijedi stavljati lovu ako je koeficijent 1.40!

ovaj vikend mi se pretvara u surovi košmar, kad vidim šta sam sve skino a na čemu padam.

budimo iskreni i priznajmo si da je bilo barem deset boljih betova

Lyon gubi  :'(

Espanyol gubi  :'(

Belenenses gubi  :'(

Aston Villa gubi  :'(

pa za popizdit  >:( >:( >:( >:( >:(

A prije toga popizdio sa Sampdorijom tj. Rosettijem... A stvarno ovo baš nema smisla danas...

1:3 i crveni...

E neka odu u drugu ligu konji jedni...

Nemaju sreće ali niti znanja jer imaju svaku utakmicu više prilika od protivnika ali jednostavno ne znaju dati gol... Je*** takav klub... Ali siguran sam da će prvo kolo kada ih ne budem igrao pobjediti...

1:3 i crveni...

E neka odu u drugu ligu konji jedni...

Nemaju sreće ali niti znanja jer imaju svaku utakmicu više prilika od protivnika ali jednostavno ne znaju dati gol... Je*** takav klub... Ali siguran sam da će prvo kolo kada ih ne budem igrao pobjediti...

2:3

a lol...

E je*** im Espanyol sa igracem manje da dva gola i sad je 3:3, a Lyon ce s punom postavom kuci izgubit 0:1  >:(

Lyon dobio gol u 90' min, sad gubi 0:2 ahahahhahahaha pa ovo je tragikomedija  :D

ja bolestan pa nisam ni mogo, ali zato postoji smrdljivi BWIN' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Bwin' target='_blank' style="text-decoration:underline;">bwin. sreća je samo to je to na kredit pa eto...

a ništa, ovaj vikend mi je samo potvrdio moje staro pravilo - ništa ispod 1.80 ne postoji na mom listiću osim ako nije u dvoznaku

Sign in to follow this  
Followers 0

• Ima li neko info u kakvom ce danas sastavu Ajax istrcat s obzirom da su osigurali 1.mjesto, a za vikend igraju tesku utakmicu u gostima kod Twentea koji ove sezone na svom terenu ima samo 1 poraz u 7 utakmica !?
    • Nica odmara dosta igraca ali se vraca Baloteli
    • Vidim ja svi vi ovu "ligu mafije" igrate. Dugo nisam pisao jer nemam vremena za analize.. Danas sam odlucio uzeti KHL šta najviše i pogađam.. St.Petersburg - Dyn.Moscow Igram tip(ove): 1 1,40 Domaćin daje 3+ golova 1,50 Dakle računica je jasna St.P. doma je ubitačan,u 20 utakmica zabili su 100golova(primili28) što je fascinirajuće(5po tekmi). napad kod kuće izgleda strašno. u goste im dolazi Moscow-ski Dynamo. koji u gostima ništa extra. ovo gledam kao mali derbi jer je Dynamo iz Moskve kao i CSKA. svi znamo kakvi su to derbiji. Kovalchuk i društvo izgledaju fantastično. vraćaju se s turneje s skorom 5/5 i mislim da će to danas nastaviti, dok je dynamu ovo prva gostujuća na turneji. imaju 4/4 od doma. napominjem DOMA! prosla turneja 3/6 s tima da su sve 3 pobjede dosle kroz produzetke.    Neznam dali tko nedostaje Dyn.Moscoow (ako tko ima info slobodmo). mislim da je St.P kompletan i da neće biti problema i da pobjeda nije upitna.
    • Iako nisam ljubitelj Intera mislim da se 1 po 2,00 isplati odigrati iako ispadaju i nemaju motiva Sparta je također prošla a vidim imaju par izostanaka. treba sačekati sastave vjer 
    • Nice - Krasnodar  Krasnodar daje ili Krasnodar pobjeda Nice je zadnja u skupini dok je Krasnodar vec osigurao plasman. Razlog zasto igram ovo je zato sto Nice za vikend igra veliki derbi sa PSG-om i ova utakmica njima nema nikakav rezultatski znacaj. Krasnodaru je ovo zadnja utakmica u ovoj godini, zbog ruske zime i oni nemaju nikakav imperativ odmarati igrace. Ovdje mogu dati sve od sebe i pobijediti Nicu kojoj ova utakmica vise dode ko teret i odmarat ce neke kljucne igrace za veliki derbi za vikend.   Panathinaikos - Celta  Celta daje ili Celta pobjeda Celta je zeznula stvar. Proslo kolo odigrali su 1-1 kod kuce sa Standardom i ostavili veliku sansu Standardu da se plasira dalje. Celtin hendikep je danas izostanak Iaga Aspasa, njihovog glavnog golgetera. Situaciju oko prolaska su napisali kolege sa foruma gore i razlog zasto igram je taj jer Panathinaikos je posljednji, danas su sa novim trenerom i imaju jos utakmica za igrat. Vjerujem da ce odmarati neke prvotimce jer im ova pobjeda nista ne bi trebala predstavljati. Celta mora pobijediti i mislim da ce dat sve od sebe da to ucine.   Standard Liege - Ajax  pobjeda Standard Standardov trener je izjavio da je ovo za njih kljucna utakmica. Ajax je osigurao prvo mjesto i danas je za njih ovo prilika za rezerve da odmore prvotimce. Tecaj na Standard je vec u padu i oni ce ici 100% na pobjedu jer na taj nacin mogu zavrsit ispred Celte u borbi za plasman. Ne vidim bolji priliku od ove protiv nemotiviranog Ajaxa na domacem terenu.
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Policija smirivala nerede u Torinu
      Policija smirivala nerede u Torinu
    • Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
      Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
    • Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
      Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
    • Povećana kazna Josipu Šimuniću
      Povećana kazna Josipu Šimuniću
    • Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
      Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
    • Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
      Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
    • Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
      Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
    • Hummels bio blizu prelaska u United
      Hummels bio blizu prelaska u United
    • Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
      Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
    • Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!